PDA

Zobacz pełną wersję : 14 czy ćwiczenia siłowe są jakoś nie wsk



Kruszak
06-01-07, 21:18
Mam 14 jetem juz po przygotowaniu mięsni do wysiłku i nie wiem czy ćwiczenia w takim wieku mogą wpłynąć na moje zdrowie za odpowiedzi z góry dziękuje

blt
06-01-07, 21:21
no raczej same plusy cwiczen sa
mozesz cwiczyc zapisz sie na pro silke i pod okiem trenera cwicz
efekty przyjda z czasem same :)

bocion
06-01-07, 23:50
Cwiczenia moga ci troche wzrost zachamowac. Mam wrazenie ze tak bylo w moim przypadku, choc nigdy nie weisz czy tego nie miales po prostu w genach zapisanego.
Jesli juz jestes wysoki, albo po prostu twoj wzrost cie zadowala, to mozesz cwiczyc bez zadnych przeszkod. Na zdrowie negatywnie ci cwiczenia nie wplyna

Kruszak
07-01-07, 09:19
dzięki wszystkim wiec zaczynam ćwiczyć na pro siłce :D

Robalo
07-01-07, 09:40
Ja mam 13 lat moj wzrost to 179 waze jakies 67 kg. Zrobiłem już obwód stacyjny teraz zaczynam ćwiczyć w domu na nowo zakupionej laweczce co mi doradzicie. Skoro to jest wskazane, moze jesc wiecej bialka czy jakies witamki dodac ? Dzieki za odpowiedzi :D

Marcin909
11-01-07, 19:18
napoczatku nic niekupuj!cwiczenia nie hamuja wzrostu a wręcz przeciwnie pobudzją hormon wzrostu!!
ale ciwczenia na kręgosłup mogą zahamowac wzrost ale cwiczenia na ławeczce jak nabardziej tak!!! usatl sobie paln terningowy i cwicz a diete tesz mozesz ale jak niemasz problemy z wagą to okey