PDA

Zobacz pełną wersję : Odblokowanie



howard_2005
06-01-07, 21:11
Witam was!!! Mam problem jestem w trakcie cyklu na Omnadrenie i mecie to moj pierwszy cykl, a nie wiem co z odblokowaniem? Jedni mi mowia zebym sie odblokowal a jedni nie? co mam robic pomozcie????

A mam jeszcze jedno pytanko jak sie nie odblokuje to ma jakis to wplyw na plodnosc???
I czy dlugo trwa naturalne odblokowanie organizmu po cyklu????

Pomozcie nei doswiadczonemu????

vold
06-01-07, 22:23
O odbloku nie słyszałeś a o koksach tak, jak zwykle robisz wszystko od dupy strony, z płodnością nie wiem jak będzie u Ciebie nie znam twojego organizmu a czy w przyszłości będziesz mógł uprawiać seks to też nie jest pewne.

Po pierwsze twój wiek nie podoba mi się na koksy, odblokowanie po cyklu mety z omką jest bardzo wskazane.



Jeszcze raz muszę to powiedzieć:

LUDZIE NIE KUPUJCIE TOWARU OD IDIOTĂ?W KTĂ?RZY NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!

damiano
06-01-07, 22:32
howard_2005, po musowo odblokowanie musi byc.mozesz miec problemy z plodnaoscia ale moze to byc za pare lat.

rojek2
07-01-07, 15:00
hehhe wal se stary ome na odblokowanie potem tesica i mete az sie wykoniczysz ja nie moge co walisz koks a nie wiesz co potem jak nei wiesz jak dokoniczyc cylk w 100% to sie nie zabieraj hcg i clomid wal bo jak sie nie odblokujesz to duze spatki i spustoszeniw w orgazizmie ze huj bo po sesj odblokowuje sie chormon ktory zwieksz a katabolizm i jeszcze woda zjedzie to jzu wogule odblokowanie jest tak samo wazne jak sesja nie chce cie ciskac bo jestes glupi ze walisz koks nara cieniasie

Kakashi
07-01-07, 15:41
howard_2005, <brawo> widze ze jestes specem....18 lat cykl na omie...a o odbloku sie nie słyszało....zal sł&#243;w...

tomek.
07-01-07, 16:14
rojek co sie tak unosisz i każdego od cieniasa wyzywasz?
wpier.dal od koks&#243;w dostawałeś że teraz przez neta sie możesz pośmiać?

do autora postu:
odblok z clomidem będzie koniecznością
minimum 12 tabletek
zaczynasz 3 tygodnie po ostatniej iniekcji omy

rojek2
07-01-07, 20:55
NIE NIE DOSTALEM TY NO ALE KOLEZKA SIE BIEZE ZA KOKS A NIE WIE CZY SIE ODBLOKOWAC HAHAH NO KU;RWA TROCHE MNIE PONIOSLO BO JESTEM PRZECIWNY STERYDOM .TO JA NIE WALE KOKSU A WIEM CO TRZEBA ROBIC A ON WALI I NIE WIE WIESZ JA WYCHODZE Z TAKIEGO ZALOZENIA ZE Z KOKSOWAC SIE KAZDY MOZE A DOJDZ DO TEGO BEZ ZADNYCH WSPOMAGACZY TO JEST WYCZYN

tomek.
07-01-07, 22:40
po pierwsze to nie pisz drukowanymi
po drugie u autora postu za p&#243;źno żeby umoralniać go że koks jest fuj i śmiać się z niego, on potrzebuje rozpiski z odbloku tylko i wyłącznie

vold
08-01-07, 15:43
howard_2005, r&#243;b odblok to podstawa clomid,nolwa,hcg.

rojek2
08-01-07, 20:41
no to mu napisalem chyba nie hcg i clomid chyba nie czytales dokladnie

vold
08-01-07, 22:20
rojek2, to bardzo mnie to cieszy że tak dbasz o użytkownik&#243;w :wink:

NIKOLIS 168
12-01-07, 13:44
ej gdzie można kupić odblok? i czy trzeba mieć na to recepte??? :cool:

tomek.
12-01-07, 15:44
ejj a gdzie można kupić koks i co trzeba mieć na recepcie?

PowerBen
20-01-07, 23:41
Rojek 2 - uważam że warto zastanowić sie nad tym co piszesz . Szkoda żeby potem ktoś uważał cie za specjalistę od postów nie mających żadnej wartości dla forum i ludzi na nim siedzacych.