PDA

Zobacz pełną wersję : Męśkość czy pedalstwo,



Sosna91
07-10-09, 21:06
ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat bo to co się dzieje to normlanie żal.

rozumiem że facet też musi o siebie dbać i czasy gdy brudny śmierdzący potem facet był pożądany już odeszły ale są chyba granice.

przypadkiem trafiłem na ten profil
http://www.fotka.pl/albumy/antidotumnaseks/1,Ja/28910189,,1254940214#foto

kolczyki w uszach, solara az piszczy. ten kolo nigdy rodziny nie utrzyma, od swojej laski pewnie dłużej w łazience przesiaduje układając sobie włosy.

dodatkowo męskie pończochy

http://www.sfora.pl/Chcesz-modnego-faceta-Ubierz-go-w-ponczochy-WIDEOGALERIA-a11869

http://z3.sfora.pl/sfr276/3a5f34ac000770e44abb199e
http://z2.sfora.pl/sfr103/93a8e1780000780f4abb1ad1


czy to jest normalne? nasze dzieci juz będę w nich popitalały do szkoły pewnie.

mateohzp
07-10-09, 21:11
pedalstwo

Fehu
07-10-09, 21:11
metroseksualny... na takich lecą panienki. tyczy sie tego z fotki ten na zdjeciach na forum pedal

Bull2
07-10-09, 21:17
Co to za pedaly haha
PS. DUPY LECA na takich lamusów i to mnie boli

Sosna91
07-10-09, 21:23
no właśnie najgorsze jest to ze na takich metroseksualnych lecą panienki, ale lecą raczej chwilo, żadna życia sobie z nim nie ułoży bo 2baby sobie nie poradzą.

Bull2
07-10-09, 21:26
tyle zelu na glowie ze mozna szpachlowka zbierac

slim shady
07-10-09, 21:27
zależy od dupy, ale są też co lecą na kozaków !

dla mnie Ci goście to pedalstwo ale widocznie jest popyt na to ... ostatnio przełączałem tv i był na jakimś kanale pokaz mody męskiej i goście mieli torebki

KowalX
07-10-09, 21:31
niech się ubierają jak chcą ,opalają na murzyna i kogo to obchodzi.
skoro kobitka na takiego leci to znaczy,że jest chłopy nie dla was ;)
na każdego znajdzie się amatorka :twisted:
zamiast zawracać sobie głowę czy ktoś ma za różowe gacie zajmijcie się sobą i własnymi slipami życie ucieka i skupiam się na swoich sprawach ,a nie na gościach co nie nałożyli pudru przed wyjściem.Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do ćwiczeń,określonego odżywiania,zachowania tak samo do ubierania,olać
ważne by każdy czół się dobrze ze sobą i swoim towarzystwem :rockon:

ciaastek91
07-10-09, 21:32
nie naduzywajcie slowa metroseksualny ;)
pedalski to w ogole nie wiem dlaczego powrzechnie sie uzywa takiego slowa..
jakis lamus czy pizda to jeszcze rozumiem, ale dlaczego pedal.
patrzcie jaka hipokryzja, z jednej strony slowo pedal, a z drugiej, ze laski na niego leca.
na pedala to chyba chlopcy powinni leciec i odwrotnie.
spojrzcie sobie na jakis zdeklarowanych pedalow, typu jacek poniedzialek czy tam inni(nie mowie tutaj o pajacykowie i pirogu bo to sa blazny) i widzicie jak wyglada pedal.
wcale nie ma zelu na wlosach ani na solare nie chodzi.

dobra skonczylem :D
ale ponczochy meskie to jakis zart :D

Sosna91
07-10-09, 21:40
bo tak sie utarło z tym pedalstwem już, jeden sie ubiera jak baba a jest herero a drugi normlanie a jest homo tylko chodzi mi o to ze jakies granice powinny byc.

facet w ponczochac, kolczykami w uszach, spalony na czekolade idacy przez miasto troche budzi mieszane uczucia.
pustym laskom się podoba ale wiadomo są gusta i guściki tylko to na prawdę robi sie do przesaady, niedługo to na imprezie przypadkiem podejde do faceta spytac czy zatańczy to bedzie ubrany jak baba i tak wyglądał.

do żelu nic nie mam, sam używam gumy ale bez przesady panowie ;]

slim shady
07-10-09, 22:18
ciastek nie wiem jak u Ciebie w mieście ale u mnie tak się mówi na takich gości, nie znamy ich orientacji ale nie chodzi o orientacje tylko o wygląd zewnętrzny,

tak jak na ludzi jakiegoś bossa mówi się żołnierze a z wojskiem nie mają za dużo wspólnego, może nie najlepszy przykład ale nie chce mi sie myśleć teraz :P

KowalX
07-10-09, 22:46
pustym laskom się podoba


To stwierdzenie nie na miejscu ,po co generalizować.
Nie oceniaj kogoś ,że jest pusty z takiego powodu ;)



ale ponczochy meskie to jakis zart :D

powiem Ci jedno ,prawdziwy facet będzie wiedział co zrobić z pończochą :rockon:
http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/vo9483_ponczocha-dwaj-001.jpg

fallenursus
07-10-09, 22:50
przypadkiem trafiłem na ten profil
.

niestety nic ci nie udowodnimy:twisted:

anywayz 21szy wiek ,a jak widac w niektorych krajach nadal 19sty co do pogladow.
tutaj nikt na to ''nienormalnie'' nie patrzy.

Dominick
08-10-09, 06:41
trzeba o siebie dbac ale gdy ma sie wiecej kosmetykow od swojej dziewczyny to juz znaczy ze cos jest nie tak :D

Sosna91
08-10-09, 07:26
Falen owszem 21wiek ale chodzenie w pończochach przez faceta uważasz za normalne? nawet gdy teoretycznie to męskie pończochy?
ja nie pisze przecież że powinni takiego gośćia ..... tylko że robi się to do przesady.
w USA moze jeszcze by przeszło ale w Polsce to taki kolo idąc sam wieczorem ma marne szanse nie dostania wpier** niestety tak jest.
Choć swojego zdania na ten temat i tak nie zmieniam i dla mnie to robi się żałosne, facet to facet a nie tona pudru pożyczonego od dziewczyny na twarzy.

Wiechu
08-10-09, 08:12
Na takich leca puste panie i glupie co maja chcice na ciacho jak z wybiegu z opalenizna i fajna klata a to nie jest oznaka mestwa.Szkoda gadki na takich bo jak sie takich widzi to boje sie pomyslec kto bedzie wzorem mestwa za kilkanascie lat.

D3
08-10-09, 09:08
Nie wiem czy ktoś z Was pofatygował się przejrzeć zdjęcia kolesia dalej, ale facet ma dziecko. Nie oceniajmy książki po okładce - może dla niektórych przesadnie o siebie dba, jednakże mając do wyboru takiego faceta a luja, którego 1 cm2 ciała nie widział wody i mydła to opowiadam się za tym pierwszym.

Fehu
08-10-09, 15:06
A ja mam na to wyjebane! ktos chce niech sie maluje czy tam ponczochy zaklada. Wbijam w takich ludzi i w cala ta rzeczywistość! mam swoje problemy

krul_leff
08-10-09, 15:20
dokladnie, nikogo nie powinno obchodzić jak wygląda inny, każdy ma swój styl ^^

ciaastek91
08-10-09, 15:20
ciastek nie wiem jak u Ciebie w mieście ale u mnie tak się mówi na takich gości, nie znamy ich orientacji ale nie chodzi o orientacje tylko o wygląd zewnętrzny,

tak jak na ludzi jakiegoś bossa mówi się żołnierze a z wojskiem nie mają za dużo wspólnego, może nie najlepszy przykład ale nie chce mi sie myśleć teraz :P

no u mnie tez sie tak mowi, wszedzie sie tak mowi i to jest wlasnie dziwne.
bo co ma wyglad zewnetrzny wspolnego z orientacja sexualna to ja nie wiem.
mozna wygladac jak lesba?
albo jak biseksualny?

1Matt
08-10-09, 15:39
tak się przyjęło w tym pogiętym kraju... Polacy niby tolerancyjni a gówno prawda.
jest kilka typów w Polsce, tzw. pedałki to jeden z nich (koksik, dresik - nie oszukujmy się też tak jest)
ale to tylko przyjęte standardy słowne, mnie szczerze kij tam obchodzi co oni robią;]
póki nikomu nie szkodzą to co nas to obchodzi? dla mnie może mieć gacie na łbie byle by nikomu krzywdy nie robił.
rajstopy, jak byliście mali nie nosiliście?;> a to hipokryzja:D rodzice nie ubierali wam by nie było zimno? tańsze od kalesraków kiedyś były (nie wiem jak jest teraz), kalesraki ja osobiście ubieram bo mi na rybach dupa marznie, nie wspomnę jak to zimą jest bez kalesraków:P
i czemu od razu pedały skoro ten pierwszy ma dziecko a ten drugi to tylko fotomodel?
ja jak widzę delikwenta, pół biały pół mulat to po prostu żal mi go i tyle;]
nie muszę wszem ogłaszać co ja tam o jego stylu sądzę, jego sprawa;] o was nigdy nie plotkowano jako o koksiarzach, bezinteligentach bo są napakowani, albo z małym "arsenałem"? chociaż was nie znają osobiście?
ja rozumiem można mieć własne zdanie ale też jakiś dystans;] w zupełności popieram Kowala i Ciastka;))

pozdro;)

Fehu
08-10-09, 15:42
http://i.demotywatory.pl/uploads/1251917045_by_271188_500.jpg

slim shady
08-10-09, 15:59
wszyscy się przypinają ze gościa nazwie się pedałem, ale jak ktoś powie na gościa co ćwiczy na siłce i zetnie się na łyso to od razu głupi steryd, i wówczas jest ok

i nie mylcie tolerancji z własnym zdaniem, to ze gosc dla mnie tak wyglada to moja sprawa, nie ogłaszam tego nikomu nic mu nie robie mam to gdzies i zachowuje dla siebie więc nie widze w niczym problemu.

I jestem pokojowym człowiekiem i nie szukam byle powodów do kłótni

karolak89
08-10-09, 16:29
Ja mam moze chujowe poglądy ale jak widze takich kolesi to sie gotuje..
Dla mnie jest różnica między gejem a pedałem.. gej to ktos o odmiennej oriętacji seksualnej ale nie zwracajacy na siebie uwagi, a koles ubrany w rajstopy i odnoszacy się ze swoja oriętacją wszem i wobec to jest zwykly pedał.. no ale niestety nie moge z tym nic zrobić bo musiałbym wyzerować 20% miasta :/

1Matt
08-10-09, 16:29
Slim dlatego poruszyłem temat z tymi koksikami:P ani tego ani tego nie lubię bo dla mnie to hipokryzja, łatwo kogoś oceniać a siebie najtrudniej.
zresztą styl ubierania się nie ma nic do orientacji seksualnej tak jak tam wcześniej ktoś napisał.
własne zdanie jest krytykujące lub opisujące coś (on według mnie wygląda jak pedał, ponieważ... itd itd), a brak tolerancji objawia się obrażaniem kogoś (co za pedał! w mordę go!) no nie oszukujmy się ale tak jest;] większość postów jednak była obrazliwa.
ja wyrażam swoje zdanie próbując poprzeć je argumentami, chyba tak to działa?:P
chyba, że ktoś ma zdanie na czuja (bo tak czuje, bo tak mu się wydaje) i pisze co mu "ślina na palce naniesie":P

ale co do fotek, mi się osobiście taki styl bycia nie podoba, nabrałem zrazy jak kilku moich dobrych znajomych zamieniło się w lovelaski;]
obrzydzenie mnie wzięło i co tu poradzić, rajstopki do noszenia na co dzień nie dla mnie:D ale na ryby zimą, na lód? kto jak lubi, ja wolę kalesraki bo grubsze i cieplejsze:D ale jak ktoś lubi rajstopy to proszę bardzo jak dzięki temu ma mu być ciepło.
co do obnoszenia się w nich na ulicy... blee:P

slim shady
08-10-09, 16:41
zresztą styl ubierania się nie ma nic do orientacji seksualnej tak jak tam wcześniej ktoś napisał.
tłumaczyłem już wczesniej ze nie chodzi o orientację tylko o slang uliczny ... gejem może być każdy, nawet największy kozak czy nie modnie ubrana osoba, wasz najlepszy przyjaciel

1Matt
08-10-09, 16:49
slim szkoda, że na ulicy wszyscy traktują pedałów i gejów tak samo, jeżeli brać pod uwagę pedała takiego lovelaska co to każdej babie daje dupy (ja tego wyrywaniem nie nazwę) to się zgodzę, że to przegięcie;] tylko dlatego, że znam takich, gdybym pewnie nie znał, moje zdanie by się trochę różniło. Geje niech się tam miziają, ich sprawa, jak jest w porządku, to co ja mam do niego mieć? rodziny mi nie wybił, dziewczyny nie pobił, to czemu miałoby się w człowieku gotować widząc go? dla mnie ważne to, że ja babę mam i przy tym pozostanę;]

Sosna91
08-10-09, 16:53
mnie nie chodzi o pedałow tylko o ubiór w dzisiejszych czasach, że odbiega daleko od tego z dawnych lat, wiadomo ze swiat sie zmienia ale facet niedlugo bedzie jak panienka wyglądał, i że mi sie to po prostu nie podoba, nic nie pisalem ze bym takiego .... albo o orientacji, bo nie musi byc pedalem tylko ze to wyglląda pedalsko dla mnie i kropka.

YoDa
08-10-09, 16:54
Świat... zwariował!
Taka moda się zrobiła że wszyscy ci znani ludzie nagle ogłaszaja całemu ściatu że są pedałami. Mnie tam nie interesuje kto jak się ubiera ale rajstopy?! Taki koleś całe życie marnuje na: solariom, kosmetyczke, fryzjera, jakiegoś stliste, nie wiadono co jeszcze, a ten czas który mu zostanie będzie siedział w łaziece malował oczy i depilował nogi!?!
No ciekawe kto na niego będzie zarabiał :P Nie wyobrażam sobie jak jakiś górnik ubiera rajtki na dupe i cały dzien "dupia na grubie".

A każdy ma wybór być sobą... albo wstydzić się własnego życia

ten skecz wszystko tłumaczy :P
http://www.youtube.com/watch?v=Rp8f7wf0Hpg

slim shady
08-10-09, 17:01
slim szkoda, że na ulicy wszyscy traktują pedałów i gejów tak samo, jeżeli brać pod uwagę pedała takiego lovelaska co to każdej babie daje dupy (ja tego wyrywaniem nie nazwę) to się zgodzę, że to przegięcie;] tylko dlatego, że znam takich, gdybym pewnie nie znał, moje zdanie by się trochę różniło. Geje niech się tam miziają, ich sprawa, jak jest w porządku, to co ja mam do niego mieć? rodziny mi nie wybił, dziewczyny nie pobił, to czemu miałoby się w człowieku gotować widząc go? dla mnie ważne to, że ja babę mam i przy tym pozostanę;]Mi chodzi tylko o styl ubierania, i nic więcej. Mi w niczym nie przeszkadzają homoseksualiści. Są tak samo ludźmi jak każdy. Wiec nie wiem czemu do mnie kierujesz gadkę o wyzywaniu czy o biciu. Nigdy nikogo nie zaatakowałem ze względu na wygląd czy wyznanie. A poznałem trochę ludzi z różnych środowisk

ciaastek91
08-10-09, 17:02
Dla mnie jest różnica między gejem a pedałem..

rozmawiaja dwaj kolesie i jeden mowi tak:
-wiesz, ja to jestem gejem.
drugi:
-a garnitur od armaniego masz?
-no nie
-a gacie od gucciego masz?
-nie
-no to jestes zwyklym pedalem

pan.wiesiu
08-10-09, 17:27
dokladnie przyjacielu... tylko, ze ja okreslilbym to zejsciem na psy. na swiecie panuje obrzydliwa moda na pedalstwo, zniewiescienie, itd... nikt nie zrobi kariery bez pedalskiego/lesbijskiego skandalu... byc moze jest to wynikiem drastycznego spadku testosteronu (w usa podobno o 30% w ciagu ost. 30 lat!), a na pewno celowe dzialanie lobby homoseksualnych na calym swiecie. nalezy sie powaznie zastanowic czemu ma to sluzyc (przede wszystkim w wymiarze ogolnospolecznym, szczegolnie teraz, kiedy niemalze caly cywilizowany swiat od lat odnotowuje ujemny przyrost naturalny).
sa tendencje i zachowania wobec ktorych nie powinnismy zostawa obojetni w imie nieoswieconej tolerancjii... albo bedziemy brali cywilna odpowiedzialnosc za to co sie dookola nas dzieje, albo za kilkadziesiat lat dojdzie do globalnej demograficznej katastrofy.
a wszystk przez to, ze jestesmy bierni np gdy 2 ubranych w rajstopy zboczencow caluje sie na ulicy budzac powszechne zgorszenie, boimy sie odezwac, zeby tylko nikt nie nazwal nas homofobami... jak tak dalej pojdzie i nikt nie bedzie mial odwagi rozsadnie zabrac glosu w tego typu sprawach, jedyne wydarzenia "kulturalne" to beda parady gejow i lesbijek...

pozdrawiam;
wiesiek

karolak89
08-10-09, 17:31
kurwa jak ty plytko myślisz.. ubrania to sposób odnoszenia sie ze swoja odmiennoscia -.-', a do tego wyrywasz z kontekstu jakis kawalek zdania.

1Matt
08-10-09, 17:36
a dla mnie to niech noszą nawet gacie na głowie, nikomu nie szkodzą to co mi tam;] chyba, że komuś to wzrok wypala?;>
fallen już pisał, 21-wiek jest tylko w nielicznych krajach, Polska to wiek 19;]

Sosna91
08-10-09, 18:07
wszyscy z tym 21wiekiem. no i co że 21? a jak będzie 22 to wtedy już będę w mini i biustonoszu na impreze popitalał? bo przecież mamy XXII wiek? to taki przykład wiem ze nie dożyje tego wieku.

po prostu zgadzam się z Wiesiem. w domu niech się ubierają jak chcą ale w TV czy na mieście jakies granice powinny być, bo u mnie w szkole 60% chłopców bo nie napisze mężczyzn to zniewieściali goście, są bardziej delikatni od swoich dziewczyn,

nie toleruje buractwa i chodzących wieczorami dresów szukających zaczepki (do normalnych dresów nie mam nic ;] ) ale też takich kolesi panienek,

niedługo to będę mógł robić też z drugim człowiekiem co mi sie podoba bo przecież mamy XXI wiek! ;

karolak89
08-10-09, 18:23
Zastanawiam się czasami jak takiego widze, ze ojciec jest "twardego" pokolenia i nic z tym nie robi.. (z tym ze syn staje sie powoli delikatniejsze)..
I nikt mi chyba nie napisze, ze noszenie rajstop jest meskie -.-'.

KowalX
08-10-09, 18:29
Na takich leca puste panie i glupie co maja chcice na ciacho

Stary zastanów się co mówisz z kont ty u licha możesz wiedzieć ,że dana kobieta jest pusta ,bo ma gościa co przesadnie o siebie dba.Jak tak się ocenia poziom inteligencji to chyba najlepiej wrócić do jaskini i maczugi.

Owszem nie podoba mi się wiele spraw i nigdy nie zaakceptuję wielu spraw szczególnie tego co przejawia się w Holandii ,bo to już nie ma nic wspólnego z tolerancją ,gdzie słowo to jest nagminnie naciągane ,ale to inna sytuacja.
Wracając do tematu inność zawsze była źle tolerowana i niestety tak zostanie.Jeśli komuś przeszkadza dane ubieranie to niech się tak nie ubiera w ten sam sposób może odbić druga osoba.Na pewno kolor gaci czy kolczyk w uchu nie świadczy czy jest ktoś męski czy nie.W Polsce zbyt dużo czasu ludzie poświęcają ocenie innych ,a brakuje zwykłej kultury słów przepraszam i dziękuję.Tych co chcą pilnować porządku i pomagać się nienawidzi ,a tych co walą w gębę się uwielbia i szanuje.

Sosna91
08-10-09, 18:37
Kowal masz po części racje ale nie tego sie to tyczy, masz racje że brakuje zwykłej kultury słów itp ale mnie chodzi tylko o ubiór, fajnie jest mieć swój styl itp i np osoba która nosi glany i podarte spodnie nie jest przeze mnie oceniana negatywnie, albo ma na całym ciele mnóstwo tatuaży. na prawde do tych osób nie mam nic, mogą być moimi ziomkami jesli są w porządku ale chodzi mi tylko o zapożyczanie ciuszków kobiet bo sory ale kolczyki, pończoszki itp są raczej zarezerwowane dla kobiet i niech tak zostanie i tylko o to mi chodzi, do pedałów tez nic nie mam jesli mi w niczym nie przeszkadzają.
ale zniewieściałym chłopcom w kobiecych dzianiach mówie stanowcze nie! ;]

karolak89
08-10-09, 18:59
Wreszcie to ktoś napisał.
Mam to samo zdanie odnośnie pedałów.

Ja nie trawie pedałów i niemców.

fallenursus
08-10-09, 19:05
Mi peda?y (czyt. homoseksuali?ci) przeszkadzaj? jak chuj (jak jestem w wzgl?dnie obcis?ych portkach :P). Szczerze mówi?c u mnie nie ma takiego czego? jak tolerancja. Gotuje sie we mnie jak widze peda?ów (w tym kontekscie nie tylko homo, a tak?e przesadnie odpicowani go?cie), nieraz wyra?e to przez s?owa i chuj mnie to jak ten go?ciu si? z tym czuje. Jak jest peda?em i si? z tym obchodzi to musi si? przygotowa? na takie sytuacje. Zero tolerancji!

Murzynow I zydow tez bys pewnie powyganial co?:)

KowalX
08-10-09, 19:06
ale chodzi mi tylko o zapożyczanie ciuszków kobiet bo sory ale kolczyki, pończoszki itp są raczej zarezerwowane dla kobiet i niech tak zostanie i tylko o to mi chodzi, do pedałów tez nic nie mam jesli mi w niczym nie przeszkadzają.
ale zniewieściałym chłopcom w kobiecych dzianiach mówie stanowcze nie! ;]

kolczyki raczej nie są zarezerwowane tylko dla kobiet ,a raczej określony ich rodzaj,ale czy Ci zniewieściali noszą kobiece wdzianka?Chyba nie.
co do pończoch osobiście nigdy bym nie założył chyba ,że na głowę ;). Również narcyzm znany jest od dawna w męskiej części. Pończochy u kobiet pojawiły się w latach 40-stych XX wieku natomiast mężczyźni nosili je już XVIII w choć zależne jest to od kultury,ale mówić niemęskie hmm... raczej odmienne kulturowo.
Dobrze,że niektórzy uważają się za prawdziwych mężczyzn ,ale nie odbierajcie innym tej możliwości ,bo nie wy o tym decydujecie kto nim jest.Zapewniam ,że wiele sytuacji może to zweryfikować

slim shady
08-10-09, 19:08
rozmawiamy tu o stylu ubierania a nie o tolerancji homoseksualizmu

Dominick
08-10-09, 19:09
popieram w 100% !! nie mam nic do ubieerania sie ale podalow nie toleruje i nie zamierzam..
palic pedalow!!

KowalX
08-10-09, 19:12
palic pedalow!!

to idź się tym zajmij ,a nie innych podżegasz i uważałbym z takimi wypowiedziami ,bo ja na to nie reaguję,ale możesz trafić na kogoś kto to zrobi.I nie pokazuj się ze strony mało dojrzałej ,bo niedługo wrócimy do palenia na stosie czarownic.

@karolak89
Niemców nie lubisz,a za co ?
Ilu znasz?

karolak89
08-10-09, 19:21
Znam kilkunastu.. moja babcia kiedyś prowadziła gospodarstwo agroturystyczne i bywali tam niemcy.. i myśleli ze nie znam jezyka -.-' (obgadywali itd) to raz.. a po 2 to miałem stycznośc przez internet z kilkoma niemcami i żebys ty wiedział jak oni się chełpili tym, że podczas II wojny śwatowej niemcy zabijali i poniżali..

Dominick
08-10-09, 19:25
jezeli ktos lubi patrzec jak 2 chlopakow sie caluje to spoko ja nie mam zamiaru i bede reagowal...

Sosna91
08-10-09, 19:27
rozmawiamy tu o stylu ubierania a nie o tolerancji homoseksualizmu

dokładnie.

KowalX
08-10-09, 19:28
Znam kilkunastu.. moja babcia kiedyś prowadziła gospodarstwo agroturystyczne i bywali tam niemcy.. i myśleli ze nie znam jezyka -.-' (obgadywali itd) to raz.. a po 2 to miałem stycznośc przez internet z kilkoma niemcami i żebys ty wiedział jak oni się chełpili tym, że podczas II wojny śwatowej niemcy zabijali i poniżali..

widocznie źle trawiłeś ,bo ja znam wielu i na uczelniach oraz w życiu poza i są to bardzo mili ludzi,niektórzy wręcz kochają Polskę.Myślę ,że trawiłeś na ludzi mało wykształconych(nie chodzi mi gdzie zatrzymała się ich edukacja),prostaków,których bawiła ta sytuacja,ale w Polsce też takich trawisz to co nie będziesz lubił polaków czy konkretnych osób?Może oni trafili kiedyś na takich polaków i teraz powielają schemat chyba ty tego nie chcesz robić :smile:


jezeli ktos lubi patrzec jak 2 chlopakow sie caluje to spoko ja nie mam zamiaru i bede reagowal...

chyba nie o tym rozmawiamy

Dominick
08-10-09, 19:32
wiem, jeseli chodzi o styl ubierania to moze nawet nosic rozowe rajstopki byle nie patrzyl na chlopakow jak na ciacha :/

1Matt
08-10-09, 19:40
no ja wróciłem dopiero z siłki i nie miałem jak pisać:P
Kowal już napisał to co chciałem napisać, w XVIIIw. wszyscy zamożni panowie nosili rajstopki itp. i wielkiego halo teraz nie ma jak
uczą w szkołach, nie słyszałem jeszcze by ktoś ich pedałkami nazywał bo się tak ubierali...
jak teraz ubierają to wielkie halo, to jest ich sprawa, nie podoba się to nie ubieraj;]
co do kolczyków ktoś tam wspomniał, piraci kiedyś byli diabelnie mało męscy? bo mieli kolczyki? brudasy brodate i mało męscy?:D klaty owłosione zawszone i mało męskości przez kolczyki?:D coś się komuś pomyliło z tymi kolczykami, faceci nie noszą w tych czasach (ani w tamtych) damskich kolczyków.
co do Niemców, ponad miesiąc chodziłem tam do szkoły, oni są bardziej przyjazni niż Polacy... co mnie dziwiło? że oni są wręcz zafascynowani polską (dawną) charyzmą...
i co jeszcze lepsze nabijają się z samych siebie, wyśmiewają symbole faszystowskie itd.
wiadomo znajdą się idioci, ale nie tylko tam, mało takich w Polsce?

Sosna91
08-10-09, 19:41
nie schodzcie na temat pedałów ani tym bardziej niemców, temat tyczy się stylu ubierania typowo damskiego przez niektórych mężczyzn.


a co do rajstop w XVIII wieku to troszkę one inaczej wyglądały niż teraz, raczej ich celem nie było to aby noga sie lepiej prezentowała, a dzisiejsze rajstopy takie właśnie są, a pończochy zawsze kojarzyły mi sie bardzo sexownie ale na nogach faceta to troszkę przesada,

KowalX
08-10-09, 19:46
nie schodzcie na temat pedałów ani tym bardziej niemców, temat tyczy się stylu ubierania typowo damskiego przez niektórych mężczyzn.


a co do rajstop w XVIII wieku to troszkę one inaczej wyglądały niż teraz, raczej ich celem nie było to aby noga sie lepiej prezentowała, a dzisiejsze rajstopy takie właśnie są, a pończochy zawsze kojarzyły mi sie bardzo sexownie ale na nogach faceta to troszkę przesada,
niemcy i geje to była mała dygresja
rozmowa jest kontynuowana :smile:


a co do rajstop w XVIII wieku to troszkę one inaczej wyglądały niż teraz, raczej ich celem nie było to aby noga sie lepiej prezentowała, a dzisiejsze rajstopy takie właśnie są, a pończochy zawsze kojarzyły mi sie bardzo sexownie ale na nogach faceta to troszkę przesada,

owszem "kobiece" są nylonowe ,a tamte były jedwabne
kobiece też nie były tego celem,były noszone dużo wcześniej pod ubraniem puki nie weszły spódnicę mini itp

1Matt
08-10-09, 19:52
no estetycznie i sexownie na męskich nogach (do tego owłosionych) to raczej nie wygląda:D ale co zrobić? jak ktoś lubi, do tego golić, niech se robi, to on wygląda idiotycznie nie ty;] problemu nie widzę
w środku miasta ze złości nikt im chyba nie będzie ubrania rozrywał:D jak jakiś opętany.
a takie małe pytania, kto widział już gdzieś na ulicy faceta w rajstopach? mi się nie zdarzyło... i gdyby nie ten temat nic bym o tym nie wiedział.
jak dla mnie fotki odnośnie rajstop męskich to tylko do czasopism itd. przecież to fotomodel... na pokazach modelek/modelów też są przeróżne wymysły, coś w rodzaju sztuki i ludzie się tym fascynują a nie krzyczą, że to bee.

Hermann
08-10-09, 19:53
ale jajca .Panowie jak sie robi siku w takich gaciach?

1Matt
08-10-09, 19:56
portki na dół i z gołym dupskiem:D a tak na serio to nie wiem, kup i sprawdz:D chyba jak zawsze?;>
gdyby nie Żydzi przed wojną Polska by miała dziurę w gaciach a nie rynek gospodarczy...
w średniowieczu kto najbardziej napędzał gospodarkę? Żydzi
Afroamerykanie odmienia się na Afroeuropejczycy? tak mnie zawsze ciekawiło:P

Sosna91
08-10-09, 19:59
w takim razie kręci Was to?

http://www.youtube.com/watch?v=rvY2hLqX0G0&feature=related
[/URL]

a tym bardziej to ?

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=7qjOIyZoG-Y&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=c46VcpqNm7U&feature=related)

przecież mamy XXI wiek!

Fehu
08-10-09, 20:02
Co do pedałów jak najbardziej uważam ich za odbieg od normy!!! Bo przeciez gatunek musi być podtrzymywany czyli musimy sie rozmnażać. Czy geje sie rozmnaża? NIE! więc łamią prawa natury. Dlatego przez zdrowe jednostki tejże natury powinny być usuwane (nie podżegam do niczego) ale chodzi mi o to że jak juz ktoś jest tym " pedałem" powinien z tym walczyć nie wiem leczyć się czy coś., albo przynajmniej zachować wstrzemięźliwość i zostać singlem !
czy wyobrażacie sobie sytuacje idziecie z dzieckiem przez park a tam dwóch pedałów się całuje. jak to wytłumaczyć dziecku?

Co do Niemców znam ludzi którzy pracowali u "niemca" co w moich stronach jest dość czeste. i prawie każdy to powie NIEMIEC polaka nie szanuje!

Hermann
08-10-09, 20:02
Sosna tych dwóch pierwszych powinni dużo ćwiczyć na nogi a to trzecie to wąsata baba

Fehu
08-10-09, 20:05
a pedalach piszcie co chcecie co do reszty (zydzi,czarni czy inne narodowosci)


Art. 256.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Art. 257.
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Dominick
08-10-09, 20:12
http://www.youtube.com/watch?v=6-0KowIJdpE&feature=related hot babe :D

KowalX
08-10-09, 20:17
w takim razie kręci Was to?

http://www.youtube.com/watch?v=rvY2hLqX0G0&feature=related


a tym bardziej to ?

http://www.youtube.com/watch?v=7qjOIyZoG-Y&feature=related

przecież mamy XXI wiek!

znowu zjeżdżamy na tematy gejów hmm,bo nas ma to nie kręcić :smile:


Co do pedałów jak najbardziej uważam ich za odbieg od normy!!! Bo przeciez gatunek musi być podtrzymywany czyli musimy sie rozmnażać.

musimy ?:)


Czy geje sie rozmnaża? NIE! więc łamią prawa natury.

jakie znowu prawa natury,więc idąc tym tropewm kobieta bezpłodna też je łamie? :)


Dlatego przez zdrowe jednostki tejże natury powinny być usuwane (nie podżegam do niczego)
to zalatuje faszyzmem ...


ale chodzi mi o to że jak juz ktoś jest tym " pedałem" powinien z tym walczyć nie wiem leczyć się czy coś.,
ale oni nie czują się chorzy,a co to jakaś choroba?


albo przynajmniej zachować wstrzemięźliwość i zostać singlem !

że mu się baba nie podoba to ma być nieszczęśliwy jak się zakocha,
bawicie się w Boga i mówicie co komu wolno?


czy wyobrażacie sobie sytuacje idziecie z dzieckiem przez park a tam dwóch pedałów się całuje. jak to wytłumaczyć dziecku?

a co chcesz tłumaczyć mówisz prawdę ,że się sobie podobają ,a w nawiasie publiczne całowanie nie jest zachowaniem na miejscu.Zapewniam ciebie ,że dziecku to nie przeszkadza ,a czy będzie w przyszłości zależy czym "nasiąknie"


Co do Niemców znam ludzi którzy pracowali u "niemca" co w moich stronach jest dość czeste. i prawie każdy to powie NIEMIEC polaka nie szanuje!

pracowałem i dalej twierdzę ,że zależy na kogo trafisz

fallenursus
08-10-09, 20:22
do murzynów nic nie mam, moze dlatego, ze lubie koszykówke :P Z reszt? trafi?e?.
Jestes modem.
Stary wyedytuj to, poglady takie zostawia sie w domu. Za takie cos na kazdym szanujacym sie forum juz lecisz.

1Matt
08-10-09, 20:24
sosna to coś z YT, pierwszy jaja sobie robi bo widać młody chłopak, a tego pełno na YT.
drugi to jakiś chory na głowę dziad... bo to co robi nie jest na miejscu, a co najważniejsze to nie jest moda!;]] a na fotkach z rajstopkami przecież jest fotomodel, więc to w jakimś celu było robione, ukazaniu nowej mody? w jakimś czasopiśmie wszczęcie nowej propagandy?:P tematu do dyskusji? kij ich wie.
Kowal pobiłeś mnie, zająłeś więcej miejsca niż ja kiedykolwiek:D

Fehu
08-10-09, 20:26
Kowal dziwna riposta..., ale powiem Ci ze to co napisałem to jest to moja subiektywna opinia nie musisz się z nią zgadzać.


jakie znowu prawa natury,więc idąc tym tropewm kobieta bezpłodna też je łamie? :)

ale tym tekstem troszkę "poleciałeś" bo nie stosowne jest porównywać pedała z kobietą bezpłodną.
jestes bardzo tolerancyjny i masz do tego prawo.

Dlatego przez zdrowe jednostki tejże natury powinny być usuwane
a to wyrwałeś fragment z kontekstu usuwane czy. przymusowo leczone czy coś nie zabijane
miałem się nie ustosunkowywać do Twojej wypowiedzi ale wyszło jak wyszło

KowalX
08-10-09, 20:37
Kowal dziwna riposta..., ale powiem Ci ze to co napisałem to jest to moja subiektywna opinia nie musisz się z nią zgadzać.
poza tym mamy prawo wypowiadać swoje opinie takie mamy prawo,ale nie obrażając nikogo ,ale nie ważne
jasne ,że nie muszę i tylko rozmawiamy,nic więcej
podałeś argumenty ,które nie mają pokrycia i dalej tak naprawdę nie odpowiedziałeś dlaczego nie lubisz.No bo jeśli czegoś się nie lubi to trzeba mieć jakiś powód.


ale tym tekstem troszkę "poleciałeś" bo nie stosowne jest porównywać pedała z kobietą bezpłodną.
jestes bardzo tolerancyjny i masz do tego prawo.

z niczym nie poleciałem skoro uważasz,że "pedał" ma być usuwany z takiego powodu to i kobieta bezpłodna czy facet również miałby obowiązek nas opuścić .Sam podałeś ,że osoby ,które nie potrafią się rozmnażać powinny być usuwane


a to wyrwałeś fragment z kontekstu usuwane czy. przymusowo leczone czy coś nie zabijane
miałem się nie ustosunkowywać do Twojej wypowiedzi ale wyszło jak wyszło

wcale nie twierdzę ,że zabijanie nic nie wyrwałem z kontekstu ,wiem co napisałeś :smile:

Sosna91
08-10-09, 20:37
http://www.youtube.com/watch?v=YMLyhiO0AMk&feature=related

przecież mamy XXI wiek!

KowalX
08-10-09, 20:37
KowalX podejrzanie ich bronisz..












Żartuje :P
hehe, niezłe :lol:

Sosna91
08-10-09, 20:39
http://www.youtube.com/watch?v=0GtTTRZyj_w
no i to tez jest normalne, przecież powinniśmy być tolerancyjni.



p.s teraz to ja kurde zszedłem z tematu ale trudno.

KowalX
08-10-09, 20:41
http://www.youtube.com/watch?v=YMLyhiO0AMk&feature=related

przecież mamy XXI wiek!

sosna sam mówiłeś ,że mamy rozmawiać o ubiorze ,a chwilę później przytaczasz odnośnik do gejów
a po drugie dla mnie film ten jest niesmaczny ,ale nie ma to nic wspólnego ,że mam tych ludzi nie akceptować i kazać,zabraniać określonych odczuć

1Matt
08-10-09, 20:41
Sooooosna ty zbrezniku co ty ogladasz na YT:D
a tak na poważnie to raczej nie ma nic wpólnego z tym ubiorem?;>
mnie to nie kręci, jak ich kręci niech się tam liżą, ich sprawa, ja bym zwymiotował mu na mordę.xD pozostanę przy babach, jakie są takie są ale jednak swoje zalety mają:D

pawelek616
08-10-09, 20:44
przecież mamy XXI wiek!

Ja pier***e, teraz Sosna mnie obrzydziłeś. Nad czym tu dyskutować to trzeba tępić:twisted:

Sosna91
08-10-09, 20:45
Kowal wiem ale zaczęliście kontynuować o pedałach to musiałem dosadnie pokazać czy wam sie to podoba.

Matt, nie problem było znaleśśc,:D wpisalem "two boys kiss" i znalazło

Bull2
08-10-09, 20:45
lizanie pach - pomysłowe

KowalX
08-10-09, 20:47
dodam,że widziałem gościa w rajstopach nie tak dawno w centrum handlowym,miał czarne rajstopy i na to ubrane spodenki za kolana luźne zielone i wyglądał zwyczajnie,do tego jakieś adidasy



Kowal pobiłeś mnie, zająłeś więcej miejsca niż ja kiedykolwiek:D

;)

Bull2
08-10-09, 20:48
sosna podejrzany filmik...arus podejrzane zabawy... ulatniam sie :P

KowalX
08-10-09, 20:49
Kowal wiem ale zaczęliście kontynuować o pedałach to musiałem dosadnie pokazać czy wam sie to podoba.



spoks odpowiadam jeszcze raz: jest to dla mnie niesmaczne ,ale nie ma to żadnego wpływu na akceptację tych ludzi,nie mam zamiaru nikim kierować,ani jego życiem

Fehu
08-10-09, 20:49
Kowal heh

nie odpowiedziałeś dlaczego nie lubiszhmm. może nie lubię dlatego że zostałem wychowany w takim środowisko ;D moze po prostu patrze na stereotypy . wiekszego znaczenia to nie ma wazne ze nie lubie


z niczym nie poleciałem skoro uważasz,że "pedał" ma być usuwany z takiego powodu to i kobieta bezpłodna czy facet również miałby obowiązek nas opuścić .Sam podałeś ,że osoby ,które nie potrafią się rozmnażać powinny być usuwanewiesz nie mówiłem o pojedynczej jednostce (nie wziąłem pod uwagę jednostek chorych czyt. bezpłodność czy niechęć do rozmnażanie) bardziej chodziło mi o to ze kobieta+ mezczyna są zdolni do rozrodu mówie o parach zdrowych... a facet +facet nie ma możliwości rozrodu nawet gdyby chciał. moze moje wczesniejsze wypowiedzi były nie fortunne, ale gl. o to mi chodziło

fallenursus
08-10-09, 20:50
Arus twoja wypowiedz mozna odebrac jako rasistowska I anty semicka;)

Sosna91
08-10-09, 20:51
http://i.demotywatory.pl/uploads/1248978373_by_mrn_500.jpg
http://i.demotywatory.pl/uploads/1249306507_by_pelopenus_500.jpg

Bull2
08-10-09, 20:51
Fehu: a facet +facet nie ma możliwości rozrodu nawet gdyby chciał.

jak to nie ? a kakaowy potworek :)

1Matt
08-10-09, 20:51
hehehehe pachy genialne.xD na filmiku było? wyłączyłem zanim do tego doszło:P
ale to czułe miejsce? ciekawe czy baby też mają, póki co ucho fajna sprawa:D
sosna ale co nam się może podobać w lizaniu się dwóch chopaków? przecież nikt im nie zazdrości tutaj (chyba że się mylę?), to, że ktoś to toleruje nie znaczy, że mu się to podoba:P

KowalX
08-10-09, 20:53
http://i.demotywatory.pl/uploads/1248978373_by_mrn_500.jpg


widzę ,że coraz dalej i głębiej brniesz clap
tego nie akceptuję :twisted:

Sosna91
08-10-09, 20:56
w sumie nie chce nikogo zmuszac do zmiany decyzji, każdy ma prawo myśleć jak chce i nie każde nikomu tępić innych.

temat odbiegł trochę ale jest to w sumie powiązane w pewnym sensie.

Fehu
08-10-09, 20:56
???,..........

fallenursus
08-10-09, 20:58
Sosna ! Zrobiles wiekszy burdel niz Lovelas;)
Nich kyos to zamknie bo zaraz sie dowiem ze jestem zydem a kowal homo bo ma malego psiaka I ladnie posprzatana chate!;)

Hermann
08-10-09, 20:58
Sosna dobiłeś mnie tymi dwoma.Dobranoc wszystkim i niech wam sie przyśniom Amorki w rajtuzkach. A ty Fallen pisz relacje zamiast oglądać gostków w pończoszkach

Sosna91
08-10-09, 20:59
Sosna ! Zrobiles wiekszy burdel niz Lovelas;)
Nich kyos to zamknie bo zaraz sie dowiem ze jestem zydem a kowal homo bo ma malego psiaka I ladnie posprzatana chate!;)

noo masz racje ;D choć nie taki był mój cel :D zaczęło sie niewinnie bo chodziło mi tylko o styl ubierania sie.

Fehu zamknij dziś ten temat bo i tak zszedł troszkę na złą strone ;D

Fehu
08-10-09, 21:02
Skoro autor tematu chce żeby go zamknąć to go zamkne!

ale kto chce może jeszcze napisać, dosłownie po jednym zdaniu. (podsumowanie) o 21:30 zamkne temat wedle życzeń

KowalX
08-10-09, 21:02
Kowal heh
hmm. może nie lubię dlatego że zostałem wychowany w takim środowisko ;D moze po prostu patrze na stereotypy . wiekszego znaczenia to nie ma wazne ze nie lubie

myślę ,że ma to znaczenie.Również bylem wychowany w takim środowisku ,ale zacząłem interesować się ludźmi ,a nie tym ,że mam kogoś nienawidzić,nie akceptować czy nie tolerować.Nie życzę Ci nigdy spotkania się z nie akceptacją w jakiejkolwiek sprawie.
Tak samo razi mnie jak ktoś gada ,że duży skoksowany to zaraz tępy,przykład trochę odległy ,ale to tego samego bije


wiesz nie mówiłem o pojedynczej jednostce (nie wziąłem pod uwagę jednostek chorych czyt. bezpłodność czy niechęć do rozmnażanie) bardziej chodziło mi o to ze kobieta+ mezczyna są zdolni do rozrodu mówie o parach zdrowych... a facet +facet nie ma możliwości rozrodu nawet gdyby chciał. moze moje wczesniejsze wypowiedzi były nie fortunne, ale gl. o to mi chodziło

ale czy oni mają zamiar się rozmnażać, chyba nie
więc niech robią co robią
ps
więcej kobiet dla ciebie więc się ciesz ;)

Sosna dobiłeś mnie tymi dwoma.Dobranoc wszystkim i niech wam sie przyśniom Amorki w rajtuzkach. A ty Fallen pisz relacje zamiast oglądać gostków w pończoszkach

co ma akceptacja do oglądania czy on się tym zachwyca,nie

to ,że coś ktoś akceptuje to zaraz ma się tym podniecać czy coś ,bez przegięć ,bo to wyciąganie tez ze słów które nie mówiły o tym

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
poza konkursem uważam ,że nie trzeba zamykać ,bo jest to zwykła dyskusja i nikt nikogo nie obraża ,a raczej wymieniamy poglądy ;)

1Matt
08-10-09, 21:11
Sosna ty zbóju w rajtuzach ty!:D
Kowal a miało być jedno zdanie:D znowu więcej ode mnie:D
A więc podsumowując, geje - wara od wychowywania dzieci;], pedały (lovelasy) - kij im w oko, za dużo ich by wszystkich zmieniać:P, rajtuzy - niech znajdą swoje odpowiednie nogi;], chopaki - trochę samokontroli na temat innych ras i upodobań seksualnych bo oba podlegają paragrafom jako obraza godności innego człowieka:)
Temat ogólnie fajny, nikt tu chyba nikomu do gardła nie skakał:P

YoDa
08-10-09, 21:17
rasy, religie, narodowości- dla kogoś wy też jesteście inni " o białas" "patrz katolik/ateista/buddysta itp."
czego się tu czepiać

geje/ pedały- nikt zdrowy na umyśle nie jest w stanie tego pojąć, ale co zrobić nie każdy może być normalny

Sosna - obrzydziłeś mi You Tube'a! gratulacje już nic tam nigdy nie obejrzę!


I zamknijcie to i usuncie najlepiej bo aż normalnie.... błeee przynajmniej te linki to tych fimików na MIŁOŚĆ BOSKĄ!!!

karolak89
08-10-09, 21:26
których bawiła ta sytuacja,ale w Polsce też takich trawisz to co nie będziesz lubił polaków czy konkretnych osób?


Nie mam pojęcia o co ci chodziło.. napisz to zdanie inaczej (kogo trawie?)

Jezeli dobrze zrozumialem.. to nie trawie ludzi (polakow) których bawi rzeźnia II wojny światowej.
Ja trafiłem na kilkunastu niemców i 80% przejawiało faszyzm (w pewnym stopniu) albo poprostu mnie wkurwili.

Powiem tak.. gdybym był bezkarny to bym pedałów zerował jak leci.
Byłoby to moje hobby ;)

Do dresów nic nie mam.. dres poprostu zyskał taką sławę, tak jak BMW... tak samo jak skórę (kurtkę) noszą metalowcy. Debilizm to kwestia indywidualna i bez znaczenia jest to jak jest ubrany.

Sosna91
08-10-09, 21:31
Sosna ty zbóju w rajtuzach ty!:D
Kowal a miało być jedno zdanie:D znowu więcej ode mnie:D
A więc podsumowując, geje - wara od wychowywania dzieci;], pedały (lovelasy) - kij im w oko, za dużo ich by wszystkich zmieniać:P, rajtuzy - niech znajdą swoje odpowiednie nogi;], chopaki - trochę samokontroli na temat innych ras i upodobań seksualnych bo oba podlegają paragrafom jako obraza godności innego człowieka:)
Temat ogólnie fajny, nikt tu chyba nikomu do gardła nie skakał:P

no i mam takie samo zdanie na ten temat.


pedały (lovelasy) - kij im w oko, było dopisać "69" starsi użytkownicy będą wiedzieć o co chodzi.

ale temat Fehu zamknij bo do konsensusu i tak nie dojdziemy nigdy, taka prawda wiec temat ciągnał by sie w nieskonczoność i moze doszło by to jakiś kłótni a tego nie chcemy ;]

pan.wiesiu
08-10-09, 21:37
Ja trafiłem na kilkunastu niemców i 80% przejawiało faszyzm

chodzi ci przyjacielu zapewne o nazizm (bo faszyzm to raczej wlosi)

btw tez sie spotkalem z tego typu zjawiskiem. potomkowie mordercow z wehrmachtu (wbrew powszechnej opini nie tyko "jakichs" hitlerowcow z ss) chelpili sie zwycieztwem w kampani wrzesniowej, w ktorej to m.in czolgami masakrowali naszych ulanow... teraz sobie wyobrazmy jakim trzeba byc ograniczonym czlowiekiem, zeby sie z tego cieszyc...

naturalnie rosjan i ich obecnej polityki i tak nikt nie przebije... i jak tu lubic sasiadow ?

pozdrawiam

karolak89
08-10-09, 21:38
Nie kolego.. faszyzm i owszem.. narodził się we włoszech, ale obecny był tak samo u niemców.

Niemiecka forma faszyzmu to nazizm. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_socjalizm).. wiec jeden chuj, że tak powiem.

1Matt
08-10-09, 21:47
chopaki a słyszeliście o polskim faszyzmie?... głośno o tym, więc zamiast mieć coś do Niemców, posprzątać najpierw własne podwórko...
u nas swoi swoich kosą dzgają, to jest normalne? raczej nie;]

Sosna91
08-10-09, 21:48
Fehu zamknij temat ;] rozmowy i tak już są nie na temat ;]