PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY-PLAN



Roga(L)
06-01-07, 19:46
Mam proble.Cwicze juz 6 i pol tygodnia i niby sa rezultaty ale nie takie jak bym chcial raczej ich ¼.I tu jest moja prosba aby ktos ulozyl mi dobry planik aby nie na rzezbe.
Mam do dyspozycj:
Atlas-zalaczone foto
Lawke z regulowanym skosem
Gryf prosty
Gryf łamany
2 hantle
Profesjonalny worek treningowy

Z góry dzieki za pomoc. PS.LUBIE DAWAC SOGI :lol:[/b]

pkmh
06-01-07, 19:57
Ej chłopak poszukaj troche na forum, jest tyle dobrych planów że aż wstyd prosić o ułożenie :twisted: Pozatym po sześciu tygodniach nie spodziewaj się jakiś nadzwyczajnych wyników bo to wcale nie jest długo.Jesteś początkujący więc radze na początek ogólnorozwojówke i jakąś dietke i bedzie dobrze.pozdrawiam

PS. Masz zajeb*** sprzęt też bym taki chciał :razz:

napisz coś więcej o sobie (wymiary)

jonasz7
06-01-07, 20:06
j.w. nie ma się co spodziwać po miesiącu treningów. powinieneś jeszcze trochę poćwiczyć i może wtedy zobaczysz że to nie tak szybko.
Zacząłeś od obiegówki?? Czy jeszcze nadal nie wiesz o co chodzi w tym sporcie?
Pamiętaj że w tym sporcie więcej nie znaczy lepiej wręcz odwrotnie!!
pzdr.

Roga(L)
06-01-07, 20:06
Bic:32 Przedramie:23 Klata:85 Nogi:51 ni i to chyba tyle

pkmh
06-01-07, 20:12
Tak jak myślałem..Po wymiarach widać że wielki to ty nie jesteś no ale jak na ten wiek to nie ma się czego spodziewać. Tak jak pisałem wcześniej i tak jak pisał jonasz ,zrób sobie ogolnorozwojówke,poćwiczysz jeszcze jakiś dłuższy czas bo w wieku 13lat to nie ma co przesadzać

Roga(L)
06-01-07, 20:28
Wielki?I mowisz to majac o 2cm wieksza lape??

pkmh
06-01-07, 20:30
Wymiary w moim profilu nie są aktualne...zmierze się na dniach to sprawdzimy :razz:

damiano
06-01-07, 20:33
ja bym ci radzil teraz na mase.a w lato na rzezbe.dobra dieta i regeneracia potreningowa i jazda :grin: .kup sobie gainera narazie.

Roga(L)
06-01-07, 20:34
Wiesz co?Odchodzac od tematu nie zgadzam sie z tym twoim PIEKON-SILA.Bo np. ja wolalbym wygladac jak Pudzianowski(gdyby nie lekko zwalony brzuch)

pkmh
06-01-07, 20:41
Wiesz co?Odchodzac od tematu nie zgadzam sie z tym twoim PIEKON-SILA.Bo np. ja wolalbym wygladac jak Pudzianowski(gdyby nie lekko zwalony brzuch)

Każdy ma swój gust...Wstawiłem fotke Arniego pod napisem PIĘKNO bo on naprawde był świetny w swoich czasam.kiedyś naprawde trudno było dojść do takich wyników jak on osiągnął, wiem bo mój ojciec tez trenował i w czsach jego młodości Arni był "na topie" :razz: i kiedyś nie było tyle sprzętu i takiego dostępu do różnego rodzaju używek.A pudziana też lubie ale tyle co on 'zjadł" to tylko on wie i zobaczymy za pare lat jak będzie w takim wieku jak teraz jest Arni czy będzie róznie dobrze się "trzymał"
A tobie życze abyś wyglądał tak jak Pudzian..Pozdrawiam

jonasz7
06-01-07, 20:48
gdyby nie lekko zwalony brzuch

A mi się jego brzuch podoba!! jest duży ale i wyżeźbiony.

CreativePL
07-01-07, 14:56
widze ze OT sie nawiazal to:




http://e-kulturystyka.info/search.php

Kakashi
07-01-07, 15:11
Bic:32 Przedramie:23 Klata:85 Nogi:51 ni i to chyba tyle
przy takich wymiarach sie oburzyłes ze ktos powiedział ze nie jestes wielki?? <hahaha>
85cm w klacie to moja dziwczyna nwet ma:P eh...a wracajac do tematu czego bys sie mogł spodziewac po 1,5 miesiaca cwiczen? 1cm w łapie jak Ci przyszło to i tak dobrze...do tego na pewno nie masz najlepszego planu ( zakładam) i diety tez brak (kolejne załozenie:P) jesli sie myle to mnie popraw...

co do planu na rzeźbe to chyba nie abrdzo przy takich wymiarach jakie masz...ja osobiscie radze mase..mase na lato tez amse a nie rzeźbe bo do lata za duzo nie zdziałasz....w przyszły sezon letni dopiero o rzeźbie pomysl... pozdro:D

Roga(L)
09-01-07, 15:59
Moze i ma,pewnie same miesnie.Sa gusta i gusciki.Kupcie na spule takie pigulki z odbitym koniem

[ Dodano: 10-01-2007, 20:25 ]
No i nie odpowiedzial mi Kozak.