PDA

Zobacz pełną wersję : Klatka piersiowa



Genius123
06-10-09, 19:14
Witam mam lejkowata klatke piersiowa (zapadnieta) i mam takie pytanie :)
Jakie cwiczenia najlepsze sa na wyrobienie ? najbardziej zalezy mi na srodku klatki oraz doł(mostek)

1Matt
06-10-09, 19:28
dieta... ile ważysz i jaki wzrost? staż?
masz niedowagę, że lejkowata czy jesteś zbudowany i masz problem z jej wyrobieniem?

Genius123
06-10-09, 19:31
a sory zapomnialem :) chudy jestem strasznie :) a co do diety to wlasnie od pon znowu jem co najmniej staram sie ;p ale wiem oco chodzi ;p

wiek 17
staz 7 m ale mialem teraz 2 miechy przerwy
wzrost 176
waga 58 kg

mozna powiedziec ze same kosci xd ;p
a i dodam jeszcze ze zaczolem jesc gainera "Mutant mass"

1Matt
06-10-09, 19:35
ułóż kompletną dietę zapiętą na ostatni guzik, daj do działu Dieta na sprawdzenie, chopaki skorygują co i jak. Gainer nic Ci bez diety nie da... tak samo ćwiczenie bez diety klaty ci nie poprawi.

Genius123
06-10-09, 19:41
ja wiem co jesc i to jem wiec ta dieta jest bez przypalu a gainera tylko pije w sql i po treningu he oczywiscie po treningu jest posilek takze :;p chodzi mi o cwiczenia :) szczegolnie ;p co uwazacie o

Wypychanie na plaskiej ( wąsko)
Hantle skos w dół
rozpietki
przenosy

takie 4 cwiczenia dac ? co o nich sadzicie ? na moja wade ?

michal_f
06-10-09, 19:41
zapomnailes jeszcze dodac ze miales niedokonczony cykl na mecie hehe ( to tak na marginesie )
Wez sie za diete a jak miesnie na klacie rusza to ten zapadniety dolek przykryja :) Na srodek klaty cwiczenia na skosie.

Genius123
06-10-09, 19:53
zeby ruszyly to takze trzeba dobrac dobre cwiczenia xd ;p i oto pytam xd ;p jak juz wyzej pisalem ze diete mam ;) w glowie ;d po mojemu nie oplaca sie ukladac diety kiedy wiesz co jesc :) a napewno bym nie mial zamiaru jesc codziennie to samo o tej samej porze .. xd wtedy to juz pewnie bym chleba nie ruszyl xd ;p bym obrzydzenie mial hi :)

1Matt
06-10-09, 21:09
oj geniuszu geniuszu... wiedzieć co jeść a mieć dietę to co innego, mój kochany młodszy braciszek tak samo się przemądrza...
i jak na tym wychodzi? nijak bo z masy nic mu nie idzie, a też za suple chce się łapać, świr.
kolega pisał wyżej, ułóż dietę bo bez tego nie ruszysz, jak możesz wyprofilować klatę, jak ona nie dostaje odpowiedniej ilości minerałów? co z tego, że wiesz co jeść jak jesz za mało? ćwiczenia nic ci nie dadzą, ćwiczyć musisz z czego, a Ty nie masz z czego.
ćwiczenia na klatę już wymieniłeś i o wiele więcej znajdziesz na forum, w podwieszonych jest piękny opis ćwiczeń
na wszystkie partie mięśni, w dodatku piękne fotki z encyklopedii jak mniemam.

Sosna91
06-10-09, 21:12
jakbyś miał staż 3-5lat i >90kg to jeszcze bym uwierzył że wiesz co jesz. ale sam sie przekonasz w jakim jesteś błedzie.

johnni
07-10-09, 08:37
też mam lekką lejkowatość i wyrobiłem ją normalnym planem na mase i górą jajek, piersi z kurczaka, oliwy, tuńczyka, jogurtów, sera oraz mleka :)

mumin1992
07-10-09, 10:59
Podobno lepiej jest zaczynać ćwiczenia na klatkę od skośnej ławeczki a potem dopiero prosta, szybciej się górne mięśnie budują, prawda?