PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc z odżywkami !



Dawid9191
06-10-09, 13:46
Wiek: 18
Wzrost: 173
Waga: 65

Chciałbym prosić o rade , 2-3 lata temu brałem massa xxl + kreatyne + glutamine , jestem bardzo zadowolony , bo po tej kuracji przytyłem 8kg. Lecz prawie od roku już nie chodzę na siłownie, ponieważ zacząłem trenować sztuki walki, trenowałem przez pół roku boks, teraz przerzuciłem się na Muay Thai(tajski boks). Teraz ponownie chciałbym przytyć i mam taki problem , mój plan tygodniowy wygląda tak : wtorek i czwartek tajski boks + raz lub 2 razy siłowania + codziennie pompki przysiady .
I teraz mam pytanie: jaki efekt da branie odżywek przy takim planie ? (boje się czy to wystarczy czy nie wystąpią rozstępy lub jakieś nie pożądane efekty itp.)
I jeszcze prosze o rade jakie odżywki byście mi doradzili ? białko+ kreatyna ? a może coś innego ?

Z góry dziękuje za pomoc !

niewula
06-10-09, 14:48
ty chyba nie wiesz czemu powstaja rozstepy..
jak chcesz sie brac za cykl to lepiej zebys mial normalny trening

maly25
06-10-09, 14:53
kreatyne mozesz brac bez zadnego problemu ,ja bralem do brazylian jujitsu super efekty w treningach mialem ale dietka tez byc musi ale to juz dzial dieta

KowalX
06-10-09, 15:21
w bjj się sprawdza ,ale w wysiłku tlenowym nie za bardzo.Ja polecam cytruline

1Matt
06-10-09, 15:25
po krecie na pewno nabierzesz trochę wytrzymałości, ale czy przy treningu MT masy?
jak dla mnie masa a MT trochę się gryzą, tym bardziej bez diety będzie trudno.
rozstępy? przy takim treningu jest niiiiiikła szansa byś je miał, aż takiego szybkiego przyrostu masy mięśniowej nie dostaniesz:P w taju masz dużo ruchu po ringu tak jak w boksie, z pewnością ci się węglowodany przydadzą.

Dawid9191
07-10-09, 17:08
Dziękuje wszystkim za rady !
Dietę już mam , a chce nabrać masy , bo MT w moim przypadku to tylko sport przejściowy , właściwym jest MMA , dlatego potrzebuje trochę masy .
Dlatego chyba zdecyduje się na białko + kreatyna i może ewentualnie L-glutamina ...
możecie może polecić jakieś białko , kreatyne i L-glutamine ? (ostatnim razem miałem mass xxl , kreatyne olimpa i glutamine treca)

Pozdrawiam ;)

KowalX
07-10-09, 17:20
Dziękuje wszystkim za rady !
Dietę już mam , a chce nabrać masy , bo MT w moim przypadku to tylko sport przejściowy , właściwym jest MMA , dlatego potrzebuje trochę masy .
Dlatego chyba zdecyduje się na białko + kreatyna i może ewentualnie L-glutamina ...
możecie może polecić jakieś białko , kreatyne i L-glutamine ? (ostatnim razem miałem mass xxl , kreatyne olimpa i glutamine treca)

Pozdrawiam ;)

białko - ultimate iso sensation 93
w promocji ok 120zł za 1,6kg
kreatyna - creapure
glutamina- masz w białku sporo