PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w ułorzeniu cykli



franck9mm
06-10-09, 12:35
witam. trenuje od niedawna, ale zdążyłem już ułorzyć sobie niezły plan ćwiczeń, lecz niestety mam problem z odżywkami. cwicze od okolo pol roku, a od wrzesnia zaczolem brac kreatyne, tauryne, dekstroze i bialko. nie uwarzam zeby mi to cos wiele dalo. wiec korzystajac z tego ze niedlugo konczy mi sie cykl, postanowilem cos pozmieniac na przyszlosc. zakladam ze cykle beda trwaly 6 tygodni.
Głównym celem moich ćwiczeń jest nabranie masy, ponieważ jestem szczupłym facetem:

cykl nr 1 - od polowy października do końca listopada: XXL MASS
cykl nr 2 - od grudnia do polowy stycznia: OLIMP Kreatine Mega Caps 1250, OLIMP Taurine, OLIMP Dextrex Juice, Amino Max 6800

pytanie nr1.czy coś w tych cyklach jest do zmiany, coś trzeba wywalić lub dodać??
pytanie nr2.Czy do tych cykli mogę jeszcze dodać Białko (np.Białko Ostrowia)??

P.S. apropo diety. jako taka dietę mam, możne niezbyt rygorystyczna itd, ale się staram...

Wiek : 20

Waga : 72

Wzrost : 172

Cel cyklu : masa

stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna, tauryna, dekstroza, białko

Uprawiane inne sporty : od czasu do czasu piłka nożna

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : przez wrzesien bralem kreatyne, tauryne, dekstroze i bialko.

przewidziane finanse na cykl : nieograniczone

uwagi i sugestie : srednio zadowolony z efektow

Staż treningowy : ok 6 miesiecy

KowalX
06-10-09, 13:01
cykl nr 1 - od polowy października do końca listopada: XXL MASS
cykl nr 2 - od grudnia do polowy stycznia: OLIMP Kreatine Mega Caps 1250, OLIMP Taurine, OLIMP Dextrex Juice, Amino Max 6800




śmieszne jak ktoś robi cykl na gainerze ;)
połącz krete z aakg,cytruliną i kofeiną w tabsach będziesz miał cykl

niewula
06-10-09, 14:23
przynajmniej kolega ladnie rozpisal i wszystko teraz wiadomo wiec daje soga :)

gainer to uzupelnienie brakow w diecie , to ze efektow nie zauwazyles po kreatynie to pewnie przyczyna slabych lub bezwartosciowych posilkow , pamietaj o tym na przyszlosc

dextroze wyrzuc to jzu mowie na wstepie , bialko /gainer mozesz brac caly czas bo to uzupelnienie diety
jednak ja proponuje izolat bialka zamiast gainera od grudnia mozesz sprobowac na kreatynie jeszcze raz, lub taki cykl jaki proponuje ci kowalix

KowalX
06-10-09, 15:25
, to ze efektow nie zauwazyles po kreatynie to pewnie przyczyna slabych lub bezwartosciowych posilkow , pamietaj o tym na przyszlosc



I tak i nie .Są osoby które nie za bardzo reagują na kreatynę i to spory procent

niewula
06-10-09, 18:12
zgadza sie . Swole podobno dobre dla osob ktore nie reaguja na kreatyne,lecz sam nie probowalem tego suplementu

KowalX
06-10-09, 18:45
ja próbowałem wraz z nitrous :)