PDA

Zobacz pełną wersję : zaawansowani



kot19
05-10-09, 13:31
siemanko mam znajomego cwiczy juz troche muay thay jest w grupie zaawansowanej i chcial by przejsc do mma lecz nie za bardzo widzi przyszlosc w gr poczatkujacej czy jest mozliwosc wskoczenia odrazu do zaawansowanej?? ma chec na mma okniński warszawa i czy wogole dał by sobie rade

patryk1336
05-10-09, 16:46
wiesz duzo zalezy od trenerow i jego wyszkolenia :) co z tego ze w grupie zaawansowanej są ruzni trenerzy to samo co z czarnymi pasami ochrania tylko 2 cm twego ciala reszta nalezy do Ciebie :) musi isc sie sprawdzic pogadac z trenerem :))

patryk1336
05-10-09, 16:47
a nawet jesli jest taki dobry to trener zauwazy i sam przeniesie go do gropy zaawansowanej :))

Boruta
06-10-09, 22:46
Nie wydaje mi się aby Mirek puścił początkującego do grupy zaawansowanej.

Anaboliczny Koks
06-10-09, 23:45
Dlaczego ma byc w zaawansowanej ? ... MMA to nie MT !

warmach1ne
07-10-09, 20:00
Ja nigdy nie trenujac Teakwondo jak przeszedlem z Kyokushin to odrazu przeszedlem do zaawansowanej .. i tak sie bili jak panienki.... teksty ja u nas w grupie poczatkujacej.. "ale nie tak mocno ok ?? lajtowo ok ??" to nie sa slowa godne wojownika.. a w zaawansowanej powinni byc wojownicy

kot19
08-10-09, 13:18
tylko ze miedzy tekwondo a kyokushyn jest mniejsza roznica niz miedzy mma a muay thay tam dochodzi jeszcze caly parter oi ktorym znajomek raczej niema bardziej pojecia a cow mma jest podstawa