PDA

Zobacz pełną wersję : Stanazol



1Matt
04-10-09, 22:46
No i tu się też pokazałem:P niestety...
otóż mam małe pytanie, dziś trochę mnie znajomy zszokował
oświadczając, że sobie Stanazol zaczął wbijać.
Moje pytanie jest takie:
co mu grozi biorąc strzały samego Stanazolu? bez żadnych dodatków i osłon, do tego nie trzyma diety, nie ćwiczy regularnie i strzały nie bierze cyklicznie tylko jak mu się podoba...? dodam, że wali to tylko w bica i głównie jego ćwiczy i klatę. Chudy jak szkapa i wysoki.

fallenursus
04-10-09, 22:58
http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/9/16/128660498159844805.jpg

http://www.google.com/logos/pl_independence08.gif skutki uboczne winstrolu

1Matt
04-10-09, 23:00
fallen dobra czytałem sobie w google ale chce znać wasze zdanie, bo tam jest teoria... co by gdyby, a wy jesteście w dopingu bardziej obcykani a ja na ten temat nie mam zielonego pojęcia.

fallenursus
04-10-09, 23:06
stary ja po przeczytaniu tych teori stwierdzilem ze branie samego wina jest totalnym nieporozumieniem i tyle. ludzie biora i zyja. wszystko biora i zyja:) on chudy jak szkapa wali w bica, widziales jak bica kul?? to boli jak chooy :) tym bardziej wino. zalezy jak dlugo bedzie brac. moze mu siasc naturalna produkcja tescia. w kalendarz niestety nie pierdolnie kolega. Kondycha-wytrzymalosc mu sie polepszy napewno.. jesli nie robi cykla jak piszesz to nic mu nie bedzie. stanek nie taki grozny jak go obsmarowywuja:smile:

1Matt
04-10-09, 23:13
no i o to chodziło:) thx, tyle chciałem wiedzieć, on chudy jak szkapa ale ma nasrane w głowie...
ból mu nie straszny jak się nożem ciacha po łapach bo blizny według niego wyglądają fajnie...xD a po przestaniu brania, nie spadnie mu radykalnie ten bic? jak nie trzyma diety i nie ćwiczy regularnie, tyle co w szkole, to to nie będzie tylko efekt tymczasowy?

fallenursus
04-10-09, 23:15
saa niemaja efektu miejscowego. jemu po takim czym nie bedzie mialo co spadac bo nic mu nie urosnie. diety niet,bije towar jak ma, no dobra jesli zaczol cwiczyc to mu urosnie na wielkosc pryszcza bic:twisted:

sts
05-10-09, 14:50
zmień kumpli :)

1Matt
05-10-09, 15:39
hehe dzięki za rade, od przeszło roku się z nim nie zadaje i jemu podobnymi;]
tylko tak mnie zaciekawił ten Stanazol, bo napisał mi żeby się pochwalić i mi polecić^^
a ja chciałem mieć jakieś podstawy żeby móc się z niego pośmiać;]
bo na temat dopingu jestem kompletnie zielony.

g-kick
05-10-09, 19:48
wino w strzałach to jedynie apteka - za duzo sie już naoglądałem sączków po operacji usuwania ropy po strzałach wina underowego lub wyjebki aptecznego stuffu - oni tam potrafia pchać zmieloną krede nawet !