PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do specjalistów



men131
04-10-09, 20:53
Witam mam do was pytanie trenuję piłkę nożna mam treningi w pon. i sr. czy przed treningiem piłkarskim moge pójśc na silke i trenoac na mase a pózniej zażyć białko i isć na trening piłkarski czy jest w tym jakis sens i czy moje miesnie beda sie rozwijac? prosze o szybka odpowiedz

slim shady
04-10-09, 20:58
ustaw sobie siłownie tak żeby nie była w dni treningu nogi

Voice666
04-10-09, 20:59
Wszystko zależy od diety. Dostarczaj więcej kcal niż spalasz a będziesz rósł, a białko to nie wszystko po treningu

men131
04-10-09, 21:11
ale jak myslisz ze jedzenia balka w tym przypadku jest bezsensu czy ma to jakis sens bo i tak jak na treningu pilkarskim bede biegal to bede to spalał

Voice666
04-10-09, 21:14
Po siłce zjedz posiłek, który będzie zawierał budulec czyli białko i energie czyli węglowodany i tłuszcze. Jako, że chcesz zbudować masę mięśniową i jednocześnie grasz w piłkę czyli ostre kardio to ułóż sobie dietę. Skocz do działu dieta i poczytaj , popytaj

slim shady
04-10-09, 21:14
Voice Ci napisał, że najważniejszą rolę ma tutaj dieta, dajesz taką nadwyżkę kaloryczną żeby pełniła role antykataboliczną, białko jest przydatne ale węglowodany tez musisz wrzucić po treningu

men131
04-10-09, 21:18
ok dzienki za rade

Budrys
06-10-09, 21:25
no ja bym powiedział nawet że węglowodany to podstawa, i napewno nie zalecał bym siłowni a potem treningu piłkarskiego w jeden dzień. W przeciwnym razie Twoja masa ciała (nie mówiąc o masie mięśniowej) może polecieć ostro w dół, a przetrenowanie sprawi że porzucisz jedne i drugie treningi.
Ale sam decydujesz...