PDA

Zobacz pełną wersję : masa na zime



kinkiel
04-10-09, 20:49
kupiłem następujace środki no-xplode 2x1230g , bsn nitrix 180 tab kreatyna olimpu monohydrant + gainer wedug braków w diecie mam zamiar brać to tak z rana 3tab nitrix około 15godziny 3 tab nitrix 19,30 czyli 30 min przed siłką 3 miarki no-xplode+ 5 gram kreatyny ćwicze 6 dni w tygodniu czy coś byście w tym zmienili ????

bulitto
04-10-09, 21:15
6 raz to sporo ćwiczysz wystarczyło by spokojnie 4

Sosna91
04-10-09, 21:23
nie wiem o której chodzisz spać ale jeśli bedziesz miał problemy z zasnięciem to lepiej choć na siłke wcześniej,

no i 6dni w tygodniu to za duzo, chyba ze jesteś na prawdę zaawansowany.

kinkiel
04-10-09, 21:48
wiem że to dużo ale czy ktoś by odpowiedział na moje pytanie a problemów ze snem niemam po no-xplode

niewula
04-10-09, 22:50
zaczynasz od 3 miarek xploda?...
6 dni to kochany troche przesadziles
a nitrixa bierze sie tylko przed treningiem

kinkiel
04-10-09, 23:01
zaczynam od 3 ponieważ brałem już ten produkt i mniejsza dawka niedziała co do 6 dni nieprzesadziłem cwicze już bardzo długo i przy takiej systematyce widzę największe postępy co do nitrix bierze sie go 3 razy dzienie tak przynajmniej jest na ulotce i tak brali znajomi i rezultaty były czy na tym forum jest chociasz jedna osoba ktura odpowie na moje pytanie ????

niewula
05-10-09, 07:33
dobra nie wazne twoja kasa..
moge sie jeszcze zapytac jaka waga

kinkiel
05-10-09, 10:36
69 kg i niemów ze to zamało bo z tą wagom potrafie w 100% wykorzystac potencjał tych odrzywek http://www.***.pl/4_miesiace_po_ponad_rocznej_przerwie-t503865-s5.html na 5-6 stronie som aktualne foty i wkoncu niech ktos powie czy coś by zmienił czy tak zostawił bo od jutra mam zamiar zaczonc i niewiem czy coś skorygować

kinkiel
05-10-09, 10:38
http://www.***.pl/4_miesiace_po_ponad_rocznej_przerwie-t503865.html

fallenursus
05-10-09, 13:16
nic ne musisz korygowac, xploda styknie ci na 28 treningow:smile: jak dla mnie to sam cukier i kofa. moznao wiele taniej takie cos zmajstrowac. za podawanie linkow z innego forum powinienes dostac osta.

kinkiel
05-10-09, 14:27
starczy mi na duzej bo mam 2 sztuki tego duzego a co do tego ze tam jest tylko kofa i cukier to sie niezgodze jest to swietny środek nic dotont mnie tak jeszcze niepompowało i poniczym siła tak nieskoczyła jak ponim co do umieszczania linków mój błont nieprzeczytałem regulaminu . ale co do xploda to niemam problemu bo tylko przed siłkom zalezy mi na opini o nitrix czy ten sposub brania bedzie ok producent podaje 3 razy dzienie ale popołudniu biore no-xplode to chyba niema sensu nitrix a przed siłkom nitrix wydaje mi sie ok bo ma dugom formułe uwalniania i właśnie oto mi chodzi czy ten nitrix jest dobrze ulozony czy jednak brac go 3 razy dzienie i tu oczekuje pomocy od kogoś kto może jadł te środki i jakie som jego odczucia sorki za błendy

niewula
05-10-09, 17:14
sluchaj to ze wzioles 2 boostery na cykl to juz twoja sprawa nitrixa i xploda bierze sie przed treningiem brzabylo wczesniej myslec -.-
no chyba ze chcesz byc na pompie caly dzien i marnowac dobry towar, ale jak juz mowilem twoja sprawa

bierz 1-2 porcji xploda +porcja nitrixa przed tren (chociaz mysle ze 2 dawki +porcja nitrixa to bedzie za duzo )
a po treningu i w dnt laduj mono jedyna sensowne dawkowanie jakie tu widze

kinkiel
05-10-09, 17:22
wzasadzie oto mi właśnie chodziło żeby pompa utrzymywała się przez cały dzien

Sosna91
05-10-09, 21:04
wzasadzie oto mi właśnie chodziło żeby pompa utrzymywała się przez cały dzien

tylko jaki to ma cel? lans? szkoda towaru.

p.s widizalem fotki to rzeżba ładna i jest ładnie ale mnie nie kreci taka rzeżba, założysz koszulke albo sweter i Cię nie widać., ale na wakacje jak talala.

kinkiel
05-10-09, 22:37
każdy ma inne cele ja niechce być duży ale chce mieć ładnie wyrzezbionom sylwetke i siłe wydaje mi sie że wyniki siłowe do tej wagi som imponujace a po pomperach waga nieskacze a siła ślicznie rośnie a co do wagi to na zime wrzuce pare kilo ale niezadużo bo trenuje kick-boxing i zaduża waga troche by mi przeszkadzała ale jeśli chcecie moge zdać relacje po zjedzeniu tego jak waga siła jak zmieniły sie obwody i czy warto bo mam odczucia po samym no-xplode więc bende mugł powiedziec czy przy 2 noobosterach jest jakaś rużnica czy niewarto oczywiście jeśli ktoś chce jeśli nie to mozna zamknonc temat