PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki następny cykl?



Minias
04-10-09, 20:22
Hey,
wlasnie koncze brac aakg, beta ala, bcaa extra. Jestem juz po 2 cyklach na kreatynie, ostatni byl jabłczan+ mono i nawet fajnie poszło, ale nie do końca tak jak chciałem... Zastanawiam się teraz nad jakims ciekawym zestawikiem na nadchodzacy okres masowania przez zime. Myślałem nad jakimś stackiem kreatynowym, ale nie jestem pewnien do końca. Napewno chce przestestowac reanimatora z olimpa. Co byście doradzili?

KowalX
04-10-09, 20:24
odczekaj z miesiąc i walnij stack

Minias
04-10-09, 22:51
a którego bys polecał?

MolderDist
05-10-09, 15:49
Z mniej rozbudowanych np. crea shot, noko

Z droższych i bardziej rozbudowanych: zdecydowanie knockout, sizeon, storm, massacra 2

KowalX
05-10-09, 16:05
dorian nox ,superpump też ok

niewula
05-10-09, 16:43
to boostery misiu :* na 3 niech lepiej wezmie cos slabszego, mysle ze noko, cellpump w to bym celowal

KowalX
05-10-09, 16:55
dla mnie jak ma krete to stack hehe ;),ale fakt lepiej na początek coś light

MolderDist
05-10-09, 23:14
Dokładnie superpump i nox to bardziej boostery no ;-) Nie da rady bazować na nich (chociaż jak na upartego to wszystko można)

To tak jak pisałem 3 cykl bardzo dobrze wyjdzie crea shot lub noko.

Minias
10-10-09, 03:22
Spróbuje chyba tego crea shoota bo jest activlaba, a jak narazie wszystko co bralem tej firmy dobrze mi podchodziło. Mam takie pytanie jeszcze bo znalazlem tego stacka na necie ale tylko w saszetkach jakby ktoś miał jakiegos linka do całej puchy to bylbym wdzięczny. Jest jakis sens aby dodawać do tego AAKG i beta ala z tego co pamietam to zawiera co aakg ale nie duze ilosci, aczkolwiek moge sie mylic? W sumie to cały zestaw bedzie wygladał w tak:
- crea shoot activlab
- aakg trec
- beta ala activlab
- Reanimator Olimp
- witaminy
Jakies korekty?

MolderDist
10-10-09, 13:15
Może być jak najbardziej.

Wiadomo, wszystko tyczy się o kaske. Jak stać na to to jak najbardziej, jak ograniczone fundusze to można np. zrezygnować z dodatkowej argininy i bazować tylko na tej w crea shocie.

Minias
10-10-09, 17:50
fundusze nieograniczone :P jak narazie... co byscie jeszcze dorzucili do zestawu?

MolderDist
10-10-09, 17:59
Skoro masz fundusze to zamiast aakg z treca kup odrazu jakiś booster NO i bierz przed treningiem.

KowalX
10-10-09, 18:51
skoro powiadasz fundusze nieograniczone kup white flood + creapure + Green magnitude
lub poczekaj ,bo niedługo będzie dostępny Dorian Nox ;)

Minias
11-10-09, 02:00
kowalx napisz cos wiecej o tym bo zainteresowales mnie tym :P a co do bostera to jaki poleciacie ?

KowalX
11-10-09, 02:31
kowalx napisz cos wiecej o tym bo zainteresowales mnie tym :P a co do bostera to jaki poleciacie ?
o czym więcej?
booster to właśnie white flood
po treningu masz Green magnitude
i do white flood dodajesz creapure przed treningiem 5gram
:happy:

dorian NOX ma pojawić wtedy możesz go podmienić z white flood

niewula
11-10-09, 11:07
dorian jest dobry
ale jesli juz chcesz brac white flooda to lepiej hyper schocka

KowalX
11-10-09, 11:59
dorian jest dobry
ale jesli juz chcesz brac white flooda to lepiej hyper schocka

dlaczego?

Minias
11-10-09, 13:01
jaki monohydrant do tego bo bralem vitalmaxa zielony i słabo kopał, olimpa tez niezbyt :/

KowalX
11-10-09, 13:09
jaki monohydrant do tego bo bralem vitalmaxa zielony i słabo kopał, olimpa tez niezbyt :/

weź creapure - firma nie ma znaczenia ,może być małe pudło np trec (i tak będziesz brał tylko przed treningiem)chyba ,że chcesz by zostało na później.

reszta jak wyżej będziesz zadowolony.
white flood ma ten plus ,że nie ma w nim krety ;)
,a po treningu green bez zbędnych rzeczy

Minias
11-10-09, 13:45
poczytałem troche na necie na temat tych produktów i np duzo osob ma problem po geen z żołądkiem i długimi posiedzeniami w klopie, wiesz coś o tym ?:) jak mozesz to rozpisz jakbys dawkował te suple, tzn w jakich odstepach czasowych i ilosciach co sadzisz aby do tego dodac tego regenatora olimpu po treningu plus bcaa extra?

KowalX
11-10-09, 14:03
poczytałem troche na necie na temat tych produktów i np duzo osob ma problem po geen z żołądkiem i długimi posiedzeniami w klopie, wiesz coś o tym ?:) jak mozesz to rozpisz jakbys dawkował te suple, tzn w jakich odstepach czasowych i ilosciach co sadzisz aby do tego dodac tego regenatora olimpu po treningu plus bcaa extra?

green to kreatyna + betaina ,więc chyba te osoby miksują z jedzeniem
porcja white przed treningiem + creapure 5g
po treningu porcja green i 30min później normalny posiłek

nie potrzeba Ci nic więcej ,będziesz miał dobry cykl ,zobaczysz.Jako skończysz zgłoś się co dalej i :smile:

Minias
11-10-09, 16:25
Napewno dokupie bcaa :P i vitaminy bo to mi sie zawsze przyda i wielkie dzieki za porade, jak skończe cykl to się odezwe :P

KowalX
11-10-09, 16:27
http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/2133/BCAA-Elite.html

http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/2208/RecoverPro.html

;)

MolderDist
11-10-09, 17:45
Jak pojawi sie nowy Dorian to skład będzie miał inny i już nie będzie szału :-P

A skąd masz KowalX info, że się pojawi wogole? Bo ja jedynie słyszałem, ze Dorian wycofuje się z interesu.

KowalX
11-10-09, 17:59
Jak pojawi sie nowy Dorian to skład będzie miał inny i już nie będzie szału :-P
oby nie gorszy :smile:

A skąd masz KowalX info, że się pojawi wogole? Bo ja jedynie słyszałem, ze Dorian wycofuje się z interesu.

od jednego kulturysty ;)

Minias
11-10-09, 19:05
kowalx to którą z tych dwóch polecasz?:P bo z tego co patrzylem to różnią się ilością zawrtych produktów.

MolderDist
11-10-09, 19:53
Niestety ale jestem pewny, że będzie gorszy. Tak było z każdym suplementem po reaktywacji :/

Nox odleciał na chwile bo miał substancje "zakazaną" chyba geranamine, więc pewnie teraz jest wszystko co może być, więc szału już takiego nie będzie.

ael napewno kto zna starego to będzie chciał tego samego i kupi i tak się kręci zysk.

Też ciekawe skąd kulturysta ma takie info, ale kto wiem może ma racje ;-)

KowalX
11-10-09, 20:33
Też ciekawe skąd kulturysta ma takie info, ale kto wiem może ma racje ;-)

możliwe ,że i słabszy się zobaczy ...

info ma ,bo ma kontakt z dystrybutorem produktu


kowalx to którą z tych dwóch polecasz?:P bo z tego co patrzylem to różnią się ilością zawrtych produktów.

bcaa oba dobre,ale bym brał numer 1

niewula
11-10-09, 20:58
tez mi sie wydaje ze nowy dorian bedzie lipa duzo razy tak bylo :/

ale i tak starego da sie jeszcze wychaczyc :)

KowalX
01-02-10, 00:47
tez mi sie wydaje ze nowy dorian bedzie lipa duzo razy tak bylo :/

ale i tak starego da sie jeszcze wychaczyc :)

pojawił jakiś czas temu na powrót


http://www.dorianyatesnutrition.com/index.php/products/noxpump

niewula
01-02-10, 15:41
hohoho
jak wyprobujesz to daj znac