PDA

Zobacz pełną wersję : Fotki Kredki



CreativePL
05-01-07, 23:17
Cwicze pol roku pierwsze dwa miesiace byly zmarnowane bo ogolnie nie ogarnialem jak cwiczyc co kiedy itd.. :roll: fotki masakryczne wiem masuje sie itd.. :] jezeli jakis 14latek powie ze wyglada lepiej bierze 5ton na klate itd to wymiekne :] martwego i przysiadu nie robie wiec powiem wam ze moj rekord na plaskiej to 72,5kg, nigdy nic nie bralem wiec 100% czysty jestem to trzeba bardzo uwzglednic bo niektore posty czytalem ze po pol roku cw juz jest poo 2 cyklach :roll: ja zamierzam za miesiac zrobic cykl na bazie krearyny i l-glutaminy od jutra zaczynam takze A6W mam nadzieje ze dotrwam :lol:



http://img443.imageshack.us/img443/1793/luzemprzodnd5.jpg

http://img486.imageshack.us/img486/9808/przodnapietyrecedoldq5.jpg


http://img443.imageshack.us/img443/6889/plecytylluzku6.jpg

http://img443.imageshack.us/img443/4908/plecytylnapietevk9.jpg



http://img486.imageshack.us/img486/3783/przodnapietyqb4.jpg

damiano
05-01-07, 23:24
lipa.68kg na 190 :neutral: ogolnie slabo klata to juz wogole.ale zpaodaj fotki po cyklu zobaczymy te twoje postepy.MASOWANKO

Bugiel
05-01-07, 23:26
powaznie cisniesz na klate 72,5 kilo? szacun jesli tak. ale podaj wymiary. a za a6w sie nie bierz jak nie masz mega motywacji. zrob sobie ABS (link znajdziesz w temacie o A6W). ale fakt: wygladasz jakbys z Aushwitz wyszedl... jeden z kilku plusów to to ze poziom Twojej tkanki tłuszczowej nie przekracza pewnie 5-9%.
pozdro

[ Dodano: 05-01-2007, 23:29 ]
serio masz staz na silce 6 lat? bo tak z Twojegoprofilu wynika... xD

CreativePL
05-01-07, 23:36
6mce nie lat..n wymiary (byly mierzone 11 dni temu)

P bic - 27/32,5
l.bic - 26,5/30
klata - 86/92

z i bez napiecia

no ostatnio wlasnie tyle pocisnalem i bardzo jestem z tego zadowolony :!:

a za weidera sie wezme bo motywacja jest :] wygladac na alto bo w sumie moja tegoroczna akcja nosi nazwe "miedzy 07" (od miedzyzdrojow) rok temu bylem wtedy zaczynalem i w tym roku nie cch esie wstydzic ciala <lol> zaraz policze poziom tkanki i wam podam :] (bo to chyba mozna jaikims wzorem tak?)

kaczus89
05-01-07, 23:52
nie ma tu nic do oceniania... pracuj

Razer
06-01-07, 00:08
Szkoda, ze forum zanieczyszczaja ludzie u ktorych nic nie widać :(

Czeka cie duzo pracy

CreativePL
06-01-07, 01:08
<lol> byscie mnie zobaczyli rok temu to byscie si eprzestraszyli...zapraszam do dania swoich fotek

Razer
06-01-07, 11:47
Ja w przeciwienstwie do ciebie zdaje sobie sprawe ze swojego wygladu. I nie bede wystawial jeszcze fotek. Moze po 1,5 rocznym cwiczeniu.

PS:Znam duzo osob ktorzy wogole nie cwicza a maja wieksze lapy i klate niz ty

adrys
06-01-07, 13:29
Ja tylko czekam na nowy punkt w fotogalerii, ale widze coś ze ADMINISTRATORZY OLALI sobie nowy punkt kt&#243;ry mieli wpisac..., co do fotek nic dodac nic ując, to samo co koledzy bym napisał...

daniels51
06-01-07, 14:59
wszystko zostalo powiedziane, masz zime wiec łap na masie, pracuj wytrwale

krzychuool
06-01-07, 15:03
jestem takiego samego zdania jakadrys, nie ma tu co oceniać, mogę powiedzieć tak jak zresztą każdy abyś się masował i jak już będziesz miał odpowiednią wagę do swojego wzrostu(i oczywiście jakieś zarysy mięśni) to wklej jakieś foty :roll:

blt
06-01-07, 17:55
co bys chcial uslyszec ze doje.ales ?? :razz:

CreativePL
06-01-07, 21:40
nic poprostu mam odwage sie pokazac smiesza mnie teksty ale chu** a sami nie pokazuja fotek, ja sie swojego ciala nie wstydze i nie mam absolutnie zadnych kompleksow

Razer
06-01-07, 22:38
ja tez nie mam ale co ty pokazales?, moi kumple ktorzy siedza w domu przed pc maja wieksze miesnie niz ty. A klata to tragedia.

CreativePL
06-01-07, 22:45
o nie twoi kumple maja wiesze miesnie omg :roll: chyba sie potne zarzuce cykl na mecie i tescia w dupe :roll: boze co ja zrobie co ja zrobie jego koledzy sa wieksi odemnie a nei cwicza i pewnie te moje skoromne 72,5 biora na biceps a na klate 5 ton:cry: pokazuj swoje a nie :] bezkompleksowy czlowieku

blt
06-01-07, 22:54
moze niekturzy nie pokazuja bo nie maja czego .... to ze sie nie wstydzisz to spoko ale po co dajesz foto?? cwiczysz jakis czas wiec jest to normalne ze c.uj wie jak nie bedziesz wygladal

JESLI KTOS OSIAGNOL JAKIES EFEKTY TO SIE CHWALI I POKAZUJE EFEKTY CIEZKICH TRENINGOW DOBREJ DIETY SUPLEMENTACJI WIELU ROZNYCH WYZECZEN I SYSTEMATYCZNOSCI W TYM CO ROBI WTEDY MOZNA MU POGRATULOWAC

sory tobie narazie nie ma co gratulowac jesli to co prezentujesz na zdjeciach jest dla ciebie powodem do dumy i czyms co mozna podziwiac to jestes w bledzie w moim i chyba kilku innych osob mniemaniu jest zupelnie ODWROTNIE
i pisanie "to pokaz swoja fotke" jest smieszne kazdy wie jak wyglada i jesli ma odrobine samokrytyki i zdrowego rozsadku to wie kiedy nalezy dac zdjecie a kiedy NIE

pozdro :)

Robalo
06-01-07, 22:58
Sorry ty masz 18 lat ?? widze z twojego profilu nie chcial bym nic mowic ale mam wieksze miesnie od ciebie a dopiero zaczynam ćwiczyć . Widze ze trzeba ci masy oj trzeba a fotek nie będę dodawał bo narazie nie widze żadnego sensu zapodam za jakieś p&#243;ł roku. A tobie życze szcześcia i wiekszej masy :smile:

blt
06-01-07, 23:18
po 1 to przy takim wzroscie i takiej wadze to nie sadze ale....
ja cwicze trojboj silowy to po 2
(z tym ze od 4 miesiecy)
a wczesniejsza kontakt z silownia to byla raczej przygoda ....
nie bede sie licytowal kto ile cwiczy kto ile podnosi i kto ma wiekszy biceps
swoje zdanie wyrazilem

Razer
07-01-07, 00:12
Nie wiem ile biora, ale wiem, ze wygladaja lepiej (rzezba).
A znam goscia ktory wyglada tak jak ty (jest nizszy) i podnosi 80. Wiec nie masz sie czym chwalic. Po drugie nie chodzi mi o kompleksy. Ale oto, ze nie ma co pokazywac a ty sie jarasz swoja budowa. Jest to cos w stylu Syna Tajnera. Skacze ledwo do 80 m na skoczni 180 a cieszy sie jak dziecko.

CreativePL
07-01-07, 03:17
czekajcie czekajcie czy to jest dzial
Galery Foto
Nasze zdjęcia i zdjęcia naszych siłowni.

przeciez ja si enie pucuje ze wyciskam tyle i tyle..

Ale oto, ze nie ma co pokazywac a ty sie jarasz swoja budowa

gdze ja sie tym jaram :shock: naciagacie juz fakty wkleilem fotki nazwalem posta "wchodzicie na swoja odpowiedzialnos" :roll: gdze tu jaranie sie?


st to cos w stylu Syna Tajnera. Skacze ledwo do 80 m na skoczni 180 a cieszy sie jak dziecko.

zaraz powiecie mi ze jestem narcyzem :lol: pokazalem tylko jak wygladam poznalem wasze opinie ale nie wiem po chu** mowice mi ze sie chwale,wywyzszam itd :shock:


i tak na koniec nie mam zamiaru wazyc 100kg brac na klate 5ton i wbierdalac na sniadanie bialko + gainier 2 sniadanie gainier obiad kreatyna +taurnyna itd :| wazne zebym sie sobie podobal sobie nie innym i to jest przeslanie dla was :mrgreen:

siwy19
09-01-07, 20:06
wyjmij rece z kiszeni moze cos bedzie widac a tak to popracuj nad soba troszke sylwetka slaba troszke

Marcin909
09-01-07, 21:19
ja tez nic nie biore cwicze 4 miechy i wyciskam 73kgx5 a waze 65 hepozdro mam 16lat

CreativePL
10-01-07, 00:31
i co w zwiazku z tym :neutral: ?

Juzek90
12-01-07, 19:59
i co w zwiazku z tym ?
:roll: :roll: :roll: eheheh

[ Dodano: 12-01-2007, 20:08 ]
hhehe kumple maja wieksze miescnie od ciebie

CreativePL
12-01-07, 21:27
o nie tak jak napisalem zapraszam do mojego dziennika

i jeszcze jedno jezeli beda tam sie wypowiadac dzieci ktorzy:

- wyciskaja wiecej
-wygladaja lepiej
-ich koledzy nic nie robiac wygladaja lepiej i pewnie tez wiecej wycisjaka i w ogole sa fajniejsci
niech zostawia sobie komenty dla siebie a najlepiej jak wogole sie nie wypowiadaja bo szczerze to robicie sobie siare sobie a nie mi

Prosze moda o zamkniecie postu bo all fotki sa w dziennikiu :]

areneusz
12-01-07, 22:38
o nie tak jak napisalem zapraszam do mojego dziennika

i jeszcze jedno jezeli beda tam sie wypowiadac dzieci ktorzy:

- wyciskaja wiecej
-wygladaja lepiej
-ich koledzy nic nie robiac wygladaja lepiej i pewnie tez wiecej wycisjaka i w ogole sa fajniejsci
niech zostawia sobie komenty dla siebie a najlepiej jak wogole sie nie wypowiadaja bo szczerze to robicie sobie siare sobie a nie mi

Prosze moda o zamkniecie postu bo all fotki sa w dziennikiu :]

Co masz na myśli m&#243;wiąc dzieci? Mimo tego iż mam 14 lat nie uważam siebie za dziecko, każdy ćwiczy dla siebie, takie jest moje zdanie, tak więć ćwicz, ćwicz, nie kłuć sie i fotki wstaw za jakiś rok

[ Dodano: 12-01-2007, 22:41 ]

CreativePL
13-01-07, 00:26
nie oceniam ludzi po wieku nie podalem tutaj konkretnego wieku 14, 15, 16 lat Dziesi w sensie metaforycznym wiem doskonale ze niektorzy 14 latki zachowuja si edojzalej od 16 latkow. Dlatego sformulowanie dzieci ma charaktre metaforyczny mialem na mysli stan psychiczny a nie wiekowy :wink:

rifet
13-01-07, 11:36
oj wymagane dużo dużo pracy

Dagome
13-01-07, 11:43
sucho...ale to widać więc nie napisałem nic nowego... co można napisać ćwicz a będą efekty

[ Dodano: 13-01-2007, 11:44 ]
nie r&#243;b narazie a6w jest Ci nie potrzebna musisz złapac mase a nie robić ćwiczenia na żeźbe,.........

kacriims
01-02-07, 17:57
<lol2> trzymajcie mnie bo padne;p kulturysta anorektyk;p i w dodatku ofuczały...;/ poco dajesz fotki skoro nie amsz zadnych kompleksów?? a przeciez powinnes mieć jeden ogromny komplek a mianowicie masa.... i to tyle co moge powiedziec;p

rocky_balboa
02-02-07, 21:32
hehe jaki koleś :D po co dajesz swoje fotki tutaj w takim razie, skoro nie chcesz sluchac, ze ktos inny wyglada lepiej a nie cwiczy ;p ? na tej fotce to chyba nawet 30cm w lapinie nie masz, co najwyzej 27;p moze jakies zarysy masz, ale to dlatego ze masy nie masz i widac tylko kosci i male miesnie ;] zebys wyciskał 70kg + to nie wyglądasz, moze masz jakis zły plan? jak na 6 miechów to słabiutko

kita
03-02-07, 22:37
no stary jak nie pocisniesz czegos mocniejszego to obawiam sie ze twoja droga do pieknej sylwetki bedzie bardzo dluga i ciezka :neutral: obys sie nie zmeczyl.badz wytrwaly...wygladalem podobnie.ale to zmienilem w 8 m-cy

ADI1616
04-02-07, 20:09
przed Tobą jeszcze długaaaaaa droga bo jak narazie to nic nie widać :twisted: daj foty jak już coś naprawde będzie widać :twisted: Pozdro :twisted:

Roga(L)
07-02-07, 16:36
WeZ SIE SCHOWAJ!!!!!!HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.Wygladasz jak panienka.Wogole bym na forum nie pokazywal swoich zdjec tak wygladajac.HAHAHAHAHA.ALE Z CIEBIE
CCCCCC IIIIIII OOOOO TTTTT AAAAAA

Smug
07-02-07, 17:08
Roga(L), ciekawe jak Ty wyglądasz...

jonasz7
07-02-07, 18:05
Ludzie zejdźcie z chłopaka ma jaja i pokazał swoje ciało (szkielet).
Cieszy mnie to że wkleił foty bo po to jest ten dział!!
Ale faktycznie chyba co wyjechał z Afryki :neutral:
Odpuść sobie A6W i rób trzy dniowy trening OCZYWISCIE NA MASE!!
Dobra dieta i jakieś suple i powiino coś ruszyć!!
pzdr.

rocky_balboa
07-02-07, 18:36
Ludzie zejdźcie z chłopaka ma jaja i pokazał swoje ciało (szkielet).
Ale faktycznie chyba co wyjechał z Afryki :neutral:

:D :D :D :D :D
ekhm... chyba z jakiegos biednego rejonu afryki, bo duzo murzynów jest nawet spoko umięśnionych(nie szerokich jak pudzian :) ale umiesnionych)
no sorry bady ja sie nie smieje moze troche lepiej wyglądam :lol: ale nie bede dawał swoich fotek, bo wiem co wygląda dobrze a co nie... to tak jakby farmer Jenkins poszedł na modela...

jonasz7
07-02-07, 19:56
ekhm... chyba z jakiegos biednego rejonu afryki, bo duzo murzynów jest nawet spoko umięśnionych

Chodziło mi op to że w Afryce panuje głód i tam chodzą same szkielety prawie!!
A ci umięśnieni murzyni to sa z francji :cool:
pzdr.

DarO
07-02-07, 19:59
cwicz dalej moze po 1,5 roku bedziesz mial rzezbe :twisted: bo cos po pierwszym pol roczu kiepsko z nia :P jedynie reke masz zarysowana :)

ADI1616
08-02-07, 18:34
ADI1616 pozdro dla Ciebie dla Ciebie też pozdro :twisted: Pozdro :twisted:

jonasz7
09-02-07, 19:35
ADI1616, NIE SPAMUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! TAK NAMIĘTNIE!!!!!!
pzdr.

RyaN
25-03-07, 23:05
Coś mi sie nie chce wieżyć w te 72,5 kg...

Kakashi
25-03-07, 23:11
RyaN, nie spamuj!!!!! wyciagasz fotki z przed 2 miesiecy zeby posty nabic!! oceniaj aktualne zdjecia!!

Dexter1900
26-03-07, 22:24
Bo to jest noob co za tuman zal.pl!!!!!!!
Juz pisalem zeby sie uspokoil!!

Kakashi
26-03-07, 23:03
Dexter1900, on juz nie bedzie robiłproblemow bo dałem mu slowne ostrzezenie:D ale ty juz tez nie spamuj :D pozdro:D

Dexter1900
27-03-07, 20:41
Spoko Radar Ja nie spamje tylko zwracam uwage bo meni denerwuje takie cos ze pisze w postach co byly siweze rok temu? Czy to nie zal jak sie bedzie powtarzac dajcie mu bana na wewnetrzne IP i juz do Nas nie zawita :razz:
Pozdraiwam :D

Kakashi
27-03-07, 21:10
Dexter1900, ale zwracałes mu uwage prawie w kazdym temacie w ktorym napisał:P on juz dostał słowne ostrzezenie i sie to nie powtórzy:P eot:D

Dexter1900
27-03-07, 21:24
No zeby sie zamknal i sie wreszcie uspokoil ;P
Przeceiz wiesz ze chcialem dobrze ;]

Zamknij ten temat bo robimy offtoba xD :D

Pozdraiwam All :P

RyaN
27-03-07, 22:50
OMG No sorka....nie że kutwa nabijam posty...bo rzadko wchodze na to forum...poprostu chciałem po oceniać fotki innych. Nie zależśy mi na postach...zreszta po co mi to :/ Tu chodzi o to żeby sie poradzić podyskutować itp a nie kutwa na tym kto ma więcej postów więc ty też chłopak wyluzuj :/

hitman
30-03-07, 12:28
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ten ziomek zeczywiscie wyglada jak kredka :lol: :shock: :mrgreen: A jak fajnie pozuje na pierwszej fotce :o :lol: łapy w kielni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sobian
31-03-07, 11:33
Tradegia, to forum kulturystyczne a nie Treblinek.
Głodzą cie w domu?

Pewnie zaraz napiszesz zebym wrzucił swoje. Ja narazie nie mam sie czym chwalić więc tego nie robie, ty też nie masz czym a mimo to wrzucasz zdjęcie swoich kości

VegetaSSJ3
31-03-07, 15:04
Nie no koszmar ja bym takich fotek nawet nie wystawil sory ale musialem to napisac uluz sobie lepszy trening i diete i jedz wiecej chlopie masa przed toba podro

kpeszek
01-04-07, 21:17
wiesz stary co ci powiem.. nie podawaj takic zdięć.. jak możesz ludzi straszyć anoreksią;)haha. a nie pomyślałeś nad tym że po pół rocznych ćwiczeniach i to na dodatek z przerwami to ni h.ja nie widać;) zastano. masa masa i jeszcze raz masa.... mięśni nie wyrobisz z powietrza. pozdro for all;) :evil:

VegetaSSJ3
01-04-07, 22:22
Nie ma co sie tu przezywac tylko szczerze mowiac nabierz masy bo to jest podstawa zeby z czegos zrobic te miesnie pozdro

Kakashi
01-04-07, 22:35
goscia nie ma juz od 3 miesiecy na forum a wy mu dalej radzicie...:| zamykam temat!!