PDA

Zobacz pełną wersję : rozluźnienie?



patryk1336
02-10-09, 20:58
witam wszystkich: macie jakies pomysly jak sie rozluźnic na treningu? caly czas mowią mi ze jestem spięty i ja niewiem . a i jeszcze jedno nawyki nawyki nawyki jak najlepiej je zmienic? (bo niestety mam złe nawyki nieszczelna garda... przy udezeniach ręce do przodu wypuszczam... itp

Anaboliczny Koks
03-10-09, 09:00
może jesteś spięty bo się boisz? Przed treningiem muzyki sobie posłuchaj takiej rozluźniającej :). Co do gardy to hmm musisz starać się trzymać dobrze bo tu chyba się nic innego nie wymyśli.

Beggi
03-10-09, 18:15
Stres nawet najmniejszy jest odczuwalny, szczególnie na treningu jak ktoś "Lepszy do ciebie mówi co masz robić" moim zdaniem to tak jest... a co zmienić to się zastanów sam

patryk1336
03-10-09, 19:34
hehe nie duzo mi to mowi :))

Anaboliczny Koks
03-10-09, 20:09
Czego oczekujesz ,że się rozluźnimy za Ciebie ? Napisz konkretnie

patryk1336
03-10-09, 20:25
niewiem jak to zprecyzowac
poprostu mowią ze za mocno spięty jestem ze ruchy są takie jakies jak to powiedziec zjebane O !!

Anaboliczny Koks
03-10-09, 20:38
Czyli gibkosc kuleje? :P

Someone
03-10-09, 20:58
No spięty jest, boi sie dostać w pape na treningu pewnie, i za bardzo ma te ruchy takie szarpane.

krul_leff
03-10-09, 21:21
moze lepsza rozgrzewka ;))? (czyt. bardziej męcząca)

Anaboliczny Koks
03-10-09, 21:44
I co zmeczony bedzie mniej spiety ? W Klubie ma wystarczjaca rozgrzewke bo trener wie co robi.

kubaCK
03-10-09, 23:05
co nie ktorzy maja indywidualna... wyrobisz sie z czasem, zapewne krotko cwiczysz i dlatego jestes "spiety"

krul_leff
04-10-09, 07:55
nie zmeczony ale dobrze rozgrzany. czesto przed walkami gadal nam trener ze sie slabo rozgrzewamy, ze mamy byc gorący i pot ma się z nas lać! z reszta wiem po sobie ;]

patryk1336
04-10-09, 08:29
trenoje juz dosc dlugo bo kilka lat gibkosci tez niebrakoje patrz miniaturka. a co do rozgrzewki to jest ciezka i po rozgrzewce na ogol mam dosc i tak jak jeden wyzej napisal ze te ruchy są takie szarpane..

Budrys
09-10-09, 14:35
A co w ogóle trenujesz?
Może Twoje spięcie wychodzi z przebiegu treningu (np.po rozgrzewce od razu sparingi), jeśli tak to trudno Ci to będzie zmienić bo przebieg treningu leży w gestii trenera, nie?
Ja trenuję combat kalaki z połączeniem technik z krav magi, najcięższymi elementami są u mnie właśnie rozgrzewka po której ociekam potem i kończące treningi sparingi, ALE jedno od drugiego oddziela trening w parach gdzie wolno i technicznie wykonujemy różne elementy. Myśle że to spięcie gdzieś wtedy ucieka.
A jeżeli chodzi o gardę to powiedz sparingpartnerowi by ci o niej przypominał tyle razy ile razy ją spuszczasz. Ja tak robie i na mnie to działa. Poza tym przy walce z cieniem albo na worku możesz boksować i cały czas skupiać się na swojej gardzie.
Spróbuj. Próba nie strzelba.
pozdro