PDA

Zobacz pełną wersję : Siłownia w angli.



griubas
01-10-09, 22:44
Cześć.
Mam 14 lat i mieszkam w angli. Chcę zostać kulturystą i chciałem zapytać się czy mogę chodzić na siłownię i czy mogę dostać trenera. Proszę nie piszcie komentarzy idź grać w piłkę ponieważ mi nie zależy na ogromnych ciężarach i martwych ciągach. Słyszałem coś o godzinach na siłowni dla juniorów, ale tam chyba jest tylko bieżnia rozciąganie i takie rzeczy.

KowalX
01-10-09, 22:58
Ja odpowiem Ci tylko na 1jedno z pytań możesz ćwiczyć ,tym bardziej pod okiem trenera.Unikaj natomiast treningów typowo na przyrost siły

Nuru
02-10-09, 16:45
Zacznij od rozciągania jakieś fitness czy cos, a za rok, dwa zacznij cwiczyc... Powodzenia :)

KwasiK
02-10-09, 22:21
Nuru: KowalX napisał że może on ćwiczyć a Ty wyskakujesz że ma za kilka lat zacząć ćwiczyć. Mógłbyś chociaż napisać dlaczego.

Anaboliczny Koks
02-10-09, 22:52
On Ci nie napisze dlaczego bo sam nie wie to tylko jego mądrość idź i ćwicz.

johnni
03-10-09, 10:12
pierdolicie z tym że za wcześnie, bardzo dobry wiek aby zacząć lekkie ćwiczenia które nie obciążają kręgosłupa, ciało zawsze wykonuje polecenia umysłu ziomek pamiętaj o tym.

adonis18
03-10-09, 12:26
ja tam oparłbym trening na ćw własną wagą ciała. pompki, przysiady, podciąganie, sklony itd. ale
gdybym mał synów, to wydaje mi się, że nie namawiałbym ich na siłkę przed 16rokiem życia. raczej do kopania pilki, albo worka... facet statystycznie żyje 71lat, to po cholere tak wcześnie zaczynać... jeszcze się chłopaczyny złomem namachają :rockon: to tak jakby wysyłać dziecko do szkoły w wieku 4 lat. można? można tylko po chooj :whistle:

tak czy siak powodzenia, uważaj tam na siebie, dobrze jedz, a będziesz wielki!