PDA

Zobacz pełną wersję : Panowie co o tym myślicie??



KOWAL86
01-10-09, 20:56
http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=l_pr&id_pr=218&ids=44&str=2&sh=1

Fehu
01-10-09, 21:01
nowosc ze stajni Olimp cięzko znaleźć opinie o tym produkcie,,, cena wysoka zdecydowanie nie dla mnie owy produkt

Symu
01-10-09, 21:43
cena wysoka, sklad fajny.

MolderDist
02-10-09, 23:05
Skład naprawde wypaśny.

Jak masz kaske to napewno warto kupić.

fallenursus
02-10-09, 23:16
podruba MuscleShit'u Anator....?czy tylko mi sie tak zdaje?

Symu
03-10-09, 16:57
sklady to wszystkie te potreningowki maja podobne , ale ten jest naprawde ok. No i krajowy wiec cena troche lepsza. Z opakowaniami olimp troche idzie w strone MT ale to im sie nei dziwie bo jak zobaczylem reanimatora to az krzyczal do mnie zeby go zjesc xD

adonis18
03-10-09, 17:24
ale i tak cena odstrasza... 4 puchy na cykl, to zakładając, że zastępuje staka i aminokwasy, to i tak sporo. chyba, ze ktoś będzie brał tylko w DT, ale ja wiem czy efekty będą takie fajne wtedy. tak czy siak trzeba poczekać aż ludziska potestują :rockon:

Symu
03-10-09, 18:11
To nei ma byc zastepstwo staka. Ten produkt bierzesz tylko i wylacznie po treningu. Pucha starcza srednio na 4-5 tyg. Te produkty maja za zadanie wykorzystać okno anaboliczne po treningu. Olimp tu wykazał się rozsądkiem i nie dał krety dzięki czemu produkt możemy używać na cyklach kretynowych jak i w przerwach.

KowalX
03-10-09, 18:12
zgadzam się z tobą,ale skład nawet tylko jeśli faktycznie 4pudła na cykl to taniej będzie osobno wszystko kupić

stack to raczej nie zastąpi pH CONTROL & GROWTH POST WORKOUT MATRIX 4g
ile w tym l-glutaminy,a ile argininy aakg nie wiecie może?
l-arginina to kicha

michal_f
03-10-09, 18:15
ciekawie mi to wyglada ;)
Jak ktos to przetestuje to z checia uslysze opinie ;)pzdr

MolderDist
03-10-09, 20:56
KowalX kupując wszystko odzielnie napewno nie wyjdzie taniej. Zobacz sam kwas hialuronowy jaki drogi jest!!!

KowalX
03-10-09, 22:35
może drożej nie sprawdzałem ;)

tylko ciekawe ile tego kwasu tam jest :)


glukozaminę kupię za 14zł
aakg+cytrulina 80zł
bcaa 60zł
pompujących też nie wiadomo ile jest(patrząc na skład to na pewno mało) i l-arginina forma do bani
oczywiście jeśli mówimy 4pudła na cykl :)

oczywiście tylko tak sobie myślę, nic produkt uważam za ciekawy poza mieszanką WORKOUT MATRIX i wolał bym wiedzieć ile tej glutaminy jest w PEPTIDE MATRIX

MolderDist
03-10-09, 22:51
Myśle, że ze 100 mg pewnie.

Jakby zliczyć wszystko napewno wyjdzie drożej, pozatym dochodzi skomponowanie tego wszystkiego.

Narazie mam bcaa, carbo i wszystko innego wiec nie oplaca mi sie to kupować.

ciaastek91
04-10-09, 14:39
kowalx, kupisz estryfikowane bcaa za 60zl? mhm to ciekawe.


bardzo mi sie podoba sklad tego supla, raczej napewno dokladam go do nastepnego cyklu.

Symu
04-10-09, 15:26
nigdzie nie udowodniono ze ester jest skuteczniejszy od zwyklego BCAA. Za rowno jedno i drugie jest dla mnie dobre.

KowalX
04-10-09, 17:56
kowalx, kupisz estryfikowane bcaa za 60zl? mhm to ciekawe.

,a mnie ciekawi gdzie napisałem ,że estryfikowane ,a czy lepsze czy nie to inna sprawa.
ciekawi raczej cena produktu 135zł x4=540zł
jak już pisałem wyżej gdybam sobie czy się opłaca

co do samego estryfikowania aminokwasów to ciekawa jest ta cena ,bo wykonuje się to bardzo prosto i tanim kosztem,ale to inna bajka

ciaastek91
04-10-09, 21:44
no widzicie, a ja uwazam, ze jezeli bcaa to tylko estry i znam wiele osob, ktore mysla podobnie, nawet na tym forum ;)

a dlaczego 135x4 bo nie rozumiem?
ja robiac 3 treningi w tygodniu mialbym tego na 5 tygodni, wiec na cykl jak znalazl.

KowalX
05-10-09, 01:40
no widzicie, a ja uwazam, ze jezeli bcaa to tylko estry i znam wiele osob, ktore mysla podobnie, nawet na tym forum ;)

a dlaczego 135x4 bo nie rozumiem?
ja robiac 3 treningi w tygodniu mialbym tego na 5 tygodni, wiec na cykl jak znalazl.

Ja tam widzę tylko 15porcji za 134zł z czego połowa to węgle.Kierunek ok ,ale za tę cenę odpada.

MolderDist
05-10-09, 15:54
Nie jestem przekonany czy estry lepsze od wolnych form ale są zwolennicy tego i tego.

Jednak fakt jest taki, że estryfikowane bcaa są 2 x droższe od zwyklych, a reanimatorze jest przewaga estryfikowanych.

KowalX porównaj sobie składy innych tego typu produktów i wtedy zobacz czy cena za wysoka. Bo właśnie tym się charakteryzują takie produkty, że węgle też muszą być.

4 puszki na cykl? To ile ty masz ten cykl 3-4 miesiące? :-O

KowalX
05-10-09, 16:04
spoko nie porównuje ,ogólnie patrzę ,że drogo jak za 15porcji wolałbym kupić NO SyntheSize jeśli już ,ale tak naprawdę lepiej mi wyszło by białko + pomper i kreta,reszta zbędna ,a cukry mogę z pożywienia dostarczyć jakie by nie były.

MolderDist
05-10-09, 23:12
Dlatego ja też wspominałem, że narazie mam Bcaa Xtra, carbo, białko beta-alanine i sobie daje rade świetnie z tego. Nie stać mnie narazie na taki wydatek właśnie.

Ale na 100% sproboje takiego wyjścia.