PDA

Zobacz pełną wersję : Dobór Gainera



krupek1
01-10-09, 17:56
Witam

Trenuje koszykowke i 2-3 razy w tygodniu mam silownie. Chcialbym kupic jakas odzywke typu Gainer ,lecz tyle tego jest ,ze nie wiem ,co wybrac. Na poczatek chcialbym jakas lżejsza. Przed tem kupowalem tylko batony i MRP w tym sklepie:

http://www.kulturystyka.sklep.pl/index.php/cPath/22/sort/1a/page/1

Prosze o rade ,ktore odzywke z wyzej wymienionych warto zakupic.

Mam rowniez drugie pytanie: Czy dawkowanie tej odzywki tylko w dni silowni da jakis efekt? Czy moze warto ja pic takze chociaz 1 dziennie w dni oglonych treningow?

Z gory Dziekuje,bede bardzo wdzieczny za pomoc :)

michal_f
01-10-09, 19:16
najwazniejsza jest dobra dieta, chyba ze ja masz a gainer tylko w razie brakow w diecie to mozesz spokojnie kupic Mutant Masa.

krupek1
01-10-09, 19:20
A co masz na mysli mowiac o diecie? Czego unikac?

Ok,czyli moge uzywac Gainera jako uzupelnienie skladnikow w organizmie..

Martwi mnie tylko to ,abym zbyt duzo nie przytyl i nie stracil ogolnej dynamiki.. Jak temu zapobiec?

KowalX
01-10-09, 19:28
dieta w dziale dieta :)
lepiej wybrać dobre białko i węgle czerpać naturalne.
czy da Ci picie tylko w dni treningowe ,owszem jeśli będziesz dobrze do tego się odżywiał

michal_f
01-10-09, 19:30
A co masz na mysli mowiac o diecie? Czego unikac?


aha, czyli tak stawiasz sprawe :) wyczuwam ze jestes poczatkujacy i myslisz ze gainer zrobic z Ciebie wielkiego skur**** ;) tez tak kiedys myslalem wiec Cie rozumiem ;)
poczytaj troche w dziale dieta a jak nie bedziesz mogl uzupelnic wegli to wetedy kup gainera gdy bedzie ci brakowalo bialka to kup bialko i po sprawie...pzdr

krupek1
02-10-09, 14:03
Wlasnie chodzi mi o to,ze nie chce wygladac jak "Wielki Sk****" :))
chce po prostu troche nabrac sily i przybrac jakies 5 kg.

No ,ale juz raczej wszystko wiem. Dzieki za pomoc ,chlopaki, bardiz mi pomogliscie:) pozdrawiam:)