PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch



ojomir
30-09-09, 23:19
Witam , chcialbym wycwiczyc dobrze miesnie brzucha , od miesiaca robie brzuszki rano i wieczorem , czuje ze miesnie sa mocniejsze lecz nie widac rezultatow . Cwicze koszykowke oraz na silce i teraz tak :
czy robic dalej te brzuszki ? zaczac A6W ? lub sa jakies inne lepsze sposoby ?
miesnie brzucha mam lecz zebralo sie troszke tluszczyku na nim.
Bardzo prosze o pomoc , moze byc to czasochlonny trening ale oby byl dobry
Pozdrawiam

Lebron16
01-10-09, 07:22
rób a6w, do tego aeroby aby spalić tłuszcz i musisz mieć dietę redukcyjna <-- jedyna droga aby mieć kiedyś kalarofer

ojomir
01-10-09, 20:28
Ale nie moge stosowac takiej diety poniewaz stosuje teraz diete na mase , bo cwicze takze normalnie na silowni wiec co powinienem zrobic?

1Matt
01-10-09, 20:55
no to masz problem taki jak ja:P trochę zaniedbałem brzuch i jest klops, ale nie ąz tak zle.
w sumie u mnie widać co nieco ale i tak jest przykryte tłuszczem:P
też jestem na masie, po treningu zawsze wale trochę aerobów na brzuch,
tak żeby utrzymać go w formie i nie mieć na przyszłość problemów z wyrobieniem paczki:P
jak na mnie, to działa, skończę masę, zacznę redukcje i wyrobie paczkę:) tak też radzę.

Voice666
01-10-09, 20:55
zrób a6w, trzymaj dietę, a na lato się potniesz i będzie kaloryfer i po problemie

mtm
02-10-09, 17:04
Jeżeli chcesz spróbować sił z A6W to proponuje wcześniejsze ćwiczenia na poprawienie wytrzymałość brzucha. Skok odrazu na 6 to do 20 dnia dojedziesz /powodzenia .

Lebron16
02-10-09, 18:30
11mt ma racje, jak zaczniesz bez wczesniejszego przygotowania a6w to do ok. 20 dnia dojdziesz

KowalX
02-10-09, 19:07
od miesiaca robie brzuszki rano i wieczorem ,

za duża objętość treningu ,starczy 4razy w tygodniu,a już na pewno nie 2razy dziennie
pzdr

ojomir
04-10-09, 20:47
no dobra , dzisiaj zaczynam A6W , zobaczymy jak daleko dojde ;) pochwale sie jak juz nie bede dawal rady :D pozdrawiam