PDA

Zobacz pełną wersję : Co przed siłownią na kopa



qbekkk26
30-09-09, 20:57
WITAM
Mam taki problem,praca fizyczna(spawacz) powrót do domu przed 18 przed siłką posiłek trening po 18 ,ale.... na siłce po 2 cwiczeniach czuje się wypruty opadam z sił zastanawiałem się nad suplem wspomagającym siłe i dodającym energii (red faster lub carbo) chodzi mi o preparat wypity ze 30 min. przed treningiem żeby dał trochę kopa do dzwigania do tego dołozyłbym taurynkę prosze doradźcie co jest dobre niechodzi mi o ekonomię produktu a o efekt

Fehu
30-09-09, 21:00
aakg ;) do tego kofeina i wydaje mi sie ze bedzie ok:) ale najpierw porządny posiłek...zebys miał "se" chłopie siły:)

qbekkk26
30-09-09, 21:13
aakg ;) do tego kofeina i wydaje mi sie ze bedzie ok:) ale najpierw porządny posiłek...zebys miał "se" chłopie siły:)
a aakg jakiej firmy polecicie?i czy taurynka pomoże trochę na ogólne zmęczenie

niewula
30-09-09, 21:46
njalepsze to z treca aakg hardcore bo zawiera argine+cytruline
powinno spelnic w pewnym stopniu twoje wymagania

MolderDist
30-09-09, 23:14
Aakg przed siłownią "na kopa" chłopaki co wy bredzicie?

Arginina nie ma działania pobudzającego, nie dostarcza energi dla pracujących mięśni jak np. bcaa, więc nie wiem, czemu ją wymieniliście.

Może poprawić w jakimś stopniu komfort treningu ale to nie oto chodzi.

Do autora:
- Przedewszystkim zdrzemnij się z godzinke przed siłownią! Wiem z doświadczenia jak wiele to pomaga! Czyli drzemka przedewszystkim!
- Jeżeli kalori i węglowodanów dostarczasz w odpowiednich ilościach to odradzałbym carbo, bo dodatkowa porcja kalorii nie jest potrzebna - spowoduje tylko chwilowy "wzrost energii" jednak potem będzie spadem insuliny i odczujesz jeszcze większy brak energi! Jedynie izotonik podczas treningu - b.dobre i smaczniejsze (moja opinia) niż Powerade jest HOT lub IsoActive z Activlaba.

- Dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzyć sie w DORBY preparat przedtreningowy, składy i preparaty bardzo szybko się zmieniają więc w danej chwili cięzko w 100% doradzić ale wybieraj między: no-shotgun, no-xplode, superpump 250, nox pump Doriana (jeżeli będziesz miał możliwość to bierz napewno!)

- Ostatnia propozycja to stosowanie kofeiny przed treningowe (ale to nie na dłuższą mete) np. Coffeine Power z Activlaba. Do tego można dorzucić tyrozyne, efedryne (tussipect), guarane, tauryne.

KowalX
01-10-09, 12:20
jeśli będziesz po 2-3 posiłkach nie potrzebne Ci bcaa

najlepszy jest posiłek węglowodanowo białkowy z niewielką ilością tłuszczu(pomoże w regeneracji ,da więcej energii niż same węgle i zmniejszy bóle mięśniowe)
a na kopa kofeina,ale nie przesadzaj szczególnie jak jesteś bardzo młody gdyż dzieci i młodzież znacznie silniej reagują na kofeinę

do samo tyczy się stack'ów nie przesadzaj jeśli jesteś bardzo młody

arginina pomaga w regeneracji więc polecam

maly25
01-10-09, 14:28
ja tez ciezko pracuje a przed treningiem biore 2 kapsulki aakg olimp extrym i wypijam kawe i naprawde daje kopa

adonis18
01-10-09, 14:48
a ja wsadzam łepetyne do wiadra z zimną wodą...

warmach1ne
01-10-09, 15:26
Hmmmm mi osobiście nie brakuje nigdy siły na siłce, ale myślę ze to kwestia wyspania organizmu, oraz dobrego jedzenia od rana ;) ja oprocz tego codziennie biegam i spokojnie mi starcza siły na siłownie z zapasem więc nie wiem .. może jestes za mało aktywny i ci się nie chce poprostu ?

3ndriu
01-10-09, 15:55
Możesz też wypić guaranę.