PDA

Zobacz pełną wersję : <<Wasze treningi, osiągnięcia>>



Yosho
30-09-09, 18:39
Tutaj proszę chwalić się swoimi osiągnięciami w tym pięknym sporcie:D

Piszemy tu także o naszym treningach w klubie albo u siebie, o tym w jakiej drużynie gramy itp:D

tm7
01-10-09, 08:52
Zagrałem 2 mecze w jakimś klubie, strzeliłem jednego gola :) Później kontuzja i zrezygnowałem. Pozostałem na poziomie kopaczy podwórkowych.

Budrys
03-10-09, 22:11
Mój klub ZKP Zakopane, grałem w sezonie 2003/2004, w około 30 spotkaniach na pozycji prawego defensora. Miłe wspomnienia,fajna zabawa-trenerzy, sędziowie, herb i barwy klubowe, no i walka. Gówniarz wtedy byłem. Nauczyłem się sportowej walki i regularności i konsekwencji w treningach, co teraz z powodzeniem wykorzystuję choćby na siłowni.

Kontuzja pachwiny, z tego powodu zbyt duży rozbrat z treningami i po "karierze" defensora-kolesia który ma zatrzymywać przeciwnika gdy ten jest w natarciu.

slim shady
04-10-09, 14:15
grałem ze swoim klubem w lidze Futsalu, bez osiągnięć, byłem obrońcą, klub się rozpadł z braku sponsorów

pablo91prg
26-10-09, 21:23
A ja wam powiem, że należę do najbardziej znienawidzonej grupy wśród kibiców piłkarskich :D

Otóż jestem sędzią ! :D

Sugestia: Może jeszcze ktoś z forum należy do tej elitarnej grupy i wspólnie możemy stworzyć specjalny topic na temat kontrowersyjnych sytuacji i spierać się, czy arbitrzy podjęli słuszne decyzje? Co wy na to?

Gangsta Latino
27-10-09, 19:50
O fajnie:P Ale w której lidze?? A jak w jakiejś niższej to jaki rejon<>

michal_f
27-10-09, 19:52
O fajnie:P Ale w której lidze?? A jak w jakiejś niższej to jaki rejon<>

tez mnie to interesuje :)

pablo91prg
27-10-09, 20:31
W zasadzie dopiero rozpocząłem swoją przygodę z sędziowaniem. To mój pierwszy sezon także póki co juniorzy lub B klasa jako głowny oraz jako asystent w A klasie ;) sędziuje na pomorzu a konkrentie w podokręgu gdańskim.

kamil1141
31-10-09, 16:33
ja za czasów małolata grałem w Legi w młodych wilkach :) byłem głupi i leniwy i niestety teraz ogladam tylko mecze w tv;p