PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odrzywki Brac. ;P



MaSlO93
30-09-09, 18:18
czesc mam 16 lat i cwicze od 4-5 miesiecy, 4 dni w tygodniu. Mam 177 cm wzrostu i 74kg wagi. Chciałbym troche przytyc i wyżezbic moja sylwetke bo jest nie za specjalna:errf: Jakie odrzywki polecacie :lol: . ?

Beggi
30-09-09, 18:39
74 w wieku 16 to źle nie jest :X, dieta jest?

MaSlO93
30-09-09, 20:19
Diete sobie ułozyłem ,ale ciązko mi ja utrzymac :lol: Jak bede brac jakies srodki to pewnie bede sie przykładac do diety itp.

slim shady
30-09-09, 20:21
poćwicz jeszcze trochę na dietce

MaSlO93
30-09-09, 21:36
a nie uwazacie zebym brał sobie jakąs kreatyne np z HMB?

MolderDist
30-09-09, 23:06
Nie, nie uważamy.

Zerowe pojęcie o diecie i zastosowaniu danych suplementów = znikome korzyści z ich brania.

Ćwiczysz 4-5 miesięcy, czyli tyle co NIC. Poćwicz sumiennie z rok i bierz dopiero kreatyne. W tym momencie pewnie nie umiesz jeszcze dokladnie wykonywać wszystkich ćwiczeń. Pamiętaj im wcześniej zaczniesz z kreatyną tym później będziesz miał pod górke.

W tym momencie proponuje:
- witaminy i minerały - wybieraj tylko minerały chelatowane np. olimp
- białko w wyjątykowych sytuacjach do posiłków z małą ilości białka i odrazu po treningu - może być zwykła ostrowia
- omega-3 - now foods, olimp itp.
- ewentualnie BCAA - Bcaa Xtra z Activlaba.

warmach1ne
01-10-09, 15:35
Przede wszystkim Polecam brać Odzywki, bo Odrzywki to nie wiadomo co to moze byc ;)))

MaSlO93
01-10-09, 15:53
Mój Brat ma BCAA i powiedział ze mi da ale to jest w proszku... pozatym jak to brac, z czym rozcieczac? Mleko chyba nie bo nie wolno:neutral:, czy mozna np. w soku? A i jeszcze mam pytanie , Jakie dokładnie ma BCAA działanie? Daje troche masy lub sily? jestem w tym sielony wiec sie pytam:lol:

KowalX
01-10-09, 16:01
zależy jakie bcaa/firma
poprawa wytrzymałości / trochę masy może również dać - ,ale trzeba dobrze się odżywiać
siły pośrednio również ,bo większa masa beztłuszczowa = siła

3ndriu
01-10-09, 16:03
Użyj opcji szukaj, znajdziesz odpowiedzi na każde zadane pytanie.


Lepsze efekty osiągniesz trzymając dobrą dietę bez suplementów, niż z ubogą dietą i suplementacją. Poza tym ćwiczysz niecałe pół roku, jest teraz taka pora w roku i chce się jeść nie to co w lecie. Więc poczytaj troszeczkę o diecie, jak już będziesz wiedział co i jak wprowadź to w życie i poćwicz na samej diecie miesiąc, dwa. Zobaczysz jakie cuda się dzieją ;)