PDA

Zobacz pełną wersję : Spalacz,inne



GRUCHA_PL
29-09-09, 23:03
Witam!
Trzymam dietę redukcyjną(ocenianą i „dopieszczoną” na tym forum), do tego aeroby 5 razy w tygodniu. Chcę zrzucić około 10kg-15kg szukam jakiegoś spalacza, który będzie mi odpowiadał. Żadnych przeciwwskazań, lat 18, wz 185, waga 95 to moja pierwsza dieta redukcyjna i wcześniej nie miałem do czynienia z jakimikolwiek preparatami. Z tego co czytałem dobre są np. Venom i Scorch, jednak nie wydaje mi się abym potrzebował przy moim treningu aż tak drogich i silnych preparatów.
Nie musi działać super silnie, ma wspomóc moją dietę i trening. Mój organizm w dużej mierze reaguje na kofeinę, nawet kawa potrafi mnie pobudzić, więc chciałbym aby jego działanie było umiarkowane (jak w TS). Oczywiście też w przystępnej cenie. . . Ostatnio polecono mi Thermo Stim, czy ktoś może się o nim wypowiedzieć bądź polecić coś podobnego?

KowalX
29-09-09, 23:08
l-karnityna 3g
cla (clarinol) 3-4g
omega3

przy tylu aerobach spokojnie Ci starczy na początek

GRUCHA_PL
30-09-09, 14:24
łykam OMEGE-3 z apteki:). Ogólnie cenowo l-karnityna i CLA wychodzą podobnie a wydaje mi się że TS będzie skuteczniejszy. Chcę się szybko pozbyć fatu żeby potem jechać dietę na masę i więcej siłki mniej aerobów