PDA

Zobacz pełną wersję : Na przyrost masy oczywiscie duzo jedzenia ale ... ;)



warmach1ne
29-09-09, 13:48
Witam, otoż mam takie pytanie do was co prawda nie jest to dla mnie dużym problemem ale polecacie każdemu na mase żarcie !!! więcej jedz !!! ja akurat jem tyle ile mogę czasami zbliżam się do granic mdłości, oprócz tego wale gainera i białko na noc (dużo białko masy mi nie dale aleeeee aleeeeeee ... :DDD)
oprócz tego biore nawet syrop od gastrologa Peritol na łaknienie i oprócz tego jem Dibencozide, więc kurde czytam i polecacie w 99% "Więcej jedz !!!" , "Żarcie" no to co ja mam zrobić ? jeść ... zwrocic do kibla i znowu jeść ?? nie no bez sensu ;) Pozatym masa mięśniowa rośnie i tylko to i dlatego masa rośnie tak nie znaczie .. po 1 kg na miesiąc :) a to chyba malo :D oprócz tego jestem bardzo aktywny i BF się mnie nie trzyma. Dodam jeszcze ze biore Creapure przed treningiem ale po treningu nie mogę bo mam w proszku a to jakoś dziwnie działa na mój żołąd i ogólnie tak podrażnia gardło, że sie odrazu zbiera :))

Prosił bym o pomoc jak zwykle ekspertów :)
Pozdrawiam

Fehu
29-09-09, 14:02
jak zwykle liczy sie wartosciowość produktów:) a nie ich ilość:) oblicz zapotrzebowanie koloryczne wtedy bedziesz wiedział ile jeść:)


po 1 kg na miesiąc :) a w skali roku to już 12kg ;D mało? chyba nie chcesz sie zalać strasznie fatem:)

warmach1ne
29-09-09, 14:05
no tak kumam wartościowość staram się jeść wysoko białkowe produkty ale też wysoko węglowodanowe jak i z fatem czasami .. a chociaż troche fatu by sie przydalo :D bo narazie waze 70 kg i oscyluje :) za pol miesiaca jakos powinno mi wskoczyc 71 mam nadzieje :DD