PDA

Zobacz pełną wersję : Moj trening zmodyfikowany ;O



warmach1ne
29-09-09, 13:30
Witam, wczoraj byłem na siłce (tyle, że nie swojej domowej ;D) żeby zaczerpnąć troche wiedzy eksperta co do techniki i treningu .. co do techniki nie bylem rozczarowany ... ale że to był poniedziałek to trenowałem klatke + tric i robilem trening podobny z tego z forum na mase 12,10,10,6.
Otóż tutejszy tam trener można sądzić po sylwetce, że naprawde zna się na rzeczy i polecił mi trening na mase 3 dniowy i mówił ze powtórzenie 6 razy nie ma sensu chyba jako dodatkowe powtórzenie poza podstawowymi na siłe mało tego polecał na duże partie mięśni typu klatka plecy 5 powtórzen na początku nawet można od 14 powtorzen zaczac schodzac do minimum 8, każdy głupi wie że dużo powtórzen to wytrzymałość mało to siła i pytam się go na podstawie tego a on mówi masz dobre predyspozycje wiec jak chcesz byc duży sluchaj mnie :o i tak tam nie uczeszczam bo mam swoja klimatyczna sileczke co prawda przyciasnawa, ktora bardzo loobie i niczego nie brakuje .. no moze poza brama i suwnica ale jest wyciag a suwnicy nie musi byc (chyba :DDD) :D ale co sadzicie o tym co mówił ? konkretnie polecił mi pon. klatka tric , sr. plecy+bic, pt.barki+kaptury,nogi

Proszę o pomoc tylko profesjonalistów :) Pozdrawiam

MhL
29-09-09, 14:53
Ma chłopina racje.

Ile chodzisz na silownie?, znasz swoje mozliwości?, swoje ciało?
12, 10, 10, 8 - ja tak robie klatke progresem ciezaru, i jestem zadowolnony. Znajomy 4 x 8-10 i wiecej nie moze, bo mu lapki sie trzesa i krzywo wychodzi.

warmach1ne
29-09-09, 15:32
Trenuje 4 miechy ... rok wczesniej trenowalem 6 wiec w sumie 10, ale tamto 6 to tak jakby tego nie bylo, szybki przyrost ... jeszcze szybszy odplyw ;)

.Smile
29-09-09, 18:32
kwestia powtórzen, to kwestia celu.
z resztą
"pytam się go na podstawie tego a on mówi masz dobre predyspozycje wiec jak chcesz byc duży sluchaj mnie :o"
mówi samo za siebie o jego wiedzy

adonis18
29-09-09, 21:09
ja tam profesjonalistą nie jestem, ale fryzjerem też nie wiec pozwolisz, ze zabiore głos :lol:

może i ma chłopina racje i akurat większy zakres powtórzeń będzie dla ciebie dobry
ale
ja sprawe widze tak: matka natura się nie myli i nie czyni absurdów (no, może z paroma wyjątkami zeby potwierdzić regułę) więc chcesz dużo mięsa, jedz go dużo i ćwicz dużym ciężarem. jeżli nie masz przeciwskazań rób ćwiczenia z max złomu dla kilku powtorzeń (kilku czyli przedział 9-3)
jak już troche poćwiczysz i nabierzesz większego doświadczenia, pamiętaj o tym co wyżej napisał dino - należy szukać swojego miejsca, kombinowac, obserwować swe ciało. nie ma 1 uniwersalnej recepty dla każdego... i b.dobrze, bo właśnie dzieki temu ta zabawa jest tak fajna :smile:

elo

warmach1ne
30-09-09, 09:45
9-3 ?? :D dziwny ten przedzial ^^ hmmm Adonis a wlasnie on mowil zeby sie nie brac narazie za duze ciezary bo wypatrze sobie zle ruchy, ze za duze ciezary biora sie ludzie ktorzy maja wyryta technike... ja naprawde nie wiem kogo slooochac :DDD ale narazie sie stosuje do jego treningu i dzisiaj robie plecy :) bo nie robilem wczoraj i co musze powiedizec ze napewno jest wiecej sily niz odrazu dzien po klacie ;)