PDA

Zobacz pełną wersję : dobrego gainera dla dobrego suchara



bulitto
28-09-09, 15:54
jak w temacie propozycje oprócz mutant masa

Fehu
28-09-09, 15:58
A dobry suchar może by napisał do czego mu ten gainer co? jak ma zastąpić dietę to idź lepiej na piwo...
jeśli ma być tylko uzupełnieniem to i tak przemyśl czy nie lepsza opcja jest zakup ryżu?
wegle jest dosc latwo uzupelnic gorzej z białkiem dlatego jak coś bardziej w to bym inwestował

Sosna91
28-09-09, 16:04
monster mass, mass xxl, waider,

są dobre mnie smakowały,

a jak chcesz przytyć to kup zamiast tego jedzenie.

bulitto
28-09-09, 21:41
ja to osobiście niechce gainera tylko dla koleszki on sie "stara" jeść pełnowartościowe posiłki ale ja wiem, że to lipa na pewno i gainera mu poleciłem tylko zastanawiam sie jakiego

niewula
29-09-09, 06:48
jesli twierdzisz ze pelno wartosciowe posilki to lipa to nie widze twojej przyszlosci na silce wiec kolegi tez nie marnuj , gainer to marne uzupelnienie diety

bulitto
29-09-09, 13:29
nie sądze,że pełno wartościowe posiłki to lipa tylko że te jego posiłki to lipa jest bo ma małe pojęcie.Czytaj ze zrozumieniem.

warmach1ne
29-09-09, 13:41
ja to osobiście niechce gainera tylko dla koleszki on sie "stara" jeść pełnowartościowe posiłki ale ja wiem, że to lipa na pewno i gainera mu poleciłem tylko zastanawiam sie jakiego


nie sądze,że pełno wartościowe posiłki to lipa tylko że te jego posiłki to lipa jest bo ma małe pojęcie.Czytaj ze zrozumieniem.

Czytam ze zrozumieniem ... tylko ty formuj składnie zdania i zrozumiale :)))
Jak najbardziej smieszą mnie takie posty, gainera jakiego kurde pierwszego lepszego każdy coś pomoże ja biore mass'a wobec tego polecam go jak najbardziej :D