PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrzucić z wagi???



scooty06
05-01-07, 15:21
Witam
Mam 20 lat, ćwiczyłem kiedyś aktywnie przez ponad 3 lata, dorobiłem sie nawet dobrej sylwetki, lecz miałem 2 lata przerwy i troche przybrałem na wadze, głownie to brzuch, nogi i tyłek :razz:

wzrost: 176cm
waga: 95kg

Chciałbym sie dowiedzieć co głównie było by dobre na zrzucenie wagi :wink:

Prosiłbym o wszelkie komentarze :wink:

z góry dziekuje.

[ Dodano: 07-01-2007, 15:53 ]
widze że nikt nie chce udzielić mi pomocy :???: myślałem że na takim forum można dostać pomoc w postaci paru krótkich informacji ?? :neutral:

Bruno-Pn
06-02-07, 22:54
Witam
Mam 20 lat, ćwiczyłem kiedyś aktywnie przez ponad 3 lata, dorobiłem sie nawet dobrej sylwetki, lecz miałem 2 lata przerwy i troche przybrałem na wadze, głownie to brzuch, nogi i tyłek :razz:

wzrost: 176cm
waga: 95kg

Chciałbym sie dowiedzieć co głównie było by dobre na zrzucenie wagi :wink:

Prosiłbym o wszelkie komentarze :wink:

z góry dziekuje.

[ Dodano: 07-01-2007, 15:53 ]
widze że nikt nie chce udzielić mi pomocy :???: myślałem że na takim forum można dostać pomoc w postaci paru krótkich informacji ?? :neutral:


Jak sam mowisz ćwiczyłeś to sam powinienes wiedziec co jest dobre na pozbycie sie tluszczu.
Proste za duzo wkrzaniasz za malo sie ruszasz .
Walnij diete i sie pozbedziesz .
Bieganie , basen
Silownia :)
Na dupe :) ; - martwy , dzien dobry , przysiady ze sztanga ,
Brzuch - ogranicz tluszcze i rob 100 brzuchow dzienie .sa efekty
nogi - chyba wiadomo co na nogi.

Smug
07-02-07, 17:24
duzo ruchu,bieganie,skakanka,tak jak wymienił kolega wczesniej basen itp. tak zebys się duzo pocił.Ja np. po treningu zakładam na siebie dres na to jeszcze jedną bluzę i na rowerek.Po 40 minutach jestem tak mokry jakby mnie wodą zlali.Ogranicz węgle w diecie.Wrazie czego dokup jakiegos spalacza i powinno być dobrze

scooty06
07-02-07, 18:24
Na Siłownie chodze 3x w tygodniu, Poniedziałek, Środa, Piątek po 2h czasami w Soboty jeżeli mam wolny weekend :wink:

Panie Bruno, ćwiczyłem ale głównie na uzyskanie rzeźby oraz przyrost masy, ważyłem wtedy 61kg wiec nie interesowało mnie spalanie tłuszczu :razz:
zakupiłem Fast Burner, L-karnityne, oraz Glukozamine na stawy z powodu rozwalonej łękotki w kolanie :wink:

Może panowie wypowiedzą się na temat tych trzech odżywek? :wink:
Chciałbym głównie wiedzieć czy zrobiłem dobry zakup?
Jakie inne odżywki możecie mi poradzić?

z racji tego że mam ograniczony wolny czas, z powodu pracy oraz nauki w weekendy, ciekawi mnie Jak działa ten pas z TV Marketu "Sauna Solution", czy to naprawde działa? czy to tylko bajer.

Smug
08-02-07, 16:40
Śmiało moge napisać, że L-karnityna to shit.Sam stosawałem zadnej rewelacji.Tych pozostałych nie znam.Do spalania stosowałem Thermala Pro elolution.Efekt super.Tylko niestety wycofali go z produkcji bo zawierał efedrynę :cry: Co do tego pasa to kumpel kupił i twierdzi, że bubel na którego szkoda pieniedzy.Twierdzi,ze wiecej się pocił po uzyciu pasa wyszczuplającego niz po tym.

scooty06
08-02-07, 18:57
hm, czyli nigdzie nie dostane thermal pro evolution?? moze są inne odżywki dajace równie dobre efekty? niestety ale nie mam czasu na bieganie, basen itp, dlatego musze pomyslec nad czyms praktyczniejszym. cud ze na silownie znajduje czas :neutral: a moze sa jakies inne lepsze gadżety od tego pasa?


Pozdrawiam i Wielkie Dzieki za Pomoc :wink:

Ps. czy moze ktoś z was ma jakas dobra diete, badź pomógł by mi ją ułożyc? :wink:

Smug
09-02-07, 15:04
Tego thermala to mozesz dorwac w moze w jednym sklepie internetowym...linka mogę na gg/PW podesłać...wiem,ze były tam ostatnie sztuki...moze trafisz;)Co do diety to napisz temat w tym dziale,koledzy napewno pomogą:)



Thx za soga :twisted:

johny
04-05-07, 20:25
nieeee tego niebiesz jak zawieral efedryne,lepei sobie na poczatek strzel diete (jest moja w dziale dieta post DIETA NA RZEZBE) jest dobra +do tego aeroby najlepiej beiaganie po 10 km (3 MOZE 4 RAZY TYGODNIOW) CALA RESZTA TO BASEN JEZELI CHODZI O SUPLA TO WEZ SOBIE ZAMAIAST TEGO PRO COS TAM THERMO SPEED jest naprawde zaje**** czytaj opinie na forum ludz) ale najwazniejsza dieta i trening

[ Dodano: 04-05-2007, 20:29 ]
aaa i jeszcze jedno,daruj sobie np przysiady ze sztanga przy takiej masie po bieganiu np mozesz ladowac same przysiady,wystarzy ( z martwy o co to chodzilo ??? bo jezeli o martwy ciag to od radzam odrazu!!!!!mozesz sobie wziasc jedynie oprocz przysiadow wykroki dobre na cale nogi)