PDA

Zobacz pełną wersję : Trening Dla Zielonych w Domowych warunkach



maddog92
26-09-09, 23:44
Witam chciałem zaprezętowac mój trening ktory stosuje od jakiegos póltora mies
:potrzebna jest Łazienka;Pmiejsce w miare ustronne;P
ok
na poczętek
-3 serie 10 pompek na wannie czyli nogi nisko ręce na brzegu wanny,
-1 seria ręce blisko siebie
-2 seria ręce szeroko
-3 mozna na podłodze(lub na wannie z normalnym rozstawem rąk)
Zwiekrzosc ilosc seri wzaleznosci od swojich warunków fizycznych
Teraz robimy obciązniki domowym sposobem
1-ładujemy caly plecak ksiązek i wyciskamy
na początek
3 serie po 5(mozna zwiekrzyc ilosc w zaleznosci od swojich mozliwosci) na stojaco wysiskamy plecak do klaty(czyli zwykłe wyciskanie)
dalej
Wyciskamy plecak za glowe równierz 3 serie po 5
kolejne zakładamy ten cięzki plecak (na plecy oczywiscie)
i wyciskamy pompki na brzegu wanny z takim obciązeniem to mysle ze 2 serie po 10 to na początek wazne jest równiez zmienianie kolejnosci cwiczen
do tego na początek polecam Bialko OLIMP GAIN BOLIC 6000 1 kg kosztuje 28 zł na początek uwazam za bardzo dobre na dodatek kreatyne monohydrant Olimp CREATINE MEGA CAPS 1 blistr 6 zl ja biore 4 tablety 10 min przed treningiem i powiem szczeze ze jestem bardzo zadowolony wyzezbilem sobie w miare klatke Prosze o krytyke lecz nie dobitną ;P pozdrawiam w razie pytan pisac odpowiem na wszystkie sry za błędy

Sosna91
26-09-09, 23:50
hehe nowy paker na forum ;]

lipne to wszystko i nie wiem czy mi sie chce wymieniać wszystko.

po 1, lepiej sprawdzony treing domatora jechać jak ktoś nie ma siłki.
po 2 . po co na brzegu wanny? bo lżej? ale już do treningu sie nie czepiam ale
po 3, polecasz białko olimp GB 6000 które nie jest białkiem tylko lipnym gainerem o dużej ilośći cukru a białka to tam tyle co kot nasrał.
po 4. kreatyne to już w ogóle śmiech, no ale cóż brak wiedzy = kasa w błoto,

podaj swóje wymiary, bo jestem ciekaw co wyrzeźbiłeś bo paru koksów "bez wiedzy" układa jakies diety i aeroby nie wiem po co, a wystarczyło przeczytać Twój temat.

slim shady
26-09-09, 23:51
trening lipny,gdzie ćwiczenia innych partii ?
Gain Bolic to gainer a nie białko
Trochę za szybko wziąłeś się za kretę

Voice666
26-09-09, 23:51
He he uśmiałem się jak to czytałem... bo to miało być śmieszne prawda?

Tak na poważnie to nie wydziwiaj i poczytaj o treningu domatora.
Tym treningiem to wzbudzisz tylko podejrzenia starych jak zaczną się zastanawiać co ty tam w tej łazience tyle sapiesz.

maddog92
26-09-09, 23:55
mam 17 lat
wzrost 173
waga 53kg
obwod klatki 89
biceps 30
ogolnie jestem drobny ale przed cwiczeniem
wazyłem 49 w klatce mialem 81
i w lapie 24
więc uwazam ze dla ludzi mojej postury jest to dobry trening w domowych warunkach a co do bialka i kreatyny po bialkku efekty zauwazylem po jakichs 5 dniach a po kreatynie po 2 dniach więc nieuwazam zeby była lipna oczywiscie do tego dieta ale to juz kazdy indywidualnie
a i do do popmek na brzegu wanny zeby sie wkręcic a potem na glebie

maddog92
26-09-09, 23:57
ale mnie pojechaliscie ja uwazam to za skuteczne

maddog92
26-09-09, 23:59
no i mi niechodzi zeby wykoksic sie i wyglądac jak poduszka tylko zeby przybrac na masie i troche wygląd mojego ciał poprawic i w tak krótki czasie w miare widac efekty

Voice666
26-09-09, 23:59
Daj mi próbkę twojej krety jak cię ona po dwóch dniach tak ładnie wysadza.

Sosna91
27-09-09, 00:01
mam 17 lat
wzrost 173
waga 53kg

a co do bialka i kreatyny po bialkku efekty zauwazylem po jakichs 5 dniach a po kreatynie po 2 dniach


No to już wiem skąd na rzeźba ;]

stary może w "białku" to saa bylo? bo też takie rzeczy brałem i na efekty musiałem czekać sporo dłużej ;]

slim shady
27-09-09, 00:03
moja dopiero działa w 4 tygodniu ;/

maddog92
27-09-09, 00:03
ale ja nienapiałem ze po 2 dniach przbylo mi 5 cm w kalcie czy cos tylko ze po treningu czułem efekty i wmiare było widac efekty niewiezysz kup spróbuj biore dzien w dzien po 4 kapsy

Sosna91
27-09-09, 00:04
szkoda mi wątroby na koks, zobaczysz za pare lat jak Ci mały nie będize stawał. ;<

maddog92
27-09-09, 00:05
widze ze my sie nierozumiemy wy sądzicie ze efekty to jakies masakryczne
bylem w huj koscisty i z odpowiednią dietą przybrałem na masie i wyzezbilem to i mozecie niewiezyc czy co tam dlamnie wazne jest ze są efekty;]

Voice666
27-09-09, 00:06
no to napisz mi jaka to kreta, bo moja tak cudownie nie działa

maddog92
27-09-09, 00:08
http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=l_pr&id_pr=83&ids=25&str=2&sh=1

powinno brac sie 4 kapsy rano i po treningu, ja rano niebiore tylko przed treningiem i to dzien w dzien po 4 kapsy , 3 kapsy w dni nie treningowe 4 w dni treningowe dzisiaj skonczyłem 3 blistr

Voice666
27-09-09, 00:09
ok masz soga za przyrosty, he he, idę spać

maddog92
27-09-09, 00:12
Lól ;P co to jest xDeee;> mowie ci sproboj zobaczysz efekty doslowie czuc jak puchna miesnie po tym tylko do tej kreatynki trzeba 2 litry wody dziennie bo to z wody buduje

Sosna91
27-09-09, 00:13
powiedzcie mi że to prowokacja ;D

maddog92
27-09-09, 00:14
nie czemu;>?? co to ten sog>

slim shady
27-09-09, 00:16
a jak wygląda Twoja dieta ;)

Sosna91
27-09-09, 00:19
dobra ja napisze juz powaniej,

panie autorzem wszyscy wiemy co to za kreatyna bo większość z nas stosowała już ją, lecz więszkośc tez czekała tak jak sie powinno po 5-6miesiacach siłowni a nie przy trenignu na nic w domu, kolejny błąd to złe branie, bierze sie tka jak pisze 5g rano i 5g po treningu, wiec 8caps-10g dziennie. przez 6tygodni pozniej stop,

to gówniane jak to ty nazywasz białko to żarcie w proszku które nie daje nic, i jesli masz diete bo tak piszesz to Ci nie potrzebne,


aha i nie 2litrry tylko 4litry dziennie płytnów bądz więcej zależności od aktywności fizycznej,

przeczytaj też z czego składa się mięsień

fallenursus
27-09-09, 00:20
cche wygladac jak poduszka. Co proponujesz?

maddog92
27-09-09, 00:24
hmmm... teraz sie rozpisywac..... nieche mi sie ale zebyscie niepomysleli ze tu wali sadze to rusze dupsko i napisze
Sniadanie
jajecznica 5 jaj chleb razowy(gainer)
2 sniadanie
w szkole kanapki z serkiem wiejskim do tego 1 torebeczka ryzu lub kaszy
obiad jem w szkole no to przewaznie staram sie jesc rybe i jeszce jakies surówki
obiad w domu kurczak kasza lub ryz
godzinka kimmki
zjem z 2 jabłka zrobie sobie kanapki
potem jeszce torebeczka ryzu
godzinka przerwy tablety gainer trening gainer
kolacja mam wolna jem co chce potem jeszce ryz kasza lub makaron

maddog92
27-09-09, 00:27
co tak na mnie wskoczyliscie szczeze to mam w dupie nieche sie koksic tylko przybrac na masie i to wyzezbic zeby niebyc taki patyczak drobny iNIECHE WYGLĄDAC JAK PODUSZKA i to mi w 100% wystarcza

Sosna91
27-09-09, 00:27
to nie jest dieta ale dobrze że jesz zdrowo a przy takiej wadze jaką posiadasz i mięsnie jeszcze w szoku ze cokolwiek robią to te pare kilo pójdzie. ale nie przesadz żebyś nie wyglądał jak poduszka,

p,s nie masz gdzieś w pobliżu siłki zęby sie zapisać? to dużo lepsze niz taki trening.

.Smile
27-09-09, 00:28
zwykly trening domatora by siadl.

slim shady
27-09-09, 00:29
polecam

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

maddog92
27-09-09, 00:29
szkoda mi kasy na silke i w tej silce sami kolesie "2 metry w barach"(przenosnia)
ja tylko chcialem pokazac jakie efekty osiągnolem w miare krótkim czasie biorąc pod uwage ze jestem bez glutenowcem

fallenursus
27-09-09, 00:30
halo!? ale ja chce wygladac jak poduszka!! co proponujesz???

.Smile
27-09-09, 00:33
jak po kreatywnie masz takie efekty, to lepiej sie nie bierz za mete bo sie nie bedziesz w drzwiach koscielnych miescil.
A tak na powaznie, to odstaw te twoje tabsy bo i tak nie daja ci efektow. Wez sie za trening domatora, uloz sobie jakas dietke porzadniejsza.

maddog92
27-09-09, 00:33
niewiem jak chcesz wyglądac jak poduszka do nie do mnie tylko do jakiegos krawca czy kogos ja napisałem wyraznie ZE NIECHE WYGLĄDAC JAK PODUSZKA a jak masz problemy z czytaniem to radze sie cofna do 1 klasy podstawówki

maddog92
27-09-09, 00:34
no kurwa mów do dupy a i tak cie osra jutro zrobie fotke po miesiącu zrobie nastepna i zobaczycie czy niebędzie ruznicy

Sosna91
27-09-09, 00:35
nie chcesz wyglądać i nigdy nie będziesz,

jak sam zdobędziesz troche wiedzy to wtedy sam bedziesz sie smiał że założyłeś ten temat,


p.s *różnicy nie ruźnicy.


to wrzuć jutro aktualną. chętnie obczaje.

maddog92
27-09-09, 00:37
eeee dobra widze ze to niema sensu wy sądzicie ze ja tak chce dojsc do niewiem jakiego poziomu niewiem czy wy myslicie ze ja tak jak napisałem trening i tyle seri to ja tyle robie pfff..to jest drening dla zielonych wgd mnie ja robie4 serie po30 z nogami na wannie i potem tyle samo na glebie

fallenursus
27-09-09, 00:39
musialbys jak Rocky IV.....znasz kogos na syberi?

maddog92
27-09-09, 00:40
no mi sie wydaje ze ciebie tam widzialem,,, a co?

Sosna91
27-09-09, 00:42
maddog92 nie pogrążaj sie ;]

lepiej czytaj tematy na zielonych, zbieraj wiedze na temat treningów i diet, na tym forum sporo sie na ten temat dowiesz.

fallenursus
27-09-09, 00:42
spoko mlody, ja tu plynolem pod prad dosc dlugo :twisted:
ale kto cie wie,moze bedzie a Ciebie drugi Charles Glass...