PDA

Zobacz pełną wersję : Vlepki, Grafiti itp:D



Yosho
26-09-09, 22:10
Co sądzicie o tych wszystkich rzeczach?? Podziw czy lamerstwo?? Fajne czy okropne??

Ja osobiście vlepki kocham:D;) Graffiti też jak jest dobrze zrobione ( dokładnie, odpowiednie barwy, fajny styl)

Sam obklejam teren bo to lubię:D Podnieta itp:D Najlepiej jak jestem na wrogim terenie wtedy dodatkowo trochę adrenaliny:rockon::rockon:

kubaCK
26-09-09, 23:11
ile masz lat...?

Yosho
26-09-09, 23:13
Zauważyłem, że jesteś bezczelny.... tak czytam twoje posty i po każdym jestem wkurzony ( nie ważne czy są skierowane do mnie czy nie)...

Mam 15 lat a co?? Ty masz 19 lat i dzięki temu będziesz szponcił, ale ciekawe ile masz IQ....

tm7
26-09-09, 23:34
bez ciśnień panowie ;)

kubaCK
27-09-09, 09:52
wiem ze jestem bezszczelny:) milo ze zauwazyles, iq mam bardzo male... nic Pan nie zrobisz.!

krul_leff
27-09-09, 11:49
dla mnie vlepki to zabawa dla gówniarzy, że latają po osiedlu i kleją a potem to ja mam przejebane bo to mnie widzą ze jade na mecze ;d

tm7
27-09-09, 11:54
przejebane
staramy się nie używać takiego słownictwa

Na uczelni po kiblach pełno tego jest, jedna na drugiej hehe przebijają się kto lepszy.

Yosho
27-09-09, 13:11
Ja właśnie osobiście nie wklejam byle gdzie i byle czego:P Po co mam coś nakleić gdzieś, gdzie tego w hu... Ja mam ten plus, że tu gdzie mieszkam dwa kluby rywalizują ze sobą (grafitii, vlepy itp.), więc staram się odklejać wroga i przyklejać swoje:P

Wkurza mnie tylko jak na znakach kleją;/

adonis18
27-09-09, 15:41
złykłe śmieciarstwo! robienie syfu z okolicy. napel sobie to dziadostwo na czoło i pobiegnij na wrogie osiedle. może porządna przekopka cie czegoś nauczy :evil:

pora z tego wyrosnąć!

Yosho
27-09-09, 15:43
A niby po co mam z tego wyrosnąć??

Widać, że nie jesteś kibicem z krwi i kości:silenced:

Dla ciebie to syf dla mnie to piękno.... chyba, że naklejone bele jak i bele gdzie...;/

adonis18
27-09-09, 15:53
to może inaczej. nie będe cie tego tłumaczył tylko cie odwiedze :)

wejde do twojego pokoju, nasram na środku, porozrzucam kilka worków śmieci i wyleje na pusty łeb wiadro pomyj. jak nie zczaisz bazy - to ci powiem, ze to sztuka - dla mnie piękna, a ty nie jesteś prawdziwym artystą

dobrze sięzastanów nad tym porównaniem kibicu z krwi i kości :rockon:

Yosho
27-09-09, 15:56
Jeśli dla ciebie to piękno to czas do psychologa się wybrać:D

Pozdro "artysto":whistle::whistle:

adonis18
27-09-09, 16:10
tak właśnie myślałem, że nie zalapiesz. do tego tez trzeba dorosnąć.
tutaj chodzi o narzucanie się ludziom ze swoim dziadostwem - coś cie jara, pasjonujesz się czymś - twoja i tylko twoja sprawa!!!
nie narzucaj mi się z tym zaśmiecając okolicy bazgrołami, plakatami czy nalepkami WKS Zadupie Górne i tym, że (niedorozwinięci) psychofani zayebią kibiców "Patałachów" Zadupia Dolnego.

jeśli masz IQ większe od rozmiatu buta, to z czasem to do ciebie dotrze... nie zaśmiecaj, bo niechcesz żeby ktoś śmiecił ci w domu i nie staraj się zainteresowywac innych na siłę swoimi poyebstwami...

amen

Yosho
27-09-09, 16:16
Po pierwsze nikomu nie narzucam za kim ma iść!!!
Po drugie nie grożę nikomu a nie maluje grafitii typu jeb.ać żaboli itp...

Dla mnie vlepka to po prostu znak kto na danym terenie rządzi.... a po drugie nie naklejam nikomu na dom albo na płot vlep... a na np. na słupie chyba nikt nie mieszka nie..?? Chyba że ptaki, ale tak wysoko nie dosięgne:D

Pozdro!

adonis18
27-09-09, 16:33
dalej nie kminisz, to był przykład który znowu do ciebie nie trafil. tu nie chodzi o prywatny płot, czy czyjeś drzwi... tylko o ogólnie pojętą przestrzen publiczną w tym słupy, przystanki, murki przy szkołach, etc
kundle znaczą teren. o ile ich szczochy zmyje deszcz, o tyle śmieciarskich nalepek samoistnie nic nie usunie. trzeba zatrudnić do tego ludzi (niewielkim pocieszeniem jest to, że ktoś dostanie taką fantastyczną robotę - odklejanie syfu, dodatkowo oplutego przez goowniarzy innego klubu - powinieneś sam spróbować - pasjonujące!) a na to idzie kasa z gminy, ktora np. mogłaby być przeznaczona na dożywienie dzieciakow w podstawówce...

niewula
27-09-09, 16:35
yasho daje ci jeszcze kilka lat i z tego wyrosniesz , teraz mozesz mi nie wierzyc ale sam sie pozniej przekonasz jak bedziesz mial dziewczyne i inne sprawy na glowie

Yosho
27-09-09, 16:41
Dobra adonis przedstawiłeś swoje stanowisko w tej sprawię...

Niech reszta się wypowie co sądzi o vlepach, grafitii itp!!!!

kubaCK
27-09-09, 16:46
ja juz nawet na mecze nie chodze.! kiedys cos tam jezdzilem, latalem z vlepkami, mala przygoda w Ultras ale bardzo krotka... mniej wiecej bylem w Twoim wieku, wtedy byla najwieksza zajawka. W tej chwili nie chce mi sie isc nawet na mecz, ale zdarza sie ze bywam;]

krul_leff
27-09-09, 19:26
wiadomo tez troche rozkleilem ale to gówno znaczy, potem stoi 5 takich 5 co rozlepia, przyjdzie jakis kozak z innego klubu i wszyscy uciekają. jak sie kocha druzyne to lepiej sie uczyc cos sztuk walki + silka(majac wroga w miescie)

tm7
27-09-09, 20:15
hehe i dać sobie zniszczyć zdrowie za kochaną drużynę, gratuluje

Jak widzę co się dzieje u mnie w mieście, to mi się płakać chce, po co szukać na siłę agresji... Każdy przecież może kibicować komu chce, a te wlepki to co dają, w kiblach po 10 jedna na drugiej jest nalepione, bo czasami się odleje ktoś z jednego klubu, czasami ktoś z drugiego. To, że gdzieś to jest ponaklejane wcale nie znaczy że ktoś tam rządzi albo jest lepszy, bo raz jednym nawalą na swojej dzielnicy, później się tamci im odpłacą i jest tak w kolko bez końca.

Sprayem też jest pełno napisów. To jacy są mądrzy Ci ludzie co to wypisują pokazuje fakt, że np widziałem jak ogromnymi literami na budynku napisane były inicjały drużyny i nazwa miasta, z czego nazwa miasta była napisana niepoprawnie... żal komentować.

tm7
27-09-09, 20:42
wejde do twojego pokoju, nasram na środku, porozrzucam kilka worków śmieci i wyleje na pusty łeb wiadro pomyj
Adonis wyluzuj trochę z tymi porównaniami. Rozumiem Twoją dezaprobatę tym tematem, ale zachowajmy jakiś umiar. Nie obrażajmy się nawzajem.

adonis18
28-09-09, 02:13
sory, troche pojechałem, ale na prawde mnie to wkoorwia jak ktoś w imie miłości do klubu robi z miasta śmietnik...

pozdro!!!

krul_leff
28-09-09, 07:35
hehe i dać sobie zniszczyć zdrowie za kochaną drużynę, gratuluje

kto co lubi, ja sie nie bije(slabiak ze mnie, poza tym to nie dla mnie), ale zawsze jadąc na mecz niestety może każdego spotkać sytuacja że akurat poleci drużyna przeciwna.
w każdym razie wnerwia mnie gadanie 'nie ide na mecz, bo moge dostac po mordzie'. prawda jest taka ze jak sie nie chce to sie nie dostanie. wystarczy jechać samochodem i usiąść na trybunie przeznaczonej dla rodzin(nawet jak oficjalnie takiej nie ma, to mozna zobaczyć gdzie ludzie po prostu siedza, czasami cos rykną i to wszystko).

Anaboliczny Koks
28-09-09, 14:53
Adonis zgadzam się w 100% ,ale np we Wrocławiu Ultrasi dogadują się z miastem i Ci im udostępniają takie obskurne ściany itd w centrum miasta i oni wszystko zami robią tj pomalują wygładzą itd . I wygląda to przekozacko np tutaj

ściana 28m
http://img401.imageshack.us/i/dsc00579o.jpg/

Kolejna długa ściana
http://www.szlachta.wroclaw.pl/test/galeria/zdjecia/veqi8q,4.jpg
http://www.szlachta.wroclaw.pl/test/galeria/zdjecia/vgoucf,4.jpg

tutaj kawalek jeszcze 1
http://fanslask.aha.pl/wp-content/uploads/2009/07/graf1-001.jpeg

Jest tego więcej ,ale nie chce mi się zdjęć szukać





A co do vlepek to jest dla gówniarzy tak jak mówisz ,nie mówię o tych co kolekcjonują je ,tak samo jak się jedzie na wyjazd to należy coś vlepić :).

Jeszcze do Adonisa jak coś jest konkretnie zrobione to tylko cieszy oko ,a nie jak to gnoje robią "Tagi" ... Nabazgrzą na nowym budynku i zadowolony chodzi.

know1126
28-09-09, 15:07
wszystkigo nie czytalem,ale ogolnie powiem ze jestem na tak o ile tworcy nie przesadzaja, bo wszystko to kwestia granicy i tego jak sie ja przekracza. spoko jak jest sciana ladnie pomalowana ale nie na jakim zabytku ofcoz , czy innym miescu ale urzad miasta itp, tylko jakies brzytkie mury-to tak,czemu nie? ale nie jp i chwdp nonstop,proste. a wlepy - czasem wkurzaja,czasem bawia. zabawe sa ok,ale w kolko tylko : "my ok, oni be, my do boju, wy do gnoju" -to jest nudne jak flaki. szablony tez sa zajeb#%&e... a odn malowania jeszcze to sam kiedys troche probowalem i adrenalina to jest to... , ale ze inne prirytety-zarcie-serek i kurak troche kosztuja to z puch czeba zrezygnowac bylo;) bo coraz drozsze.

klocur
10-02-10, 09:53
swego czasu jak bylem mlodszy to zakleilem caly pokoj wlepkami ale pozniej po remoncie zdrapalem wszystko, zostawilem moze 2 najlepsze ;]
grafy natomiast popieram, jesli sa ladnie zrobione to podobaja mi sie nawet te wrogich druzyn, byle byly one zrobione z pomyslem a nie tak jak nasi pasiaści rywale zza miedzy potrafia tylko narysowac biala gwiazde i ja przekreslic i podpisac Anty Wisła ;]
nienawidze przekreslanych 5 razy bazgrolow na murach robionych przez malolatow na przypale !
pozdr

Młody
10-02-10, 20:20
kiedyś byłem w ultrasce i miałem tych wlepek na tony ale teraz to dla mnie śmieszne naciąganie ludzi na kasę a ta kasa idzie na dziwki, sterydy itp dla hools