PDA

Zobacz pełną wersję : 15 lat i moderator:D



Yosho
26-09-09, 22:38
Wiem, że w regulaminie jest napisane, że aby zostać moderatorem trzeba mieć ukończone 17 lat.... Mogł bym skłamać, że tyle mam ale...<>

Nie chcę być modem w jakimś arcy ważnym dziel tylko w Dziale Piłka Nożna... często odwiedzam forum, nie obrażam ludzi i Kocham ten sport;) Jeden moderator już jest, ale zawsze mogę pomóć:D

I tu moje pytanie... czy jest szansa na to, że uda mi się zostać modem??

Beggi
26-09-09, 22:57
Nie, choć nie jestem modem ale odwarze się to napisać...

sts
26-09-09, 23:18
Nie, choć nie jestem modem ale odwarze się to napisać...

wyjaśnij

Beggi
26-09-09, 23:22
Moim SKROMNYM zdaniem jest to forum kulturystyczne i wystarczy że mamy tylu modów co mamy. :)
Tm jest dobrym modem
A Yosho zbyt się napalił na forum :XX
Będzie dział np Sex to niech się stara o posadę moda na forum :XX

Sosna91
26-09-09, 23:34
Co wy wszyscy z tymi modami, widać że masz 15lat, będziesz się czuł lepiej jak nim będziez? pomagać możesz i teraz.

Yosho
26-09-09, 23:46
No tak, ale jak każdy chyba wie, dużo ludzi lubi obrażać kluby kibiców itp...;/ A nie będąc modem moge gówno zrobić....

Sosna91
26-09-09, 23:52
a tak to im będziesz dawał bany? to forum kulturystyczne i kibiców tu jest mało, dlatego w ogóle ten dział jest zbędny, a po za tym są też inni modzi, ale róbcie jak chcecie, nie to ze nie chce zebys nim był bo mnie to zwisa.

hans1237
27-09-09, 00:05
nie musisz mieć zielono żeby pomagać :happy:

adonis18
27-09-09, 07:32
nie musisz mieć zielono żeby pomagać :happy:

j/w. z tym, że będąc zwyklym juzerem nie możesz kozaczyć - straszyć ostami/banem, pieprzyć bez sensu i nie na temat, zupełnie do niego nic nie wnosząc...

zostań modem działu piłka! masz moje 100% poparcia. będziesz wtedy mógł podleczać kompleksy (np. cienkich pleców czy małego penisa) dając osty i udzielając bezcennych rad clap
pamiętaj, żeby każdego kto się z tobą nie zgadza od razu przywolywać do porządku: nazywac chamem, grozić i odpowiednio "nagradzać". a jeśli ktoś pomimo tego ośmieliłby się dyskutować zawsze możesz uciąć wrzutem, że jako modowi nie wypada ci sie bawić w te śmieszne pyskówki...

powodzenia

Yosho
27-09-09, 09:41
Dobra zamknijcie ten temat...;/ Nie napisałem, że chcę banować albo wyzywać.... w życiu byłem może zarejestrowany na ok. 10 forach z czego na 4 byłem modem.... i wiem, że różnica jest ogromna, ale spoko poczekam dwa lata i wtedy dam swój pesel

Fehu
27-09-09, 10:57
Hehe nie jestem administratorem (oni decydują), ale jeśli sie bedziesz odpowiednio "wykazywał" w danym dziale bezinteresownie nie będąc modem to z czasem może dostaniesz wiadomość na PW "zostałeś moderatorem" także proponuje się uzbroić w cierpliwość i pokazać ze należy Ci się owy kolor

Bull2
27-09-09, 12:14
a moze checsz byc modem zdrowie : >

Yosho
27-09-09, 14:13
Lol;/ napisałem



ZAMKNĄĆ TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!

pey
29-09-09, 22:11
Bull2 - masz coś do działu Zdrowie?

Anaboliczny Koks
30-09-09, 16:20
Pey jemu chodziło raczej o to ,że Yosho tam pisze ,że go coś boli non stop :P I to taka ironia ;P