PDA

Zobacz pełną wersję : Ręce jak patyki...



bartek123
26-09-09, 17:00
Witam mam 18lat ważę około 56kg, mam taki problem mam ręce jak patyki:( obwód ręki pomiędzy nadgarstkiem a łokciem mam 19cm:( a przy samem nadgarstku mam 16cm:(. Mam takie pytanie co brać? jaką odżywkę żeby przytyć?? Jem i nie tyje, może w brzuch trochę idzie ale w ręce i całe ciało nic.

Proszę o pomoc i rady

Dziękuje z góry

Pozdrawiam Bartek

michal_f
26-09-09, 17:07
po 1 musisz jesc duzo bialka i wegli aby tyc po 2 cwiczysz wogole ? bo nie wspomniales o tym. Po 3 nawet an dobrej diecie trzeba troche czasu aby porzadnie przypakowac ;) Odzywki to tylko uzupelnienie diety a jak sie jej nie ma dobrze ulozonej to zbedne.

bartek123
26-09-09, 17:31
Ćwiczę czasem w domu. Robię sobie pompki 20 dziennie, 10 razy na drążku, brzuszki czasem z 30. Nie wiem może za mało ćwiczę??

michal_f
26-09-09, 17:35
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Poczytaj troche. Na samym dole w tym linku masz plan ktory bedzie napewno lepszy niz te Twoje cwiczenia ;)
Aby te rece nie byly jak patyki radze kupic karnet na silke albo samemu cos wykombinowac ;) ławka, sztanga i obciazenie i juz mozna fajnie pocwiczyc :) Przyloz sie do diety i efekty murowane.

pure
26-09-09, 19:04
no z nadgarstkiem to niewiele zrobisz, ale nie martw sie taka budowa. w przedramieniu faktycznie cieniutko, ale to da rade zrobic, tylko musisz sie wziac za siebie. jezeli jesz i rosnie ci tylko brzuch to oczywiscie jesz zle. jezeli ci zalezy, zeby zrobic cos ze soba to przewalisz forum znajdziesz cos dla siebie i za pare lat bezdie fajnie. mlody jestes, przyjdzie czas, ze bedziesz plakal dlaczego tak szybko przybierasz na masie ;)

Dawidhardcore
26-09-09, 23:48
no chlopcze,co ty chcesz osiagnac po takich cwiczeniach??jedynie jak dobrze pojdzie to troche kaloryfer ci wyjdzie,ale na rece czy co innego sa inne cwiczenia niz brzuszki,zapisz sie na silke,pogadaj z trenerem ,on tobie wytlumaczy jaka diete masz miec,nawet ci ja ulozy i przystosuje do twojego ciala cwiczenia, a potem sam zobaczysz ,a jesli nic tobie to nie da;/nie mysl,ze porzadany efekt bd po miechu, wiec jak nic nie da,to wtedy zacznij bardzo duzo jesc wiecej niz zwykle,unikajac tluszczy,i cukrow takich jak slodycze:)i zakup jakies odzywki:)pozdro,jesli pomogle zapodaj soga

bartek123
27-09-09, 12:11
No widzisz idź na siłownie ale tutaj nie ma takich trenerów żeby coś pomogli... każdy ma to w dupie.

michal_f
27-09-09, 12:16
No widzisz idź na siłownie ale tutaj nie ma takich trenerów żeby coś pomogli... każdy ma to w dupie.

to jak mamy ci niby pomoc jak podstawowego sprzetu nawet nie masz ? prawda jest taka ze trening domatora to nie jest jakies wielkie halo po ktorym mozna zrobic 10 kg miecha... mozna sie tym pobawic przed pojsciem na silke a silowni nic nie zastapi. Nie zapominaj tez o diecie bo to podstawa do umiesnionych łap ;)

johnni
28-09-09, 09:08
w domu nic nie wskurasz, podstawa to dobra dieta i pożądny trening z regeneracją.

Micek185
28-09-09, 13:00
masz troche kasy na sprzet powiedzmy stówke?to juz mozna cos pomyslec