PDA

Zobacz pełną wersję : Dudek i kadra



Fehu
25-09-09, 21:11
Dudek wraca do narodowej kadry ;) dla mnie jest to smieszne ;D nic do niego nie mam ale ludzie on grzeje ławe ;D
osobiscie wolałbym jakiegos chlopka z ligi wziac który gra i jest obegrany a jak wiemy w Polsce mamy spoko bramkarzy

mlody1144
25-09-09, 21:39
tez dzis zobaczylem :D niech nie przesadzaja dudek juz na emeryture by poszedl

krul_leff
25-09-09, 21:41
dla mnie Boruc powinien zostac ale zobaczymy jak z Dudkiem bedzie mam nadzieje ze pokaze sie z dobrej strony :) dobrze ze wyrzucil niektorych dziadow, ktorym sie nie chce(i ktorzy nie maja sily) biegac, powolal troche nowych Polakow, zobaczymy co z tego bedzie, ja narazie mam nadzieje na lepsze:D:D:Dw ogole nie wiem czemu kibice go nie lubia(m.in.wygwizdanie na meczu Lecha) to jakis kumpel od laty jest czy jak?

slim shady
25-09-09, 21:49
Do Dudka nic nie mam, wiek nie jest żadnym argumentem, było i jest kilku bramkarzy co bronią/ bronili w tym wieku z powodzeniem Buffon,Khan,Seaman,Lehman, Matysek
Szkoda że nie gra regularnie w klubie, mógł wybrać nieco słabszy klub ale grać regularnie, ale myślę że Real za taką kasę nie pozwala być swoim piłkarzom nieczynnym. Dobrze że wywalili Boruca bo ostatnio już mu tak dobrze nie szło, mamy wielu dobrych bramkarzy więc zastępców jest wiele.

ciaastek91
25-09-09, 22:01
i co, ze dostal powolanie, jak i tak bedzie trzecim bramkarzem ;)

tm7
26-09-09, 00:52
hmm mamy dobrych bramkarzy tylko że większość grzeje ławę, z tych co grają za granicą tylko Boruc w pierwszym składzie występuje regularnie. O reszcie się mówi, że muszą być dobrzy skoro grają w takich klubach jak ManU, Arsenal, Real, tylko że kiedy ostatnio widzieliśmy Dudka jak grał w jakimś meczu.

Widać jak polska reprezentacja jest słaba, skoro powołuje się Smolarka który jest bez klubu, a od długiego czasu w ogóle nie gra w 1 składzie, bo nie ma nikogo lepszego który gra regularnie...

tm7
26-09-09, 10:25
Dudek na swojej stronie internetowej broni decyzji Majewskiego.

- Trener chce wnieść do drużyny trochę świeżości. Teraz ciężar odpowiedzialności spadnie na innych zawodników. Mam nadzieję, że to wpłynie korzystnie na koncentrację naszego zespołu

hehe ładna mi świeżość

- Rozmawiałem z trenerem dwa dni przed nominacjami. Stwierdził, że mam być gotowy na zgrupowanie we Wronkach. Bardzo się ucieszyłem, że znów będę mógł zasmakować gry w reprezentacji. To wielkie wyróżnienie

slim shady
26-09-09, 10:28
bez różnicy kto tam będzie grał, niech chociaż pokażą klasę w tych dwóch meczach

może boruc gra regularnie ale akurat w tym okresie jego gra nie zachwyca więc bez różnicy kto będzie wpuszczał bramki

tm7
26-09-09, 10:55
no Boruc rzeczywiście nie błyszczał, chodziło mi o to że jesteśmy cały czas zmuszeni do powoływania ludzi którzy nie graja na co dzień w klubach

powinni chociaż pokazać, że się starają, biegają coś a nie drepczą wokół własnej osi, wystawiają się na pozycje, są agresywni w środku pola, jak nie mają kondycji tzn że już nic nie posiadają

slim shady
26-09-09, 11:52
to tylko młodziki co chcą coś osiągnąć, jak już osiągną sławę i kasę to będzie jak ze Smolarkiem i innym "gwiazdami", na szczęście Błaszczykowski jeszcze jest tym nielicznym co walczy

Anaboliczny Koks
26-09-09, 13:38
Bardzo fajnie jak Dudek by wrócił ,znowu by na karnych tanczyl i by wybronil wszystko :D

Yosho
26-09-09, 22:25
Ja się ogromnie ucieszyłem, że Dudek powrócił!!:)

Wkurzają mnie tacy co mówią, że Boruc jest najlepszy!! Ludzie... Boruc ma kilka sukcesów w Szkocji i w Polsce z Legią...;/ Obecnie w Szkocji jedyny klub który zagraża Celticowi to Rangersi, więc<haha> Broni strzały jakiś średniawych piłkarzy a wy się podniecacie... Dudek bronił strzały najlepszych!! Grał w 3 bardzo dobrych klubach a w jednym z nich jeszcze gra:D Może i jest rezerwowym ale zastępuje NAJLEPSZEGO BRAMKARZA ŚWIATA!!! (Według Fifa) Dla mnie najlepszy jest Buffon;)

Pozdro dal Dudka i powodzenia!!! Dudek Dance!!!!

ciaastek91
26-09-09, 23:12
[QUOTE=Yosho;271173Grał w 3 bardzo dobrych klubach a w jednym z nich jeszcze gra[/QUOTE]

poprawka, gral w 1 jednym niezlym (jak na tamte czasy) klubie (feyenord), a potem w dwoch bardzo dobrych grzal lawe, a w jednym z nich jeszcze grzeje

Yosho
26-09-09, 23:16
poprawka, gral w 1 jednym niezlym (jak na tamte czasy) klubie (feyenord), a potem w dwoch bardzo dobrych grzal lawe, a w jednym z nich jeszcze grzeje


He w Liverpoorze ( czy jakoś tam:P) nie grzał ławy...:knockout: Dopiero pod koniec pobytu tam, ale tak to cały czas grał... a co do grzania ławy w Realu to już napisałem ( zastępować Casillasa to tak jak by być podst bramkarzem w Celticu)

ciaastek91
26-09-09, 23:36
w live bronil chyba na poczatku, a nie przestal pod koniec ;)

a co do zastepowaniu casillasa to sie mylisz, bo lepiej byc bramkarzem podstawowym w slabszej druzynie niz nie grac w ogole. i wlasnie dzieki temu boruc bronil w kadrze, a dudek w dupie :)

Yosho
26-09-09, 23:48
Nie napisałem, że "lepiej" tylko " że to tak jak by być" róznica jest....

A tak szczerze, Boruc na Euro 2008 bronił bardzo dobrze.. teraz jak ciota!!

slim shady
27-09-09, 00:08
Boruc broni skutecznie ale ... śmiesznie, wielki kloc, nie ma takich parad jak bramkarze z najlepszych klubów, pewnie dlatego nikt go nie kupił, Dudek ma dobre parady (przynajmniej miał, nie wiadomo jak teraz gra), Dudek kiedy grał w Feynoordzie został wybranym najlepszym bramkarzem albo piłkarzem (nie pamiętam) ligi Holenderskiej a to już coś, dałbym jeszcze szanse Kowalewskiemu na bramce

Yosho
27-09-09, 00:10
Kowalewski jest w rezerwie i został powołany:D + za to dla Majewskiego...:D!!

- za to, że zostawił Brożka... moim zdaniem on do Reprezentacji się nie nadaje!

tm7
27-09-09, 00:38
Twierdząc, że Brożek się nie nadaje, trzeba mieć kogoś na jego miejsce, a nie ma zbyt wielu wyróżniających się postaci.

Sam jestem ciekaw jak Dudkowi by szło gdyby wyszedł w 1 składzie.

krul_leff
27-09-09, 12:51
mnie to dziwi bo Brozek nawet nieźle sie spisywał w lidze(mowie o poprzednim sezonie) ale w reprezentacji coś mu nie wychodziło ;/

Yosho
27-09-09, 22:08
Wkurza mnie to, że tak naprawdę polscy piłkarze jak grają z slabszym rywalem to mają wszystko w dupie;/ Niech, nie usprawiedliwiają się jakimiś bzdurami dlaczego przegrali mecz;/

Jak potrafili wygrać z Portugalią i Czechami TO JAK TO MOŻLIWE, ŻE NIE POTRAFIĄ WYGRAĆ Z IRLANDIĄ ALBO SŁOWENIĄ??;/;/;/:evil::evil:

Anaboliczny Koks
27-09-09, 23:21
Może dlatego ,że Irlandia czy Słowenia sie strasznie motywują przed meczem ,a polacy rozluzniaja ? ... Tak jak Portugalia na nas ...

Bull2
27-09-09, 23:36
fajnie zobaczyc znowu Dudka pomiedzy slupkami. Z niego zawsze był korbiaż :)

tm7
27-09-09, 23:48
Trochę teraz Majewskiemu chce wejść do tyłka, chwali go na każdym kroku.

galanter
28-09-09, 00:06
Dudek wiele w życiu osiągnoł i taka jest prawda ale w tym momecie powinien dac sobie juz spokój z reprezntacja wkoncu budujemy kadre na 2012r, a co do Brożka to dla mnie jest najlepszy napastnik w polskiej lidze w momecie kiedy miał najwyższa forme pan Benchaker go nie powoływał do reprezentacji, teraz ma chwilowy spadek formy ale wieze ze on i Jelen sa najlepszym rozwiazaniem dla polskiej 11-stki!!! panowie powiedzmy sobie szczeze i to dotyczy wszystkich napastników naszej reprezentacji jezeli niedostaja oni podan z pomocy to nie maja z czego strzelic i taka jest prawda ze z pustego to i salomon nie naleje!!! a pomoc w naszych ostatnich meczach była do dupy zreszta tak jak i obrona!!!

tm7
28-09-09, 00:27
Też uważam, że jak budujemy skład na euro 2012 to nie powinno być już miejsca dla dziadziusiów. Te 2 mecze nie zmienia za wiele. Bez różnicy czy powoła doświadczonego Dudka czy tych leszczy z Anglii co grzeją ławę. Jak obrona zagra słabo to i tak przegramy. Ale ciekaw jestem jak Dudek by się zaprezentował. Dawno go nie widziałem. Przypomną mi się stare dobre czasy, jak jeszcze coś tam grała nasza reprezentacja. W sumie dobra opcja powołać tych starszych ludzi na te mecze i urządzić im już takie swojego rodzaju pożegnanie. Powiedzieć, że jak chcą odejść z honorem to niech powalczą coś w tych meczach, a po nich to już młodzież musi się na euro szykować, a im już dziękujemy.

galanter
28-09-09, 00:51
no racja pożegnanie by sie przydało bo na nie zasługuje Dudek to naprawde był swietny bramkarz szkoda troche ze w liverpulu tak go potraktowali po tym jak wygrał im w karnych lige mistrzów

tm7
30-09-09, 09:58
Jerzy Dudek apeluje do polskich kibiców aby nie bojkotowali meczu ze Słowacją - Niech protestują w inny sposób przeciwko PZPN. Wtedy chętnie sam wezmę w tym udział - powiedział w rozmowie z "Faktem".