PDA

Zobacz pełną wersję : SONDA - kto powinien zostać trenerem reprezentacji



tm7
24-09-09, 22:08
j.w kto według Was powinien objąć posadę trenera naszej reprezentacji ?

patryk1336
24-09-09, 22:09
Adam Małysz .

tm7
24-09-09, 22:16
Andrzej Lepper.

tm7
24-09-09, 22:19
Wiedziałem, że jak dodam gościa to zgarnie niepotrzebnie głosy :P Ale nie mogłem się powstrzymać :(

jaca666
24-09-09, 22:20
Tylko obcokrajowiec.
Guss Hidink albo Giovani Trapatonni.

slim shady
24-09-09, 22:22
Leo Benhaker proponuje !

tm7
24-09-09, 22:26
Myślę, że teraz warto byłoby postawić na Polaka mimo wszystko, Kasperczak albo Smuda. Jak teraz nie wyjdzie tzn że nie ma innej opcji jak obcokrajowiec. No ale wiadomo sam trener nie wygra, piłkarzy mamy jakich mamy :(

slim shady
24-09-09, 22:29
po Euro janasa tez mieliśmy lipe, przyszedł Leo, było ciężko ale stworzył dobrą drużynę, potem juz pzpn zaczął sie wpierdalać zabardzo to miał w dupie to wszystko i co się dziwić że stało jak się stało, mamy kilku dobrych młodych zawodników (Janota,Kupisz,Cywka)

tm7
24-09-09, 22:38
W Polsce wszyscy trenerzy kończą w ten sposób jak Leo. Chyba już taka mentalność ludzi w tym kraju. Bonitta, Lozano, na początku ich wychwalano a później wylecieli z hukiem. Chociaż Bonitta to nic nie zdobył w sumie, ale był okres co dobrze grały siatkarki i wtedy wszyscy mówili ze jest cudownym trenerem. Nie możemy popadać w skrajności...

galanter
24-09-09, 22:44
moim zdaniem jedyna osoba która moze cos zrobic z reprezentacja jest franc smuda, jesli jemu sie nie uda to nieuda sie nikomu!!!bardzo chciałbym zeby pzpn dał mu szanse bo po tylu latach pracy z sukcesami zasłuzył sobie na to w 100 procentach!!!

tm7
24-09-09, 22:47
Tylko, że on jest niewygodny dla PZPN, oni wolą kogoś kto będzie im uległy. Mam nadzieję, że będą się trochę liczyć ze zdaniem kibiców.

galanter
24-09-09, 22:51
dlatego teraz na ostatnie 2 mecze powołali majewskiego:) bo jest wygodny!!! sory ale ten chłop nie umywa sie do smudy, kasperczaka czy skorży zreszta co pokazał gdy trenował cracowie -żenada!!!

tm7
24-09-09, 22:57
Mogli zostawić Beenhakkera, sam by się pogrążył, a tak to jak zawsze związek wyszedł na debili. Po co go było zwalniać, jak i tak już nic by to nie zmieniło. Chociaż by dokończył robotę za którą mu płacą. Majewski nic nie zdziała w tych dwóch meczach szkoda w ogóle było robić zamieszanie. Tak na marginesie to słyszałem, że takich reprezentacji jak prowadził Majewski do lat 23 to są bodajże 3 w Europie. To była reprezentacja stworzona po to, żeby dać znajomemu kolesiowi posadę jakąś ;/

galanter
25-09-09, 08:54
przed majewskim postawiono tajne zadanie mianowicie ma sie pozbyc z reprezentacji tzw. grupe bankietowa w skład której wchodza ulubiency wszystkich polskich kibiców tj. boruc, żewłakow, krzynówek czyli ci któzy moim zdaniem zawalili wszystkie meczereprezentacji w eliminacjach do mistrzostw rpa jesli majewskiemu sie to uda to to bedzie wielki sukces:)

tm7
25-09-09, 09:16
Nie uważam żeby Krzynówek i Żewłakow byli ulubieńcami kibiców :P Poza tym do euro 2012 nie będzie już dla nas żadnych imprez, mają się przygotowywać do tego euro, wiadomo że tam te dziadki już nie będą grać, więc spokojnie mogą wprowadzać młodzież do drużyny.

tm7
02-12-10, 17:03
Jak tam panowie, jesteście zadowoleni z nowego trenera :D ?