PDA

Zobacz pełną wersję : Polska reprezentacja narodowa



Strony : [1] 2

tm7
24-09-09, 20:00
Wątek poświęcony polskiej reprezentacji piłki nożnej. Aktualności, wywiady, komentarze, wyniki, wszystko co jest związane z naszą drużyną narodową.

http://redlog.pl/wp-content/uploads/2007/11/polska_reprezentacja.jpg

Fehu
24-09-09, 20:43
Bez większego komentarza;) ale obecna reprezentacja wymaga powaznych zmian

slim shady
24-09-09, 20:46
kto według was powinien zostać trenerem ?
ja jestem za Franzem albo Kasperczakiem, chyba że będzie jakaś ciekawa oferta za granicy

tm7
24-09-09, 20:47
Ja jestem za Smudą :D

Bull2
24-09-09, 21:11
f. smuda

sts
24-09-09, 21:24
Wątek poświęcony polskiej reprezentacji piłki nożnej. Aktualności, wywiady, komentarze, wyniki, wszystko co jest związane z naszą drużyną narodową.

http://redlog.pl/wp-content/uploads/2007/11/polska_reprezentacja.jpg

żal;p jak na razie znaczy się jak oni grają :)

miałem zacytować tytuł ale nie wyszło ...

tm7
24-09-09, 21:34
zły system szkolenia, nie ma kto grać, młodzież się nie rozwija, potrzebna rewolucja, Krzynówek i Żewłakow to nie powinni mieć już pozwolenia na grę w reprezentacji ;/

to co ostatnio graja to jest ładna paranoja

Piła69
24-09-09, 21:38
I Smolarek! Gwiazda od zbierania pietruszki :]

tm7
24-09-09, 21:43
"- W marcu w Belfaście wysłał mnie na trybuny, nie wiadomo dlaczego. Cztery dni później strzeliłem cztery gole San Marino, ale w następnym meczu znów usiadłem na ławce - mówi Smolarek."

buhaha

4 gole z San Marino niech zobaczy ile san marino ma pkt w tabeli :|

slim shady
24-09-09, 21:50
Smolarek jest dobry na klepanie w Polskiej lidze i to jego max. Czasy kiedy ładnie grał mineły, może kiedyś powrócą ... Powinni sprowadzić Olisadebe :D

tm7
24-09-09, 21:58
Olisadebe za najlepszych czasów to był bez porównania lepszy od Smolarka. Dzięki niemu awansowaliśmy do mistrzostw świata. Tam tez gola chyba strzelił jakiegoś. Także ode mnie ma respekcik.

slim shady
24-09-09, 22:17
gość ma ducha walki, pamiętam mecz z Węgrami do eliminacji M.Europy 2004 był remis, a on miał dużo okazji, potem po meczu płakał, że nie strzelił bramy

wspomnienia wzięły górę :P

http://www.youtube.com/watch?v=Kc3ftcNkh6w&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec6XPndxq8Y

tm7
24-09-09, 22:22
Ja też uważam, że Błaszczykowski jest teraz najlepszym naszym piłkarzem. Gdybyśmy mieli jeszcze takich ze 2 na pomocy :pray: , to może inaczej by wyglądała nasza gra.

no to były dobre czasy jak wygrywaliśmy z Norwegią, akcje jak Barcelona robiliśmy :D a teraz to żal

slim shady
24-09-09, 22:27
Chłopak jest ambitny, naprawdę walczy, Jeleń tez potrafi powalczyć ale kontuzje ...

Bull2
24-09-09, 22:31
slim shady (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=6579)
(http://e-kulturystyka.info/member.php?u=6579)http://www.youtube.com/watch?v=Kc3ft...eature=related (http://www.youtube.com/watch?v=Kc3ftcNkh6w&feature=related)

3:39 :P

gdyby blaszczykowski nie byl pijany na meczu z irlandia to moze cos by z tego bylo...

tm7
24-09-09, 22:42
Nie przesadzajmy z tym pijaństwem, tyle meczów zagrali beznadziejnie że szok, to nie wina jednego dnia. Nawet jak by gracze Barcelony pili codziennie po flaszce wódki to by tak nie grali jak nasza reprezentacja ;/

hehe nie ma opcji żeby ktoś był nawalony na treningu tym bardziej na meczu, była tam jakaś akcja z tym alkoholem, no ale to po meczu się nawalili z rozpaczy że są tacy beznadziejni

Jelen dobry zawodni, szkoda ze nie dostawał za dużo szans od Leo :( Nasi najlepsi zawodnicy mają pecha do kontuzji.

niewula
25-09-09, 15:28
nikt nie jest najlepszy caly czas Polska miala swoje lata doskonalosci
slim pamietam te czasy kiedy sie wychodzilo pograc w pilke i wiekszosc chlopakow miala podkoszulki wlasnie olisadebe :)

slim shady
25-09-09, 16:19
http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Majewski-oglosil-powolania,wid,11531839,wiadomosc.html?

nowy skład i ... Dudek powraca :D

galanter
25-09-09, 16:55
Roger w składzie:( a Małeckiego dalej nie ma, Dudek powinien zostac powołany ale jako doradca trenera bramkazy!!! dla mnie ten slad to dalej lipa!!!!

slim shady
25-09-09, 17:14
Roger teraz gra słabo, ale ogólnie nie jest zły, nie wiadomo czy Dudek zagra w pierwszym składzie, bardziej na Kowalewskiego bym stawiał, ale nie przekreślam Dudka

tm7
25-09-09, 17:41
Ciekawe jak zagrają w tych 2 meczach, czy też tak beznadziejnie, chociaż gorzej niż ten ostatni mecz to już chyba się nie da grać. Ja myślę, że jeden remis jak będziemy mieć farta z tą Słowacją 0-0 to szczyt naszych możliwości, a z Czechami 2-0 przegramy ( pokusiłem się o typowanie wyników xD ). Chociaż widząc jak ta Słowacja gra i które ma miejsce w tabeli, to możliwe że i ten mecz przegramy.
Czesi grają też o honor, więc mecz nie będzie łatwy, tym bardziej że na ich stadionie.

Bull2
25-09-09, 18:03
ja jestem zajebiscie ciekawy jak z tym nowem skladem bedzie hihi... nie moge sie doczekac

tm7
25-09-09, 23:41
Czy taki nowy :P wielu ludzi już było sprawdzanych, nic nowego.

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/reprezentacja/news/boniek-dlaczego-popieram-stefana-majewskiego,1373649

tm7
28-09-09, 10:29
Lato powiedział, że Majewski będzie trenerem reprezentacji przez 4 mecze, a nie 2 jak mówiło się na początku.

- Stefan poprowadzi kadrę w dwóch eliminacyjnych spotkaniach i dwóch barażowych, jakbyśmy zajęli drugie miejsce w grupie. Ale że te baraże są czysto teoretyczne raczej, no to już mamy przygotowanych rywali, w tych właśnie terminach, na gry towarzyskie. Z Rumunią i Chile. Nie wykluczamy jednak, że Majewski zostanie na stałe, aż do Euro 2012.

slim shady
28-09-09, 19:04
i się przedłuży na 2 lata potem :P

tm7
28-09-09, 21:05
Mam nadzieję, że wciry ostre dostaniemy i w końcu się ktoś ocknie, i coś zrobi z tym szambem. Może i dobrze, że powołał Dudka bo on ma chociaż chęć gry, nie to co reszta. Czas na czystki będzie po tych meczach jak już przegramy wszystko co możliwe.

tm7
06-10-09, 23:38
http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/ostry-bojkot-kibice-nie-kupuja-biletow-na-slowacje,1378520

dobrze robią

Zioman
09-10-09, 20:03
Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe.
W Angli nie tylko na premier ship przychodzi komplet widzów, także na niższe ligi jest full ludzisk na trybunach. I kibicowanie zaczyna się dopiero gdy nie idzie.
Taki komercyjny model prawdziwego kibicowania pokazany jest w filmie Hooligans. :smile:

tm7
10-10-09, 10:09
Tylko, że bez takich akcji PZPN nigdy nie padnie. Nie będzie ludzi na stadionach, nie będzie sponsorów, nie będzie PZPN. Albo oni, albo polska piłka.

galanter
10-10-09, 12:35
szczeze mówiac to ja również mam dosc tego całego bagna w pzpn i reprezentacji, nie sadze ze Majewski jest odpowiednia osobą na stanowisko selekcjonera ale pewnie dzisiaj wieczorem w głębi serca bede im kibicówał i cieszył sie jesli wygraja bo poprostu kocham ten sport!!!!

tm7
10-10-09, 18:36
2-0 w plecy będzie, taki wynik obstawiam

Bull2
10-10-09, 19:05
nikt nie wywrozy jaki wynik bedzie dzisiaj bo nowy selekcjoner !! nie moge sie doczekac

Zioman
10-10-09, 19:08
Mi też się nie podoba sytuacja w PZPN. Ale nic nie możemy zrobić, i reprezentacja nie powinna za czyjeś błędy obrywać.
Obstawiam 3 - 1 dla Naszych :happy:

galanter
10-10-09, 19:15
obstawie dopiero jak poznam skład a chyba jescze nie został podany do opini publicznej?

galanter
10-10-09, 19:17
sorki juz jest wiec obstawiam 1-0 dla polski :) szkoda ze brozka nie ma:(

Zioman
10-10-09, 19:18
W Pradze od pierwszej minuty wybiegną: Kowalewski - Rzeźniczak, Głowacki, Polczak, Gancarczyk - Błaszczykowski, Iwański, M. Lewandowski, Obraniak - Jeleń, Grosicki.:lol:

galanter
10-10-09, 19:26
ciekawy jestem jak zagra Grosicki ten chłopak ma naprawde talent, dobrze ze Kowalewski stanie miedzy słupkami a nie Dudek:) Majewski szczeze mówiac wybrał najlepszych z tych których wczesniej powołał oprucz jednej osoby Polczak ta obsada mi nie pasuje!!!

Zioman
10-10-09, 19:32
Grosicki niedługo znowu będzie łaził do kasyna zamiast na treningi. Bardziej od niego może błysnąć Jeleń lub Lewandowski. A to, że broni Kowalewski to spore zaskoczenie. Ale może być też tak, że po 45 minutach dojdzie do zmiany z Dudkiem.
:whistle:

galanter
10-10-09, 19:35
raczej nie wydaje mi sie zeby doszło do zmiany na pozycji bramkarza bo to wkoncu nie jest mecz towarzyski, co do Grosickiego to racja chłopak musi sie zastanowic co chce w życiu robic ale talent ma!!! nasi holigansi juz rozrabiaja zreszta jak wszedzie i zawsze!!!

graczuuu
10-10-09, 20:02
Skład na dzisiejszy mecz;


Kowalewski
Rzeźniczak, Polczak, Głowacki, Gancarczyk
Błaszczykowski, M. Lewandowski, Iwański, Obraniak
Grosicki, Jeleń.


Oraz relacja live, jeśli ktoś ma problemy z dostępem do TV -> przejdź (http://www.sportfan.pl/artykul/12455/to-ostatnia-szansa-na-mundial-czechy-polska-0-0-live)

Osobiście obstawiam, hmm remis? :P

Yosho
10-10-09, 22:13
No, tak liczyłem na Polaków a tu znowu dali dupy;/ OJ BĘDĄ ZMIANY!!<>:sick::sick::sick:
A tak ap ropo po co MAJEWSKI brał Dudka i dał go na ławę??;/ Majewski, patrząc na ciebie wyglądasz jak menel, ale każdy menel ma od ciebie chociaż ciut więcej rozumu!!

Bull2
10-10-09, 22:26
Majewski, patrząc na ciebie wyglądasz jak menel, ale każdy menel ma od ciebie chociaż ciut więcej rozumu!!
hola hola kolego

Yosho
10-10-09, 22:30
No nie hola hola kolego, ale to co z składem zrobił Majewski to... żal.pl

Po flaszcze czystej można by lepszy ułożyć;/ Jedyne co dobrze zrobił to wywalił Krzynówka... a tak spartolił wszystko...

Ale nawet jak by wygrali to i tak by im to gówno dało bo Słowenia wygrała, więc...

Dajcie Smudę na trenera, a piłkarze NIECH PRZESTANĄ PRZEPRASZAĆ KIBICÓW A ZACZNĄ GRAĆ!!!!

galanter
10-10-09, 22:35
jak długo pzpn bedzie sie jeszcze zastanawiał zanim trenerem zostanie smuta ile mozna czekac i patrzec na to jak piłkarze udaja ze graja?

Yosho
10-10-09, 22:37
Tak długo aż obecny PZPN nie dorobi sobie sporej emeryturki

galanter
10-10-09, 22:40
ja wogule w tych chłopakach nie widze zapału do gry jakichkolwiek checi sorki ale jak bym tak pracował jak oni graja to pracodawca wyjebałby mnie na zbity pysk!!!

Zioman
10-10-09, 23:50
TM7 gratulacje - trafiłeś wynik :>

tm7
11-10-09, 00:34
hehe dzięki

no mnie się tak samo wydaje, że im się nie chce i się nie przykładają, jak żewłakow gra w LM to się stara, a w reprezentacji udaje paralityka

teraz to już na pewno niewielu polskich kibiców przyjdzie na następny mecz, dobrze by było jak by na ligowe jeszcze przestali chodzić i zrujnować tych leśnych dziadków do reszty

Zioman
11-10-09, 22:11
Nie no, wiadomo, że się nie zgodzę.
Np. taki Lech Poznań, na którego przychodzi najwięcej kibiców w tamtym sezonie był rewelacją polskiej ligi i pucharu uefa. Widać, że gdyby nie doping kibiców Lech by tak dobrze nie grał.
W tym sezonie idzie im trochę gorzej, ale to podobno wina trenera heh z resztą mimo tej słabszej postawy, kibiców na trybunach nie brakuje :silenced:

tm7
12-10-09, 10:23
Przecież nie będą puste stadiony do końca świata, w końcu PZPN-owi się skończą pieniądze i zniknie, wtedy będzie można tworzyć polską piłkę od podstaw bez tych złodziei. W jednym kraju już była taka akcja i zakończyła się powodzeniem. Władze UEFA przeszkadzają nam w rozwiązaniu tej sytuacji, bo było już interwencja rządu, wprowadzony został kurator i nie mieli już tak wesoło.

Zioman
12-10-09, 13:21
W jakim kraju już była taka akcja? We Włoszech, po aferze calciopoli?

tm7
13-10-09, 10:41
Nie. Nie pamiętam dokładnie. Słyszałem w tv, albo gdzieś czytałem. Serbia czy coś w tym stylu. Jakiś kraj z tamtego rejonu.

Yosho
13-10-09, 20:14
http://www.maxior.pl/film/134840/Akcja_Pusty_Stadion

Ja osobiście nie wiem czy to dobre czy nie...;/

PZPN to nie piłkarze... ja osobiście zrobił bym wielkie zebranie i pod budynek PZPN i lecą POMIDORY, JAJA, KAMIENIE ITP....

Wkurza mnie to, że piłkarzom się nie chce, ale to nie lepiej iść na stadion i śpiewać, żeby się postarali i bronili honoru a nie ( Je..bać PZPN!! ITP)...

slim shady
14-10-09, 10:27
dzisiaj wygrają ! Gadałem z Majewskim :P

know1126
14-10-09, 10:56
mecz o honor.. to bedzie 3-0 dla nas;)

Yosho
14-10-09, 12:10
Mam nadzieje ze Dudu będzie bronił:D

tm7
15-10-09, 11:06
0-1 ładne dno, no starali się wczoraj trochę ale strzelali nie do tej bramki co trzeba, nie pomógł nawet bramkarz Realu Madryt B, w 3 minucie leżał i kwiczał zastanawiając się czemu jego koledzy pomylili bramki, w sumie w tych eliminacjach zdobyliśmy 11 pkt, 6 z nich się nie liczy bo były to mecze z San Marino, jeszcze jeden mecz z nich był wygrany fartem, tak to jedna wygrana z Czechami i jeden remis, żal, to że wczoraj się starali coś zagrać pokazuje że jeszcze nie wszystko stracone jeśli będą się starać, a nie tak jak Żewłakow że w lidze greckiej i LM gryzie trawnik, a w reprezentacji nie chce mu się dobiec do piłki notorycznie zawalając bramki, potrzebny jest trener który wybierze młodych ludzi którym się chce grać

podejrzewam, że gdybyśmy wczoraj grali z Irlandią, której piłkarze są bardzo mocni fizycznie, to nic byśmy nie zdziałali w tych warunkach i znowu stworzylibyśmy sobie ze 2 sytuacje do oddania jakiegokolwiek strzału z bliższej odległości niż 20 metrów, a tak to możemy mówić, że mimo wszystko byliśmy lepszym zespołem i trochę się staraliśmy...

tm7
15-10-09, 23:22
http://www.sport.pl/sport/1,65025,7151401,Z_kim_na_Euro_2012__Defensywna_cza rna_dziura.html

Bull2
15-10-09, 23:33
Bieniuk

tm7
16-10-09, 00:06
Jak nie ma dobrego systemu szkolenia to co się dziwić, że nie ma kto grać.

Sam fakt, że Klose i Podolski mimo tego, że grają dla reprezentacji Niemiec pochodzą z Polski świadczy o tym, że nie jesteśmy narodem który jest ułomny w tym sporcie, tylko źle są szkoleni młodzi piłkarze. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że gdyby Ci dwaj zawodnicy zostali w Polsce to nigdy nie osiągnęliby takiego poziomu.

Pieniądze są w polskiej piłce tylko rozpływają się po kieszeniach, a nie są dobrze inwestowane. Budowane są stadiony itd. Dla jakiej innej dziedziny sportu jest tyle robione co dla piłki nożnej. Lekka atletyka jest na niezłym poziomie a bida straszna, nie mają gdzie trenować. Gdyby nie było pieniędzy to by nie było PZPN w takiej formie jaka jest obecnie. Wiadomo, że tam gdzie najwięcej pieniędzy, tam najwięcej złodziei i oni są tego najlepszym przykładem. Engel, Piechniczek... ludzie bez honoru, nie potrafią odejść i pokazać że mają chociaż jaja, bo resztek godności to już i tak nie zachowają. O Lacie to nawet nie mówię bo to jest burak, nie nadaje się do kierowania czymkolwiek.

D3
16-10-09, 08:23
1. Cały nasz skład jest ułomny i tyle (oprócz Boruc'a, któremu poziom niestety spada poprzez takich kolegów-padalców z drużyny). Albo sport albo picie, a oni by chcieli i chlać po każdej wygranej i zwyciężać. Pamiętacie wygraną z Norwegią? A później ta porażka z Białorusią. Pomijam wszelkie brudy jakie wychodziły przy Euro2008 na wyjeździe. Jak nasi się przygotowują do meczu i co robią między meczami.

2. O PZPN'ie wyrażam się podobnie. Rozpier**** tę instytucję a pieniądze zainwestować w siatkę. Lepiej na tym wyjdziemy.

3.Nasi kibice są również do d***, bo jakby mieli jaja i się zjednoczyli i pozbawili PZPN sponsorów (polecam obejrzeć wiadomości TVP bodajże po meczu ze Słowacją) np. poprzez całkowity brak zainteresowania i nie chodzeniem na stadiony, to by taki prymityw Lato to odczuł. BZ WBK już się wycofał.

Posłuchajcie sobie wypowiedzi Leo po tym, jak został zdjęty w prostacki sposób przez Lato. To są jak quasi-członkowie PZPR, twardogłowe betony niezdolne przeprowadzić jakichkolwiek głębszych reform w piłce, bo trzeba by było oddać część koryta.

tm7
17-10-09, 13:42
Im jest tak ciężko przeprowadzić jakieś reformy, jak władzy komunistycznej byłego ZSRR.

tm7
27-10-09, 21:06
Smuda będzie prawdopodobnie trenerem reprezentacji, cieszycie się ?? hehe

Jednak coś dał ten protest kibiców, wystraszyli się trochę, bo długo by tak nie pociągli.
Teraz jak będzie im dobrze szło, to będą udawać, że się cieszą, a jak coś nie pójdzie to psy będą na nim wieszać.

tm7
14-11-09, 22:07
Polska - Rumunia 0:1 ;/

mich
15-11-09, 13:09
niestety... :/ w środę może będzie lepiej

galanter
15-11-09, 13:28
ale i tak moim zdaniem było lepiej niż ostatnimi czasy :) Peszko ehhhhhh.......:(

adonis18
15-11-09, 13:45
podpalić yebany PZPN i gasić benzyną!!!!!!!!!!!!!!!!

a naszych kopaczy piłki (bo piłkarzami tych pier****ch ochlejtusów nie nazwę) na leczenie! wstyd mi po prostu, za nich wszystkich mi wstyd!

elo

Bull2
15-11-09, 23:37
ogolnie ladnie grali z Rumunami. Boisko tez bylo koszmarne wiec i bledy byly

galanter
15-11-09, 23:41
wkońcu na Ległej grali:(

D3
16-11-09, 07:28
Która jest w remoncie! :twisted:

fvs
16-11-09, 17:12
Która jest w remoncie! :twisted:


Kolejne mistrzowskie zagranie PZPNu :evil:

Jak im nie wstyd poszczać piłkarzy na takie boisko.

To że gówno ich obchodzi Polska piłka i liczy się ich kieszeń to każdy wie ale mogli by chociaż ogarnąć podstawowe sprawy :errf:

tm7
17-11-09, 02:30
Posty na temat obstawiania meczy przeniosłem tutaj :

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=23614

tm7
17-11-09, 02:35
Co myślicie o Sebastianie Boenischu ? Czy byłby wzmocnieniem dla naszej reprezentacji ?

Ja uważam, że to dobry pomysł, żeby dla nas grał, ale Niemcom się już coś nie podoba...

STINGER
17-11-09, 15:54
raczej pojedynczy zawodnik nic nie zmieni :)

fvs
17-11-09, 17:24
raczej pojedynczy zawodnik nic nie zmieni :)

dokladnie...

to tego dochodzi fakt ze Polskę raczej stawia na 2 miejscu,
"jak mi nie wyjdzie w Niemczech będę grał dla Polski" - niezbyt mnie to przekonuje, albo się chce albo nie.
Jak ma dla nas występować tylko dlatego ze w Niemczech mu nie wyszło to ja bym mu podziękował :) .

tm7
17-11-09, 21:29
zgermanizowany człowiek...

galanter
17-11-09, 21:48
ja mówie Boenischowi NIE podobnie jak tej reszcie podrobionych szwabów i zdrajców!!! na szkopska reprezentacje jest zbyt cienki to tu sie pcha łaskawca !!!

fvs
17-11-09, 22:07
w sumie jest to człowiek który Niemcom zawdzięcza to kim jest i na jakim poziomie gra (w Polsce raczej by tak wysoko nie zaszedł) wiec dlaczego mielisbysmy im zabierać kogoś kogo oni stworzyli, z drugiej strony patrząc przez pryzmat 2 wojny - taki Boenish to jest nic :D

tm7
17-11-09, 22:50
to pokazuje jak beznadziejny jest poziom szkolenia w Polsce

galanter
17-11-09, 22:53
poziom słaby ale zapału i chęci też nie widać u młodych ludzi!!!

tm7
17-11-09, 23:57
przy takim dziadostwie to im się nie dziwie szczerze mówiąc, żadnych perspektyw...

STINGER
18-11-09, 08:03
ja tego nie rozumiem jak mogliśmy być potęgą za czasów Lato etc a teraz tak słabo grać :(

tm7
18-11-09, 11:07
bo świat idzie do przodu a my się cofamy jeśli chodzi o organizację, zaplecze, system szkolenia itd.

Józiu
18-11-09, 19:51
Ci co kupili bilety i zasiedli na trybunach są idiotami. Nie dość, że się tam znaleźli to krzyczeli jeszcze je..ć PZPN...to po co kupowaliście bilety jak je...cie PZPN? Daliście im kasę i nie macie do nich szacunku? Debile z was (przepraszam ale taka jest prawda). Jeśli tak nie lubicie PZPN-u to trzeba było zostać w domu, a nie krzyczycie jeszcze Smuda czyni cuda. Ok, a nie pomyśleliście dzięki jakiej inicjatywie został on trenerem reprezentacji? Przypomnę Wam: dzięki akcji pusty stadion w Chorzowie. Nie rozumiecie, że możemy załatwić w ten sposób jeszcze kilka innych rzeczy? Pozdrawiam wszystkich mądrych i prawdziwych kibiców polskiej piłki.

I oczywiście poza tym gratuluję piłkarzom zwycięstwa:) Calkiem dobry mecz. Brawo!

tm7
18-11-09, 21:29
też się zdziwiłem że tyle ludzi przyszło, to był błąd

tm7
11-12-09, 01:43
Jak myślicie na kogo postawi Smuda w bramce na Euro 2012 ? Teraz jeszcze nie wiadomo w jakiej kto będzie formie, ale zawsze można kogoś obstawić. Może Boruc wróci do gry. Ja nie przepadam za Kuszczakiem, chociaż ostatnio miał 2 dobre mecze w Manchesterze.

Młody
11-12-09, 22:38
Kuszczak Fabiański i Szczęsny.

tm7
27-01-10, 12:31
kurna widziałem jakie gole wpuścił Fabiański w ostatnim ich meczu Pucharu Anglii chyba, jakie dno, normalnie jak by ktoś z pola stał w bramce, 3 gole mu władowali, w ogóle go wyprzedzali, nawet piłki nie dotknął, takie gafy przy tych bramkach tragedia, ja go nie widzę w naszej reprezentacji na euro, bo gościu po prostu nie ma talentu niech kebaby sprzedaje w budce u turka

http://www.youtube.com/watch?v=uCkEvnbidlY&feature=related

gangster
27-01-10, 13:14
Czy ja wiem,oni wogole nie byli kryci,wkraczali na teren bramkarza jak chcieli.

tm7
27-01-10, 14:06
No ale on też się nie popisał jakimś wyjściem, albo lepszym ustawieniem. W jednej akcji chciał łapać gałę a tu gościu go ubiegł i łeb wsadził. Podobno dostał niskie noty za ten mecz. Ogólnie wyglądał na bezradnego w tym meczu. Obrona mu nie pomagała to fakt ;O

gangster
27-01-10, 14:18
taa tu sie zgodze z ta sytuacja,gdzie mogl wybiec i zlapac ta pilke ale koles byl szybszy i z glowki strzeil.

tm7
03-03-10, 13:48
"Pooolska, granatowo-czerwono-biali" :rockon: - jeśli jesteś kibicem reprezentacji, naucz się szybko słów tej przyśpiewki. :headbang:
Firma Nike przygotowała piłkarzom Franciszka Smudy szokujący zestaw strojów wyjazdowych. W dominującym kolorze granatowym i z czerwono-białą flagą Monako na rękawach. :pray:

hehe widzieliście nowe stroje ? :yawn:

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro/2012/polska-na-granatowo_sto2240788/story.shtml

http://www.sport.pl/sport/10,67450,7619100,Szok__Nowe_stroje_pilkarskiej_kad ry_sa_granatowe_i___.html

grochos
03-03-10, 14:35
beka jak nic... ogolnie koszulki zle nie sa, ale chyba lepiej by w tym wygladali amerykanie... ja nie wiem czemu oni nawet z tym musza pajacowac ... zdaje sobie sprawe, ze gdybysmy jechali na finaly RPA to raczej by sie nikt nie czepial, a skoro nic naszym nie wychodzi to wszystko jest zle i w oczy kole, ale tak po prawdzie to KO**** bez przesady... zobaczymy co te nasze pajace dzisiaj zagraja...

tm7
03-03-10, 15:00
"W sumie nic dziwnego, że Nike nie pomyślała o tym, w jakich strojach wystąpią polscy piłkarze, bo na oficjalnej stronie internetowej korporacji, nie ma śladu, żeby zaopatrywała polską kadrę w sprzęt..."

no ale wygląda na to że jajca sobie z nas robią, inne reprezentacje dostały normalne stroje, mogli zostać przy pumie, najpierw była akcja z tym przetargiem że był przeciek i nike wygrało, wcisnęli ich na siłę, a teraz się nie umieją odezwać nawet nie chcą komentować tego, to jak im się podobają te stroje to chociaż by mogli to skomentować, a nie nic się nie odzywać na ten temat, jak by były piękne to zaraz Lato by wylazł i się rozpływał jakie cudne stroje mamy;/ jeszcze ten niebieski kolor aż tak bardzo obciachowy nie jest jak te rękawy gdzie odwrócona flaga Polski jest :P

grochos
03-03-10, 15:02
stroje wprosto proporcjonalne do poziomu pilki w polsce :)

tm7
03-03-10, 16:48
Bułgaria chyba z 30 miejsc wyżej od nas w rankingu, czuję że będzie niezła draka ;d

zapytajnik
03-03-10, 16:58
a mi sie te stroje podobaja;d fakt ze granatowy kolor nie ma nic wspolnego z Polska ale czasami trzeba cos zmienic wiec ja uwazam ze tragedii nie ma
p.s. pamietamy ze juz kiedys Polska zagrała w calych czarnych koszulkach;d

tm7
03-03-10, 17:57
wyjazdowe stroje wiadomo że muszą mieć inny jakiś kolor, ale żeby odwróconą flagę na rękawach robić... mnie się to nie podoba
jak im nie pasowały odwrotnie kolory na tych rękawkach to mogli wymyślić coś innego, koszulki ogólnie fajne no ale nie dla reprezentacji ;)

zapytajnik
03-03-10, 18:20
jak dla mnie kolor nie ma znaczenia... wazne ze orzelek na piersi jest:)
a jesli chodzi o te pasy czerwono-biale to moze prducenci nie mieli zamiaru w ten sposob przedstawiac falgi tylko poprostu kolory narodowe... choc przyznam ze moze to budzic sprzeczne uczucia.

Gangsta Latino
03-03-10, 20:19
Może przez to, że stroje trochę gówniane, nasi piłkarze zaczną lepiej grać, żeby nie być pośmiewiskiem na całej linii...;) Ja stawiam dzisiaj 2:1 dla Polski... ehh ta wiara;)

grochos
03-03-10, 20:29
2:0 dla Bułgari (jedna bramka Berbatova) ... chcialbym 5:0 dla Polski :(

zapytajnik
03-03-10, 21:04
narazie nic nie pokazuja ciekawego...

p.s głowka Dudki po dosrodkowaniu Obraniaka z wolnego...zal

grochos
03-03-10, 21:24
i jest pieknie :)

Bull2
03-03-10, 21:48
dla mnie jest juz w miare ok , brakuje mariusza i krzynia

zapytajnik
03-03-10, 22:58
do 30 minuty nic za bardzo nie pokazywali...pozniej zaczeli grac duzo lepiej czego efektem dwie bramki:)
mozna powiedziec ze poziom gry reprezentacji w tym meczu byl duzo lepszy niz podczas kwalifikacji do mundialu...oby forma rosla;d
brawo Blaszczykowaski:)

tm7
04-03-10, 11:03
no Błaszczykowski pociągnął grę

już momentami da się na to w miarę patrzeć :)

zapytajnik
04-03-10, 11:15
miejmy nadzieje ze to nie byl tylko jednorazowy przeblysk tylko zwiastun duzo lepszej gry:)

tm7
04-03-10, 12:13
w obronie robią jeszcze dużo gniotów, muszą nad nią popracować

zapytajnik
04-03-10, 12:29
do euro ponad 2 lata maja wiec jak sie Franz za nic wezmie to powinno byc duzo lepiej:) tylko tak zastanawiam sie nad tym Żewłakowem, czy on dotrwa do Euro?!?!

ciachowicz
04-03-10, 19:15
chyba nie dotrwa. 2 lata to dlugi okres. mysle, ze sadlok za zewlaka. jeszcze wasilewski moze wroci do reprezentacji na ta prawa obrone za kowalczyka.

Bull2
04-03-10, 22:04
kowalczyk to dla mnie... same faule

ciachowicz
04-03-10, 23:52
i niepotrzebna zabawa w polu karnym

tm7
05-03-10, 10:23
Żewłakow często nie dochodzi do zawodnika w polu karnym tylko pozwala na oddanie strzału. W tym meczu tez była taka sytuacja.

ciachowicz
05-03-10, 10:48
juz nie te lata i nie ta szybkosc. nadrabia doswiadczeniem i czasami dobrze sie ustawia. podobnie jak swego czasu bak.

tm7
06-03-10, 23:26
trochę żałosne to jest ze musimy walczyć o każdego lepszego zawodnika który ma polskie korzenie a został wychowany i wytrenowany zagranicą, Francja ma dużo czarnych no ale oni zostali wyszkoleni u nich w kraju, a u nas nie ma szkółek, szkolenie młodzieży na dnie, a jak jakiś zawodnik grający w Bundeslidze odmówi gry dla nas to zaraz afera w mediach ;/

Gangsta Latino
09-05-10, 20:53
Marcin Wasilewski wrócił na boisko po ośmiomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. Obrońca Anderlechtu Bruksela zagrał od 82. minuty w meczu belgijskiej ekstraklasy z Sint-Truidense V.V. (2-1).

Gangsta Latino
10-05-10, 19:18
Występujący w holenderskiej Rodzie Kerkrade bramkarz Przemysław Tytoń został powołany przez selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszka Smudę do kadry na towarzyskie mecze z Finlandią (29.05), Serbią (2.06) i Hiszpanią (8.06). 23-letni piłkarz w kraju grał w Hetmanie Zamość i Górniku Łęczna. W 2007 roku wyjechał do Holandii. Do tej pory zagrał w 18 spotkaniach ligowych.
Będzie to jego pierwszy kontakt z drużyną narodową. W 2007 roku zagrał w MŚ drużyn do lat 20 w Kanadzie.


http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24215/tyton_roda470.jpeg

tm7
11-05-10, 01:41
Dobrze że mu dał szansę, bo Fabiański to dno, a do Kuszczaka też nie mam przekonania.

Patriot
03-06-10, 11:53
bramkarzy to my mamy dużo, ale trochę nie rozumiem jak taki Kuszczak czy Fabiański mogą być pierwszymi bramkarzami reprezentacji jak większość sezonu spędzają na ławie. Bardzo dobrze, że dał szansę dla Tytonia niech konkurenci zrozumieją, że aby grać trzeba regularnie występować w klubie..Kuszczak się dobrze rozwijał i co z tego? chłop ma 28lat, a do dziś nie wystąpił nawet w 100meczach klubowych, niestety :( zamiast grzać ławę do końca życia w tym MU niech lepiej zmieni klub.
Nie mogę się doczekać aż dla Sandomierskiego da szansę :D, a ponoć ma dać :)

tm7
09-06-10, 00:50
6-0 z Hiszpanami hehe szkoda że nie 10, rywal wysokiej klasy, ale w takim stylu przegrać... żallll ichhhh ! jak technicznie nie istnieją to chociaż fizycznie powinni coś pokazać, wole walki, pressing, a tu zero czegokolwiek, jak na Żewłakowie ma się opierać obrona na euro2012 to powodzenia życze

tm7
09-06-10, 12:17
Smuda nie Geppetto drewna nie ożywi..

mumin1992
09-06-10, 14:48
Dla mnie na plus Peszko, Rybus ( za walke) , Kuszczaka mi szkoda, że nie mógł się pokazać, Błaszczykowski plus( jak zawsze), Nowak(jak z niego zeszło ciśnienie to powalczył) Dla innych nie ma wypowiedzi . :D

zapytajnik
09-06-10, 15:06
Pokazali nam hiszpanie jak daleko nam do czołówki jeśli chodzi o gre reprezentacyjną... Jak to komentator wczoraj powiedział narazie mozemy mierzyć sie i walczyć tylko ze średniakami a uważam ze to i tak dużo jak na naszą reprezentacje i czasami kto wie czy nie za duzo
Fakt faktem kilku naszych reprezentanów ,,cos'' pokazało, jakies umiejetności i wole walki...A wynik, równie dobrze mogło sie skończyć 10:0.
Mówiąc krótko Hiszpania nas zmiażdzyła, niestety;/

mumin1992
09-06-10, 15:26
Dobrze powiedział, jak Hiszpanie w koszykówkę zdobyli ME to ich trener powiedział "że dali mu ferrari a on tylko musiał nim jeździć" tak samo ma teraz Vicente Del Bosque, Polska narazie jeździ rowerem :) hihi

zapytajnik
09-06-10, 16:21
Polska narazie jeździ rowerem :) hihi
w tym wypadku Smuda;d hehe

nie no całkowicie sie z tym zgadzam ale taktyka, zmiany odpowiedni skład, trening a co za tym idzie przygotowanie tez jest bardzo wazne a tutaj juz trener musi sie wykazac:)

Patriot
09-06-10, 17:13
oj tam przynajmniej Hiszpania mogła się nastrzelać przed mundialem :)
od momentu kiedy stało się faktem, że taki mecz się odbędzie było wiadome że tak się skończy, więc żadnego zaskoczenia nie ma

tm7
09-06-10, 17:47
My jesteśmy dla Hiszpanii jak dla nas San Marino, a z nich się śmiejemy że tam fryzjerzy grają.

Sam Błaszczykowski nic nie zdziała, bo przejdzie jednego nie ma do kogo podać, a kolejny wjeżdża już w niego z faulem i przerywa akcje.

Mnie to się śmiać chciało jak komentator mówił, że Hiszpanie mają łatwiej bo Polska gra w osłabionym składzie bo Jelenia nie ma... co by zrobił ten Jeleń jak by piłek nie dostawał..

Fizycznie odstawaliśmy, już pomijając to że sami nie wychodziliśmy na pozycje (u Hiszpanów zawsze był jeden wolny zawodnik do którego szło podanie) to nie mieli nawet siły (albo wizji jak to zrobić) żeby przykryć napastników w polu karnym :|

Kuszczak przy tym jednym golu co go przelobowali też się nie popisał, po hu*a wychodził, jak już się zdecydował to powinien iść agresywnie na piłkę, a nie ręce bezradnie wystawić i liczyć że sama w nie wpadnie. Jak to zobaczyłem to jedyne o czym pomyślałem to o meczach które z kolegami graliśmy jak byliśmy młodzi, co często jakiś lewar na bramce stał i bał się żeby w ryja, albo w jaja piłką nie dostać to się dupą odwracał a jak już wychodził z bramki to komedia jak na reprezentacji ostatnio...

mumin1992
10-06-10, 09:18
Hiszpania jak idzie do przodu to cała drużyna idzie za piłą, a u nas poda i za podaniem nie pójdzie i już nie ma komu odegrać. :/

tm7
10-06-10, 09:57
Jak nie ma siły biec, no to nie pójdzie za niczym.

opalinho
10-06-10, 10:26
Wychodzi ta nasza "szkołe trenerów" i zajebiste szkolenie o którym na każdym kroku pieprzą Piechniczek,Engel i inne "mądre głowy" z Pzpn.Prawda jest taka,że jesteśmy 15-20 lat do tyłu i nie łudzmy się,że za 2 lata będzie inaczej.Nasza liga jest beznadziejna a wyszkolenie młodych piłkarzy jest tragicznie słabe.Z takim systemem szkolenia nigdy nawet nie nawiążemy walki z zespołami zachodnimi. Smuda się jarał,że tworzyliśmy ładne akcje z Finlandią,która jest bandą drwali.Co z tych składnych akcji jesli w 3 meczach nie strzelamy bramki.

grochos
10-06-10, 16:12
eee moze cos zrobi Franz z reprezentacja, ale w tym momencie mozemy jedynie sie cieszyc ze nie pojechalismy na mistrzostwa, bo trafilibysmy zamiast paragwaju na brazyle, portugalie i WKS i "dziękuje dobranoc:)"

a tak na spokoju mozna po kibicowac:)

opalinho
11-06-10, 00:29
eee moze cos zrobi Franz z reprezentacja, ale w tym momencie mozemy jedynie sie cieszyc ze nie pojechalismy na mistrzostwa, bo trafilibysmy zamiast paragwaju na brazyle, portugalie i WKS i "dziękuje dobranoc:)"

a tak na spokoju mozna po kibicowac:)

Z pustego i Salomon nie leje.Cenię Franza ale realnie patrząc nic nie zdziała.Takie moje zdanie.

tm7
11-06-10, 09:27
W Polsce jak źle idzie to jedyne co potrafią zrobić, to zmienić trenera. To od lat jest ich sposób na poprawę sytuacji.

grochos
11-06-10, 10:10
W Polsce jak źle idzie to jedyne co potrafią zrobić, to zmienić trenera. To od lat jest ich sposób na poprawę sytuacji.

(nie przypomina to wam pewnej hiszpanskiej druzyny? Dodam ze zaczyna sie na literke "R") :P

mumin1992
12-06-10, 10:17
Nie ma co tu porównywać, sukcesy klubowe, siła ligi, haha. Polska Liga ma lekkie tyły

Gangsta Latino
21-07-10, 23:11
Jacek Krzynówek ( Cały czas do przodu!) zakończył karierę! Szkoda, ale jego czas na boisku już chyba nabiegł końca.


http://www.youtube.com/watch?v=DLYojTGS8DI Dziękujemy!;)

tm7
22-07-10, 01:03
Nareszcie...

slim shady
22-07-10, 19:13
przymusowo zakończył


Nareszcie...
a dla mnie szkoda, na reprezentacje jest już za stary, ale w bundeslidze mógłby sobie kopać piłkę dalej

Gangsta Latino
22-07-10, 20:33
A teraz w radiu podawali, że jednak nie zakończył kariery...
To już nie wiem jaka jest prawda;p

feelthekick
22-07-10, 22:37
bo gierzy sobie w wiselce i nawet dzisiaj trafił ;)

feelthekick
22-07-10, 22:45
sorry o zurawskim mowilem ;d

flutebox
23-07-10, 09:26
omg... Krzynówek leczy obecnie kontuzje i pewne jest, że nie będzie grał już w Hannowerze, a kariery nie zakończył ponieważ szuka nowego klubu ^^

mumin1992
23-07-10, 10:59
no haha to jest idiotyczne, sami go tam nie chcą i taki ploty,

slim shady
24-07-10, 15:05
coś wspominał o powrocie do polskiej ligi ;)

Już jest Żurawski, Wichniarek. Niech jeszcze inni wrócą i można rozpoczynać walkę w europejskich pucharach :P

O Smolarek może w Polonii będzie grał.

Gangsta Latino
24-07-10, 16:35
Eminem ( Slim:P) jeszcze Żewłakow w Bełchatowie będzie grał

jak
25-07-10, 20:19
11 sierpnia graja w szczecinie xD iddee

slim shady
25-07-10, 20:50
jak nic mi nie wypadnie to idę na meczyk z Kamerunem, ale szkoda, że bez Eto.

jak
25-07-10, 21:27
niebedze eto ?? szkoda ale nie ide dal eto

slim shady
25-07-10, 21:31
no podobno zrezygnował w grze w kadrze po mistrzostwach

jak
26-07-10, 22:05
a skad mas bilety??

jak
30-07-10, 16:37
bedze Eto XD

niuk
30-07-10, 19:36
eto ponoć skończył karierę znawco

jak
30-07-10, 20:15
znawco kamerun wyslal liste pilkarzy na mecz polska kamerun i jest tam Eto wejdz na strone pogon szczecin .info

arus22
12-08-10, 14:16
Polska ! Polska ! Polska !

slim shady
12-08-10, 19:38
byłem na meczu, doping był, oprawa była, dobrej gry nie było.

tm7
17-08-10, 21:02
jesteśmy najgorsi na świecie, nie licząc nieprofesjonalnych drużyn typu San Marino

tm7
19-08-10, 16:51
http://www.youtube.com/watch?v=r6wWx3x49c0&feature=player_embedded

rozhulał się, ostatnio mówił ze nie wolno go zdymisjonować tylko trzeba go wyrzucić

sam chciał Smude, a teraz narzeka, co za człowiek...

ale trzeba przyznać że nasi piłkarze są wszechstronnie nieutalentowani i nawet Jose Mourinho nie pomógłby im

cycu_87
02-09-10, 20:52
Ja jestem prawdziwym kibcem na dobre i na zle,wsciekam sie po porazkach jak kazdy wiadomo ale wierze caly czas w naszych pilkarzy.Denerwuje mnie rozne rzeczy takie naprzyklad jak to,ze do niedawna wszyscy chcieli Smude na trenera a raptem po 2 porazkach go wszyscy zwalniaja a on dostal zadanie przygotowac druzyne do Euro i ja tam poprowadzic.Ocenmy go dopiero po mistrzostwach a nie rzucajmy klody pod nogi po przegranych towarzyskich meczach z mistrzami swiata zawodnikami ktorzy sa warci grobe miliony i graja w Realu czy Barcelonie lub z Kamerunem ktory tez byl uczestnikiem Mundialu.Zgadzam sie z tym ze swiat nam odjechal,ale musimy wlasnie uczyc sie grac od najlepszych a nie wygrywac z San Marino po 10 do 0 bo to nic nie da.Nie mozemy zyc juz starymi latami kiedy to nasza reprezentacja byla wsrod najlepszych na swiecie,powstaja nowe stadiony organizujemy mistrzostwa powinnismy sie zlaczyc zeby wszystko zaczac od nowa.Pozdro dla prawdziwych wierzacych kibicow

tm7
05-09-10, 09:47
Ja nie mam żadnych złudzeń że bez odpowiedniego zaplecza do treningów i systemu szkolenia młodzieży nie będzie dobrze... nie będzie kim grać. Teraz do dziadujemy na kilku swoich zawodnikach co coś sobą reprezentują i szukamy ludzi takich jak Sebastian Boenisch który Polsce jeśli chodzi o karierę nic nie zawdzięcza bo go wyszkolono za granicą...

Polska : Ukraina 1:1

już trochę lepiej to wyglądało

kirkow
06-09-10, 10:11
Ja nie mam żadnych złudzeń że bez odpowiedniego zaplecza do treningów i systemu szkolenia młodzieży nie będzie dobrze... nie będzie kim grać. Teraz do dziadujemy na kilku swoich zawodnikach co coś sobą reprezentują i szukamy ludzi takich jak Sebastian Boenisch który Polsce jeśli chodzi o karierę nic nie zawdzięcza bo go wyszkolono za granicą...

Polska : Ukraina 1:1

już trochę lepiej to wyglądało

Tjaa, trochę lepiej. Szkoda tej bramki na koniec...
Co powiesz na powrót Frankowskiego do kadry ;P?

tm7
06-09-10, 12:17
Ma być podobno skuteczny tak mówi Smuda. Jeleń trochę zwalił w tym meczu, mógł odegrać piłkę czasami a nie cisnąć samemu do końca. Mamy słabą skuteczność napastników, do tej pory mieliśmy problemy ze stworzeniem jakichkolwiek sytuacji podbramkowych. W tym meczu udało się to i musimy to wykorzystywać.

Gangsta Latino
07-09-10, 17:15
Przeczytałem, że faworytem meczu Polska Australia jest Australia;] Ale nie wynika to z głosowania tylko komentarzy zagranicznych ekspertów

Jednak chyba Polska jest lepsza... jak przegrają to dla mnie są ... zerem

cycu_87
08-09-10, 20:16
Jak dla mnie wczoraj zagralismy dobry mecz stwarzalismy sytuacje i w kolejnym meczu strzelismy gola a powinnismy wbic wiecej bo nie wykorzystany karny i kilka innych sytuacji.Fakt przegralismy ale nie ma co narzekac w porownaniu z meczami z Hiszpanami i Kamerunem o niebo lepiej.Cieszy postawa Blaszczykowskiego,Boenischa(duze wzmocnienie),Lewandowski(choc nie trafil karnego,karny to nie zawsze gol).Wedlug mnie plus Jelen to sa najwazniejsi gracze w kadrze jeszcze kiedy Smolarek wroci do formy to nanich powinnismy opierac swoja gre.Chcialbym jednak zeby Koscielny zagral dla nas mam nadzieje,ze zrobimy wszystko by zalozyl nasza koszulke,chlopak gra w Arsenalu a naprzykladzie Boenischa widac,ze bylby duzym wzmocnieniem a jak wiadomo obroncow nie mamy wielu za dobrych.

kirkow
09-09-10, 11:22
Oby do Euro 2012 coś ogarnęli...

tm7
09-09-10, 13:45
Ja bym tak dużej wagi do tych sparingów nie przykładał. Bo moim zdaniem te drużyny z którymi graliśmy nie dawały z siebie wszystkiego, widać było to po postawie Szewczenki. Mam wątpliwości czy na dużym turnieju dalibyśmy radę z nimi wygrać kiedy grali by na 100%, a z Australią i tak przegraliśmy. Dla nas te sparingi są bardzo ważne, a dla Smudy to walka o wszystko bo nie może przegrywać wszystkich meczy pod rząd bo zostanie zniszczony, presja jest duża. Hiszpania nas rozjechała bo to był ich sprawdzian przed MS. Kamerun nas rozniósł bo byli bardzo zmotywowani żeby pokazać się z dobrej strony po słabym występie na mistrzostwach, poza tym wielka różnica w jakości zawodników, grają w dobrych zagranicznych klubach... Jak dla mnie nie ma się co podniecać dobrym występem przeciwko Australii bo to nic nie znaczy tym bardziej że przegraliśmy.

Widać jaka przepaść dzieli polską piłkę od zagranicznych. Taki Boenisch z miejsca wszedł do 1 składu i jest jednym z lepszych obrońców jakich teraz mamy. Nie wiem ile jeszcze lat będziemy dziadować na takich graczach których ściągniemy do reprezentacji a zostali wyszkoleni w innych krajach. Kiedy wreszcie PZPN zrobi coś z tym szkoleniem młodzieży... Bo narazie to tylko potrafią zmieniać trenerów czyli zaczynają od samego końca. Ostatnio Lato mówił że gramy tym co jest i trzeba poczekać aż się urodzą zdolniejsi ludzie, ja się pytam co on robi dla młodzieży żeby mogła się rozwijać, nauczyć się samemu grać na pastwisku czasami ciężko.

feelthekick
09-09-10, 18:06
Pzpn pzpr!

tm7
15-09-10, 12:07
Polska Reprezentacja narodowa spadła w rankingu FIFA o 10 miejsc i zajmuje teraz 66 miejsce :) to najniższe miejsce od 1993 roku kiedy to powstał tenże ranking :)

kirkow
18-09-10, 14:09
Polska Reprezentacja narodowa spadła w rankingu FIFA o 10 miejsc i zajmuje teraz 66 miejsce :) to najniższe miejsce od 1993 roku kiedy to powstał tenże ranking :)
Ten ranking to kicz. Czemu Włochy spadły tylko o kilka miejsc? Jak nawet nie wyszli z grupy w RPA...

tm7
28-09-10, 12:04
Smuda podobno powołał Niedzielana na mecze z Ekwadorem i USA.

Chcę_być_wielki
29-09-10, 19:07
Dziadków więcej ta reprezentacja nie mogła mieć.. I tak na EURO się nie przyda to lepiej go nie brać . :>

tm7
17-10-10, 21:57
Polska zremisowała 2 kolejne mecze z USA i Ekwadorem, może ktoś skomentuje występ naszego dream teamu

śmiech na sali te mecze towarzyskie i ta cała otoczka

Chcę_być_wielki
20-10-10, 16:32
Piłkarska reprezentacja Polski zajmuje w najnowszym rankingu FIFA 69. miejsce. To w porównaniu do poprzedniego notowania spadek o trzy lokaty. Tak źle w historii tego rankingu jeszcze nie było. To najgorsze miejsce Biało-Czerwonych.
Jesteśmy przed Burkina Faso a więc orły jak chuuu. ..

tm7
21-10-10, 02:11
zaczarowana liczba 69 im przypadła

manson
21-10-10, 14:55
czy kogoś jeszcze dziwi tak niska pozycja? nasza reprezentacja to jak zlot emerytów i rencistów, prawie w ogóle nie ma świeżej krwi, a ci starzy wyjadacze gwiazdorzą tylko i nie mają czasu na treningi..nie ma co się dziwić, że idzie tak słabo, a za sukces uznajemy zremisowanie z jakąkolwiek drużyną

Chcę_być_wielki
21-10-10, 17:05
Mamy młodych piłkarzy, tylko duża część naszych nie bierze gry na serio i dlatego za granic na ławie siedza , tam trzeba 110 % dawać na treningu a nie sie opierdalać

grochos
25-10-10, 20:18
Panowie ja mam do tego swoja teorie. Mianowicie w latach 90 piłka w Polsce stała na dosc cienkim poziomie. Było tak prawie przez dekade, az ktos majacy jaja wziol sie za reprezentacje. Zdarzenia typu wybuch talentu kilku pilkarzy plus poprawa nieco infrastruktury pilkarskiej wplynely juz w XXI wieku na dogonienie czolowki (miejsce w pierwszej bodajze 20 lub 30 rankingu fifa). Wg. mnie jak sie przypatrzycie to zauwazycie ze kadra gra cały czas ten sam futbol. A cały swiat piłkarski poszedł o 3 kroki do przodu. i stad ten spadek w rankingach i wynikach. Pilka stala sie duzo szybsza, zawodnicy silniesi odeszlo sie od systemu 4 4 2. Nie podoba mi sie tez postawa pilkarzy ktorzy doscmocno gwiazdorza a pozatym brak jest mocnych punktowvw druzynie i naturalnych liderow typu najlepszy zmiennik w kadrze franek lowca bramek, dudek na bramce, zuraw itd. do puki nie trafi sie lider plus utalentowani pilkarze, plus infrastruktura to nie mamy oczym marzyc...

tm7
25-10-10, 22:00
obrona jest tragiczna, nie ma ludzi na nią, bramka pomoc i atak to się kogoś znajdzie, ale w defensywie to nie ma kogo wystawiać

jeszcze Smuda dobrych grajków chce wywalić z kadry za kilka piwek :( nie stać na takie akcje naszej kadry, poza tym jak zawieszać no to wszystkich co pili czy tylko tych co dali się złapać...? w ogóle pogubił się Smuda trochę z tymi zasadami w tej reprezentacji, najpierw coś mówi później się wycofuje, porażka...

tm7
15-12-10, 12:50
"Polacy znów spadli i po raz kolejny trzeba pisać o tym, że nasza reprezentacja sklasyfikowana jest na najgorszym miejscu w historii. W najnowszym rankingu FIFA biało-czerwoni plasują się na 73 miejscu"

ciekawe czy dojdą do 100 :D

jak
16-01-11, 22:31
No ale z meczu na mecz idze coraz lepiej
Przynajmniej atak jest mocny jelen+lewandowwski

Chcę_być_wielki
17-01-11, 21:00
Skautingu nie ma w Polsce, mamy dobrych młodych tylko im się głowie przewraca jak kasę poczują, znam kilku takich co na prawdę robili już karierę w Holandii w reprezentacji, a wybryki alkoholowe im zakmnęły kariere

tm7
17-01-11, 22:44
w Anglii też piją, tylko że tam mają charakter żeby tyrać na treningach i jaja żeby walczyć na boisku

jak
19-01-11, 16:28
ale tez niby sportowcy a niekturzy z reprezentracji pala papieroski

Chcę_być_wielki
20-01-11, 16:02
Bo w Polsce jeszcze żyją po komunie i jak mają kase to dostają gorączki, może kiedyś to się skończy

jak
23-01-11, 23:06
a dudka nie wzieli na mundial?

tm7
10-02-11, 10:38
nie wzieli

wygrali wczoraj z Norwegią ?

slim shady
12-02-11, 10:36
tak 1:0 po bramce Lewandowskiego

jak
26-03-11, 15:09
ale w czoraj dali dupy :(

tm7
29-03-11, 14:31
Przegraliśmy na boisku, ale podobno na trybunach wygraliśmy... ;/

jak
28-08-11, 21:07
no moze w meczu z niemcami pierwszy raz ich pokonamy

Damianpfighter
29-08-11, 15:35
W meczu z Niemcami dostaniemy gładko 3-0

jak
29-08-11, 16:32
trzeba wierzyc

Damianpfighter
03-09-11, 15:42
Wiara wiara nasza jest zachwiana ! Bo jest w Tobie zakochana! ;) ) Hej Zawiszo ma ;P

Baloniarz
03-09-11, 17:39
Polska przegra po dobrym meczu :)

Micek185
03-09-11, 18:28
my nie mamy piłki nożnej tylko jedno wielkie gówno, chociaz mogli by sobie odpuścić i nie kompromitować Polski łachudry.

tm7
04-09-11, 10:13
Kiedy gramy z Niemcami ?

Peszko: Wyjdziemy na Niemców z pianą!

a później 3-0 w plecy heheh

jak
06-09-11, 23:00
niedowiarku tak niewiele do szczesica :(

luzakkk
06-09-11, 23:46
juz myslalem ze rozje...iemy ich a tu znowu sie skonczylo jak zawsze, ale pomimo 2iego skladu niemcow podobala mi sie walka Polakow

Tomi!
07-09-11, 19:10
wielki szacun dla Szczęsnego, mimo kilku kilo szczęscia to brawurowo bronił..

tm7
07-09-11, 21:20
no no nie przegraliśmy 3-0 tym razem, chociaż na Euro to nie byłoby co zbierać, ale trzeba pochwalić chłopaków że są w stanie coś strzelić i wynik już inaczej wygląda, szkoda tylko że na koniec meczu zamiast grać to machali do publiczności rękami ze szczęścia.

http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201109/1315344365_by_Outsider93_500.jpg

kfc
07-09-11, 23:42
przykro mi było po meczu :( !

jak
08-09-11, 18:15
ale gra polakow cieszyla oko i to sie liczy widac ze chca grac :)

Gangsta Latino
09-11-11, 21:37
Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują się do piątkowego meczu z Włochami. Na środowym treningu kadry przy Oporowskiej pojawili się kibice Śląska Wrocław, którzy zaprotestowali przeciwko braku orzełka na nowych strojach drużyny narodowej - donosi Orange Sport.



"Tradycja zobowiązuje - nowym strojom nikt nie kibicuje" - taki transparent wywiesili kibice podczas środowego treningu kadry Smudy. W ten sposób nawiązali do braku godła na nowych strojach reprezentacji.

Źródło: onet.pl


A tak w ogóle jaki obstawiacie wynik piątkowego meczu. Ja stawiam 3:1 dla Polski (nadzieja umiera ostatnia :P )

jak
17-11-11, 12:46
no smuda jak by powolal tych ktorych tez nie lubi to moze by cos grala :(
nie rozumiem czemu nie sprawdzil tylko np mozdzena , krychowiaka , i wielu innych grajacych za granica

tm7
29-11-11, 23:19
tez nie rozumiem czemu Smuda nie powołuje pewnych graczy, dla mnie Obraniak nic nie wnosi, są na jego miejsce lepsi zawodnicy

Gangsta Latino
06-06-13, 20:44
Jutro mecz z Mołdawią na wyjeździe. Jaki obstawiacie wynik?? Ja typuje 3:1 dla naszych.

Kuba1000
06-06-13, 23:21
Ojjj 3-1 to chyba za grubo poleciałeś :) Ale mam nadzieje ,że wygrają . Mam naszych w kuponie ,wiec mam nadzieje ,że nie dadzą dupy :)
Ja typuje wymęczone 1-0 do przodu :)

gangster
07-06-13, 11:20
1-0 lub 2-0 ale trudno powiedzieć jak oni zagrają,bo jak na razie wygrywali tylko z San Marino i Liechtensteinem. Mam nadzieję,że się nie zbłaźnią w meczu z Mołdawią i starczy im sił na druga połowę.

slim shady
07-06-13, 11:22
żeby Mołdawia była przedstawiana jako groźny przeciwnik do czego to doszło

Kuba1000
07-06-13, 11:28
Mam nadzieje ,że tylko nie bedziemy słyszeli po meczu że był trudny teren ,a po remisie jeszcze mamy szanse na awans :)
Znajac życie to i tak żeby awanasować ,znów będą te matematyczne rachunki ... Jeśli my rozyebiemy Ukrainie na wyjeździe 3-0 a San Marino wygra z Anglią
5 bramkami ,to awansujemy :D

Gangsta Latino
07-06-13, 22:07
Mecz żałosny, w szczególności 2 połowa. Zamiast za takie nic płacić tyle kasy, mogli by chociaż 30% z tego przeznaczyć na polską kulturystykę. Przyniosłoby to w rok więcej sukcesów niż w polskiej piłce nożnej przez ostatnie 20 lat.

slim shady
07-06-13, 22:11
remis z potęgą europejskiej piłki :)

gangster
07-06-13, 22:12
Ale dramat,wykrakałem z ta drugą połową,chyba żadnej akcji nie mieli ani jednej i to z Mołdawią. Trener poleci,piłkarzy wygwizdają a Polsce jeszcze pewnie kary dojebią za rzucanie rac na boisko.

Kuba kupon możesz wyrzucić...

Kuba1000
07-06-13, 22:19
To jest naprawdę żenujące ... Za grosz ambicji ...

Hero33
07-06-13, 22:37
Przed każdym meczem ludzie wierzą że Polska reprezentacja coś w końcu zagra , tyle razy dawali dupy a kibice dalej wierzyli że się w końcu przełamią . Ja przestaje już oglądać tych amatorów , bo wstyd jak cholera.

Gangsta Latino
08-06-13, 12:49
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/slynny-trener-juz-czeka-na-posade-po-fornaliku,1,5535888,wiadomosc.html

Kuba1000
08-06-13, 14:05
Ale czy to wina trenera ? Co prawdą nie byłem zwolennikiem Fornalika ,ze względu na to że nic specjalnego nie osiągnał .
Moim zdaniem powinien być ktoś taki jak LEO ,wszyscy go wtedy szanowali i czuli respect .

Jednak co ten trener może zrobić przez te kilka dni zgrupowania , naszym piłkarzykom brakuje nie tylko umiejętności ,ale przede wszystim Woli walki i ambicji !
Jesli się nie potrafi oklepać jakiś ,,Uzbeków,, sportowo,to takie mecze samą ambicją powinni wygrywać ...

slim shady
08-06-13, 14:15
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Moldawia-Polska-Boniek-zabral-glos-nt-Fornalika,wid,15715974,wiadomosc.html

DiddyZiom
18-06-13, 21:41
Lepiej sobie pooglądać nagrane mecze sprzed 40 lat niż tych grajków od siedmiu boleści.

Khalessi
25-06-13, 08:42
Masz rację, tych pseudokopaczy nie da się oglądać

Hero33
12-10-13, 00:20
No i formalności stało się zadość , Polska reprezentacja oficjalnie poza mundialem w Brazylii . Przypieczętowali to porażką - Ukraina - Polska 1-0.

grazka78
17-10-13, 16:52
Kto zostanie selekcjonerem, mój znajomy z PZPN mówi że Nawałka.

alder
19-10-13, 13:55
Who the fuck cares

persik06
27-10-13, 16:13
Zostanie Robert Burneika NARESZCIE

Gangsta Latino
27-10-13, 18:37
nie będzie lipy

kowall
28-10-13, 09:06
nie będzie lipy
Ani opierdalania się :D hehe

Gangsta Latino
30-10-13, 11:12
Zobaczymy czy Nawałka coś "ciekawego" zrobi. Zapowiedzi ostatnich 2 trenerów były podobne tzn. krew, pot i łzy, a wyszło jak wyszło.

No cóż, został to dajmy mu szanse, ale ja bym wolał trenera spoza PL.

jasmin.nowak123
30-10-13, 21:20
Najgorsze jest to, że to znów jest trener, który nie ma sukcesów i znów jest to trener, który ma praktycznie zerowe doświadczenie na arenie międzynarodowej. Oczywiście życzę mu jak najlepiej, jednakże wydaje mi się, że więcej niż Fornalik nie zdziała.

Gangsta Latino
30-10-13, 21:35
co do sukcesów to masz rację, jedyny jaki ma to chyba awans z Górnikiem z 1 ligi do Ekstraklasy

gochaklich
17-11-13, 11:57
Adam Napier****nka nie wypalił ;(

persik06
17-11-13, 13:15
Adam Napier****nka nie wypalił ;(

Gdyby wziął młodszą kadrę to na pewno byśmy wygrali. Ale nie trzeba gwiazdorów na pierwszą metę :)

mela87
18-12-13, 14:49
Gdyby wziął młodszą kadrę to na pewno byśmy wygrali. Ale nie trzeba gwiazdorów na pierwszą metę :)

hehe, teraz powołał na zgrupowanie u arabów i tam to dopiero są gwiazdy

spijzdrowo
14-01-14, 10:48
Jak to się mówi, d...py nie urywa:)

kaltur
06-04-14, 22:17
mam nadzieję że w kolejnych eliminacjach pokazą na co ich stać ;)

tomi517
07-04-14, 16:27
Wypada w końcu odbudować morale reprezentacji... Dno coraz bliżej

manat
09-04-14, 13:14
Jak dla mnie to już jest dno. Nawet sobie nie wyobrażam żeby było gorzej i wyjazdy na ciężkie mecze z Giblartarem o ostatnie miejsce

morphi
23-04-14, 13:32
... i chyba długo lepiej nie będzie bo ciągle te same twarze grają

malanowski
27-04-14, 20:05
Przykro mi to mówić, ale Polska reprezentacja narodowa to kompletne dno i śmiech na sali. Mieliby jaja i by przestali w końcu grać a tym samym przestali nas kompromitowac.

ekuta
19-12-14, 18:34
Co myślicie uda nam się w kwalifikacjach do kolejnego Euro? Polska gra coraz lepiej w sumie :D

USgorn
20-12-14, 00:04
zakwalifikowac sie uda ale co z tego skoro na grupie juz nie bedzie tak fajnie ;)

Wesoły_Grabarz
05-01-15, 16:43
Polska gra coraz lepiej w sumie :D

żeby tylko się nie okazało że to ich pierwsze i ostatnie 5 minut :D

koksu89
14-01-15, 23:17
oczywiście, że się uda zakwalifikować. Choć tak naprawdę nic jeszcze wielkiego (po za wygraną z Niemcami) w tych eliminacjach nie mamy to nasza gra wygląda coraz lepiej. Można z optymizmem patrzeć w przyszłość

Kozmo
12-02-15, 11:34
Jeśli będzie progres podobny jak do tej pory to może za pół roku (jak troszkę się lepiej piłkarze ze sobą zgrają) będzie już naprawdę nieźle.

Valkyyyr22
12-02-16, 18:35
słyszeliście może o filmie dokumentalnym o naszej kadrze w eliminacjach? czy ktoś wie coś więcej na ten temat? jaki tytuł kiedy data wydania itd?

januszpanek
27-02-16, 00:35
Wydaje mi się, że też gdzieś ten temat mi przemknął, na którymś z forów. Niestety też nie było żadnych szczegółów.

Gastrok28
21-03-16, 20:30
A słyszeliście może, że młody talent naszej kadry, Krystian Bielik grający w Arsenalu odmówił gry dla rep U-18 w towrzyskim turnieju bo woli zostać w klubie z kolegami z dorosłej drużyny i trenować ? jak sądzicie gwiazdorzy czy pogrywa rozsądnie ?

sewintr39
07-04-16, 13:05
Jak myślicie jak pójdzie Polsce na Euro 2016?

Kklosowski
16-09-16, 09:24
W tej chwili jest o wiele lepiej, ale można by było jeszcze co nie co poprawić

lilja227
28-10-16, 14:16
Też tak uważam.

kasska321d
05-12-16, 08:54
Miejmy nadzieję, że Milik jak najszybciej się wyleczy.

kaszubek
04-08-17, 15:45
Słyszeliście, że od niedawna firma ONICO jest tytularnym sponsorem warszawskiej drużyny siatkarskiej - ONICO Warszawa. Słyszałam, że firma z pełnym zaangażowaniem wspiera sportowców. Nie tylko oczywiście siatkarzy, również biegaczy. Na przykład ostatnio odbył się doskonale zorganizowany półmaraton w Gdyni. Uważam, że warto zapoznać się bliżej z działalnością firmy. W szczególność polecam osobom szukających świetnego sponsora i organizatora.