PDA

Zobacz pełną wersję : Europejskie Puchary



tm7
24-09-09, 19:31
Tu rozmawiamy o europejskich pucharach: Liga Mistrzów, UEFA, tabele, wyniki itd.

http://www.championsleaguetalk.com/wp-content/uploads/2008/07/champions-league-logo.jpg

http://akademiec.pl/upload/articles/REDAKCJA/europa_league.jpg

tm7
24-09-09, 23:51
Jak myślicie kto wygra LM w tym sezonie?

slim shady
25-09-09, 14:34
Manchester :D

tm7
26-09-09, 12:48
UEFA poinformowała, że prowadzi śledztwo w sprawie meczów w Lidze Mistrzów i Pucharze UEFA, których wyniki mogły być znane jeszcze przed ich rozpoczęciem. Dotyczy ono meczów z udziałem drużyn z Europy Wschodniej. Europejska centrala piłkarska przygląda się 40 spotkaniom, ponieważ zachodzi podejrzenie, że te mecze były ustawione. Tak więc nie tylko w polskiej piłce jest korupcja, możemy się tym pocieszyć. Chociaż zamieszane mogą w to być kraje ze wschodu, a nie np Anglia czy Hiszpania... Na Ukrainie podobno jeszcze większa korupcja niż u nas w kraju.

tm7
30-09-09, 12:22
Wyniki wtorkowych meczów 2. kolejki Ligi Mistrzów:

Grupa E:

VSC Debreczyn - Olympique Lyon 0:4 (0:3)
0:1 - Kallstroem 3'
0:2 - Pjanić 13'
0:3 - Govou 24'
0:4 - Gomis 50'

ACF Fiorentina - FC Liverpool 2:0 (2:0)
1:0 - Jovetić 28'
2:0 - Jovetić 37'


Tabela
Lp / Drużyna / M / PKT / Bramki
1 Olympique Lyon 2 / 6 / 5:0
2 ACF Fiorentina 2 / 3 / 2:1
3 FC Liverpool 2 / 3 / 1:2
4 VSC Debreczyn 2 / 0 / 0:5

Grupa F:

Rubin Kazań - Inter Mediolan 1:1 (1:1)
1:0 - Dominguez 11'
1:1 - Stanković 27'
Czerwona kartka: Balotelli /60'/ (Inter)

FC Barcelona - Dynamo Kijów 2:0 (1:0)
1:0 - Messi 26'
2:0 - Rodriguez 76'


Tabela
Lp / Drużyna / M / PKT / Bramki
1 FC Barcelona 2 / 4 / 2:0
2 Dynamo Kijów 2 / 3 / 3:3
3 Inter Mediolan 2 / 2 / 1:1
4 Rubiń Kazań 2 / 1 / 2:4

Grupa G:

Rangers Glasgow - FC Sevilla 1:4 (0:0)
0:1 - Konko 50'
0:2 - Adriano 64'
0:3 - Fabiano 72'
0:4 - Kanoute 74'
1:4 - Novo 88'

Unirea Urziceni - VfB Stuttgart 1:1 (0:1)
0:1 - Tasci 5'
1:1 - Varga 48'


Tabela
Lp / Drużyna / M / PKT / Bramki
1 FC Sevilla 2 / 6 / 6:1
2 VfB Stuttgart 2 / 2 / 2:2
3 Unirea Urziceni 2 / 1 / 1:3
4 Rangers Glasgow 2 / 1 / 2:5

Grupa H:

Arsenal Londyn - Olympiakos Pireus 2:0 (0:0)
1:0 - Van Persie 78'
2:0 - Arszawin 86'

AZ Alkmaar - Standard Liege 1:1 (0:0)
1:0 - Hamdaoui 48'
1:1 - Traore 90'


Tabela
Lp / Drużyna / M / PKT / Bramki
1 Arsenal Londyn 2 / 6 / 5:2
2 Olympiakos Pireus 2 / 3 / 1:2
3 Standard Liege 2 / 1 / 3:4
4 AZ Alkmaar 2 / 1 / 1:2

krul_leff
30-09-09, 14:02
hehe bardzo dobrze ze piszesz te wszystkie rozpiski, bo ja to sie interesuje tylko jak są Polskie drużyny lub jak już dojdzie do półfinałów :D

Yosho
30-09-09, 15:19
Brawo Barca!!:D 2:0 I 3 PKT nasze:D

Oby tak dalej:D!!!

tm7
20-10-09, 23:32
Sensacyjna porażka Barcelony na własnym stadionie w LM.

FC Barcelona - Rubin Kazań 1:2 (0:1)

Bramki: Zlatan Ibrahimovic (48) - Aleksander Rjazancew (2), Gokdeniz Karadeniz (73)
Żółte kartki: Andres Iniesta, Daniel Alves - Rafał Murawski, Cristian Ansaldi.
Sędziował: Laurent Duhamel (Francja)

Barcelona: Victor Valdes - Daniel Alves (90-Sergio Busquets), Gerard Pique, Rafael Marquez (80-Seydou Keita), Eric Abidal - Xavi, Yaya Toure, Andres Iniesta - Lionel Messi, Zlatan Ibrahimovic, Pedro (66-Bojan Krkic).
Rubin: Siergiej Ryżikow - Cesar Navas, Roman Szaronow, Cristian Ansaldi, Łasza Sałukwadze - Aleksander Rjazancew (83-Ałan Kasajew), Siergiej Siemak (43-Rafał Murawski), Christian Noboa, Gokdeniz Karadeniz (90-Aleksiej Popow), Witali Kalieszin - Alejandro Dominguez.

Gangsta Latino
25-11-09, 20:40
BARCELOOOONA WYGRYWA z Interem 2:0 i obejmuje prowadzenie w grupie F!!!

Mecz był zajebisty jednym słowem!! Jak tak będą grać to Real i ManU mogą pomarzyć o wygraniu ligi mistrzów!!

Visca el Barca!!!!

tm7
19-12-09, 00:28
Zestaw par 1/8 finału Ligi Mistrzów
VfB Stuttgart - FC Barcelona
Olympiakos Pireus - Bordeaux
Inter Mediolan - Chelsea Londyn
Bayern Monachium - Fiorentina
CSKA Moskwa - Sevilla FC
Olympique Lyon - Real Madryt
FC Porto - Arsenal Londyn
AC Milan - Manchester United

Pierwsze mecze
16.02
Olympique Lyon - Real Madryt
16.02
AC Milan - Manchester United
17.02
Bayern Monachium - Fiorentina
17.02
FC Porto - Arsenal Londyn
23.02
VfB Stuttgart - FC Barcelona
23.02
Olympiakos Pireus - Girondins Bordeaux
24.02
Inter Mediolan - Chelsea Londyn
24.02
CSKA Moskwa - Sevilla FC

Rewanże
09.03
Fiorentina - Bayern Monachium
09.03
Arsenal Londyn - FC Porto
10.03
Real Madryt - Olympique Lyon
10.03
Manchester United - AC Milan
16.03
Chelsea Londyn - Inter Mediolan
16.03
Sevilla FC - CSKA Moskwa
17.03
FC Barcelona - VfB Stuttgart
17.03
Girondins Bordeaux - Olympiakos Pireus

Strzelcy
Cristiano Ronaldo (Real Madryt) 6
Edin Džeko (VfL Wolfsburg) 5
Milos Krasić (CSKA Moskwa) 5

tm7
19-12-09, 00:30
1/16 finału Ligi Europejskiej:
Rubin Kazań - Hapoel Tel-Awiw
Athletic Bilbao - Anderlecht Bruksela
FC Kopenhaga - Olympique Marsylia
Panathinaikos Ateny - AS Roma
Atletico Madryt - Galatasaray Stambuł
Ajax Amsterdam - Juventus Turyn
FC Brugge - Valencia CF
Fulham Londyn - Szachtar Donieck
Liverpool FC - Unirea Urziceni
Hamburger SV - PSV Eindhoven
Villarreal CF - VfL Wolfsburg
Standard Liege - Red Bull Salzburg
Twente Enschede - Werder Brema
Lille OSC - Fenerbahce Stambuł
Everton Liverpool - Sporting Lizbona
Hertha Berlin - Benfica Lizbona

pary 1/8 finału (11 i 18 marca):
Hamburger SV/PSV Eindhoven - Atletic Bilbao/Anderlecht Bruksela
Rubin Kazań/Hapoel Tel Awiw - Villarreal/Wolfsburg
Atletico Madryt/Galatasary Stambuł - Everton/Sporting Lizbona
Hertha Berlin/Benfica Lizbona - Kopenhaga/Olympique Marsylia
Panathinaikos Ateny/AS Roma - Standard Liege/Salzburg
Lille/Fenerbahce Stambuł - Liverpool/Unirea Urziceni
Ajax Amsterdam/Juventus Turyn - Fulham/Szachtar Donieck
FC Brugge/Valencia - Twente Enschede/Werder Brema

pozostałe terminy:

ćwierćfinały - 1 i 8 kwietnia

półfinały - 22 i 29 kwietnia

finał - 12 maja w Hamburgu

tm7
18-02-10, 11:10
Wyniki 1/8 finału LM
AC Milan 2:3 (1:1) Manchester United
Olympique Lyon 1:0 (0:0) Real Madryt
Bayern Monachium 2:1 (1:0) ACF Fiorentina
FC Porto 2:1 (1:1) Arsenal Londyn

Ciekawe co na wynik Realu powiedziałby niedawno zbanowany użytkownik... :whistle:

marcinfaq
18-02-10, 11:55
a to, że to jest dwumecz i nic jeszcze straconego. bo Real to nie to co Juventus i gra w LM a nie w LE...

tm7
18-02-10, 12:13
tylko że ja nie upieram się, że Juventus gra fantastycznie jak widać że gra beznadziejnie i ma problemy, trzeba umieć przyznać się do porażki... nie twierdzę że Real nie przejdzie dalej, ale ten mecz pokazał na jakim obecnie są poziomie, z taką kadrą jaką dysponują wymaga się od nich trochę więcej...

marcinfaq
18-02-10, 13:10
tylko że jak coś nie idzie Realowi to każdy gada, że drużyny nie da się kupić itp. wystarczy jeden gorszy mecz i już są głosy że: "z taką kadrą jaką dysponują wymaga się od nich trochę więcej..., ale dlaczego nikt nie widzi ich ostatnich wygranych? nie mówię tutaj o Xerez, bo to przeciętniak, ale Deportivo chociażby, wygrali tam po raz pierwszy od 18 lat i do tego piękna piętka Gutiego i ogólna wygrana 3:1

tm7
18-02-10, 13:29
heh jak wygrali z Deportivo to pisałem że ładny mecz zagrali i ich chwaliłem... więc nie kieruj do mnie takich uwag ;]

marcinfaq
18-02-10, 13:49
hmm, tutaj na forum nie pisałeś na temat tego meczu... a sądząc po twojej antypatii do Realu, to raczej tak nie było...

tm7
18-02-10, 13:54
post jest napisany w temacie który został usunięty z powodu wulgarnego spamu, nie będę go przywracał

oceniam realnie sytuację, to nie antypatia, nic do nich nie mam specjalnie ;]

marcinfaq
18-02-10, 15:18
to po co tak w ogóle to pisałeś: "Ciekawe co na wynik Realu powiedziałby niedawno zbanowany użytkownik... http://www.e-kulturystyka.info/../images/smilies/whistle.gif"? widziałem te sprzeczki, a takim postem udowadniasz, że nie powinno cię tutaj być...

tm7
18-02-10, 17:17
bo jak już pisałem to było śmieszne że ktoś zakłada 40 kont i kłóci się że ma rację, mimo że fakty mówią co innego...

widziałeś dyskusje i zbieg okoliczności że akurat dzisiaj się zarejestrowałeś i zaraz odpisujesz w tym temacie...

nie tobie po kilku godzinach pobytu dane jest decydować kto gdzie powinien być :lol:

nie będę z tobą wchodził w dyskusje, jeszcze jeden post nie na temat i dostaniesz ostrzeżenie za spam

masz jakiś problem to zapraszam na pw

pozdrawiam

http://www.jazztelia.com/myfiles/sibylla/258Troll_spray.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/1783/strzalka3d.png
http://shopping.hobidas.com/image-resources/far-east/GOODS/CHARACTERS/TROLL/TROLL-BANK-GR1.jpg

grochos
19-02-10, 11:17
witam tm7 i cala reszte:)

Nie bylo mnie troszke ale po przeczytaniu kilku postow mam dziwne wrazenie za gdzies juz rozmawialem z uzytkownikiem marcinfaq ;) ty nie?

"Niestety" real przegral:) a czy ktos wie dlaczego Barca gra dopiero w przyszlym tyg? co prawda nigdzie nie szukalem wiadomosci, ale skoro juz tu jestem to moze ktos zna odpowiedz:)

Bardziej niz LM martwie sie liga, gdzie niestety barca utracilapunkty, jednak to nie temat na ten topic. Ja serdecznie zycze OL aby zremisowal na Santiago:) pozdrawiam:)

marcinfaq
19-02-10, 11:46
możesz sobie myśleć co chcesz, tak jak już pisałem, nie mam 15, 16, 17 czy też 18 lat, jestem troszeczkę starszy. zarejestrowałem się tutaj żeby poradzić się jakiś doświadczonych osób na temat mojej kontuzji. i taką pomoc uzyskałem, a to że nie lubicie Realu to wasza sprawa, ale nie musicie pisać takich dyrdymałów na ich temat...


Widzę, że dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Na PW Ci wszystko wnikliwie wyjaśniłem. moderator

tm7
19-02-10, 12:17
też właśnie nie wiem czemu w tym tygodniu nie było rozegranych pozostałych 4 meczy

Juventus pokonał na wyjeździe Ajax 2-1 w LE :)

grochos
19-02-10, 12:35
możesz sobie myśleć co chcesz, tak jak już pisałem, nie mam 15, 16, 17 czy też 18 lat, jestem troszeczkę starszy. zarejestrowałem się tutaj żeby poradzić się jakiś doświadczonych osób na temat mojej kontuzji. i taką pomoc uzyskałem, a to że nie lubicie Realu to wasza sprawa, ale nie musicie pisać takich dyrdymałów na ich temat...

marcinfaq tez jestem troszeczke starszy niz 15 lat ;) ale posluchaj mnie uwaznie: JESLI CHCESZ ROZMAWIAC NA POZIOMIE, CHCESZ SIE "BIC" NA ARGUMENTY I OKAZYWAC SOBIE WZAJEMNY SZACUNEK, to z cala przyjemoscia porozmawiam z Toba na kazdy temat. I wybacz moja podejzliwosc i pewna doze arogancji, jednak probowalem ostatnio rozmawiac (tutaj na forum) z pewnym uzytkownikiem na temat Realu i Barcy to padaly jedynie stwierdzenia "ty buraku, idioto, CR9 jest najlepszy bo jest", i przepraszam gdyz podejzewalem Cie o to ze to ponownie ten uzytkownik skrywajacy sie pod Twoim nickiem probuje znowu wniesc wyzszosc realu ponad samego Boga...szkoda ze tm7 usunol temat, gdyz moglbys poczytac sobie to co mamy naprawde do powiedzenia na temat realu:
-padaly tam (nawet z moich ust) stwierdzenia, ze Real nie gra (jak na takie kolosalne pieniedze) wirtuozj jednak gdy sie zgra bedzie kandydowal do miana najlepszego (o zgoroz dla mojej ukochanje Barcy) klubu na globie, jednak potrzeba na to czasu i pieniedzy. Rowniez mowilem ze prawdziwa perla druzyny z ktora Real przenigdy nie moze sie rozstac(oczywiscie dla dobra swojego) jest wg. mnie najlepszy bramkarz na swiecie czyli Iker. Jednoczesnie sadze ze real ma pewien dar do marnowanie talentow (nie zawsze jednak czesto) i ze zawodnicy po odejsci z realu traca sporo (nir tylko na wartosci). Byl takze poruszony teat grand derby, w ktorym w/w uzytkownik (ktorego nicku nie bede podawal) stwierdzil iz Barca wygrala, prze fuksem, ze Real brylowal caly czas na boisku i on sam nie wie jak to sie moglo stac. Kolejna kwestia byla stiwerdzenie ze "kazelek"(czyt. L. Messi) napewno nie zasluzyl na miano pilkarza roku(po zapytaniu sie wiec kto? nie udzielal odp i caly czas rozmijal sie z tematem) i ze Barca to klub jedno sezonowy (na kolejny argument, ktory mu przedstawilem czyli 1.miejsce obecnie w lidze, przejscie prze faze grupowa, zdobyciw klubowego mistrzostwa swiata, a takze super pucharu, oraz wygrani w Grand Derby - stwierdzil "ty buraku" :P ). Na szczescie dostal bana. Jezeli po przeczytaniu tego jestes w stanie podjac dyskusje NA POZIOMIE to chetnie porozmawiam:) pozdrawiam

Aby nie bylo spamu: tm7 myslalem ze tylko barca ma przelozony mecz na za tydzien (tak powiedzial mi brat), no zobaczymy co pokaze.

Pozatym w tej kolejce (mimo antypati do Milanu) zal mi go, gdyz jeden z moich ulubionych pilkarzy czyli Ronaldinho, zagral naprawde piekny mecz a druzyna i tak przegrala:( no aleRooney tez pokazal klase. Szkoda... no i oczywiscie OL sprawil mi prezencik ;) ale ciiii nie zapeszajmy:)

tm7
19-02-10, 12:51
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?25905-Real-Madryt&p=320630#post320630

Tutaj stworzyłem temat związany z Realem, aby już nie zaśmiecać innych tematów.

Zapraszam :)

ciachowicz
09-03-10, 20:02
po przerwie na repre wracamy z LM

dzis ciekawie zapowiada sie arsenal - porto, dzieki fabianskiemu arsenal musi odrobic bramke bez fabregasa, kolejnym spotkaniem jest fiorentina, ktora slabo sobie radzi w lidze z bayernem, ktory lideruje w bundeslidze.
moim zdaniem awans porto i bayernu. pozdrawiam.

tm7
09-03-10, 22:50
Arsenal ładnie zmiażdżył Porto 5-0

Fiorentina wygrała z Bayernem 3-2 ale w pierwszym meczu było 2-1 i to Bayern przechodzi dalej

ciachowicz
10-03-10, 10:16
jeszcze do 60 minuty mialem nadzieje w porto, ale pozniej to tragedia... fiorentina walczyla do konca. blisko niespodzianek.

dzis manchester - milan i real - lyon.

tm7
10-03-10, 13:08
szkoda że w tv Realu nie pokarzą z Lyonem bo Manczester to wydaje mi się że ma raczej pewny awans

ciachowicz
10-03-10, 13:28
zawsze transmisja w internecie zostaje albo sopcast. real tez sobie powinien poradzic. w ostatnim ligowym meczu 2:0 przegrywal - ostatecznie skonczylo sie 3:2 wiec chlopaki nabieraja charakteru i sie zgrywaja.

zapytajnik
10-03-10, 21:52
Rooney mistrz:)

zapytajnik
10-03-10, 22:23
Bramka dla Lyonu:):) piekna sprawa:)

ciachowicz
10-03-10, 22:40
manchester brawo !! real - brak slow

zapytajnik
10-03-10, 22:56
manchester pokazal klase:) a jesli chodzi o Real mimo ze znam wynik to czekam na skrot by zobaczyc jak gralo wielkie galakticos;p

tm7
10-03-10, 23:34
też oglądałem powtórkę Realu specjalnie żeby zobaczyć co tam się stało, w sumie nic nowego, to nie jest monolit

znowu Pellegrini na wylocie... powinni się ogarnąć z tymi trenerami, a nie zmieniać co 2 porażki

Młody
11-03-10, 00:19
A pamiętacie moją kłutnię z taliłukasz czy jakoś tak mówiłem że Real max jedna ósma :D Bo to zespół złożony z samych szm** po za 2-3 wychowankami którzy aż tak nie lecą na kasę. GLORY GLORY MAN UNITED !!!!

tm7
11-03-10, 01:13
no ja pamiętam ;)

Ronaldo zrobił swoje jak by nie było, strzelił gola, no ale ogólnie jako drużyna nie wygląda to za wesoło...

ciachowicz
11-03-10, 09:21
real od 6 lat nie awansowal dalej ...

zapytajnik
11-03-10, 23:07
Mam wielka nadzieje ze Barcelona podoła i wygra ze Stutgartem:) Manchester i Barca (byloby swietnie gdyby ktoras z nich wygrala LM)
a jesli chodzi o ta kwestie trenera to nie rozumiem takich posuniec. W takim Realu rzadza ludzie ktorzy maja chyba jakas wiedze o pilce to powinni byc rowniez swiadomi ze trener nie zrobi z druzyny najlepszej na swiecie w pol roku, tym bardziej ze gra tam kilku nowych zawodnikow ktorzy wczesnej nie grali ze soba. Trener musi poznac druzyne,zawodnicy musze sie troche zgrac i dopiero zaczac walczyc o najwyzsze trofea... Wygrywa zespol a nie indywidualnosci dlatego nie rozumiem takiej polityki ze po polowie sezonu zwalnia sie trenera bo cos mu nie wyszlo, dla mnie takie cos to glupota i brak wyobrazni. p.s. Lyon pokazal ze ,, pieniadze to nie wszysko''

tm7
12-03-10, 12:16
Real Madrid vs Lyon (1-1) 10.03.2010

http://www.youtube.com/watch?v=N2o8_TLua-s&feature=popular

marcinfaq
12-03-10, 18:18
brak słów na to co piszecie... jak zwykle brakowało im skuteczności, stwarzali sporo okazji, ale nie potrafili ich wykorzystać... i od razu wielkie halo, że pieniądze nie grają, hehe śmieszni jesteście. przypominam co niektórym co pisali po jakiejkolwiek porażce barcelony, w której notabene też nie wykorzystywali kilku setek, że to tylko potknięcie itp, zastanówcie się nad swoją obiektywnością...

tm7
13-03-10, 18:17
tylko jakie Real w porównaniu do Barcelony ma osiągnięcia w ostatnich latach ?? tutaj leży odpowiedź na to co napisałeś

marcinfaq
14-03-10, 10:29
a co mają sukcesy obu drużyn w ostatnich latach do tego co się dzieje teraz?

zapytajnik
14-03-10, 16:40
do marcinfaq... Mowilismy ze sukcesu nie da sie ,,kupic'' dlatego ze Real wydal w ostatnim okienku transferowym 250 mln... Duzo, duzo, duzo wiecej niz jakikolwiek inny klub!!
Mysleli ze jak kupia tych wszystkich zawodnikow to sukces murowany...;p i sie przeliczyli ( sukces buduje sie latami a nie w 6 miesiecy!!)

tm7
14-03-10, 19:34
jak znam życie to zmienią jeszcze trenera i będą zaczynać wszystko od nowa, nowy trener przyjdzie i znowu szarpanina jakiś czas

marcinfaq
14-03-10, 22:22
zobaczymy na koniec sezonu. jeśli zdobędą LL, a barcelona nic, to ciekawe co wtedy powiesz. zmęczenie materiału, czy co wymyślisz?

zapytajnik
14-03-10, 23:03
ja nie wymyslam zadnych usprawiedliwien na porazki Barcy... przegraja to przegraja!! w zeszlym sezonie zdobyli wszystko co tylko mogli;p

p.s. Jezeli Real zmieni teraz trenera to moim zdaniem wykaza sie brakiem profesjonalizmu ( mimo ze w takim klubie o braku profesjonalizmu nie powinno byc mowy w ogole)

tm7
17-03-10, 23:44
Barcelona pokonała VfB Stuttgart 4:0
pokazała jak klasowa drużyna rozgrywa mecze o taką stawkę na swoim stadionie

marcinfaq
18-03-10, 22:15
Juventus też pokazał, hehe 1:4 z Fulham...

grochos
19-03-10, 09:37
Panowie typy na zdobywce LM????? Moje to MU, Inter i Oczywiscie Barca... nikt wiecej na moje tam nie powalczy... chyba ze niespodzianka jak kilka lat temu final monaco porto:) ale watpie...

tm7
19-03-10, 09:47
Juventus dno totalne to co oni grają teraz, zarząd do dymisji i transfery muszą być bo z jednym klasowym obrońcom to nie ma co liczyć na lepsze wyniki...

Poza tym nie powinni skąpić na jakiegoś lepszego trenera.

zapytajnik
19-03-10, 16:55
Panowie typy na zdobywce LM????? Moje to MU, Inter i Oczywiscie Barca... nikt wiecej na moje tam nie powalczy... chyba ze niespodzianka jak kilka lat temu final monaco porto:) ale watpie...

Jestem tego samego zdania...Moim zdaniem dobrym finalem bylby mecz pomiedzy MU a Barca:) mi by pasowalo bo oba kluby darze sympatia:d
ale Inter tez moze cos tam zwojowac

LeBron23LBJ
25-03-10, 15:22
Inter raczej nic nie zwojuje. Przeszedl tylko dlatego ze chelsea (której zresztą nie lubie ;] ) grała fatalnie. Bardzo prawdopodobna wydaje sie powtórka zeszłorocznego finału, oby tak samo sie zakończył ;p.

pablo91prg
31-03-10, 22:50
Sory, ale muszę:

BUSACCA TY PAJACU!!!!!!!!!

feelthekick
01-04-10, 12:37
Sory, ale muszę:

BUSACCA TY IDIOTO!!!!!!!!!

tm7
05-04-10, 20:53
Co się stało panowie ? Bo nie jestem w temacie..

feelthekick
05-04-10, 21:06
podczas meczu Arsenal-Barca w koncowej fazie meczu sędzia podyktowal karnego dla arsenalu, bo docelowym faulu puyola na fabregasie- co do karnego to odgwizdac go bylo mozna, chcoiaz na powtorkach widac, ze Puyol nie faulowal, ale Bussacca pozbawił Carlesa udzialu w rewanzu na Camp Nou (czytaj jutro) dajac czerwony kartonik (zupelnie zupelnie z niewiadomych przyczyn).

Tym samym jutro Barca bedzie pozbawiona dwoch czolowych stoperow Puyola i Pique (ktory dostal w tamtym meczu żółć ale wczesniej tez juz jedną miał), mam nadzieje, ze Milito i Yaya/Marquez sie sprawdza ;)

aa co do fabregasa to jeszcze warto dodac, ze złamana noga i tez sobie troche odpocznie

LeBron23LBJ
07-04-10, 23:57
widze ze tu nie odświeżone nic ; ) Manchester odpadl zasluzenie. Barca przeszła zasłużenie :)) pokazala dzieciakom z londynu gdzie ich miejsce. Visca El Barca!!!!!!

Thunderbreaker
08-04-10, 17:14
Bayern bardziej faulował niż grał co nie zmienia faktu , że prowadząc 3:0 taki zespół jak MAN UTD nie powinien odpaść.

zapytajnik
11-04-10, 22:36
moim zdaniem po czerwonej kartce dla Rafaella MU niepotrzebnie sie cofnelo do obrony;/ Przez jakies 30 ostatnich minut tylko wybijali pilki i mysleli tylko o obronie! to musialo sie niestety tak skonczyc;/
Mysle ze Ferguson popelnil blad z ta zagrywka. Szkoa bo chcialem by MU awansowali...

tm7
11-04-10, 22:53
to że się musieli cofnąć to było spowodowane naporem Bayernu, Bayern wiedział że musi strzelić jeszcze gola i poszli już na całość, a że było jeszcze dosyć dużo czasu do końca meczu to tak to się skończyło
Ferguson nie gra tylko piłkarze, nic na to nie poradzi że się cofnęli

zapytajnik
11-04-10, 22:57
tak ale mogl dac sygnal by zaczeli grac cos tez z przodu. Ma na to wplyw i to duzy a poza tym uwazam ze nie postapil najlepiej sciagajac od razu Rooneya i wprowadzajac Oshea...

tm7
11-04-10, 23:06
Rooney nie był w 100% dyspozycji, zagrał od początku może dlatego żeby postraszyć trochę Bayern, w sumie im się udało bo było 3:0, jak by nie kontuzja na pewno rozegrał by cały mecz

zapytajnik
11-04-10, 23:10
Wiem i tu sie zgadzam! obecnosc Rooneya działa psychologicznie na Bayern. Sciagnal Rooneya, wprowdzil obronce. Mysle ze to bylo glownie powodem tego ze Bayern zwierzyl szanse a MU niepotrzebnie dali sie tak zepchnac do defensywy;/ Obojetnie jakie nie bylo zalozenie Fergusona, nie powiodlo sie ono;(

Thunderbreaker
22-04-10, 13:58
Bayern wygrał w dziesiątke z OL 1:0. Mecz bardzo mi się podobał. Moim zdaniem Ribery powienien dostać żółtą kartkę.

Thunderbreaker
29-04-10, 12:58
No i Barca odpadła. Widać, że nie umieja przegrywać, chociaż w sumie lałem jak na Valdeza patrzyłem.

zapytajnik
29-04-10, 13:29
Udzieliły sie emocje...i trudno sie dziwic ale fakt faktem było to niepotrzebne!!
szkodaze Barca odpadła;/ ale coz...
VISCA EL BARCA!!!

tm7
18-08-10, 01:58
Gdyby LM premiowała bezmyślne trwonienie pieniędzy, nasi byliby w kwalifikacjach rozstawieni. Gdyby premiowała pychę i przeświadczenie o własnej wielkości, nasi byliby z eliminacji zwolnieni.

To fascynujące zjawisko psychologiczne - im bardziej nasi przegrywają, tym bardziej widzą w sobie faworytów, na ludy wschodnie spoglądają z wielkopańską wyższością, niemal pogardliwie.

Awans do kolejnej rundy el. do Ligi Europejskiej uzyskały m.in.

- Białorusini (Dniepr Mogilew i Dynamo Mińsk)
- Azerowie (rzeczony Karabach)
- Cypryjczycy (Anorthosis Famagusta, Apollon Limassol i Omonia Nikozja)
- Ukraińcy (Dniepr Dniepropietrowsk i Karpaty Lwów)
- Rumuni (Timisoara)
- Bułgarzy (Lewski Sofia, CSKA Sofia)
- Izraelczycy (Maccabi Tel Aviv)
- Słowacy (Slovan Bratislava)
- Słoweńcy (Maribor)
- Szkoci (Motherwell)
- Węgrzy (Gyor, który wyeliminował w karnych francuskie Montpellier)

A Polacy nie.


autor: Rafał Stec

zapytajnik
19-08-10, 13:52
zobaczymy co Lech pokaze dzisiaj w meczu z Dniepr Dniepropietrowsk;d na pewno w obecnej formie nie sa faworytami tego spotkania. pozostaje wierzyc ze cos tam ugraja;)

tm7
19-08-10, 15:17
szkoda wydawać pieniędzy z budżetu na polską piłkę, lepiej inwestować w lekkoatletykę, tam przynajmniej odnosimy sukcesy, pomimo beznadziejnej bazy treningowej

tm7
27-08-10, 22:41
Pieknie Atletico zniszczyło Inter w Superpucharze 2:0 :)
Milito jeszcze karnego nie strzelił w końcówce.

Gangsta Latino
16-09-10, 20:54
Po 20 minutach Lech prowadzi z Juve 1:0!;)

---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 19:20 ----------

Lech ( Amica xD) - Juve 3:3 Mecz błędów, ale nie spodziewałem się, że Lech zdobędzie chociaż jeden punkt... nie jestem ich kibicem, ale chociaż w Europie może pomyślą, ze nasza liga to nie katastrofa...

tm7
16-09-10, 21:55
Juventus w obronie zagrał tragicznie...

Lech mnie zaszokował swoją grą, nie spodziewałem się że polska drużyna jest jeszcze w stanie strzelić jakiegoś gola na wyjeździe. Dało się oglądać ich grę. Trzeba ich pochwalić, postarali się chłopaki. Ładna bramka w końcówce.

Chcę_być_wielki
21-10-10, 14:43
Dzisiaj 21 Lech Poznań zmierzy się z Manchester City , jakie prognozy. LECH bez m..in. bez Peszki
Manchester bez Teveza :)

tm7
04-11-10, 23:12
Lech wygrał dzisiaj z Manczesterem City 3-1 u siebie i jest 1 w tabeli xD

MAXIMUS 2
05-11-10, 10:49
Byłem na tym meczu jeszcze dziś mi huczy w głowie i oczywiście musiałem wziąść wolne bo nie nadawałem się do pracy powiem wam że widowisko na miarę e nie będę pisał bo zaraz ktoś mnie z krytykuje ale sam jestem w szoku z wyniku idąc na mecz po cichu liczyłem na remis chociaż ale wynik i gra mnie zaskoczyły pozdro

zapytajnik
06-11-10, 14:51
hej Kolejorz, hej Kolejorz heja heja hej Kolejorz!!!!:)

tm7
02-12-10, 09:37
Lech - Juventus 1-1

zapytajnik
03-12-10, 12:56
no i mamy Lecha w 1/16 Ligi Europejskiej;]

tm7
06-12-10, 22:07
ciekawe na kogo trafią, u siebie grają nieźle przy takiej publiczności

slim shady
17-02-11, 21:12
Lech wygrał z Braga 1:0 ;)

Chcę_być_wielki
17-02-11, 22:47
Tak gratuluję.
1/16 finału Aris 0 - 0 (http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Bezbramkowy-remis-Arisu-z-Manchesterem,wid,13136873,wiadomosc.html) Man City Rubin 0 - 2 Twente Metalist 0 - 4 Bayer BATE Borysów 2 - 2 PSG Napoli 0 - 0 Villarreal Anderlecht 0 - 3 (http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Wasyl-zmarnowal-karnego-kleska-Anderlechtu,wid,13145300,wiadomosc.html) Ajax tu Wasilewski karnego nie trafił :(
Lech 1 - 0 (http://sport.wp.pl/kat,1754,title,LE-jednobramkowa-zaliczka-Lecha-Poznan,wid,13145260,wiadomosc.html) SC Braga Benfica 2 - 1 Stuttgart Besiktas 1 - 4 Dynamo Rangers 17.02 Sporting Sparta 17.02 Liverpool Young Boys 17.02 Zenit Lille 17.02 PSV PAOK 17.02 CSKA Moskwa Sevilla 17.02 Porto Basel 17.02 Spartak

nowy371
24-02-11, 16:28
dziś lech gra rewanż 3/4 jacka danielsa zakupione tylko siadac i w miłym towarzystwie oglądac obstawiam remis 2.2 :)

luo
24-02-11, 23:27
I Lech dał dupy;)

Chcę_być_wielki
25-02-11, 13:38
Tak tragiczna pierwsza połowa w drugiej troszeczkę lepiej.
Wejście Wilka, niewidoczny -.-
Bakero ustawienie z kosmosuuuu
i po LE

nowy371
25-02-11, 16:53
teraz ja moim zdaniem tylko smuda czynił cuda w lechu mistrza polski dzieki niemu mieli potem sprzedaż lewego peszki zwolnienie zielińskiego zatrudnienie bakero i lech stracił tu wiele na urodzie ale zeby napastnika na pomoc a pomoc na atak ojjjj to nie tak powinno być dobra zmiana kiełb trudno sie mówi byle z polonia odrobić bramke z pucharu i podnieść pozycje w lidzę bo może byc kiepsko by grać za rok w lidzę europy czy tez mistrzów

jak
11-03-11, 16:17
szkoda lecha

Gangsta Latino
04-11-11, 18:34
Legia Warszawa - Rapid Bukareszt: bezcenne zwycięstwo, historyczny awans Wojskowych

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/legia-warszawa-rapid-bukareszt-bezcenne-zwyciestwo,1,4897937,wiadomosc.html

Zbytnio Legii nie lubię, ale trzeba przyznać, że pokazali klasę. Zobaczymy jak sobie poradzą w 1/16 finału.

tm7
29-11-11, 23:26
Legia ostatnio najlepiej się prezentuje z polskich drużyn. Dają rade chłopaki, jaja będą jak Smuda będzie musiał znowu Żewłakowa powołać na Euro, bo nie oszukujmy się, jedynym ziomem który się tam nadaje jak do tej pory jest Piszczek, reszta gra beznadziejnie i jest do wymiany tak naprawdę.

jak
08-12-11, 18:16
gdyby smuda bral jalepszych a nie ulubionych pilkazykow to bysmy mogli pograc na euro

Poczatkujacy Terrorysta
08-12-11, 18:45
gdyby smuda bral jalepszych a nie ulubionych pilkazykow to bysmy mogli pograc na euro


O tu sie chlopie z tb zgadzam!!!

tm7
09-12-11, 00:11
Nie wiem po co Fabianskiego chce powołać, jak wpuszcza gnioty, nie gra w 1 składzie, a mamy tylu dobrych bramkarzy...

jak
13-12-11, 19:14
smuda jak stary dziad ,, co zachodnie to lepsze ,, bierze pilkarzykow z zachodu ich naturalizuje jak na polskich boiskach biegaja talenty wystarczy spojrzec na legie slask lech

jak
15-12-11, 17:44
no to mamy 2 zespoly :)
ale wisle sie udalo :D
nie lubie wisly ale ze polski zespol to cieszy

jak
25-02-12, 22:31
no juz nie mamy :(

adi85
28-02-12, 09:09
do Euro pozostało niewiele czasu. ja proponuje jeszcze naturalizować jakiegoś bramkarza i napastnika, żeby wzmocnić rywalizację :P



Hurtownia książek (http://www.rema.com.pl/)

jak
18-03-12, 21:28
bramkarza nie :D obronce i napastnika :D

jasko7
04-04-12, 15:42
no i po Milanie ;p ciekawe, co tam dzis się ciekawego wydarzy? może benfica się pokusi o sensacje




Projektowanie stron Gdynia (http://www.grafika.biz/)

jak
08-04-12, 15:44
szkoda milanu :( 2 karnego nie powinno byc :D a milan tez powinien dostac karnego ale nie wszystkie klubi maja swoich ludzi u platiniego :D

Chcę_być_wielki
08-04-12, 19:06
szkoda milanu :( 2 karnego nie powinno byc :D a milan tez powinien dostac karnego ale nie wszystkie klubi maja swoich ludzi u platiniego :D
jak zwykle wypaczacie wynik ;d

maciejas7
24-04-12, 08:57
no to skoro to temat o europejskich pucharach, to dzisiaj się tak naprawdę dopiero okaże, ile jest warta Barcelona - powiem szczerze, że myslę, iż będzie im niezwykle ciężko - może się mylę, ale łatwiej powinien mieć jednak jutro Real, niż dziś Barca






hale przemysłowe (http://www.alstal.eu)

jak
14-06-12, 17:16
moze slask w tym roku wejdzie do ligi mistrzow?

martkej
19-09-12, 16:12
ale cisza w temacie...nikt nie ogląda ligi mistrzów?

raczeek_87
19-09-12, 16:21
stary my jak NIEDŹWIADKI- masę łapiemy. Zima powoli idzie , wiec nie mamy czasu. Każdy na siłce SIEDZI bądź w kuchni kurczaczki plikci ;D

Sevold
10-04-13, 08:52
Wczoraj były piękne dwa mecze - Galatasaray napędziło niezłego stracha Realowi. A Borussia do końca walczyła o awans i się udało.

gangster
10-04-13, 13:00
Bramka Drogby robiła wrażenie ale ta ostatnia ze spalonego chyba aż 4 graczy Borussii to trochę przegięcie,że sędzia tego nie widział.

Matisz
17-04-13, 00:11
przez doliczony czas 2 bramki ; o

Gorbar
19-04-13, 17:44
gangster, ale malaga tez strzeliła ze spalonego, a emocje były do końca

Algart
22-04-13, 16:55
Suma błedów wyszła na zero, tak naprawdę to 3 albo 4 borusii było na spalonym i sędzia nic nie zrobił.

Olard
24-04-13, 13:49
Bayern wczoraj rozwalił Barcelone tak jak przewidywałem, dzisiaj Real się będzie cieszył.

gangster
25-04-13, 12:59
Real się nie cieszył :) to był Lewego wieczór,ma to coś,że potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu i wie jak uderzyć.

Torthin
25-04-13, 14:05
Piękny mecz Lewego, a Real zapłacił za swoją opieszałość i byc może zlekceważenie rywala.

Etkan
25-04-13, 23:41
Wszystko fajnie ale z Bayernem w finale Borussia i tak polegnie.

Mehlel
01-05-13, 13:01
Wracając do Lewego, no to mamy odpowiedź czy gdzieś odejdzie - po wczorajszym meczu i zmarnowanych sytuacjach raczej nie.

Klaralt
06-05-13, 15:47
A czemu nikt nie pisze o Chelsea i świetnych bramkach Davida Luiza, zwłaszcza tej z rewanżu z Basel?

Olemen89
15-05-13, 07:55
Dzisiaj mamy finał Ligi Europejskiej - ciekawe czy Luiz strzeli bramkę swojemu dawnemu klubowi?

slim shady
15-05-13, 10:34
a kto wybiera drużyny do finału ?

Crold
16-05-13, 14:11
O jakim wybieraniu drużyn Ty piszesz?

Nathnik
17-05-13, 08:38
Rozbawiłeś mnie postem o wybieraniu drużyn do finału.

Kediks
22-05-13, 11:14
Mourinho odszedł z Realu ale to było do przewidzenia.

Mentallic
29-05-13, 15:03
Liga Mistrzów się skończyła, szkoda mi Borussi bo grali bardzo dobrze, ale jeden głupi błąd i mecz przegrali niestety.

Orientalny11
31-05-13, 17:34
W przyszłym sezonie już tyle nie osiągną, a to Bayernowi należał się triumf.

Kajtolini
06-06-13, 08:49
A Legia nic nie osiągnie w eliminacjach, odpadną i to dosyć szybko.

laperka
03-02-14, 15:30
Ja w tym roku będę wybierać się na finał Ligii Mistrzów do Portugalii.Bilety na Ligę Mistrzów już mam obcykane, zakwaterowanie oraz dojazd także. W końcu jakoś się ogarnęłam, bo bardzo chciałam zawsze zobaczyć jakiś mecz na żywo, ale nigdy nie potrafiłam odłożyć na tyle pieniędzy, aby mi się to udało. Na szczęście zaparłam się w sobie, odkładałam ile mogłam, znalazłam firmę która organizuje takie wyjazdy i teraz tylko z niecierpliwością czekam na tą wyjątkową dla mnie datę ;)
Swoją drogą to kogo typujecie w finale ?


oj, nie ładnie tak wplatać reklamy w posty :errf:

Gangsta Latino
03-02-14, 17:24
Bayern Monachium - prawie pewniak w finale

Rywalem może być Real Madryt, chociaż tak naprawdę to w tym sezonie będzie bardzo ciekawie tzn. wiele drużyn prezentuje w swoich ligach bardzo dobry poziom: Barcelona, Atletico Madryt, Real, PSG, Arsenal, Chelsea, MC, Liverpool, Juve, Roma, Napoli - oczywiście nie wszystkie z tych zespołów grają w tegorocznej edycji LM ;)

etor
02-03-14, 21:59
Wszystko zależy od tego kto na kogo trafi. Pamiętajmy o tym, że w ćwierćfinałach i w półfinałach są nadal losowania, więc ciężko "analitycznie" wytypować skład finału. Biorąc pod uwagę kto jak obecnie gra no to stawiam na Bayern Monachium i Real/PSG. Gdybym miał kasę postawić to bym postawił, że LM wygra Bayern.

platek
13-03-14, 11:11
A mi się wydaje, że PSG namiesza w tym roku. Wspomnicie moje słowa w maju :)

tomi517
18-03-14, 15:47
Ja szczerze liczę że Bayern jeszcze dostanie zadyszki i FC Barcelona wygra tegoroczną edycję LM ;)

margtaczer
08-04-14, 19:04
Dzisiaj stawiam na Chelsea! ;)

Gangsta Latino
08-04-14, 19:07
Przegrała 3-1 z PSG w I meczu, wątpie aby teraz nagle pokonała ich 2:0, tym bardziej, że PSG prawie na pewno coś ustrzeli.

margtaczer
08-04-14, 19:11
Lubię Chelsea i dlatego. A dzisiaj grają u siebie ;) no i Mou na ławce :P

manat
09-04-14, 13:13
i niestety nie udało się borussi. Zabrakło im jednej bramki do dogrywki. Szkoda

Gangsta Latino
09-04-14, 13:14
a jednak Chelsea przeszła dalej. Jak dla mnie niespodzianka