PDA

Zobacz pełną wersję : Primera Division



tm7
24-09-09, 20:18
Temat poświęcony lidze hiszpańskiej.

http://www.igol.pl/images/articles/primeradivision.jpg

jaca666
24-09-09, 22:14
To zaczynamy!!!
Antymadritista ze mnie od małego...
Visca el Barca

tm7
24-09-09, 22:32
Real się rozkręca powoli, może jeszcze nie grają jakiejś super piłki, ale Kaka i Ronaldo już coś strzelają, ale ja i tak jestem za Barceloną w lidze hiszpańskiej :P

slim shady
24-09-09, 22:39
nie lubię takiego podejścia klubów, żeby kupić jak najwięcej gwiazdeczek i liczyć na sukces. Nie przewiduje Realowi wielkiego sezonu.

Z Hiszpańskiej Lubie Barce i Valencie

tm7
24-09-09, 22:40
Zadłużyli się na setki milionów, bez sensu ;/ Banki im dały pożyczki tylko dlatego że to Real. Manczester dobrze zarobił na Ronaldo, moim zdaniem Real przesadził.

Yosho
26-09-09, 22:18
Tak jest Barca to POTĘGA!!!:D

Do Realu mam szacunek ale za lata 2000- 2006...;/ Teraz to już żal.pl!

Barca, Barca, Barca!!!!

tm7
27-09-09, 11:38
Real i Barcelona z kompletem zwycięstw po 5 kolejkach. Ibrahimovic trafiał jak do tej pory we wszystkich meczach swojego zespołu.

Real Madryt - Tenerife 3:0 (0:0)

1:0 Benzema 47.
2:0 Benzema 58.
3:0 Kaka 77.

Malaga - Barcelona 0:2 (0:1)

0:1 Ibrahimović 39.
0:2 Pique 59.

tm7
28-09-09, 10:45
Pozostałe mecze 5 kolejki:

Athletic Bilbao - Sevilla FC 0 : 4
Valencia CF - Atletico Madryt 2 : 2
Osasuna Pampeluna - Sporting Gijon 1 : 0
Espanyol Barcelona - Xerez CD 0 : 0
Real Mallorca - Real Valladolid 3 : 0
Almeria - Racing Santander 2 : 2
Real Saragossa - Getafe CF 3 : 0
Deportivo La Coruna - Villarreal 1 : 0

johnni
29-09-09, 09:51
ja należę do cules od 1997 roku na zawsze viscla el catalonia!

feelthekick
29-09-09, 17:48
To zaczynamy!!!
Antymadritista ze mnie od małego...
Visca el Barca


VISCA EL BARCA !!
mes que un club

zCzymDoLudzi
06-10-09, 17:48
Mes Ke Un Klub, panowie wyluzujcie. Nim więcej widzę takim zawołań tym bardziej mi się chce śmiać. Podobnie jak z tym całym DNA, najpierw Xavi mówi że Cesc Ma DNA Barcy, potem Laporta to samo o Marquezie :yawn: Liga zapowiada się niezwykle ciekawie, Real z Barcą powalczą o majstra, a i Sevilla ma jakieś tam szanse, prezentują świetną piłkę.

Yosho, szacunek dla Realu z lata 2000-2006 ? Powiem tyle: KRETYN.

Yosho
06-10-09, 20:15
Yosho, szacunek dla Realu za lata 2000-2006 ? Powiem tyle: KRETYN.


A niby dlaczego cwelu?? Wtedy Real miał najlepszy zespół na całym świecie i najlepszych piłkarzy<> Nie było klubu który by się z nim równał

Dopiero potem chcieli już zbyt dużo kasy i wszystko się posypało i napewno jeszcze długo poczekają, aż znowu ich styl gry będzie taki płynny jak kiedyś<>
A napisałem, że od 2000r. bo wtedy się zacząłem interesować klubami itp... wcześniej nie mam pojęcia jak grali
Pozdro KRETYNIE!!

zCzymDoLudzi
06-10-09, 20:33
Jeżeli się na czymś nie znasz, to zachowaj swoje przekonani dla siebie. Real miał super ekipę w 2006 ? Pierwsze słyszę, że niby ładnie grali w 2005 czy 2004 ? Też dla mnie nowość, choć jestem madridistą od prawie 10 lat. Nie było klubu ? Jak nie, przecież w tych latach które wymieniłeś tylko dwa razy sięgał po LM (2000 i 2002.). Sezon 2003/2004 porażka z Juve w 1/2, 2004/2005 z Monaco w 1/4, 2005/2006 bodajże z Arsenalem także w 1/8. Więc o co chodzi ? Gdzie Ci najlepsi ? Płynny ? Kiedy on był płynny ? Kiedy go tłamsił Lyon, Bayer ? Kolego, coś Ci się nieźle pojebało, zwłaszcza że Real w latach 2003-2006 nie wygrał NIC. Pozdrawiam znaFcę ;]

tm7
28-10-09, 14:12
465 meczów w drużynach narodowych, 95 tytułów w dorobku, 150 milionów euro wydanych na ich transfery - tak hiszpańska "Marca" podsumowuje wartość czternastu "rycerzy" Realu Madryt, którzy we wtorek przegrali pierwszy mecz 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Króla Hiszpanii z trzecioligowym AD Alcorcon 0:4.

źródło: http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/po-blamazu-krolewskich-wstyd-i-hanba-katastrofa,1388626

buhahah clap

takilukasz
05-11-09, 22:13
ogarnij sie. jak dobrze pojdzie to farsa nawet nie wyjdzie z grupy W LM.
a o porazce z wisla pamietasz?- wiekszej hanby nie moze byc

Gangsta Latino
05-11-09, 23:31
ogarnij sie. jak dobrze pojdzie to farsa nawet nie wyjdzie z grupy W LM.
a o porazce z wisla pamietasz?- wiekszej hanby nie moze byc

Tia, jak dobrze szło to Real przegrał z Milanem 2:3 tylko dla tego, że wy po jednym błędzie, wypadku, z mistrzów stajecie się 3 ligową drużyną!! Ni by takie bogacze bo kupiły C.Ronaldo:D I co!!! Kontuzja i już tracicie punkty a Barca 1 miejsce!!!!!!!

Real zawsze myśli, że gwiazdy = sukces... a tak szczerze to gówno prawda!! Barca ma zespół składny i każdy się z każdym rozumie a w Realu każdy chce błyszczeć i być sam sobie gwiazdą.... Jedyny Mądry piłkarz u was to Raul a tak to same gwiazdki...;/

P.S Nie zniekształcaj nazwy tak wielkiego klubu jak FC Barcelona bo to nie świadczy o twojej pyszałkowatości, tylko głupocie, braku taktu, niewychowaniu oraz ogólnym debilizmie!
Proszę o brak ostrzeżenie od szanownego Moda, gdyż inaczej tego nie szło napisać:D
Pozdro:)

takilukasz
06-11-09, 07:56
ty sie nie myles czy co?? moze farsa miala dobry zespol, ale tylko na jeden sezon, a teraz co pokazuja? - gowno pokazuja. i wy wszyscy jedziecie na Real, a to tylko swiadczy o waszej glupocie. co wy myslicie ze pieniadze wydane na transfery ze strony Realu poszly w bloto i ich nie ma? one poszly do innych druzyn, ktore beda mogly kupowac innych.
puta farsa!!!!
Real Madryt CF

zCzymDoLudzi
10-11-09, 18:34
Widzę że bardzo wysoki poziom dyskusji...

To prawda, Real przegrał z Alcorcon, i co ? Zdarza się, fakt, nie ma co usprawiedliwiać piłkarzy, lecz z motywacją na taki mecz może być ciężko. Obecnie Real gra coraz lepiej, nie ma już tak wiele głupich błędów w środku pola, i zgranie jest lepsze. Co z tego, że Barca jest ldierem ? To tylko jeden punkt, w dodatku Real ma za sobą wyjazd do Sevilli, na bardzo, ale to bardzo trudny teren. Gra Barcy nie powala, męczyli się z Rubinem, stracili głupią bramkę z Osasuną. Wszystko okaże się w GD, ale to nie jest mecz docelowy Realu, bo tym jest Bernabeu w maju, i potyczka o 10 puchar LM. Putki są ehem niezbyt inteligentne. Nie potraficie zrozumieć, że nie da się kupić 7-8 nowych graczy, i od razu grać super piłkę ? Jesteście po prostu głupi, bo kiedy Rijkaard kupował do Barcy Henryego, Alvesa czy Yaya Toure to miał od razu wygrać ligę. Jak się skończyło ? Przypomnę kibicom, a sezonowcom powiem, zajęli 3 miejsce w lidze. Spokojnie, a wasza napinka jest żałosna.

takilukasz
10-11-09, 19:58
mi chodzi o to ze kazdy kibic tej farsy i nie tylko krytykuje Real za to, ze kupil graczy za miliony, a nikt nie widzi ze te pieniadze nie poszly w bloto tylko sa w obiegu football'u. krytykuja tez za to ze nie mozna kupic zespolu i ze trzeba go zbudowac, a przepraszam bardzo z kim farsa przegrala w okresie przygotowawczym? z ManCity - ktorego praktycznie wszyscy jada tak jak Real, za to ze kupuja drogich pilkarzy. tego to nikt k***a nie widzi, bo pewnie nawet nie chce widziec.

tm7
11-11-09, 00:18
Real się napinał, że się zrewanżuje, że się zmobilizuje, niestety i tak nie przeszedł dalej.

Real Madryt - AD Alcorcon 1:0 (0:0)
Bramka - Rafael Van der Vaart (81)
pierwszy mecz 0:4, awans - Alcorcon

Ja w lidze hiszpańskiej jestem za Barceloną, ale nie jestem jakimś ich fanatykiem. Zobaczymy kto będzie pierwszy na koniec sezonu.

Takilukasz, pisz sobie co chcesz tylko nie używaj niecenzuralnych słów i nie ubliżaj innym.

takilukasz
11-11-09, 17:09
dobra skoncz, nara...

tm7
13-11-09, 01:08
.nara.

tm7
18-11-09, 14:29
podobno przymierzają Mourinho do Realu Madryt, Inter miałby objąć Blanc

Aragones także zapowiedział, że byłby gotowy objąć posadę trenera Realu

tm7
22-11-09, 11:25
Real Madryt wygrał 1:0 z Racingiem Santander, a Barcelona zremisowała z Athletic Bilbao 1:1.

Dzięki remisowi Barcelony, Real jest pierwszy w tabeli.

Dawid1981
12-12-09, 08:56
ej gościu ty sobie uważaj nawet nieumisz tak grać jak oni

tm7
12-12-09, 23:14
jakiś problem ?

takilukasz
13-12-09, 20:12
do kogo to bylo kolego?

tm7
13-12-09, 20:46
Panowie jak coś się komuś nie podoba, to proszę na pw, a nie zaśmiecać tematy. Kolejne bezsensowne wypowiedzi prowokujące bądź zaczepiające innych użytkowników będą nagradzane w odpowiedni sposób. Pozdrawiam.