PDA

Zobacz pełną wersję : Premier League



tm7
24-09-09, 19:16
Temat poświęcony lidze angielskiej.

http://kundeweb.aggressive.no/users/Ticketpartner.com/300px-premier_league.svg.png

slim shady
24-09-09, 20:52
słyszeliście że maja połączyć Szkocką ligę z Angielską czy jakoś tak :P

ciaastek91
24-09-09, 21:11
niech sobie lacza z czym chca i tak manu mistrz :D

jaca666
24-09-09, 21:11
Nawet nie ma takiej możliwości bo angielska to najmocniejsza liga na świecie a szkocka jest przeciętna i już po takim pierwszym eksperymentalnym sezonie większość drużyn ze szkockiej by spadła do 1 ligi...Jedynie co Rangersi i Celtic by pewnie powalczyły choć i tego nie jestem pewien...

slim shady
24-09-09, 21:21
mają iść tylko Celtic I Rangers

http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Artur-Boruc-w-Premiership-To-realne,wid,11519780,wiadomosc.html

jaca666
24-09-09, 21:22
Aha ale moim zdaniem to nie ma szans...
Co wtedy w szkockiej zostanie???

slim shady
24-09-09, 21:24
dla mnie to dziwne, tak jakby z Polskiej ligi mieli by wziąść Wisłe Legie i Lecha do ligi Rosyjskiej bo jest lepsza... albo do Bundesligi

tm7
24-09-09, 21:28
Podobnie jak robią w Stanach w hokeju, albo NBA, że dobierają drużyny z Kanady, słyszałem że do polskiej ligi żużlowej jakiś łotewski klub może dojść

myślę że nie dołączą tych drużyn do ligi angielskiej

Słyszeliście o tym że Adebayor buty i koszulki wyniósł kolegom z szatni bez ich zgody, jak już opuszczał klub. Klub wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie podobno. Jego menadżer to tłumaczył tak, że w Afryce jest bieda i wywiózł to właśnie dla tych biednych ludzi.

tm7
14-10-09, 13:28
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/angielska/news/pikantne-szczegoly-z-zycia-paula-gascoignea,1381676,98

Zioman
14-10-09, 16:08
Szkoda gadać i szkoda tej kobiety :cry:

tm7
17-11-09, 02:10
Robin van Persie nie zagra w drużynie Arsenalu około 6 tygodniu z powodu naderwania więzadła w kostce. Będzie to dla nich duże osłabienie ponieważ w ostatnich meczach spisywał się bardzo dobrze, strzelił 7 bramek. Arsenal zajmuje wysoką 2 pozycję w tabeli. Wenger na pewno nie będzie zadowolony z tego, że zawodnik doznał kontuzji podczas meczu reprezentacji Holandii z Włochami.

tm7
17-11-09, 02:12
(http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/druzyny/manchester-united/) Trener Manchesteru United Alex Ferguson został ukarany za krytykowanie sędziów zakazem prowadzenia drużyny w czterech meczach angielskiej ekstraklasy piłkarskiej oraz grzywną w wysokości 20 tysięcy funtów.

tm7
17-11-09, 02:14
słyszeliście że maja połączyć Szkocką ligę z Angielską czy jakoś tak :P
Kluby angielskiej ekstraklasy piłkarskiej odrzuciły w czwartek propozycję, by do rozgrywek mogły dołączyć dwa czołowe zespoły Szkocji - Celtic Glasgow i Glasgow Rangers. Wniosek, który złożyli przedstawiciele Bolton Wanderers nie znalazł poparcia pozostałych drużyn.

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/11/12/angielska-ekstraklasa-nie-dla-celticu-i-rangersow/

tm7
22-11-09, 10:29
Manchester United złożył Wayne'owi Rooneyowi propozycję nowego kontraktu. Jeśli piłkarz się na niego zgodzi, będzie tygodniowo zarabiał 170 tysięcy funtów.

Wiadomo, że kwota 170 tys. funtów zawiera w sobie 45 tys. funtów, które piłkarz będzie pobierać w zamian za przekazanie praw klubowi do swojego wizerunku.

Nie wiadomo jak długo miałby obowiązywać nowy kontrakt piłkarza.


ps. oczywiście to narazie plotki angielskich gazet ;) ale od jakiegoś czasu mówi się, że Rooney niedługo przedłuży kontrakt

slim shady
22-11-09, 10:31
na miejscu ManU nie puściłbym Rooneya, ale C.Ronaldo nie udało im się zatrzymać

tm7
27-11-09, 17:57
Avram Grant zastąpił na stanowisku szkoleniowca piłkarzy angielskiego Portsmouth Paula Harta, który został zwolniony we wtorek.

Młody
28-11-09, 23:18
Crystyna chciała odejść i dobrze że tego płaczka już nie ma w MU. A Rooney zostanie bo on kocha MU zobaczcie jak się zachowuje jak gra z Evertonem na każdym meczu daje 100% walczak :D Ale i tak w tym sezonie majstra nie zdobędzie :cry: bo Ferguson nie ma składu 0 ławki rezerwowych a i 1 skład nie zbyt mocny jest odszedł Tevez i CR a na ich miejsce przyszedł Valencia :errf: ? No i ten Foster kreowwany na bramkarza Angli to tragedia jest jakaś. Schools Giggs Nevile VDS to już nie ten wiek trzeba zacząć myśleć o odmładzaniu składu a Fergie nie robi tego bo Glezerowie nie mają kasy trzeba długi spłacać.

tm7
11-12-09, 01:09
Według doniesień angielskich mediów zakontraktowaniem Sola Campbella poważnie zainteresowany jest Manchester United. Powodem miałyby być liczne kontuzje szczególnie w formacji defensywnej.

Anglia od czasów Davida Seamana nie ma dobrego bramkarza. Żeby z trzeciego bramkarza Manchesteru robić zawodnika reprezentacji to żenada. Kraj gdzie piłka nożna jest sportem narodowym. My mamy za to bramkarzy, gorzej już za zawodnikami w polu :D haha

Bulledeye
13-12-09, 13:33
Premier League. Gol Figueroa najlepszy w historii?

Maynor Figueroa z Hondurasu strzelił w sobotę fenomenalnego gola z własnej połowy i trafił do wszystkich serwisów na Wyspach Brytyjskich. Jego bramka porównywana jest do strzału Davida Beckhama z 1996 roku, niektórzy uważają, że to najlepszy gol w historii ligi.

Figueroa strzelił gola na 2:1 w meczu ze Stoke City. Obrońca Wigan pierwszy dopadł do piłki, gdy w 73 min. jego drużynie przyznano rzut wolny. Długo się nie wahał i spróbował uderzenia nie do zatrzymania. Futbolówka przeleciała jak pocisk obok zdumionego bramkarza Stoke, Thomasa Sorensena.

Było to uderzenie porównywalne do - jeżeli nie lepsze - niesamowitej bramki Davida Beckhama, którą zawodnik zdobył z własnej połowy w 1996 r. w meczu z Wimbledonem.

- Nazwisko Figueroa stanie teraz obok Beckhama i Xabiego Alonso, którzy także strzelali bramki z własnej połowy w Premier League - pisze "The Independent".

Dziennik "Daily Mail" uważa, że strzał Figueroa był lepszy niż gol Beckhama. - To na pewno gol sezonu, a kto wie, czy nie najlepszy gol w historii Premier League. Kto widział to na żywo lub w telewizji, zapamięta to na długie lata - pisze gazeta.

Podobnego zdania jest serwis internetowy People.co.uk. - Strzał Figueroa sprawił, że bramka Beckhama wygląda jak zwykły gol. Beckham strzelił lekkim lobem, Figueroa uderzył piekielnie mocno - pisze serwis.

Figueroa, który zagra na przyszłorocznym mundialu w barwach Hondurasu, po meczu opisał swoją bramką z pomocą tłumacza jako "jedną na milion".

Tutaj macie filmik : http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,7358991,Spektakularny_gol_z_wlasnej_polowy _w_lidze_angielskiej.html

źrodło > sport.pl

tm7
20-12-09, 00:30
Szokujące porażki Manchesteru United i Liverpoolu.

Piłkarze Manchesteru United przegrali z Fulham 0:3 w meczu 18. kolejki Premier League.
Porażki doznali także piłkarze Liverpoolu. W sobotnie popołudnie "The Reds" przegrali z najsłabszą drużyną Premier League Portsmouth 0:2.

tm7
17-04-10, 08:52
Liverpool wystawiony na sprzedaż przez tych złodziei amerykanów. Najpierw wydoili ten klub, zadłużyli go jeszcze bardziej, teraz jak nie wejdą do LM to go zostawiają i chcą 2 razy więcej kasy niż za niego zapłacili.

zapytajnik
18-04-10, 15:23
szkoda liverplolu;/ natomiast jesli chodzi o porazke manchesteru nadal trzymam za nich kciuki i mam nadzieje ze wygraja lige angielska...Choc wiem ze Chelsea jest w duzo lepszej sytuacj;/

DamianKSF
18-04-10, 18:02
I się stało :D ManU tylko 1 pkt. straty do Chelsea :D

Mam nadzieje, że Diabły wygrają wszystko do końca, a Chelsea straci gdzieś pkt :)

D3
18-04-10, 18:27
I się stało :D ManU tylko 1 pkt. straty do Chelsea :D
Mam nadzieje, że Diabły wygrają wszystko do końca, a Chelsea straci gdzieś pkt :)

Zobaczymy jeszcze, mam nadzieję, że Chelsea przyciśnie te 3 ostatnie kolejki, dwa mecze u siebie i 1 mecz na wyjeździe z Liv. Miejmy nadzieję, że diabły dadzą pupy gdzieś po drodze :)

DamianKSF
18-04-10, 18:39
Zobaczymy jeszcze, mam nadzieję, że Chelsea przyciśnie te 3 ostatnie kolejki, dwa mecze u siebie i 1 mecz na wyjeździe z Liv. Miejmy nadzieję, że diabły dadzą pupy gdzieś po drodze :)

ManU teoretycznie może mieć cieżko ze Suprs, natomiast Chelsea ma ciężka przeprawe z L'poolem, no i może Wigan się zmotywuje jak na Arsenal :D

Thunderbreaker
19-04-10, 20:20
Nie ma bata. Chelsea wygra w tym roku Premier League. Rooney nie jest w pełni sprawny to od razu klub gra gorzej.

D3
19-04-10, 22:09
Nie ma bata. Chelsea wygra w tym roku Premier League. Rooney nie jest w pełni sprawny to od razu klub gra gorzej.

Oby, z Liv będą mieli przeprawę, ale liczmy na to, że Man U da pupy z Tots :)

Bull2
19-04-10, 22:50
szkoda Aresnalu. Ale za pare lat jak stazu nabiora to wiecie co bedzie

D3
19-04-10, 22:56
szkoda Aresnalu. Ale za pare lat jak stazu nabiora to wiecie co bedzie

A mi nie żal, bo wygrywać na wyjezdzie 0:2 i wd***ć 3:2 i wszystko w ciągu ostatnich 10minut meczu :)
Właśnie to kocham w lidze angielskiej, że chłopaki grają do końca :)

zapytajnik
03-05-10, 00:18
Chelsea wygrała dzis z liverpoolem i jest o krok od zdobycia mistrzostwa Anglii. Osobiscie wolalbym by był nim Manchester ale male szanse sa niestety na to;/

grochos
03-05-10, 11:27
popieram... ale szczeze mowiac chyba mozna kazda kase postawic juz teraz na chelsea ... bardzo rowno sie ostatnio porobilo w europie... ale to dobrze...

zapytajnik
03-05-10, 12:18
a widziałęs mecz?? ja widzialem tylko jakis tam moment i było 1:0 i bylem potem przekonany ze takim rezultatem sie ten mecz zakonczyl...jak zobaczylem w wiadomosciach ta pierwsza bramke to stwierdzilem ze maja fuksa w ch**, ale potem strzelili druga wiec jakby nie patrzec zasluzyli na zwyciestwo a nie tylko zkorzystali z prezentu;d

Pusia
03-05-10, 13:20
Co do meczu Chelsea :

Pierwsza bramka to nie tylko blad ale swietnie zachowanie sie Drogby :) zauwazcie ze odrazu biegl do pilku w momencie kopniecia - rasowy napastnik ktory potrafi odnalezc sytuacje.
Potem powinien byc karny za faul (chyba Lucasa) na Salomonie Kalou, dotknal go kolanem w tyl uda, ten sie wypieprzyl zahaczajac noga o noge co tylko widzial sedzia
Bramka Lamparda git malina
Ponad to bylo kilka akcji, zdjecie pilki 2x przy strzale Anelki i totalna dominacja w II polowie Chelsea.

Liverpool mial w zasadzie 2 akcje, 25metrowy strzal Aquilaniego w gorna czesc poprzeczki i akcja tego samego zawodnika gdzie obrona go unicestwila.

tm7
03-05-10, 16:21
Ja w lidze angielskiej jestem za Chelsea :D

Jak myślicie Benitez odejdzie z Liverpoolu ?

Gangsta Latino
09-05-10, 20:45
Chelsea Londyn wygrało Premier League! W ostatniej kolejce pokonało Wigan Athletic aż 8:0!! To już 4 triumf tej drużyny w tych rozgrywkach.

Już od kilku kolejek spodziewałem się, że tak będzie;) ManU jest dobre, ale jednak Chelsea walczyło z całych sił, aby wygrać;D


http://www.jasonmarriner.com/images/logos/chelsea_logo_400.jpg

zapytajnik
09-05-10, 23:22
gratulacje dla nich choc bylem za MU:)

tm7
04-06-10, 10:40
Avram Grant został nowym szkoleniowcem West Ham United.

D3
04-06-10, 10:47
Mecz, który przesądził psychicznie o zwycięztwie Chelsea to był mecz Man U. - Chelsea, gdzie gol na spalonym został zaliczony (Drogba strzelał, jakby ktoś nie pamiętał) i dzięki temu mecz skończył się wygraną Chelsea. Później już było raczej z górki, ale presja jakaś dalej tam występowała. Chelsea wygrała Premier League oraz FA Cupn co czyni ją drugą drużyną w historii piłki angielskiej, która tego dokonała w 1 sezonie (jeśli się nie mylę, poprzednio Tottenham w 1967)


Ja w lidze angielskiej jestem za Chelsea :D

Też :D