PDA

Zobacz pełną wersję : Po co bierzecie Koks?



Matrix
23-09-09, 16:29
Co wam to daje lubicie być sztucznie napompowani? I potem mieć problemy w przyszłości jeśli szukacie wrażeń wstrzyknijcie sobie w mózg synthola
''Lepiej zginąć od koksu niż z ręki koksa'' ;P

123
23-09-09, 16:32
czlowieku ty zdrowy na umysle jestes?

Sosna91
23-09-09, 16:42
kolejny żyjący w świece matrixa i bajek SF, ehh weź Cię to zamknijcie.

sts
23-09-09, 16:42
Co wam to daje lubicie być sztucznie napompowani? I potem mieć problemy w przyszłości jeśli szukacie wrażeń wstrzyknijcie sobie w mózg synthola
''Lepiej zginąć od koksu niż z ręki koksa'' ;P

gó***wiesz gów** piszesz (bez urazy)

adonis18
23-09-09, 16:49
ma racje chłopak...
a tak swoją drogą, ciekawe jak wygląda spompowana syntholem głowa??
:lol:

Matrix
23-09-09, 16:56
To sobie pisz że gówno wiem ale gówno to będzie z ciebie w przyszłości :) Nie bierzcie koksa koks jest zły i jakie zalety koksu? Napompowane ciało gównem nie naturalnie rośnie mały chuj ;/
I potem latają takie koksy na pradze w warszawie stoją w 10 i kozaczą eh

sts
23-09-09, 16:57
To sobie pisz że gówno wiem ale gówno to będzie z ciebie w przyszłości :)

no ze mnie raczej nie przykro mi :) kto co bierze jego sprawa

kot19
23-09-09, 16:59
biorę po to by napierdalać takich jak ty ..;.

Sosna91
23-09-09, 17:03
To sobie pisz że gówno wiem ale gówno to będzie z ciebie w przyszłości :) Nie bierzcie koksa koks jest zły i jakie zalety koksu? Napompowane ciało gównem nie naturalnie rośnie mały chuj ;/
I potem latają takie koksy na pradze w warszawie stoją w 10 i kozaczą eh

nie rozumiem Cię koleś, osobiscie nie bawie sie w saa ale chyba pomyliłeś fora, jak Cię to nie bawi to przepisz się na forum brawo bądz inne,
to tak jakbyś wszedł na forum o tuningu samochodów i pisał że to jest bez sensu itp itd, jak nei masz co robić po szkole bo koledzy leją Cię w czapke to nie zaśmiecaj takimi bzdurnymi tematami forum.

Matrix
23-09-09, 17:09
Sosna91 jesteś frajerem tyle ci powiem matka ci bije chyba sznurem od żelazka

Dołączam Rysunek ''Naukowy""
[img=http://img142.imageshack.us/img142/9204/naukax.th.jpg] (http://img142.imageshack.us/i/naukax.jpg/)
http://img142.imageshack.us/i/naukax.jpg/

Matrix
23-09-09, 17:10
Sosna91 jesteś frajerem tyle ci powiem matka ci bije chyba sznurem od żelazka

Dołączam Rysunek ''Naukowy""
http://img142.imageshack.us/img142/9204/naukax.jpg (http://img142.imageshack.us/i/naukax.jpg/)

kot19
23-09-09, 17:17
matrix niechec cie obrazac ani nic ale wlasnie tacy jak ty sa najgorsi tacy typowi zazdrosnicy cos podlapie podpatrzy zobaczy ze komus sie cos udaje a potem podpierdala poprostu nie wpieprzaj sie w czyjesz zycie ani w czyjes sprawy bo bedziesz nekany i gnebiony

Sosna91
23-09-09, 17:21
nie będę wchodził z Tobą w dyskusje bo widzę już po poziomie że mamy do czynienia z 14latkiem (lepiej by było) bądz 17-19latkiem który niestety nie radzi sobie w otoczeniu wieć próbuje zawładnąć internetem.

pozdrawiam serdecznie.

oyster
23-09-09, 17:26
ma racje chłopak...
a tak swoją drogą, ciekawe jak wygląda spompowana syntholem głowa??
:lol:

buahahaah, jak to przeczytałem to myślałem że spadnę z krzesła! xD

Matrix
23-09-09, 17:32
Sosna91 co ci da koks? Nampompujesz się sztucznie dostaniesz strzała i taki będziesz o to ''męski'' koksiarzy trzeba tępić z tego społeczeństwa to jest pójście na łatwiznę to jest przykre

adonis18
23-09-09, 17:36
proszę się nie naśmiewać z kolegi...
w bardzo przejrzysty sposób wyjaśnił skąd się wzięło powiedzenie "mić trochę oleju we łbie"
:lol:

Matrix
23-09-09, 17:38
Noooo narysowałem wam rysunek :lol:

fallenursus
23-09-09, 17:44
Harfa to jego kolega
Jest szansa ze V znajdzie czas na bana :)

wojtas3
23-09-09, 18:03
Matrix na tym forum jesteś spalony poćwiczyłeś parę miesięcy piszesz o sprawach o których nie masz pojęcia sezonowcu ty:pray:

yaro09
23-09-09, 18:03
haha ale tani ten rysunek...

noo matrix juz tu nie bedziesz lubiany...

Sosna91
23-09-09, 18:08
Sosna91 co ci da koks? Nampompujesz się sztucznie dostaniesz strzała i taki będziesz o to ''męski'' koksiarzy trzeba tępić z tego społeczeństwa to jest pójście na łatwiznę to jest przykre

tak sie składa że ja akurat saa nie biore ale szacunek mam do tych co biorą, temat bez końca, i było miliardy.

a po za tym Ty cwiczysz po to zeby komuś wpierdolic? właśnei takich gosci nie lubie. całe szczeście że jesteś sucharem bo pewnie jakbyś troche masy dorwał to bys kozaczył do kazdego co to nie Ty.

koksiwo
23-09-09, 18:55
Co wam to daje lubicie być sztucznie napompowani? I potem mieć problemy w przyszłości jeśli szukacie wrażeń wstrzyknijcie sobie w mózg synthola
''Lepiej zginąć od koksu niż z ręki koksa'' ;P
ej kto powiedział że muszą być skutki uboczne po koksie ??!! ja tam jakoś go wcinałem i nie widze żadnych skutków ubocznych .....

siwy170588
23-09-09, 19:00
no rusynek nie jest zly heh wogule ten temat smieszny jest

karolak89
23-09-09, 19:04
To sobie pisz że gówno wiem ale gówno to będzie z ciebie w przyszłości :) Nie bierzcie koksa koks jest zły i jakie zalety koksu? Napompowane ciało gównem nie naturalnie rośnie mały chuj ;/
I potem latają takie koksy na pradze w warszawie stoją w 10 i kozaczą eh

hehehe.. czyli mam rozumieć, że miałeś przekopke? :D

Ale bym się nad tobą poznęcał chłopczee :) No chyba, ze masz dobra siostrę (czt. ładną) to bym zrobił z ciebie żołnierza i zaraz byś zmienił zdanie :D

Wiki
23-09-09, 19:16
Matix... Koks nie tylko pompuje wodą... Jakby tak było to nikt by go nie brał. Niezły krejzol z Ciebie :lol:

koksy go przeorały i teraz płacze^^ :D

Rokr91
23-09-09, 19:39
Żeby było jeszcze śmieszniej:

http://img406.imageshack.us/img406/7647/beztytuugcq.jpg (http://img406.imageshack.us/i/beztytuugcq.jpg/)

Koleś ma "zmęczone" serce i chorą wątróbkę, ale uderzyć potrafi!!!

===

Koks był, jest i będzie... ale strach mnie bierze kiedy znajomi w moim wieku walą już takie cykle jak by byli zawodowymi kulturystami.
Znany mi jest też przypadek 12 latka, który zjadł ponad 200 tabletek metanabolu na jeden cykl.

Sosna91
23-09-09, 19:53
dobra weźcie zamknijcie ten temat bo nie wiem jaki on ma sens. jakiś 17to latek lecy problemy że dostał od kogoś po japce a my dajemy się wciągać w te gadki.

Matrix
23-09-09, 19:58
Tu jest problem na forum prowadzi się dyskusje i po co zamykać ja wyraziłem tylko swoje zdanie nie każdy musi się z nim zgadzać ja tam takie zdanie na ten temat a ty masz inne spoko szanuje to.
Ale po co pisać że dostałem w ryj że żyje w świecie Matrix i chce zawładnąć internetem?

Ludzie miejcie do tego trochę dystansu nie ma się co spinać według mnie koks to niszczenie sobie zdrowia i nikt tutaj nie wciśnie kitu że koks jest zdrowy powiększa się masa kosztem zdrowia.

I teraz pewnie wszyscy nie będą mnie lubić i mieli mnie głęboko w dupie czy ja jestem naprawdę taki zły wyrażając swoje zdanie?

PS: Sosna sam masz 18 Lat czujesz się lepszy? Bo ważysz i jesteś wyższy odemnie a ja chudy? Sprawia ci to przyjemność
Pozdrawiam i całuje ;**

toxic
23-09-09, 20:03
:| ktoś kto bierze koks sam sobie psuj zdrowie i to jego sprawa... wiec twoje pierdolnie jest tu niepotrzebne... jesli chcesz zbawic swiat idz gdzie indziej :P

Wiki
23-09-09, 20:03
Nie uważaj że teraz wszyscy będą Cie lubić. Bo Twoja wypowiedz była konkretna i trochę agresywna co do koksów.

Moje zdanie jest takie że pier*** głupoty :lol: i masz zero wiedzy na ten temat. Tylko gdzieś usłyszałeś że są złe...

Sosna91
23-09-09, 20:08
PS: Sosna sam masz 18 Lat czujesz się lepszy? Bo ważysz i jesteś wyższy odemnie a ja chudy? Sprawia ci to przyjemność
Pozdrawiam i całuje ;**



nie, czuje sie lepszy bo myślę jak dorosły i nie pisze takich głupot na forum w dziale doping, napisz to na forum brawo ze koks jest zły, tam znajdziesz zwolenników,tutaj ludzie decydują sie na to i chcią czerpać info jak najlepiej go dobrać. a Twoje farmazony mają gdzieś.
jeszcze gdybyś co kolwiek o tym wiedział a nie to co CI mama powiedziała albo kolega, co innego gdyby napisał do gość 40lat i po wielu cyklach ze jednak było nie warto a co innego 17to latek bez wiedzy i talentu.

slim shady
23-09-09, 20:08
sam zacząłeś napinke więc się teraz nie dziw, poczytaj trochę literatury okiem lekarzy i naukowców mających o tym pojęcie potem się wypowiadaj. Nie lubię jak ludzie piszą rzeczy nie mając najmniejszego pojęcia o nich, społeczeństwo wykreowane na zdebilałych mediach. Szanuje Twoją opinie ale jakbyś nie zaczoł obrażać i pisać głupot, bez żadnej wiedzy to byłoby spoko. nie chce mi się pomagać takim ludziom na forum bo nie toleruje hamstwa.

Pozdro

yaro09
23-09-09, 20:09
nie jestem za braniem koksow ale to tak jakbys zapytal:
- po co pijecie?
- po co palicie?

ht
23-09-09, 20:14
biore bo lubie.:evil: bo nie chce byc szarakiem z rurka 38. nie pije nie pale nie biore dragow. a mysle ze to robi o wiele wieksze spustoszenie w organizmie niz saa.

KowalX
23-09-09, 20:27
Tu jest problem na forum prowadzi się dyskusje i po co zamykać ja wyraziłem tylko swoje zdanie nie każdy musi się z nim zgadzać

Jeśli wyrażasz swoje zdanie to nie obrażaj innych.Chłopaki nie są dziećmi i wiedzą co im grozi.Sam osobiście nie jestem za tym,ale znam ludzi co kopcą fajki i chleją alko w niemałych ilościach,inni ładują dragi.Wypowiadając się na ten temat mam nadzieję ,że nie stosujesz innych używek ,a po drugie co innego wypowiadać się na temat saa ,a co innego na temat ludzi to biorących.Powiem krótko nikogo z nich nie znasz osobiście.Dodam też,że na pewno nie dla dzieci i nie od razu jak stykasz się z siłką.Dalsza droga będzie indywidualnym wyborem.

vold
23-09-09, 21:20
matrix nie wiem czy jestes jakiś jebnięty ty chory na umyśle , piszesz o syntholu jako saa co nie wiem co to ma ze sobą wspólnego, rysujesz jakieś rysunki jak małe dziecko!

To dział sterydy! i tutaj się o tym gada, jak Ci nie pasuje nie zaśmiecaj tego działu,

To indywidualna sprawa każdego w jakim celu bierze saa, skutki uboczne są również po alkocholu, papierosach i narkotykach , tylko że przy saa używając z głową jest ten wizualny efekt a po alko czy narkotychach pierdo...., się w głowie i efektów nie ma żadnych wiec o czym tu gadać!

Powinneś dostać ostrzeżenie za pisanie idiotycznych postów , jeszcze jeden głupi post i ban!

talentinho
23-09-09, 22:09
I potem latają takie koksy na pradze w warszawie stoją w 10 i kozaczą eh

dostales po ryju i teraz sie pieklisz ?? do ksiażek wracaj szybciutko bo jutro szkoła

Sosna91
23-09-09, 22:12
żal dzieciaka no ale cóż ;]

talentinho
23-09-09, 22:16
przydaloby sie wprowadzic akceptacje postow przez moderatora .. nie byloby takiego smietnika zakladanego przez chlopakow po 16 lat co wpiepszaja kinder niespodzianki na mase ..

oyster
23-09-09, 22:30
prawda jest taka - kto nie koksuje, ten nie żyje :lol:

fallenursus
23-09-09, 23:02
matrix nie wiem czy jestes jakiś jebnięty ty chory na umyśle , piszesz o syntholu jako saa co nie wiem co to ma ze sobą wspólnego, rysujesz jakieś rysunki jak małe dziecko!

To dział sterydy! i tutaj się o tym gada, jak Ci nie pasuje nie zaśmiecaj tego działu,

To indywidualna sprawa każdego w jakim celu bierze saa, skutki uboczne są również po alkocholu, papierosach i narkotykach , tylko że przy saa używając z głową jest ten wizualny efekt a po alko czy narkotychach pierdo...., się w głowie i efektów nie ma żadnych wiec o czym tu gadać!

Powinneś dostać ostrzeżenie za pisanie idiotycznych postów , jeszcze jeden głupi post i ban!

http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=22245 a oto drugi glupi post :twisted:

vold
24-09-09, 07:23
Jak dla mnie to on ma max 12 lat.

Ogólnie nie kasuje takich dziecinnych postów odrazu, wstrzymuje sie na kilka dni aby każdy poznał głupote piszącego.

Dawidhardcore
24-09-09, 12:36
Koles najlepiej sie niewypowiadaj jak nic nie wiesz,kazdy robi to co chce ,jego zycie;/

Matrix
24-09-09, 14:55
voldemort jebać tego moderatora :) Leszcz i schudnij jebańcu to pogadamy ty stary grzybie ;)

Żal mi was kurwa mać chuj muszę spierdalać stąd bo tutaj widzę żę są same koksy idz lamusie się napompuj i strasz ludzi na warszawskiej pradze leszczu
każdy kozak tylko przez internet jebane lamusy ;/ na siłowni to was zapierdole talerzem 10 kilowym i zobaczymy

fallenursus
24-09-09, 15:05
Niuch niuch......



Ale banem zasmiredzialo:)

Bull2
24-09-09, 15:08
do Matrix : http://piv.pivpiv.dk/

Matrix
24-09-09, 15:28
Nie chce banaa tylko nie to ale ten moderator to jebany leszcz

Dawidhardcore
24-09-09, 15:35
Matrix wracaj do filmu,a przestan nam tu zasmiecac forum takim slownictwem,koks tobie calkiem do lby doszedl??;/nie wbija sie w leb;/;p:yawn:

slim shady
24-09-09, 16:20
akurat Voldemort jest tutaj najlepszym modem ! wyjazd z tego forum jak się nie podoba, naucz się szacunku do innych

niewula
24-09-09, 21:06
mysle ze w realu nie odwazylbys sie wypowiedziec tak ja w tym temacie do tych osob ....

slim shady
24-09-09, 21:53
no i zdenerwowałeś Ciastka ...

vold
24-09-09, 21:59
haha, nawet nie zdążyłem go zbanować bo byli szybsi :)

rozwalają mnie niektóre dzieciaki na tym forum, ale niestety chwasty trzeba wyrywać.

patryk1336
24-09-09, 22:00
Vold przydala by mu sie przejazdzka Twoim Audi w bagazniku :) tak sądze :))

fallenursus
24-09-09, 22:08
biore, bo kazal lekarz

jaca666
24-09-09, 22:23
Zdaj to pytanie 99.9% sportowców i nie tylko kulturystom.
Gdybyś wiedział kto bierze to byś inaczej podchodził do tego...
Biorą biegacze to standard, badmintoniści, piłkarze 5 ligi.... itp wszystko obraca się w okół dopingu.

patryk1336
24-09-09, 22:25
ale ten gosc jest zbyt głupi pewno wbil cos i mu nic niedalo i piździ glupoty :) w dupie byl gówno widzial :))

Street Fighter
24-09-09, 22:46
Na nk kolegów miał
on sie matrix kur^wa zwał
jechać pedał mnie próbuje
ale w dupie ma dwa ch^uje:
nędzne grosze ci zapłace
jak mi opier**** race

Koksy smaczne,koksy zdrowe
2 minuty i gotowe,
koks koksowi podpowiada
chrapa koksem jest nie lada,
gra w zespole,bierze omke
chowa sie za swoim domkiem,
małomówna to kobieta
woli gadać do kotleta,
koksem jest największym w świecie
mlaśnie paszczą - po kotlecie

Na zawodach mnóstwo gości
dwieście kilo ,miękną kości
magda się nie oszczędzała
I na bary sztangę brała
wygląd skóry olejisty
każdy koks jest zajebisty


Wydał na to extra kase
żeby zrobić szybko mase
ulubiona zabaweczka
wbita w dupe strzykaweczka
ręcę twarde jak z metalu
pewnie braknie mu ciężaru

Wbijasz w udo,
Wbijasz w bark.
Wszyscy mowia: "jaki kark"!
Czterysta deci
Sześćset testa
Rozpie^rdala ci bicepsa!
Idzie sezon (uuuu) -ciężka sprawa
Teraz kończy się zabawa
Trochę omki mety winka i rozbiera się dziewczynka


wy o koksach pier^dolicie
ale kurwa się mylicie,
kosy w dupe wstrzykujecie
i jedziecie cykl na mecie
tęga spina to podstawa
ale koksy - nie zabawa moj ulubiony !


Budził się co dzień alarmem
By zajebać se omadren
Tuńczyk życiem ,jego jest
Opie^rdala faje fest
Koksy tuńczyk I morfina
Zrobią z niego skurw^ysyna
jedno takie miał marzenie
żeby koksy były w cenie


zainspirował mnie ten temat ;P
fajnie było by gdyby był temat z tego typu twórczością xD

talentinho
24-09-09, 23:36
czytaj sobie na dobranoc te wierszyki ;]

vold
25-09-09, 07:11
Vold przydala by mu sie przejazdzka Twoim Audi w bagazniku :) tak sądze :))

Ale trzeba ręce i nogi związać żeby zabardzo się nie trzepał :)

Żal mi takich pajaców, widać że znowu w życiu mu nie wyszło , wygląda jak cipka i nic już mu nie pomoże, zwykła zazdrość i zarazem głupota,

znaleść takiego leszcza to nic trudnego, skrobie z jednego neta, sprawdziłem ale po co zawracać sobie głowe , takich było już sporo i jeszcze więcej będzie.

patryk1336
25-09-09, 13:18
zebym go znal to ja bym sie nim zajal a jakimi gadzetami sie poslugujesz do sprawdzania tego? mozesz mi podeslac albo napisac na PW? :)) zawsze sie przyda

vold
25-09-09, 22:32
niestety nie mogę udzielić takiego info.

siwy170588
28-09-09, 21:40
gość sie chyba w mlodosci naoglądał za duzo czarodziejki z ksierzyca i chcial byc dobry i zbawić swiat na sile
szkoda tylko ze powyzywal calkiem wporządku ludzi
pozdro

BoloYeung
28-09-09, 22:33
moze jakiś koks go poturbował troche i tu chciał się wyżyc hehe

siwy170588
28-09-09, 22:59
mysle ze jak by zaczoł do koksa takimi tekstami sypac jak tu do niektorych osób to koles by dostal białej gorączki i ukatrupil by go na miejscu

talentinho
28-09-09, 23:13
albo chcial pokazac tutaj ze jest fajny .. ale mu nie poszlo ;]

polo
29-09-09, 19:43
typowe dziecko neostrady tylko za klawiaturą kozaczy,

Hermann
29-09-09, 21:18
Kij mu w oko nie zawracać sobie głowy zasrańcem