PDA

Zobacz pełną wersję : z czym połączyć hmb ????



modelos
04-01-07, 19:11
Witam mam w dom u juz hmb koter dostałem od kumpla i nie weim z czym to połączyć :((( napewno nie z kreatyna bo brałem juz 3 raz i nic nie daje POMOCY

damiano
04-01-07, 19:15
na pewno nie z kreatyna bo brałem juz 3 raz i nic nie daje POMOCY
jak nic nie daje a masz diete???
a jesli biezesz to hmb musisz stosowac conaimniej 2-3miesiace.
do hmb mozesz sobie dokupic gainerka i aminokwasy
jak mas jeszcze jakies pytania pisz :lol:

modelos
04-01-07, 19:49
dita normalna czyli codzinne jedzienie :))) a tak poza ty myslame o xpand albo nitrobolon

damiano
04-01-07, 19:52
a podaj staz.a diete moze masz zla.bo 3 razy brales kretke i nic ci nie dalo???
a x-pand jest dobry
.
dita normalna czyli codzinne jedzienie
czyli to co sie nawinie czy masz cos ustalone??

modelos
04-01-07, 20:04
za 1 razme daklo na max ale 2 i 3 raz juz marne efekty cwicze od 2 lat a dieta to sniadanie obiad po silowni posilek i lekka kolacja

damiano
04-01-07, 20:22
diaeta przydala by sie.ja bym ci radzil zalozyc posta w "dieta"lub poszukac jakiejs diet.ale jaktam chcesz.ale jak nie masz diety to kup sobie gainera mass xxl,albo jakis i inny

modelos
04-01-07, 20:48
to jest to ze ja nie moge takich rzeczy jejs bo opona mi rosnie :(((( dlatego mysle albo xpand albo nitorbolon z hmb

bejnar
05-01-07, 22:41
skoro tak to polecam Ci gainiera takiego dla Ciebie Top mass oraz profi whey mass z olimpa tam masz dużo białka (43-45g) oraz taką samą liczbe węglowodanów, taka odzywka napewno nie powinna pojsć Ci w "opone" a uzupełni Twoją diete

Prezydent_1c
06-01-07, 14:05
Weż sobei do tego Nitro bolon 2 :smile: teraz ja taki cykl rozpoczne :grin: a co do diety jak jeszcze normalnie to zgadzam sie z przedmówcami co do Top Mass lub czegos w tym stylu.

bejnar
06-01-07, 16:04
napewno top mass pomoże uzupełnić diete i dostarczy białka to taka dobra alternatywa dla Ciebie :)