PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl na zime.



Cinello
22-09-09, 21:25
Witam jestem nowym uzytkownikiem tego forum, bede tutaj czesciej zagladal :) przejdzmy do tematu. Moj staz to ok 8 miesiecy, zaczynalem od 66 kg jestem po 2 cyklach na monohydrancie +gainer +aminokwasy , pierwszy cykl z "niemca" wiec efektow jakis szczegolnych nie odnotowalem, drugi juz z przemysleniem dietą i rezygnacją z papierosow. Wazylem przed wakacjami po tym cyklu jakies 77 kg, niesety na wakacjach odpuscilem i jadlem "byle co" i zacząlem od nowa palic papierosy i tak stoje na ok 70 kg, od wczoraj od nowa nie pale i uwazam co jem, bo dietą konkretną tego nazwac nie moge (ale podam i doszlifuje w dziale dieta). Co polecacie panowie na trzeci cykl ? Ja zastanawiam sie nad jakims stackiem + gainer + jakies aminokwasy i witaminy.Ma byc to cykl na mase i siłe, oczywiscie tuz po tym jak sie ochłodzi/spadnie pierwszy snieg. Interesuje mnie zakup w przedziale do 300 zł. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi by nagrodzic sogami.:happy:

D3
22-09-09, 21:31
Trening już jakiś masz? Jeśli tak, to wklej go tutaj.

Cinello
23-09-09, 12:44
Mój plan : wszystkie partie robie 12,10,10,8
Wtorek:
klata
- wyciskanie plasko12 10 10 8 ,
-wyciskanie skos w góre to samo,-
rozpietki to samo, .-
przenoszenie sztangielki w lezeniu w poprzek ławki poziomej (12.10.8)

triceps
- WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU(12,10,10,8),
-PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA,-
-POMPKI NA PORĘCZACH,
-PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC

czwartek :
plecy:
-PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM
-Wiosłowanie
-PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM:
-ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHYTEM (NACHWYT):
biceps
-UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ NA ławce podpartej na drabince(efekt jak modlitewnik)
-uginanie ramienia stojac sztangielką uchwyt mlotkowy
- tzw 21, 3 seryjki po 7 powtorzen malym ciezarem 7 od dołu do polowy,7x od polowy do gory, 7 x całosc,

sobota:
barki
-Wyciskanie sztangielek
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
-Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami

kaptury
-unoszenie barkow ze sztanglami

Prosze o skomentowanie, duzo tytułow bralem z jakies strony bo mnie tak nauczyli więźniowie bo tak wyszlo ze mam dostep do tej silowni co oni :happy: PozdRawiam

niewula
23-09-09, 17:06
mam taki sam teraz tylko robie plecy tric ,klata bic

Misza 84
23-09-09, 18:56
A kiedy ćwiczysz nogi

Cinello
24-09-09, 14:19
zbieram sie juz dlugo do tych nóg :errf:... ale zaczne od poniedzialku. dzieki za podpowiedzi jeszcze mam z 2 miesiace czasu to przesledze tematy i poczytam wypowiedzi innych. A tak z ciekawosci dlaczego klata bic, plecy tric? Mnie uczono ze przy tych partiach ciała rozgrzewają sie tamte i zeby tak robic.Pozdrawiam