PDA

Zobacz pełną wersję : Przerwa w treningu



shift
22-09-09, 18:10
Witam! Myślę sobie tak.... trening 3 razy w tygodniu przez miesiąc potem 2 tygodnie przerwy i znowu 3 treningi w tygodniu przez miesiąc i tak w kółko. Chce przybrać na masie trochę bo strasznie chudy jestem. I tak pomyślałem że przez te twa tygodnie mięśnie mi się zregenerują w 100%. Co o tym myślicie??

michal_f
22-09-09, 18:12
ja robie tak ze cykl treningowy 5-7 tyg i tydzien przerwy ;) w tym tygodniu miesnie sie zregeneruja na bank ;) i zobaczysz jak cie energia bedzie rozrywac xD ja tak mialem :)

maly25
22-09-09, 22:43
nie rub tak jak piszesz bo to jest kiszka,cwicz caly czas po 3 razy w tygodniu i rub sobie przerwy jak bedziesz chory a jak nie chorujesz to 2 przerwy w roku 2 tygodniowe w zupelnosci ci wystarcza

.Smile
23-09-09, 09:12
regeneracja to indywidualna sprawa, sam musisz wyczuć kiedy musi nastąpić i na jak długi okres.

maly25
24-09-09, 15:57
ktos kto zaczyna treningi nie bedzie wiedzial kiedy ma stagnacje spowodowana przetrenowaniem,jak nie pracujesz w kamieniolomie po 12 godzin i masz odpowiedni trening to tak jak napisalem powinno byc okey

Marcin POWER-MASTER
24-09-09, 16:29
Witam! Myślę sobie tak.... trening 3 razy w tygodniu przez miesiąc potem 2 tygodnie przerwy i znowu 3 treningi w tygodniu przez miesiąc i tak w kółko.

Czy to jakiś żart, czy na poważnie piszesz?

Po trzech tygodniach treningu 2 tygodnie przerwy ćwicząc 3 razy w tygodniu?

Jak chcesz dobrze przytyć, to niech ktoś rozpisze Ci dobry trening na mase i ćwicz trzy razy w tygodniu nawet przez pół roku, pamiętając aby co jakieś 4-5 tygodni zmienić ćwiczenia w treningu. Do tego jakaś delikatna masa albo jakieś aminokwasy na regeneracje i pojechał.