PDA

Zobacz pełną wersję : testosteron propionat



HP5K
21-09-09, 23:34
Siema

Dzisiaj siedząc na silce rozmawialem z jednym kolesiem o koksach.
Zainteresowała mnie jedna rzecz,mowił coś o testosteronie propionat czy jak to sie tam pisze.
Jezeli ktokolwiek z was moglby być tak dobry i opisac mi jak to wyglada,krotki opis,jak dawkowac itd.
Z gory chce dodac jeszcze ze nie zadaje tego typu pytan zeby kluc sie,bo niestety ale moj staz jest zbyt krotki oraz wiem ze jeszcze duze efekty moge zyskac przez miche,ale tez strasznie mi glupio jak koles stara sie mowic jak debilowi o tym wszystkim a ja nadal nie rozumie.Wspomnial mianowicie cos ze prop kosztuje 80 zł i jest to "beczka" ? W tym temacie (koksów) jestem strasznie lewy dlatego chcialbym aby ktos wytłumaczył mi jak dawkowac,skutki uboczne itd a wiadomo,moze i przyda sie to komus w przyszłosci.Szukalem juz pare godzin na necie jednak nigdzie nie znalazlem stwierdzenia "beczka" w propie.

HP5K
21-09-09, 23:59
Dodam jeszcze ze koles mowił o stężeniu 300 czy cos takiego.

ht
22-09-09, 06:36
co znaczy 'beczka' tez nie mam pojecia. prop to ktorki estr testosteronu. podaje sie go przewaznie co drugi dzien. dawki ustalamy pod siebie.

mateohzp
22-09-09, 06:38
beczka może chodzi o to że jest nie w ampułkach tylko we flakonie np "za beczke propa bulisz 80 zł" hm? ;) pozdro

HP5K
22-09-09, 07:19
dokladnie takie cos mowił ze za beczke propa placisz 80 zl
co do dawkowania nie rozumiem...Jeden moze wziasc cala beczke(flakonik) na raz a drugi np 1 ml? ile tam tego jest w tym flakoniku?

vold
22-09-09, 07:23
Testo jak testo, jeśli prop to krótki estr czyli zazwyczaj na krótkie cykle,

dawkowanie co 2 dni,

beczka?, pewnie chodziło mu o flakon np. 10ml.

HP5K
22-09-09, 07:28
a o co chodziło mu ze stężeniem 300? ze 1 ml ma 300 mg testa czy jak? co dwa dni to na ile dni to jest ? tydzien ? bo nie mam pojecia ile tego plynu tam wlewaja ludzie

vold
22-09-09, 07:29
Ale ja tez nie wiem ile tam wlewają bo nie wiem jakiej to jest firmy, nikt tu nie jest jasnowidzem, jak ma 300mg na 1 ml to nie może być prop bo za dużo.

HP5K
22-09-09, 08:12
Czyli co mam mu powiedziec ze sie nie zna ? :P
Jezeli ma stezenie 300 to co to moze byc ? Eth~?

talentinho
22-09-09, 10:30
Jeden moze wziasc cala beczke(flakonik) na raz a drugi np 1 ml? ile tam tego jest w tym flakoniku?

taa , jeden bierze 10ml na raz :twisted: clap :yawn:

:pray:

andrul
22-09-09, 21:33
prop we Flakonie standard underowy ale stezenie to przesada 150mg/ml jezeli jest to juz dupsko urywa a to za sprawa większej ilosci Benzylowego alkoholu do rozpuszczenia estra a 300mg to chyba nawet z punktu technicznego nie zbyt mozliwe, zauwazcie ze zaden apteczak nie ma wiecej jak 50mg/ml i dlatego tez nie sa bolesne jakco po niektóre undery

HP5K
22-09-09, 21:42
dowiedzialem sie ze to jakis teść prop z firmy "EFM"? stężenie 300 tak mi mowil.Ktos cos na ten temat powie?

talentinho
22-09-09, 23:04
PROPIONAT TESTOSTERONU

Testex (USA) 50mg/ml i 100mg/m.
Testosteron (Jugosławia) 25mg/ml i 50mg/ml.
Testosteron propionicum (Polska) 10mg/ml i 25mg/ml.

O 300 to pierwsze slysze ..

vold
23-09-09, 10:49
prop we Flakonie standard underowy ale stezenie to przesada 150mg/ml jezeli jest to juz dupsko urywa a to za sprawa większej ilosci Benzylowego alkoholu do rozpuszczenia estra a 300mg to chyba nawet z punktu technicznego nie zbyt mozliwe, zauwazcie ze zaden apteczak nie ma wiecej jak 50mg/ml i dlatego tez nie sa bolesne jakco po niektóre undery


prop max 100mg na 1ml, większe stężenie się skrystalizuje, nie chodzi tutaj że dupsko urywa poprostu 150mg jest tylko napiszane na nalepce.

vold
23-09-09, 10:52
dowiedzialem sie ze to jakis teść prop z firmy "EFM"? stężenie 300 tak mi mowil.Ktos cos na ten temat powie?


Nie znam takiej firmy, ale nie ma to znaczenia bo możliwości wysokich stężeń znam idealnie, jeśli faktycznie pisze tam prop i 300mg / ml to wyżuć to do kosza i nie kupuj nic z tej firmy bo to zwykli oszuści.

HP5K
23-09-09, 17:08
Jutro na silce koles przyniesie mi pokazac amp bo jakos jak mu to mowie to mowi mi ze koks jest prawdziwy i ze moze naprawde jakis shit pisza na nalepce ale pompuje duzo mocniej niz inne propy wiec moze stezenie jest wieksze niz te 150-200 jakie maja undery :P?

@Edit.

Postaram sie zrobic zdjecia i wrzuce + daje sogi za cierpliwosc,tym bardziej jezeli wiecie ze nie chce sie kuc tylko miec jakas wiedze w tym,dzieki

fallenursus
23-09-09, 23:29
nawet tu specjalisci domowi nie sterza ci 300 na propie.
max dzialajacy entate/decanoate mieszanka 400mg/ml
nawet bym w to nie wchodzil.

btw, robia u was mieszanki typu TNT? test e/tren e? 250/150/ml. dosc popularny sprzet po tej stronie

HP5K
24-09-09, 00:30
Ja Ci powiem szczerze ze sie nie znam na tym :P
Z koksami mam do czynienia tzn zeby mnie ktos zle nie zrozumial
dowiaduje sie dopiero co i jak nie ze sam jestem kluty

Wejzme na dniach od kolesia tą fiolkę,zrobie foty i dam na forum powiecie mi co i jak bo nie ukrywam na inne rzeczy ktore mowil mi koles znalazlem te same odpowiedzi na internecie ale ta mnie zaciekawila bo ani 1 zdania nie ma nigdzie na forach :P