PDA

Zobacz pełną wersję : Trening bez diety



Wojtek487
20-09-09, 08:33
Witam. Mam następujące pytanie: czy trenując bez diety i żadnych "wspomagaczy" będą efekty? Nie chcę przybrać niewiadomo ile i na szybkim przybraniu masy też mi szczególnie nie zależy. Chcę po prostu wyglądać lepiej :smile: . Proszę o odpowiedź

johnni
20-09-09, 08:58
zacytuje Ci Animala
"Powiedziałem Wam dawno temu, że różnica pomiędzy byciem wielkim a byciem przeciętnym frajerem zależy od zawartości talerza. Im bardziej zagłębiasz się w ten sport, tym bardziej i bardziej prawdziwe staje się to stwierdzenie. Kolejny centymetr w udzie, kolejne 5 kilo na klatkę kryje się w miejscu, w którym najmniej się tego spodziewasz – w kuchni."

Musisz sie zastanowić jaki masz cel na siłowni, chcesz być w dobrej formie/kondycji czy zająć sie prawdziwym bodybuildingiem jeśli to pierwsze to wiadomo że nie musisz sie przejmować jakąś specjalną dietą, ale jeśli to drugie to radze Ci nie zostań "przeciętnym frajerem".

Wojtek487
20-09-09, 09:07
Zbyt duże mięśnie źle mi się kojarzą:yawn::yawn: . Sprawdzając te diety to spożywam dziennie ok 70-80% pokarmów tam wymienionych. Na początku wyrobie sobie kondycje, potem zajmiemy się ciałkiem:twisted:

johnni
20-09-09, 09:22
"zbyt duże mięśnie" a co rozumiesz po tym stwierdzeniem. Wielkiego napompowanego kulturyste? stary zapomnij że wogóle takie kiedykolwiek osiągniesz, boisz się że za bardzo Ci urosną? Bez obaw bez diety i ciężkiego treningu to rzeczywiście nie pozostaje Ci nic innego jak praca nad kondycją.

Wojtek487
20-09-09, 11:10
Chodzi mi o to, że nie chcę być jakiś mega napompowany, ale nie chcę też wyglądać tak "chudo". Chcę być tak po środku :)

D3
20-09-09, 11:33
Zbyt duże mięśnie źle mi się kojarzą:yawn::yawn: . Sprawdzając te diety to spożywam dziennie ok 70-80% pokarmów tam wymienionych. Na początku wyrobie sobie kondycje, potem zajmiemy się ciałkiem:twisted:


Hehehe. Żeby mieć duże mięśnie ziomek to trzeba ostro ćwiczyć, mieć nieustannie dobrą michę pod ryjem, mieć dobrą genetykę, dawać wystarczającą ilość czasu organizmowi na regenerację + cierpliwie czekać i być uzbrojonym w cierpliwość. To się liczy w LATACH, a nie w miesiącach! A czasami się wspomóc odpowiednią suplementacją.

Wojtek487
20-09-09, 11:43
O tym to ja doskonale wiem :happy: Nie oczekuje wyników po 3-4 miesiącach. http://http://www.sklep.musclezone.pl/images/kulturysta.jpg

Harfa
22-09-09, 23:37
MUSISZ PRZESTRZEGAĆ CHOĆBY NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD DIETY - PODSTAWY PODSTAW :twisted:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=22192

POZDRO

Dawidhardcore
24-09-09, 19:00
chlopcze,zeby jakos wygladac musisz miec wieksza miche i ulozona diete,bo inaczej nici z tego co chcesz osiagnac,a tym co nas pytasz to duzo nie osiagniesz,poniewaz ,bez diety jedynie co to mozesz anorektykiem sie stac:)

007
24-09-09, 21:03
"Chcę po prostu wyglądać lepiej"

Kup garnitur

jaca666
24-09-09, 21:06
Trening bez diety to tak jak kobieta bez cipki...

Wojtek487
26-09-09, 13:41
Japierdziele właśnie widać jaki naprawdę jest polak... Zadaj pytanie to Cię zjadą... Dziękuję za pomoc tym, którzy potrafią pomagać a nie szpanuja anonimowością w internecie

Ezachiel
26-09-09, 14:51
teraz to własnie widać jaki jest polak...
zadaje idiotyczne pytania a potem sie dziwi ze dostaje odpowiedzi...

Symu
26-09-09, 16:52
Wojtek to nie ejst takie proste na jakie wyglada, bez diety zmarnujesz duzo czasu przy slabych efektach. Lepiej dopracowac kilka rzeczy i miec fajne efekty.

Oczywiscie trening bez diety tez cos da ale efekty mysle z emoga byc niezadawalajace

ronnie91
26-09-09, 17:56
Nie będę zakładał nowego tematu i zapytam tu skoro juz o tym mowa . Co byście powiedzieli na to, że od pazdziernika zaczne od FBW ( BEZ DIETY ) tylko po to zeby przygotowac swoje ciało i pouczyc sie troche techniki , a w od stycznia po 3 miechach ulozyc wlasny plan lub cos innego ale z DIETA . Czy to dobre rozwiazanie zaczac od FBW bez diety ?

PS : Od pozdziernika zaczynam treningi .

michal_f
26-09-09, 17:58
to zly pomysl aby zaczac fbw bez diety ... lepiej zaczac fbw z dieta ;)

ronnie91
26-09-09, 18:03
problem w tym , że teraz nie mam takiej gotówki zeby przeznaczyc ja na diete ale w styczniu bym mial ^^ . A czemu az taki zły to pomysl jest ?przez 3 miesiace z dieta byly by dobre efekty ?