PDA

Zobacz pełną wersję : Szkielet treningu



Dementor
19-09-09, 13:09
Witam, mam prośbe o pomoc w ułożeniu "szkieletu" mojego treningu.

Moze zaczne i napisze cos o sobie, trenuje juz ponad rok, tylko ze w wakacje mialem przerwe cos kolo miesiaca i teraz zaczołem treningi od nowa zaczołem w tym tygodniu. Zawsze trenowalem w ten sposob ze mialem wszystko dokladnie rozplanowane i wszystkie postepy wpisywalem w zeszycie, wiedzialem ile zawsze mam robic seri danego cwiczenia na kazdym treningu i mniej wiecej zawsze wiedzialem ile zrobie powtorzen, szczerze mowiac malo przybywalo.
Teraz wpadłem na taki pomysl zeby trenowac w taki sposob iz mam tylko taką ogolna rospiske tzn taki szkielet treningu i chcialem was prosic o pomoc w jego ulozeniu.
Ja myslalem o takim:

W poniedzialki, srody, piatki i niedziele mam zazwyczaj treningi pilkarskie tak wiec planuje trenowac w dni wtorek, czwartek i sobota a mianowicie tak::

WTOREK: Klatka piersiowa, zawsze zrobic ze trzy cwiczenia po 4 serie, wiadomo jak nie bede sie czul na silach to zrobie mniej a jak sie bede czul na silach to moze troche wiecej chociaz watpie zeby bylo tych seri wiecej niz 12, a jesli chodzi o cwiczenia to chyba wycisk plasko, wycisko skos hantlami i jakies rozpietki z roznymi rotacjami ze np na pierwszym treningu robie na plaskiej pierwsze a za tydzzien na skosie. Zawsze zeby to troche inaczej wygladalo.

CZWARTEK Tutaj planuje zrobic cale rece tzn: biceps triceps oraz przedramie ale wlasnie nie wiem po ile seri robic, zawsze robilem 3 cwiczenia po 3 serie na partie a teraz myslalem ze bede robil po 2 cwiczenia w 4 seriach co o tym myslicie? acha no a na przedramie mysle ze standarcik tzn uginanie nadgarstkow w podchwycie i nachwyhcie w super seri. A jesli chodzi o dobor cwiczen to mysle ze na biceps bede robic zawsze cos z tego: uginanie przedramion ze sztanga, o kolano hantlami, supinacje, mlotki a na triceps wyciskanie wasko, francuz hantlą oburacz, francuz lezac sztanga.

SOBOTA Tutaj pewnie bedziecie mnie krytykowac bo planuje zrobic Barki i plecy razem. Na plecy bym zrobil 2 cwiczenia po 4 serie: drazek i jakies wioslowanie, a na barki tez chyba 2 cwiczenia po 4 serie i myslalem tutaj o push pres i np podciaganie sztangi do brody lub wyciskanie zza glowy.

Co o tym myslicie?
Z góry dzieki za kazdą pomoc
Pozdrawiam

Dementor
20-09-09, 08:37
Pomoże ktoś?

... chyba za dużo sie rozpisałem i nikomu sie nie chce czytac:)

johnni
20-09-09, 09:01
Dzień 1: Klatka + Biceps (na koniec brzuch)
Dzień 2: Barki + Nogi (na koniec brzuch)
Dzień 3: Triceps + Plecy (na koniec brzuch)

Jeśli dodatkowo grasz w piłke to pamiętaj o dobrej diecie i odpowiedniej regeneracji, bo inaczej będzie krucho w budowaniu masy.

Dementor
20-09-09, 14:58
Białko do tego bedzie dobre?

PS Brzuch robie po treningu pilkarskim. A nóg 5 razy w tygodniu tez nie chce robić.

johnni
20-09-09, 15:34
gra w piłkę traktowana jest jako ćwiczenie aerobowe a nie strikte ćwiczenie na mase jak na siłowni