PDA

Zobacz pełną wersję : Spalanie i robienie miesni



Pusia
19-09-09, 11:49
Witam,

Otóż - 6mc temu wazylem 127kg, teraz waze 96kg - skora troche wisi ale tragedii nie ma, biore kolagen, masuje ja lodem, i robie saune->zimny prysznic->saune->prysznic->saune 2x w tygodniu (powoli widac efekty tych dzialan). Chcialbym zrzucic jeszcze 11kg mozliwe jak najszybciej ale i robic miesnie (od 4mc wrzucilem silownie - przez pierwsze 2mc robilem tylko aeroby) przez ostatnie 2mc silowki i 30min aerobow po tym (chodze 4-6x w tygodniu).

Chodzi mi to co moge teraz brac _bezpiecznego_ zeby zrzucic tluszcz jak najszybciej i cos na wiekszego powera i przyrost masy miesniowej :) da rade cos takiego wyszmadzic ? zeby dzialalo dobrze :) ? Chodzi mi o cos bezpiecznego, a nie narkotykopodobne shity.

Pozdro i dzieki
btw. Lat mam 18

slim shady
19-09-09, 11:53
l-karnityne,zielona herbata, wapń, białko, kapsaicyna

rób aeroby 4-5 razy w tygodniu po minimum 40 minut, dorzuć do tego trening siłowy (jakieś lekkie FBW x 3 w tygodniu) i diete z drobnym bilansem na minus

niewula
19-09-09, 11:54
wiesz tak pieknie to nie ma :p rob treningi normalne tylko dodaj aeroby czy jak te 2 miesiace wtedy zrzucisz troche tluszczu i zrobisz miesnia , co do wspomagaczy to mozesz sprobowac jakiegos boostera , z takiej nizszej polki np aakg hardcore treca

Pusia
19-09-09, 12:12
l-karnityne,zielona herbata, wapń, białko, kapsaicyna

rób aeroby 4-5 razy w tygodniu po minimum 40 minut, dorzuć do tego trening siłowy (jakieś lekkie FBW x 3 w tygodniu) i diete z drobnym bilansem na minus


Jestes mi w stanie podac dokladnie co kupic :) ? + dokopsac jakiegos spalacza (jak na poczatku!) Scortcha MANu czy cos ?

Pusia
19-09-09, 13:59
Nie wiem czy tu mozna podawac bezposrednio linki do auckji itd ale skorygujcie mnie jak cos to szybko zedytuje :

http://www.allegro.pl/item734429118_l_karnityna_green_tea_180kap_1200mg_ moc_spalacz.html

cos takiego?


Aha zapomnialem dodac ze białko pije zawsze po silowni a z witamin i supli biore:

Orange Triad Controlled Labs
Witamine b6
Cynk
Kolagen



Z tym ze jak pisze myslalem nad czyms pobudzajacym spalanie jak chyba ta L-Karnityna (link wyzej)

slim shady
19-09-09, 22:28
na pewno przyda Ci się omega 3, ze spalaczy to zacznij od czegoś lajtowego,może być scorch/ termo Stim olimpu/ body fire na początek też nie jest najgorsze

Pusia
19-09-09, 22:37
Juz wszystko ogarnalem :)
Dokatuje reszte tluszczu i dopiero potem wezme sie za masowanie a ze wspomagaczy dobralem :

Kolagen
Orange Triad
MZB
Omega3
L-Karnityna+Green Tea
Nutrix Lipo3 - jako spalacz
Białko po treningu

slim shady
19-09-09, 22:55
fajny zestaw, nie powstydziłbym się na nim redukować tylko Lipo 3 na początek to nie za dobry pomysł, ma w sobie johimbine a to nie cukierek dla początkujących, zacznij od czegoś lajtowego

KowalX
19-09-09, 22:56
podmieć lipo na cla i będzie komplet zestaw

fallenursus
19-09-09, 23:12
Witam,

Chcialbym zrzucic jeszcze 11kg mozliwe jak najszybciej ale i robic miesnie

trening typowo na mase, lekko ujemna dieta, i duzo aerobow.

MolderDist
19-09-09, 23:59
KowalX znowu polecasz cla... kuracja tym środkiem jest chyba tylko dla upartych i mających kase jak lodu!

fallenursus
20-09-09, 00:04
ze nic nie daje to ja wiem,no ale moja laska raczej zaprzeczy i bedzie krzyczec ze daje. na nia dziala chyba wszystko to co na mnie nie :)mam nadzieje ze nie dobierze mi sie nigdy do mojego staffu bo bedzie fajnie:) bialko i efe juz mi wyjada.., a co do kasy to przeciez to jest bardzo tanie....miesieczna flaszka niecale 10 dolcow u nas... podobno pro-zdrowotnie dobrze brac cla bo z diety ni ch...nie dostaniesz.:smile: ja osobiscie wole kapsy z olejem z siemia.

KowalX
20-09-09, 03:18
KowalX znowu polecasz cla... kuracja tym środkiem jest chyba tylko dla upartych i mających kase jak lodu!

:) pomaga na skórę ,a czy drogo ,bo ja wiem...

Pusia
20-09-09, 07:33
fajny zestaw, nie powstydziłbym się na nim redukować tylko Lipo 3 na początek to nie za dobry pomysł, ma w sobie johimbine a to nie cukierek dla początkujących, zacznij od czegoś lajtowego

Brałem na poczatku 'Blaze Extreme Lipotropic Inferno' a potem Scortcha MANu wiec powinno dac rade :)

W kazdym badz razie CLA czy Lipo3 ?

KowalX
20-09-09, 12:30
jeśli byś wybrał CLA to bierz Clarinol

Pusia
20-09-09, 12:58
jeśli byś wybrał CLA to bierz Clarinol

Koniecznie Clarinol? Bo tutaj widze ze jest opcja bardzo tanio wziac Bio CLA do L-Karnityny w zestawie (http://www.allegro.pl/item730179812_1oo_odchudzania_z_l_karnityna_green_ tea_bio_cla.html)
Czyli przyinwestowac i wziac ten Clarinol ?

KowalX
20-09-09, 13:18
nie no jak masz taką promocję :) ,sprawdź tylko ile jest tego w kapsułce i tyle

Pusia
20-09-09, 14:20
to z zestawu :
1 Kapsułka zawiera:
koncentrat CLA (82%) – 750 mg (CLA – 615 mg),
Kwas oleinowy (c18:1),
kwas palmitynowy(c16:0),
kwas linolenowy(c18:2),
kwas stearynowy(c18:0).


Clarinol™ 80% 1000 mg (ekw.CLA - sprzężonego kwasu linolowego - 800mg)


Chyba bedzie OK

MolderDist
20-09-09, 19:25
KowalX - na skóre działa tez wiele innych substancji np. cynk, krzem itd.

A nam zalezy na spalaniu tkanki tłuszczowej, więc branie 3 g dziennie MINIMUM to ogromne koszta, a efekty są minimalne, taka prawda.

Do autora:

NIE KUPUJ L-KARNITYNY Z TRECA!

W jednej kapsułce jest TYLKO KOSMICZNIE MALA ilośc l-karnityny 150 mg!! Musisz przyjmować jej conajmniej 3 g dziennie, to byś musiał przyjmować bagatela 20 kapsułek!!! <czaisz to> :O

Z własnych doświadczeń i kierowany bardzo dobrą ceną porównując do ilości polecam Ci l-karnityne 600 z Activlaba <koniecznie 135 kaps wtedy wychodzi jeszcze taniej>

Pusia
20-09-09, 20:27
W jednej kapsułce jest TYLKO KOSMICZNIE MALA ilośc l-karnityny 150 mg!! Musisz przyjmować jej conajmniej 3 g dziennie, to byś musiał przyjmować bagatela 20 kapsułek!!! <czaisz to> :O



Czemu koniecznie 3g? I powiedzmy 6-8kapsulek nie da rady?
A jakby do tego dokopsowac picie zielonej herbaty to cos da ?

j0zek
20-09-09, 21:15
te cale l karnityny i green team to sciema i powoduja efekt jojo.

ja bym CI proponowal Muscle zyme, spala tluszcz buduje miesnie, troche to kosztuje ale warto:)

fallenursus
21-09-09, 01:02
kurcze czyli bylem w bledzie, chodzac na silownie cwiczac i robiac aero na spalanie tluszczu i utrzymywujac diete na budowe miesni....dzieki stary zaraz kupie!

Pusia
21-09-09, 07:25
Wiadomo ze nie ma nic lepszego niz zapierdalac jak murzyn :)

I to wlasnie zamierzam robic tylko potrzebowalem jakies boostera tego typu i mysle ze to co dobralem bedzie OK z L-Karnityna zwiekszona dawka o x2 niz zaleca producent.

Sorted.

j0zek
21-09-09, 11:08
kurcze czyli bylem w bledzie, chodzac na silownie cwiczac i robiac aero na spalanie tluszczu i utrzymywujac diete na budowe miesni....dzieki stary zaraz kupie!

a potem przestales cwiczyc i jak wygladales po jakims czasie?:D

Pusia
21-09-09, 18:48
jak ja teraz :D