PDA

Zobacz pełną wersję : [XPAND]



David
26-03-06, 11:45
XPAND™, maksymalnie zwiększający masę mięśniową, siłę, pompę podczas treningu oraz wytrzymałość. Idealnie dobrane składniki, wykorzystanie najnowocześniejszych i stabilnych form sprawdzonych suplementów, maksymalnie działające dawki substancji oraz opatentowana formuła XPANSION MATRIX™ czynią ten produkt liderem wszelkich suplementów wspomagających budowę czystej masy mięśniowej oraz wyzwalających energię na czas treningu.

Składniki i ich ilości w XPAND:
- CREATINE ESTER FUSION
- Alfa ketoroglutaran argininy (AAKG)
- Tauryna
- Betaina
- GLUTAMINE IFUSION
- Opatentowana formuła XPANSION MATRIX™ składająca się z glikcojaminy, glukoronolaktonu, l-cytrulliny, GPA, oleju MCT, Winpocetyny 99%, Winkaminy 99%, siarczku krzemu).
- Najmocniejsza postać kreatyny na rynku – jabłczan estryfikowanej kreatyny (creatine etyl ester malate)


# Zero cukrów i innych zbędnych wypełniaczy
# Zwiększa ilość kreatyny produkowanej naturalnie przez organizm
# Zwiększa syntezę białka
# Skraca okres regeneracji

Skład suplementu:
# Opatentowana formuła CREATINE ESTER FUSION™ składająca się z jabłczanu estru etylowego kreatyny (Creatine Ethyl Ester Malate) oraz jabłczanu kreatyny (TriCreatine Malate) – 4000 mg
# Alfa ketoroglutaran argininy (AAKG) – 3000 mg
# Betaina – 2000 mg
# Tauryna – 2000 mg
# Opatentowana formuła GLUTAMINE IFUSION™ składająca się z Alfa Ketoglutaranu glutaminy (glutamine AKG, G-AKG) oraz N-acetylowanej glutaminy (n-acetyl-glutamine, NAG) – 1000 mg
# Opatentowana formuła XPANSION MATRIX™ składająca się z glikcojaminy, glukoronolaktonu, l-cytrulliny, GPA, oleju MCT, Winpocetyny 99%, Winkaminy 99%, siarczku krzemu) – 3000 mg

SPOSĂ?B PRZYJMOWANIA:
1 porcja rano na czczo
1 porcja 30 minut przed treningiem

Cena: wysoka 175zł za 775g

fishe
26-03-06, 13:31
Jezeli brales to napisz jakie efekty po tym z czym laczyles bo takie pisanie nic nie daje :wink:

David
26-03-06, 13:32
napisałem bo nie ma tego działu u nas :mrgreen: a jeszcze nie miałem przyjemności brania tego :razz: ale kto wie moze kiedyś :wink: może ktoś kto brał to się wypowie :twisted:

fishe
26-03-06, 13:43
ale nia ma po co takich rzeczy zamieszczac bo jak ktos bedzie chcial po czytac o suplach to tak samo moze wejsc na sklepi i poczytac jak bys bral i podzielil sie wiadomosciami to tak wtedy dawaj :wink:

sławo
26-03-06, 14:00
ale tak nie trzeba wchodzić na sklep
a jak ktoś będzie coś wiedział to się wypowie
j

fishe
26-03-06, 14:12
spoko nic nie mam ale myslalem ze to bral ze napisal :wink:

sławo
26-03-06, 14:23
ja też chciałbym coś więcej bo się przymieżam do tego ale nie wiem za dużo na ten temat
za drogi i nie wielu brało

tomek.
26-03-06, 22:07
za 150 mozna kupić i to jeszcze ten najnowszy ponad 900 gram :razz:

m3mo
29-03-06, 23:20
w jakiej ilosci wody sie go rozrabia?? :idea:

tomek.
30-03-06, 05:58
w 500 ml wody lub soku

30 minut przed treningiem jedna porcja
i 15 minut po treningu jedna porcja

a w nietreningowe bierz 1 porcje

posiłek dopiero po 30 minutach od porcji xpanda

giecik
30-03-06, 12:53
na dobry cykl oparty na xp trzeba kupic dwie puchy. Dobrzejest zrobic miksa z xp nowej formuły z xp energized. XPe dobrze pobudza i pmuje na treningu. Wtedy porcja Xp new rano i porcja Xpe prze treningiem. W nietreningowe mozna jedna porcje ranona czczo ładowac ale ja wychodze z zalożenia że stacki warto wykorzystać maksymalnie i ładowac dwie porcje zarowno w treningowe i nietreningowe.

Litwin25
01-04-06, 18:25
Ja za tydzień robie mały cyklik na siłe na nowym xpandzie,3 kg białka Ostrowii i animal paku,więc jak kogos będzie to interesowac to moge opisac rezultaty jak juz będzie po wszystkim.

tomek.
01-04-06, 18:30
fajnie jakbyś to zrobił tak jak opisałem w tym poście:
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=137

Domel
02-04-06, 17:59
Litwin xp masz tylko jedna puche? Jesli tak to troche malo. Co do ostrowii to juz twoj wybor. Dziwi mnie tylko troche ze wiekszosc ludzi traktuje bialko jako element cyklu. Przeciez ma ono sluzyc jako uzupelnienie diety, a dieta trzymamy ciagle a nie tylko na cyklu :wink: Tomek masz racje ze mozna kupic taniej. Chyba zaopatrujemy sie z tego samego zrodla :wink:

Litwin25
02-04-06, 21:03
Pisze ze białko,bo poza cyklem całosc mam z pożywienia.Mi też mówili że jedna pucha cell pumpa to będzie za mało,a jeszcze mi zostało,a efekty były super.Do xpanda mam jeszcze pół opakowania creafusion.Poza tym mój cykl trwa 5 tygodni i jest dostosowany do treningu,który mam na siłe,czyli wystarczy w sam raz.

Domel
02-04-06, 22:50
Pisze ze białko,bo poza cyklem całosc mam z pożywienia.Mi też mówili że jedna pucha cell pumpa to będzie za mało,a jeszcze mi zostało,a efekty były super.Do xpanda mam jeszcze pół opakowania creafusion.Poza tym mój cykl trwa 5 tygodni i jest dostosowany do treningu,który mam na siłe,czyli wystarczy w sam raz.

Ok. Skor poza cyklem dostarczasz z pozywienia to chyba na cyklu tym bardziej :roll: Po jaka cholere jesc to gowno (ostrowia) skoro masz wystarczajaca ilosc bialka dostarczona z diety

Litwin25
03-04-06, 07:33
Po takie gówno że jak jestem na tym cyklu to ćwicze 4 razy w tygodniu i nie moge do pracy wziąść białka w postacji naturalnej,dlatego mam też Ostrowie.Nie wiem co ty tak jeźdźisz po tej Ostrowii?Nie samkuje ci czy co?

Domel
03-04-06, 09:12
To ze ma smak ku**** to pol biedy. Po prostu uwazam ze to scierwo. Jesli ktos je to jego sprawa. Teraz jednak mozna tanio wyrwac dobre bialka i ostrowia staje sie nieoplacalna.

Litwin25
03-04-06, 10:00
Twoja sparawa.Napisz mi tylko czy jad?e? to bia?ko(Ostrowia)?

[ Dodano: 2006-04-06, 21:48 ]
Kurde mam zonka bo okaza?o sie ?e xpand bedzie dopiero w poniedzia?ek i nie wiem czy czeka? czy do?ozy? 10 zeta i kupi? Horse power?Wiem ? esk?d mocny ale nikt tego jeszcze nie uzywa? i mo?e by? ró?nie?

m3mo
15-04-06, 01:17
w dni treningowe raz,ale kiedy rano??popoludniu??

fishe
15-04-06, 11:16
w dni treningowe raz,ale kiedy rano??popoludniu??
czemu raz ??
rano na czczo i pozniej przed treninigiem :wink:

m3mo
15-04-06, 11:38
qrcze,to miały być dni nietreningowe :)

fishe
15-04-06, 11:48
no to w dni nietreningowe z rana na czczo tylko :wink:

ziper
16-04-06, 02:41
wypadałoby aby wpadły 2 porcję w każdy dzień
ewentualnie w dzień wolny 1 porcja podzielona na 2

fishe
16-04-06, 10:21
i mozna tez tak jak ziper, napisal :wink:

m3mo
24-04-06, 19:52
powiem wam ze xpandzik zajebista sprawa.Biore go z l-glutamina t6 i gajnerkiem ponad 2 tyg albo 2 tyg juz sam nie wiem bo sie pogubilem i rosne :) 2 cm w bicepsie mi poszlo :) siła równiez idzie w góre:)