PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia (proszę o pomoccccc)



czorny1111
03-01-07, 22:21
Mam pytanie do ludzi którzy mają doświadczenie w dziedzinach kulturystyki.

Mam 17lat, 189cm wzrostu, ważę około 85kg, wciągu ostatniego roku chodziłem przez 2 miesiące na siłownie. Intensywnie ćwiczę siatkówkę, pływanie i zapisałem się teraz na boks. Zakupiłem sobie ławeczkę, 64kg obciążenia i gryf łamany jak na razie oraz mam hantelek 10kg. A chodzi mi o to czy opłaca mi się kupować jakieś odżywki typu kreatyna, HMB... jeżeli mógłbym ćwiczyć tylko na moim domowym sprzęcie, ponieważ nie mam czasu na chodzenie do siłowni?!?!?!? ++ ponad 4h siatkówki, 1h pływania i 1,5h boksu
Obecnie na bicepsa podnoszę 32kg na serię (na gryfie łamanym), na klate 48kg na serie, triceps 24kg na serie, na nogi 160kg na serie.

Proszę o pomoc. Czy opłaca mi się kupować jakieś odżywki, czy coś mi dojdzie po nich jeżeli będę ćwiczył ok. 1,5h??????????????????

rocky_balboa
04-01-07, 20:28
no jasne ze sie opłaca chyba większosc cwiczy na domowym sprzęcie sztanga+ławka+hantle ;p
tez jestem ciekawy czy mozna jednoczesnie cwiczyc np. rano godzinke, a potem po południu na boks jeździc lub inny sport uprawiać?

blt
05-01-07, 23:31
zdecyduj sie na cos konkretnego
jak chcesz byc we wszystkim dobry to tak naprawde nie bedziesz w niczym !!
musisz wybrac 1 sport nie uda ci sie polaczyc wszystkiego na raz

CreativePL
06-01-07, 18:04
oczewiscie ze sie nie oplaca
1. nie masz diety
2. cwiczysz tak sobie (jezeli chodzi o silownie)
3.nie masz rozpisanego planu :roll:

rafal
11-01-07, 00:52
Ułóż sobie dietę i zacznij ćwiczyć z jakimś planem treningowym.
Jeśli masz trening np. boksu to możesz sobie zrobić lekki trening na siłowni, ale będzie Ci to trochę przeszkadzało na boksie bo będziesz miał napięte mięśnie.

A i jeszcze jeśli chcesz być dobrym bokserem to polecam bieganie i skakanie na skakance.

rocky_balboa
11-01-07, 09:05
mimo wielokrotnego gadania ze liczy sie mózg w tym sporcie, silne łapy też są potrzebne