PDA

Zobacz pełną wersję : Twój najlepszy cykl.



wyli
18-09-09, 17:55
Witam,

Jak wszyscy dobrze wiemy, zbliża się zima a więc i pora na nowy zimowy cykl ;DD. dlatego chciałbym poznać tutaj wasze doświadczenie i opinie na temat przebytych za sobą cykli. Niech to będzie jeden temat w którym każdy napisze coś o cyklu z którego był najbardziej zadowolony.

A więc ja zacznę;
Jak narazie nie byłem zadowolony z 2 cykli, które miałem za sobą ... ale niedługo będę się starał to nadrobić ;). A ten temat ma mi mniej więcej służyć za źródło informacji odnośnie SAA które i jak działają w realu a nie tylko po opisach w internecie.

Pozdrawiam.

fallenursus
18-09-09, 19:20
Week 1-12 ptysie
Week 1-5. Rurki z kremem na kick'a
Week 8-14 koptyka
1 day po ostatnim koptyku odblok lody smietankowe@ 120gr. ED na 5 weeks.

karolak89
18-09-09, 19:43
Gratuluje poczucia humoru.
A cykl jak najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

ht
18-09-09, 21:02
dla mnie i dla mojej budowy najlepiej podchodza cykle na krotkich estrach. prop+wino. moje ulubione polaczenie.

vold
18-09-09, 21:09
prop+tren, chodz najlepsze efekty dokładnie takie jak chciałem miałem po igf.

Aponax
18-09-09, 21:15
jak narazie najlepiej poszlo po:
-deka , oma , prop kick oraz winostrol na koniec:] , wlasnie go skonczylem i spadkow nie ma zadnych jestem juz 2 tygodnie po i narazie jest dobrze:].

chodz mowie odrazu ze to byl dopiero 4 cykl ;].

vold
19-09-09, 12:17
A jesli chodzi o masówke to : oxy+test+deca, na koniec standardowo jak u mnie tren lub wino.

fallenursus
19-09-09, 13:46
test e+meta+wino+t3+clen
ulubione srodki- t3,oxa:smile: bo test to podstawa

clap

wyli
19-09-09, 17:26
dzięki za odpowiedzi, poleciały sogi oczywiscie :) tylko szkoda, że tak mało osób odpowiedziało? czyżby inni nie byli zadowoleni ze swoich cykli ? :)

co do tej masówki to już mniej więcej dowiedziałem się, że działało na was test + deka ; ) do czego właśnie i ja przymierzam się ... teraz już na 99 % mój zimowy cykl bedzie taki :).

dzięki, wpisujcie się inni gdyż to jest ciekawe co i jak działa na każdego ...

vold
19-09-09, 22:14
Niestety cykl musi być dobrany indywidualnie i najgorszym problemem jest że doradzają niewłaściwi ludzie zwykle koksy z siłowni wiejskiej, takimi ludzmi nie ma się co sugerować lepiej popytać fachowców bo przez niewiedze nie dość że nie ma efektów to można stracić zdrowie.