PDA

Zobacz pełną wersję : trening na silowni a sztuki walki....



Harfa
17-09-09, 11:17
WITAM!

TUTAJ CHCE PORUSZYĆ JAK ŻE WAŻNE DLA MNIE 2 DZIEDZINY SPORTU:
- SZTUKI WALKI: MUAY THAI (TAJSKI BOKS)
- TRENINGI NA SIŁOWNI

WIADOMO IŻ MIĘŚNIE ODPOCZYWAJĄ I ROSNĄ GDY ODPOCZYWAMY ITP, W KAŻDYM RAZIE NIE NA TRENINGU!
JAK MAM POŁĄCZYĆ 4 DNI NA SIŁOWNI (W TYM BIEGANIE) Z SZTUKĄ WALKI NA KTÓRĄ CHCE IŚĆ. Z TEGO CO WIEM OD ZNAJOMYCH TO MUAY THAI JEST 2 RAZY W TYGODNIU + 4 TRENINGI NA SIŁOWNI ()Z TEGO WYCHODZI ŻE NIEDZIELA WOLNA)
MOŻNA ROZWIJAĆ TKANKĘ MIĘŚNIOWĄ WRAZ Z KONDYCJA W TAK INTENSYWNYM TRYBIE ŻYCIA :twisted: ?

DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI, CZEKAM...

mały huba
17-09-09, 12:06
Duża nadwyżka kaloryczna.Dużo plynów. Jak chcesz dokup bcaa i jedz okolotreningowo.
Dużo śpij, Cały sekret.

TedRasel
17-09-09, 14:45
można robić wszystko tylko z głową i na spokojnie bo przetrenowany organizm i popalone mięśnie długo się regenerują... i to co poprzednik pisał

Harfa
17-09-09, 18:31
I to wszystko ?

xxmłodyxx
17-09-09, 18:37
a koniecznie musisz chodzić 4 dni w tygodniu na sił ????zrób sobie plan 3-dniowy
i ułóż go tak żeby te treningi sztuk walki wypadały ci w dni nie treningowe....a reszta jak wyżej

yaro09
17-09-09, 18:55
no dokladnie j.w. przeciez 3x w tyg silka wystarczy + 2x sztuki walki. a bieganie mozesz sobie odpuscic tylko zalezy czy biegasz zeby zwiekszyc wytrzymalosc/kondycje/spalic tluszcz... bo podobny wysylek bedziesz mial na sztukach walki (tylko zalezy jaka bedzie intensywnosc treningow sztuk walki, zeby zastapic bieganie sztukami walk rozumiesz?)pzdr

Harfa
17-09-09, 18:56
Nie da rady, 4 dni musze
bo po kazdym treningu 30min biegam, nogi mam teraz osobno - nie ma opcji ;]

Harfa
17-09-09, 18:57
ROZUMIEM, ALE 3 NIE DA RADY... :evil:

xxmłodyxx
17-09-09, 20:49
ni pisz posta pod postem tylko używaj opcji edytuj....

a wracając do tematu to nogi robisz na siłowni, bieganiem nóg nie wyrobisz...po za tym jeśli zaczniesz chodzić na sztuki walki to bedziesz musiał sie tez rozciągać a bieganie to tez nie jest zły pomysł bo szybkość ci się przyda...pozdro

KUBCYK
17-09-09, 21:31
Harfa mam ten sam problem tylko że MT mam 3 razy w tygodniu i 4 razy siłownia po prostu przychodzę z treningu tajskiego strasznie zmęczony(bo opieprzać tam sie raczej nie da) i ledwo żywy na siłownie idę bo ćwiczę w domu albo na odwrót najpierw siłownia a potem MT ale to już trudniejsza sprawa bo szkołę mam do 16:00;/ no i próbuje dużo jeść chodziarz moja waga coś nie idzie w góre:/ mam nadzieje że to sie zmieni bo kretke kupiłem:D no muszę przyznać że jestem dość zmęczony ale da sie żyć
pozdro

Anaboliczny Koks
17-09-09, 22:28
No Krete kupiles to urosniesz i w ogole prze kozak bedziesz...

Harfa

Dlaczego niby nie mozesz 3 razy w tyg na silownie isc? Bo co ?

Jedziesz normalnym splitem
1 Klata Tric
2 Barki Nogi
3 Plecy Biceps ( ti mozesz zmienic na trices ,a z klata biceps)

I do tego 2x sztuka walki + bieganie np po silce...

KUBCYK
17-09-09, 22:34
No Krete kupiles to urosniesz i w ogole prze kozak bedziesz...

Chodzi mi o to żeby waga ruszyła bo stoi w miejscu a ty z jakimiś pierdołami wyjeżdżasz puknij sie w głowę ;/ Nie wiem może ty uważasz że po kretce będziesz kozak fest:D
pozdro

Harfa
17-09-09, 23:08
I ćwicze nogi na silowni i biegam. Ale jak bede trenowal muay thai to bede biegal tylko na treningu muay t.
Chodzi mi teraz jedno po glowie, w jakie dni sa terningi tego tajskiego boksu. Mysle ze w 1 dniu nie warto zaliczyc trening na silce + sztuki.
Co o tym sądzicie?

Czekam....

KowalX
17-09-09, 23:14
myślę ,że w twoim przypadku nie warto mieszać w jednym dniu

Harfa
18-09-09, 00:20
KUBCYK, ZAWSZE SIĘ ZASTANAWIAŁEM xD CO OZNACZA TA LITERA W TWYM AVATARZE :twisted:

Harfa
18-09-09, 00:24
KOWALX:
- myślę ,że w twoim przypadku nie warto mieszać w jednym dniu
...TROCHE MI POSRAŁ :evil:

KowalX
18-09-09, 00:42
W twoim przypadku oznacza ,że nie jestem pewien czy na tyle umiesz się dobrze odżywiać i poprowadzić swój trening by Ci to nie zaszkodziło

i lepiej rozdziel trening siłowy od MT

Harfa
18-09-09, 01:05
Kowalx: Tez tak sodzilem i spytalem sie o rade ;)