PDA

Zobacz pełną wersję : plan treningowy - prośba



denny28
17-09-09, 02:38
Witam wszystkich ,
zwracam się z prośbą o pomoc w stworzeniu treningu oraz odpowiedniej diety, co chce osiągnąc ?? Przede wszystkim siła i sylwetka odpowiednia, Ostatnie 1,5 miesiąca spędziłem na siłowni, dziennie minimum 45 min - 60 min spędzałem na aerobach głównie bieżnia, co drugi dzień siła ,niestety nikt nie jest w stanie mi wytłumaczyc i pomóc w związku z tym tu jestem, nie ukrywam dysponuje silną wolą i czasem i chce coś z sobą zrobic! nie trenowałem nigdy na siłowni także wyciskam nie wiele - 60 kg, Proszę o pomoc w stworzeniu specjalnego treningu dla mnie jak również wypisania diety czy też pomocy w dobraniu odpowiednich suplementów, odżywek, nieukrywam, iż będę niezmiernie wdzieczny za pomoc mogę się w jakiś sposób zrewanżowac, poniżej parę słów o mnie :

wiek - 24 l
wzrost - 205cm
waga - 137kg
staż - 1,5 miesiąca
inne - koszykówka ( trenuje amatorsko), pływam
siłownia - dostęp do profesjonalnej
czas - dysponuje nawet do 5 razy w tygodniu
dieta - dysponuje silną wolą - więc nie ma z tym problemu
suplemacja - możliwa , brak zastrzeżeń

Pozdrawiam Wszystkich, Daniel

.Smile
17-09-09, 16:38
Nie da sie ze soba powiazac planow treningowych typu sila - rzezba, albo to, albo to. Ewentualnie robisz teraz sile, i jak osiagniesz zadowalajacy dla siebie wynik wtedy rzezbisz cialo. Widze ze masz dosc aktywny tryb zycia sadzac po tym ze plywasz i grasz w koszykowke. Jednak zanim zaczniesz cwiczyc musisz znac cel: sila czy rzezba. Teoretycznie split w odpowiednim wykonaniu moze ciebie wyrzezbic, i nabierzesz przy okazji troche sily, jednakze jest to plan dla zaawansowanych kulturystow.
Tak czy siak, na poczatek ogolnorozwojowka jezeli chcesz zaczac przygode z silownia, 2-3 miesiace. Potem juz trening wlasciwy. Poznasz swoj cel - pomoge ulozyc diete oraz plan treningowy, na suplementacji sie nie znam wiec niech ktos bardziej doswiadczony Tobie doradzi.

edit, widze ze kawal chlopa z ciebie. Sadzac po wymiarach :D

denny28
17-09-09, 22:28
Witaj,
świetnie dysponujesz gg żebym mógł sie bezpośrednio z Tobą skontaktowac?? pozdrawiam, Daniel

johnni
18-09-09, 10:02
masa = siła. to wszystko w tym temacie

Voice666
18-09-09, 10:57
Z wagą 137kg proponuję dietę "redukcyjną" czyli spalasz więcej kalorii niż przyjmujesz i o siłowni narazie zapomnij. Najpierw zrzuć te 30-40 kg bo inaczej to nie będzie wyglądało zabawnie. Skoro już się upierasz nad siłą to zakres ruchów 6-8 w serii, dłuższe przerwy między seriami no i podstawy czyli przysiady, martwy i WL

.Smile
18-09-09, 11:22
Ja jestem innego zdania, otóż takiego że osoby z większą masą szybciej łapią siłę. Lub to też kwestia genetyki, sam nie wiem, ale tez uważam że powinieneś zrzucić trochę mięcha. Jak masz jakieś pytania to pisz : 5497585 (nie zawsze od razu odpowiadam)

Voice666
18-09-09, 11:25
ok koleś już teraz ma nadwagę a ty chcesz mu jeszcze zafundowac parę kilo?!