PDA

Zobacz pełną wersję : Peja wzywa do pobicia na koncercie



Russel
16-09-09, 22:57
Film
http://odsiebie.com/pokaz/5529320---6238.html


I od razu poszły komentarze
http://www.tvn24.pl/12690,1619661,0,1,raperzy-podzieleni-ws-incydentu-na-koncercie,wiadomosc.html



Moim zdaniem 15 latek chyba pomylił miejsca chciał ulicy i kozakowania do dostał. Peja to gość jebnięty zdrowo można było spodziewać się takiej reakcji. Ciekawe co z tego wyjdzie

1Matt
16-09-09, 23:23
Co zrobić, taki kraj i tacy ludzie, młody najwyrazniej pomylił koncerty...
albo głupi albo diabelnie odważny, że wśród tylu fanów psychola scenicznego pokazać mu żeby się pier**, niezle. Jak dla mnie to się wygrzebie z więzienia, grzywna i tyle, zawsze tak jest. Dobrze, że ta moda na polski pseudo hip-hop, rap, już mija i dresików coraz mniej.

know1126
17-09-09, 01:02
kurde no, nie podoba mi sie to. gdyby nie temat nie wiedzialbym nawet:twisted:

jaca666
17-09-09, 06:05
Dla mnie to frajerstwo bić 15-latka....
Pewnie nie jeden raz już ktoś Peji faka pokazywał a tu dzieciak a co mi tam wjebie mu....
Najlepsze jest to że gdyby to był postawny gość to pewnie nic by nie było ale na koncertach hip hopowych większość fanów to gówniarze....
Szkoda że nie zajął się nim sam tylko namówił tłum...
Dla mnie szczyt głupoty i nie tłumaczy go to że był naćpany....
Życzę mu pierdla ale znając życie jak każda menda się wyślizgnie.
Z całym szacunkiem do jego muzyki bo na niej się wychowywałem ale nie lubię kozactwa i mocnych w gębie i tylko w gębie!!!!!

niewula
17-09-09, 08:55
to ze peja jest mocny w gebie to bym sie troche klucil nie wiem czy sie potrafic bic ale zajebac sie nie boji z tego co slyszalem
ps. babki ktore krzycza zajebac mu... to juz nie skomentuje.

mateohzp
17-09-09, 09:05
Peja- muzyka jak najbardziej dobra, ale osobowosc artysty hmm no sami popatrzcie na filmik łatwo go zdenerwować. A co do bicia to cos tam trenował i ostatnio nawet przypuchł :d chyba sie szykował na Żuroma :D

Russel
17-09-09, 09:29
Ogólnie nie jestem zwolennikiem takiego zachowania jakie zaprezentował Rychu myśle ze za szybko powiedzial a później przemyślał, ale robienie z 15 -latka niewinnej ofiary z Rycha kata trochę mnie wkurwia.
15 latki o tej godzinie niech siedzą w domu, a rodzice powinni dostawać pręgierz za takie wychowanie!

U mnie w mieście dzieci od 13 lat do 16 jest najwieksza rzesza "pseudokubicow" tak tak dobrze czytacie. I jeśli tylko organizowane sa jakieś koncerty widzi sie 30 osobowe grupy 15 latków latających za innymi z kijami! Bierze mnie śmiech, a z drugiej strony do jasnej kurwy gdzie sa rodzice?

pure
17-09-09, 11:06
Takie są efekty bezstresowego wychowania. U mnie na kwadracie 15-latki wygladaja jak małpy i cisna na klate po 160kg, mordy zarosniete, szczeki przerośniete. Ja w ich wieku czerpałem przyjemności z życia, oni zapewne na normalnych głowach mojego wieku nie doczekają. Tempaki, że ja pier@#?ole...

sts
17-09-09, 11:19
u mnie to ku..a biegaja 14-16 letni skini i szukają ch** wie czego lewaków chińczyków murzynów ja pi*****e żal.

know1126
17-09-09, 11:47
niemnij bic go nie powinni, a Peja namawiac do togo. jak mial nerw to zbluzgac,bo kazdy ma nerwa , zawlaszcza jak go wkurzal ostro, za bety, kopa w dupe i niech wypier%#$@ z przedstawienia a nie cala ekipa na jednego.
tez juz ktos tam gadal jak maja peje traktowac-czy jak normalnego doroslego faceta, czy jako czlowieka o ograniczonej poczytalonosci czy cos-po tych prochach,po detoksie, ktory cale zycie jest sam i po prostu z pewnymi rzeczami sobie nie radzi.

mały huba
17-09-09, 12:23
Taka dzielnica.
Z Jeżyc w Poznaniu, nie wyszło jeszcze nic dobrego.

niewula
17-09-09, 15:44
dinozaur czy widziales kiedys policje tam gdzie jest potrzebna?? bo ja nie.
To ze byl nafetowany go nie usprawiedliwia

Fehu
17-09-09, 15:51
Ogólnie nie jestem zwolennikiem takiego zachowania jakie zaprezentował Rychu myśle ze za szybko powiedzial a później przemyślał, ale robienie z 15 -latka niewinnej ofiary z Rycha kata trochę mnie wkurwia.
15 latki o tej godzinie niech siedzą w domu, a rodzice powinni dostawać pręgierz za takie wychowanie!Co do Rycha absolutnie nie jestem jego fanem, ale nie o tym mowa gość zachował się gorzej niz ten 15-latek który chciał błysnąć (co poniekąd mu się udało) w przeciwienstwie do Rycha który nie wiem co chciał osiagnąc poczuł się Bogiem? bo co bo ma sławe i kase która zarabia własnie na takich 15-latkach. Heh żal. W naszym kraju jest wiele sławnych ludzi z rzeszą fanów i czy oni sie tak zachowują? a na bank też mają swoich krytyków (wrogów) nie bo po prostu jak ktoś ma klasę i odrobinę tego wychowania nawet gdy ma te 30 lat to wie co w takich sytuacjach zrobic!!! A on po manipulował gówniarzami i wielka gwiazda.! Życze mu sukcesów w święcie show-biznesu

Macconrad
17-09-09, 18:00
ale kur.. kozak ten peja nie wiedzialem ze taki ch.. z niego!!!! szkoda chlopaka bo w tylu na jednego to nie bardzo... na miejscu chlopaka wytoczylbym jakis proces przeciw temu "raperowi" za dyche..

Aponax
17-09-09, 18:23
i dlatego nie chodze na koncerty , zbiorowisko debili po 4-6 piwach:]- bez urazy panowie:].Dzieciak dostal w pape i teraz co ? bylo trzeba palce trzymac tam gdzie powinny byc , ale peja tez zawinil koles nie ma 12 lat nie powinnien tak zareagowac widac po jego czynach ze nei jest zbyt ogarniety:].
BTW. ostatnio widzialem 12 latka z gazem pieprzowym oraz z palka teleskopowa chodzacy po "dzielnicy" xDw dresie (JP 100% czy cus) , taki ja wiem 50kg 165 wzrostu i co z chlopakiem zrobic ?

Bull2
17-09-09, 18:24
mam żalosc w srodku siebie i az nie moge czytac o tym Peji... Peja jest zajebisty wie co jest 5 , chopak z fartem i orientem

Matrix
17-09-09, 18:27
Uważałem Peje za równego gościa ale po tym wszystkim on jest dla mnie zwykłym śmieciem on ma szacunek śmieci z ulicy

kubaCK
17-09-09, 18:31
u mnie to ku..a biegaja 14-16 letni skini i szukają ch** wie czego lewaków chińczyków murzynów ja pi*****e żal.
niech sie ucza od malolata co trzeba ganiac i tepic... pozdrawiam....


EDIT
Niestety nie pochwalam rasizmu oraz nasze prawo i bez takich mi TU rasistowskich poglądów
fehu

sts
17-09-09, 19:07
EDIT
Niestety nie pochwalam rasizmu oraz nasze prawo i bez takich mi TU rasistowskich poglądów
fehu

ja też nie byle nie szukał zaczepki a tak to mi wisi czy murzyn czy inny jak w porządku to niech se będzie.

bezel
17-09-09, 19:10
lol jakis pajac przyszedl na koncercik Peji pokazywal mu faka przez jakis tam czas i co ? Peja mial dalej rapowac ? bardzo dobrze zrobil niech takie pajace nie przychodza bo tylko innych ludzi wku*****

slim shady
17-09-09, 19:18
Peja powinien zachować dystans, jednak jest osobą rozpoznawalną a nie tylko osiedlowym raperem. Posunięcie się do atakowania dzieci jest bezsensu, mógł rzucić coś w jego kierunku żeby go ośmieszyć ale nie prowokować do walki. Śpiewa o dzieciakach pod blokiem biedzie, złym wychowaniu przez społeczeństwo a sam lepszego przykładu nie daje. Jego twórczość lubię ale nie takie zachowania.

pomeran
17-09-09, 19:25
Peja to cwaniaczek, jak w Kołobrzegu grał koncert powiedzieli mu żeby nie śpiewał rugbiści bo Kołobrzeg nie lubi Arki Gdynia a on specjalnie zaśpiewał to od razu poszły butelki w jego kierunki a później jak go spotkali łepki z osiedla to spierdalał żeby wpierdol nie dostać

mateohzp
17-09-09, 19:30
w Kołobrzegu to w ogole dziwne rzeczy sie dzieją, Tede wlasnie w Kołobrzegu zarobił na scenie od kolesia :D

pomeran
17-09-09, 19:37
dokładnie bo wszyscy myślą że Kołobrzeg jest taki spokojny ale jest tu paru pojebów , Piasek dostał pomidorami Mezo jajkami a Tede wyłapał tez od ziomka z osiedla

know1126
17-09-09, 19:48
dokładnie bo wszyscy myślą że Kołobrzeg jest taki spokojny ale jest tu paru pojebów , Piasek dostał pomidorami Mezo jajkami a Tede wyłapał tez od ziomka z osiedla

kurcze,fajne macie miasto, takie proartystyczne ;) u nas to tylko Guralowi prad wylaczyli bo za bardzo przeklinal w swoich kawalkach, a tam:errf::smile:

slim shady
17-09-09, 19:52
troche dłuzszy filmik http://www.youtube.com/watch?v=elHzQjJY41o

mateohzp
17-09-09, 20:02
pomeran szczerze to napisalem ze zarobil od tego kolesia a tak naprawde to Tdf nie przyjal zadnego ciosu bo koles nie trafiał. Ale za to od Kiełbasy koles wyłapał ładnie :D

KowalX
17-09-09, 20:50
Taka dzielnica.
Z Jeżyc w Poznaniu, nie wyszło jeszcze nic dobrego.

znam kilka osób z tej dzielnicy więc nie opowiadaj głupot

,a co do sprawy Peji to mógł trochę ruszyć bańką nie nawoływać do bicia dziecka gość ma ponad 30lat ,a daje się prowokować jakiemuś małolatowi.Jak by łepek źle skończył i coś mu się stało ciekawe czy by żałował czy czuł się dumny,porażka

Fehu
17-09-09, 21:42
http://static.demotywatory.pl/uploads/1253216250_by_materaz_500.jpg

Russel
17-09-09, 22:13
pełna treść oświadczenia Ryszarda:whistle::


W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce podczas mojego koncertu w Zielonej Górze, w dniu 12 września bieżącego roku chciałbym przekazać wyrazy ubolewania nad zaistniałą sytuacją oraz przeprosić opinię publiczną, władze Zielonej Góry, a przede wszystkim uczestników koncertu oraz fanów za moje zachowanie.

Chciałbym zapewnić, że nie było moją intencją wywoływanie jakichkolwiek negatywnych emocji publiczności, a na pewno nie nawoływanie do przemocy. Moje zachowanie było wynikiem emocji i silnego wzburzenia w skutek prowokacyjnego zachowania jednego z uczestników koncertu. Nie przewidziałem gwałtowności reakcji tłumu oraz tego, iż zdarzenia przybiorą taki obrót. Nie może to jednak tłumaczyć do końca mojego zachowania. Jestem świadom, iż na artyście ciąży wielka odpowiedzialność, obejmująca także panowanie nad emocjami w sytuacjach podobnych do tych, jakie miały miejsce podczas koncertu w Zielonej Górze. Przyznaję, że tego wieczoru nie udało mi się sprostać temu zadaniu, za co jeszcze raz wszystkich przepraszam.

Chciałbym także podziękować firmie Aspe Sp.z o.o. - organizatorowi koncertu, za podjęte działania i natychmiastową reakcję, które umożliwiły zminimalizowanie negatywnych skutków zdarzenia i docenić profesjonalne przygotowanie i zabezpieczenie imprezy przez organizatora.

Oświadczam, że pragnę rzeczowego i rzetelnego wyjaśnienia przyczyn i przebiegu zajścia. Wbrew temu co sądzą niektórzy, mam odwagę przyznać się do błędu, nie unikam odpowiedzialności i potrafię przeprosić za niewłaściwe zachowanie. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy udzielili mi wsparcia w tych trudnych dniach i zapewnić, że także w obliczu tej trudnej sytuacji pozostanę sobą. Chciałbym zwrócić uwagę, że przez lata mojej działalności artystycznej brałem udział w wielu akcjach charytatywnych i nigdy nie odmawiałem pomocy potrzebującym. Ufam, że to negatywne zdarzenie nie przekreśli tego wszystkiego, co Ryszard Andrzejewski zrobił dobrego. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie, organizatorowi koncertu za podjęte działania, a tych którzy poczuli się dotknięci moim zachowaniem przepraszam.

pomeran
17-09-09, 22:51
pomeran szczerze to napisalem ze zarobil od tego kolesia a tak naprawde to Tdf nie przyjal zadnego ciosu bo koles nie trafiał. Ale za to od Kiełbasy koles wyłapał ładnie :D

szczeże to nie wiem jak było dokładnie nie bylo mnie przy tym a ten koleś to małolat nie wiem czy 18 lat chociaz miał

Wiechu
18-09-09, 07:30
Tylko wielu nie zauwaza,ze ten chlopak sobie zasluzyl.Pokazywal non stop srodkowy palec i wyzywal go i widzialem to na filmiku.Przykre jest to,ze ochrona tam w ogole nie reagowala zeby go wyrabac.Po drugie chlopak nawet w szpitalu nie lezy dostal z 3 gongi i sie skonczylo a nawet jak na koncercie to po by dostal.Codziennie ktos dostaje na ulicy wpierda* i jakos nikt nie jeczy a taki kozak co ma tyle odwagi zeby obrazac a potem zagania z dupy.Rychu przeprosil w swoim oswiadczeniu,ze to jego blad i przepraszal chlopaka.

jaca666
18-09-09, 08:32
Można to było wszystko załatwić inaczej...
Rzeczywiście małolat przesadził i nie wiem po co wydawał pieniądze na bilet i tracił czas jak cały czas olewał peje i wykonywał wobec niego wiadome gesty...
ale nie zmienia to faktu że rychu dorosły facet powinien inaczej się zachować...
np. zawiadomić ochronę aby zwróciła uwagę chłopakowi a jakby się to powtarzało to wyprosiła go z koncertu ale niestety peja uległ emocjom i skończyło się jak widzieliśmy przez co może mieć problemy.
Od zawsze raperzy walczyli ze stereotypami typu raper-ćpun,chuligan itp.
przez takie sytuacje ww stereotypy na długo będą aktualne a jedni raperzy będą psuć wizerunek tym innym normalnym o ile tacy są....

know1126
18-09-09, 11:07
dokladnie, mozna gadac:-chlopak zasluzyl bardzo albo troche bo pokazywal... (jest nawet filmik dluzszy z tymi "fakami"),ale mimo to, Peja nie powinien i juz. a przeprosiny? to tyle co glos wytworni a nie Peji, przeciez to moze w pewnien sposob zaszkodzic temu badz co badz biznesowi(mimo ze niezalezna) , wiec takie oswiadczenie to zwykle 'na odwal sie', proba zalagodzenia tego w srodowisku.

KowalX
18-09-09, 15:47
powinno być tak,że Peja powinien olać gościa ,a z drugiej strony gdzie ochrona,która małolata powinna usunąć...

janusz123
18-09-09, 16:37
napisalem MILICJA nie policja
ZA MILICJI gnoje nie robily burd na stadionach i wogole byl porzadek
smyki dostali wpierdol i po krzyku
A teraz policja to moze lobuzom skoczyc

z tego co wiem od starszych to milicia to bylo gówno ;], nikt ich nie lubil

Beggi
18-09-09, 16:48
powinno być tak,że Peja powinien olać gościa ,a z drugiej strony gdzie ochrona,która małolata powinna usunąć...

Powinno być tak,że Peja sam powinien zejść z sceny i wpieprzyć mu jak ochrony nie było lub nie reagowała a nie tłum nasyłać.

know1126
18-09-09, 16:58
Powinno być tak,że Peja sam powinien zejść z sceny i wpieprzyć mu jak ochrony nie było lub nie reagowała a nie tłum nasyłać.

Nie powinien. mimo wszystko nie powinien. czy my zyjemy w sredniowieczu? albo czy to stary testament,i oko za oko? czy jak mnie ktos slabszy wkur%# to powinienem mu wrypać(nie mowie o obonie przed napścią jakąś)? nie, nie powinienem. jesli to zrobie to moge sie tlumaczyc ze to bylo pod wplywem emocji, okolicznosc łągodząca dla mnie ale mimo to -nie powinienem.

slim shady
18-09-09, 17:00
nie powinien bo co za problem pobić 15 letniego gówniarza ...

Beggi
18-09-09, 17:22
Przy takiej publiczności 1 osoba idzie na koncert by pokazywać fakersy jak ty byś się czuł myśląc że oni ta reszta to widzi, mógł przecież zostać w domu jak nie chciał tam być. Z koncertu na koncert takich ludzi by przychodziło coraz więcej. Źle się określiłem mówiąc że powinien mu wpieprzyć, chodziło mi o wyręczanie się publiką.

Damiano220
20-09-09, 12:08
moim skromnym zdaniem,
mlody za idiotyczne zachowanie dostal nauczke i moze to bedzie przestroga dla niego dla innych cwaniaczkow,
Peja-czlowiek ktory tak naprawde poza alkocholem,narkotykami,zalem itp nie widzi lepszego zycia, dlatego bo wyjsc temu na przeciw jest o wiele trudniej niz opowiadac jakie dzisiejsze czasy sa trudne,

dla woli wyjasnienia,
nie trawie kawalkow "za szesc stow zapierdalasz na oplaty Ci nie starcza",
nie wiem kto to spiewal bo nie interesuje sie Hip Hopema powiedzialbym "rzygam nim"

Zycie jest piekne tylko ludzie sa skurwys...jak m.in....i nic tego juz nie zmieni,
Pozdrawiam.

KowalX
20-09-09, 12:40
Peja-czlowiek ktory tak naprawde poza alkocholem,narkotykami,zalem itp nie widzi lepszego zycia, dlatego bo wyjsc temu na przeciw jest o wiele trudniej niz opowiadac jakie dzisiejsze czasy sa trudne,



sorry ,ale gość ma ponad 30lat i daje się sprowokować jakiemuś dziecku.No bez jaj.Dzieckiem powinna zająć się ochrona ,a Peja nic nie powinien robić.Poza alko,narko haha chyba nie.Nie widzi lepszego życia hmm co to ma do tego nie tylko on miał przesrane za młodego.

Aponax
20-09-09, 13:05
nie tylko on mial przesrane z mlodego. A najlepsze jest to ze w swoich "kawalkach" mowi ze jest biedny i ze jest z ulicy , a zobaczcie czym jezdzi ? napewno fiat 125 p to nie jest- nie jest to zazdrość jak to zaraz ktos napisze , ale wkurwiajamnie ludzie ktorzy placza ze sa biedni a kasy maja wiecej niz 10 przykladowych polakow :].

krul_leff
20-09-09, 13:48
on nie mówi że jest biedny, tylko opowiada o swoim życiu(przeszłości), widocznie albo nie słuchałeś dokładnie jego piosenek, albo nie rozumiesz co on przekazuje.
a jego zachowanie... to szkoda gadać

yaro09
20-09-09, 14:01
peja reprezentuje biede ;)

galanter
20-09-09, 14:14
moim zdaniem tak wielki raper jak peja powinien zaprosic niewygodnego widza na scene i (wpierdolic mu słowami) nie powinien miec z tym problemu:) a pozatym dla mnie jest to człowiek który zatrzymał sie w rozwoju na 17roku swojego zycia bo to jest wygodne dla niego łatwiej jest nakrecic sobie publike młodymi ludzmi którzy zaduzo o życiu jeszcze nie wiedza, sam sie przyznam ze kiedys go słuchałem ale teraz jest to dla mnie troszke smieszne 30 letni chłop obrzucajacy radiowuz policji butelkami bez komentaża

Bull2
20-09-09, 14:36
dorobil sie kasy z niczego to po co ma jezdzic maluszkami .Mozliwe ze byl nacpany bo pic na pewno nie pil bo ogladalem filmiki z backstagea gdzie mowil ze jest na odwyku i nie pije.

mateohzp
20-09-09, 16:14
Peja nie ma prawka to nie jeździ. Ma mitshubishi Carisme którą niekiedy go dex wozi :D

Aponax
20-09-09, 16:25
jezeli mowiac "to ja reprezentuje biede" to dlaczegonie ma malucha ?? i go nie uzywa .... Prawda nie slucham peji bo dla mnie to syf :].

Bull2
20-09-09, 16:32
skad wiesz ze ma malucha ? koles mial trudne dziecinstwo i trzeba go docenic ze nie zacial sie tylko brnal do przodu i udalo mu sie...

KowalX
20-09-09, 16:34
to co ,że miał ja również i co to ma do tego.Fajnie ,że się wybił i sobie o tym opowiada,ale mówimy jego zachowaniu

Bull2
20-09-09, 16:40
ja tam nie widze duzej afery...

Aponax
20-09-09, 17:03
bo to twoj"idol" - koniec tematu z mojej strony...

Bull2
20-09-09, 17:11
nie nie idol, pop prostu go lubie. Gdyby taka afere zrobil wodecki albo kaja paschalska tez by mnie to nie ruszylo

yaro09
20-09-09, 17:50
no dobra mial trudne dziecinstwo ale nie musi cale zycie o tym nawijac... kiedys go sluchalem ale z czasem przestalem wlasnie za te nawijanie o biedzie itd

YoDa
20-09-09, 18:57
koleś jest monotonny jeśli chodzi o teksty i tyle cały czas ta sama śpiewka, nie rozwija się muzycznie w sumie nie jest taki zły ale szybko sie nudzi

No dobra źle zrobił ale przecież nic tak na prawdę sie nie stało... Ale z drugiej strony czy to nie jest dobry przykład jak nie powinno się manipulować ludźmi?

Wiechu
20-09-09, 19:20
Połowie z was bym radził wcale się nie wypowiadać bo jak można dyskutować jak się ma na ten temat znikomą wiedze?
Kawałek reprezentuje biede w refrenie jest napisane,że był w biedzie i z niej wyszedł i,że teraz bogato się powodzi.Wniosek tego z taki,że jak miał takie dzeicinstwo w biedzie i w niej zyl to moze powiedziec,że ją prezentuje?
To tak samo jak byscie powiedzieli,ze jak gosciu nie trenuje 2 lata to na pewno ma znikoma wiedze na temat silowni i kulturystyki?

yaro09
21-09-09, 16:21
wiechu chodzi o caloksztalt a nie tylko o jeden kawalek 'reprezentuje biede'.
nie zauwazyles ze praktycznie w kazdym jego kawalku wystepuje motyw biedy?;)

know1126
21-09-09, 17:15
niekoniecznie ze w prawie kazdym, na Szacunku Ludzi Ulicy bylo bardzo roznorodnie, lubie ten album , na Solufce juz nieco inaczej, jeszcze wiecej brudu ze tak powiem i kobiet... mniej mi spasilo kawalkow,plyty nie kupilem. ale po co mowicie o tematyce, komentowac incydent chyba bylo zamierzenie tematu;)

yaro09
21-09-09, 19:13
heehh no to juz sie chyba wyczerpaly pomysly na temat incydentu :)
postąpił glupio i tyle, nie powinien tak sie zachowac....

mateohzp
21-09-09, 21:47
Peja reprezentuje biede umysłową i tyle...

Yosho
22-09-09, 20:18
Peja jest powalony;/ Kurna jak nibi taki Men to mógł sam zejść i mu walnąć a nie wołać: Wiecie co z nim zrobić!!!... Tak szczerze to z niego szybciej taki Menel niż Men...;/ A najlepsze te jego przeprosiny... <haha> że niby nie miał na mysli, aby go pobili itp...

Damiano220
23-09-09, 12:06
jezeli mam byc szczery do konca,to po tym co zob na necie w 1 kolejnosci wrzucilbym go do krematorium:)
a tak na serio to cenie ludzi ktorzy maja szanujaca sie rodzine,nie obstenicznych wandali,dla mnie nie ma tematu,
cpunem demoralizujacym mlodziez jest! i hu* mnie to obchodzi jak mial w zyciu, ja mialem tez bardzo przesrane ale skonczylem 18 lat zalozylem firme,ma swoj rozum, i poki co ciesze sie z zycia,( przed chwila wrocilem z krynicy z piekna kolezanka:D)
wlasnie tylko dlatego ze doswiadczyl "przykrego, biednego" zycia powinien wyciagnac wnioski wyjsc temu na przeciw i inaczej postepowac,ale wybral HIP HOP

sts
30-09-09, 21:22
http://www.joemonster.org/filmy/19331/Peja_o_incydencie_w_Zielonej_Gorze_

Młody
30-09-09, 22:45
Peja dałby radę pewnie nam wszystkim tu na forum 1 vs 1 chłopaki on jest w hooligance Lecha. I bić zapewne się umie. Co do tego że zachował się jak frajer to nie ma wątpliwości

Sosna91
30-09-09, 22:54
może siła 1vs 1 by mi najebał, nie kwestionuje tego ale ciekawe jakby 1vs 1 było ale wiedzą.


on ma z tego kase, ale jak 15sto latki chodzą i spiewają jego piosenki, podburzają się i wyrywają ławki albo zaczepiają dziadków to czy to jest mądre?

sts
01-10-09, 09:18
może siła 1vs 1 by mi najebał, nie kwestionuje tego ale ciekawe jakby 1vs 1 było ale wiedzą.


on ma z tego kase, ale jak 15sto latki chodzą i spiewają jego piosenki, podburzają się i wyrywają ławki albo zaczepiają dziadków to czy to jest mądre?

nie to nie jest mądre takie coś trzeba tępić.

Bull2
01-10-09, 12:51
ta peja w H lecha chyba w fifie

Młody
03-10-09, 13:18
nie znasz tematu chłopcze to się nie udzielaj. Peja jest w hooligance Lecha śmierdziel z niego ale co począć.
JEST JEDNA RZECZ DLA KTÓREJ WARTO ŻYĆ LECHIA !!!

yoshimitsu
06-10-09, 11:22
a ten pisklak to powinien w domu juz spac a nie piskac tam ,jechali mu przez 5 min a on dalej podskakiwal to kare dostal :) ,a czytajac tu co niektorzy pisza to guwno wiecie o peji :/
pozdro

yoshimitsu
06-10-09, 11:33
http://www.youtube.com/watch?v=WUSeff9VncA&feature=fvw ladnie liroj to powiedzial chociaz za peja nigdy nie przepadal

yaro09
06-10-09, 19:54
no naprawde jest sie czym zachwycac... peja i liroyem ;]

gangster
07-10-09, 16:26
nie jestem fanem peji i wogole polskiego hip hopu,ale wjebanie komus zamiast dyskusji jest czasami lepsze.
Mowil,ze bezpodstawnie nikogo nie atakuje czyli nie cwaniaczy.Taki ma charakter,ze nie wahal sie twardo zareagowac.